Uitslagen Jongens Junior A 60 meter

# Naam ResOBP
1 Onyema Adigida Phanos 7,06q 7,07
2 Milo Zech...allebroek Leiden 7,24q 7,22
3 Scott Boon Flevo Delta 7,25q 7,20
4 Levi Casilio Fortius 7,29q 7,43
5 Sil Negenman KAV Holland 7,30q 7,36
6 Remly Vry Phanos 7,32q 7,35
6 Mischa Lips ARV Ilion 7,32q 7,30
8 Léon Mak De Gemzen 7,34q 7,47
9 Kevin Deur AV Sparta 7,36q 7,80
10 Maarten Emmaneel AV NOVA 7,37q 7,38
10 Lauri Hulleman DVTR 7,37q 7,35
12 Wesley van der Holst PAC 7,38q 7,70
13 Mark Roosien AV Hylas 7,43q 7,54
14 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,44q 7,51
15 Lucas van Klaveren ARV Ilion 7,48q 7,47
16 Gijs van Beilen AV PEC 1910 7,49q 7,64
17 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,51q 7,92
18 Skip Renders GACH 7,53q 7,51
19 Kristof va...amperdijk GACH 7,56q 7,51
20 Tino Claessens Haag 7,57q 7,77
21 Rick van de Noort AAV `36 7,61q 7,62
22 Bart Schaper HLLM 7,68q 12,08
23 Mika Taag KAV Holland 7,69q 7,90
23 Mattias Nab AAV `36 7,69q 7,67
25 Najim Belkadi Phanos 7,74q 8,09
26 Glenn Kunst Haag 7,77q 7,70
27 Tijn Pronk KAV Holland 7,84q 7,80
28 Tim Stoetzer Haag 8,21q 8,25
Isayah Boers Phanos DNS 6,96
Jos Hoogewerf KAV Holland DNS 7,64
Sten van der Moer Castricum DNS 8,37
Hanke Pijlman Castricum DNS 8,66
Kiowa Roukema NEAV DNS 7,81
Niels de Groot AAV `36 DNS 8,00
Robin Spoor AV Sparta DNS 7,47

Uitslagen Jongens Junior B 60 meter

# Naam ResOBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 7,17q 7,14
2 Nsikak Ekpo Haag 7,24q 7,28
3 Gino van Wijk AV Lycurgus 7,28q 7,42
4 Julian Jansen AV NOP 7,30q 7,42
5 Koen Hoedjes AV Hera 7,32q 7,32
6 Ezra Verboom HLLM 7,41q 7,55
7 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,43 7,48
8 Mark Heiden PAC 7,44q 7,68
9 Lars Adriaanse Haag 7,45q 7,50
10 Jonathan Pronk Haag 7,46q 7,45
11 Marcus Melenhorst Altis 7,47q 7,55
12 Romello Christiaan AV Hera 7,49q 7,73
12 Maël Kramer AV Hylas 7,49q 7,40
12 Riq de Wit Eindhoven 7,49q 7,28
15 Marnix van der Burg Leiden 7,51q 7,47
16 Sharif Omoyele Rotterdam 7,55q 7,60
17 D'Sean Holaman SPWS 7,56q 7,57
18 Gabriël ...rnelissen GACH 7,58q 7,35
19 Timo den Hollander GVAC 7,59q 7,82
20 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 7,60q 7,52
21 Julian Van Meggelen De Spartaan 7,61q 7,93
22 Hidde van der Woud Pijnenburg 7,66q 7,91
23 Lars Mackenbach AV Sprint 7,67q 7,93
24 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,70q 7,78
24 Timi van Schalkwijk Nijmegen 7,70q 7,75
26 Yoeri Verburg HLLM 7,72q 8,17
27 Bas Meeuwenoord De Spartaan 7,73q 7,79
27 Pim Weghorst MPM 7,73q 7,50
29 Neal Ott Phanos 7,75q 7,89
30 Robin Boersma AV NOP 7,76q 7,74
31 Merlijn va...ensbergen Haag 7,79q 7,90
32 Casper Peterse AV Trias 7,83q 8,10
33 Angelo Visser NEAV 7,85q 8,21
34 Bram van der Laan GACH 7,87q 7,93
35 Marvens Bruinsma Heerenveen 7,89 7,75
35 Yoram Vriezen GACH 7,89q 8,00
37 Sam de Paauw Haag 7,90q 7,90
38 Gabriël Burgering Phanos 7,91q 8,15
39 Thimo Henraat AV Feniks 7,93q 7,83
40 Justin Ravensbergen HLLM 7,99q 8,16
40 Enzo Meerstra Hollandia 7,99q 8,07
40 Twan van Rijn AAV `36 7,99q 8,29
43 Bram Dobbenberg AV Edam 8,06q 7,93
44 Tim den Brave AAV `36 8,08q 8,40
45 Boas Okken Groningen 8,23q 7,94
46 Lucas Man GACH 8,25q 8,47
47 Timo van der Stoep DEM 8,29q 8,15
48 Mark Sijtsma Haag 8,50q 8,47
49 Polle Höngens HLLM 8,92q 9,00
Dre Pinas DEM DQ 7,63
Daniël van de Merwe NEAV DNS 8,37
Max Duijs AV Zuidwal DNS 8,90
Benjamin Coolen Haag DNS 7,50
Ferrie Hamer Haag DNS 7,70
Pascal van Bommel Haag DNS 8,33

Uitslagen Masters Mannen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jurgen van Berkum Fortius 8,12q 8,13

Uitslagen Meisjes Junior A 60 meter

# Naam ResOBP
1 Andrea Bouma De Spartaan 7,74q 7,77
2 Manon Schoop AV NOP 7,94q 7,92
3 Eva Vonk AV Sprint 7,95q 8,00
4 Ronéll Rosier AV Jahn II 8,08q 7,45
5 Frederique Post AV Gouda 8,15q 8,20
6 Lisanne Brouwer Flevo Delta 8,16q 8,01
7 Lynn van Zijl DVTR 8,25q 8,46
8 Jonne Walstra AV Atos 8,26q 12,81
9 Merel Wevers AV34 8,33q 8,27
10 Danique de Haan DVTR 8,35q 8,36
11 Marloes Laan AV Trias 8,48q 8,50
12 Gabriëlle Opmeer PAC 8,70 8,33
13 Pien Kuiper Haag 8,86q 8,70
14 Michelle van Dorth AV Hylas 8,90q 9,21
15 Linde Buruma GACH 9,14q 9,05
16 Jelke Scholte Haag 9,15q 9,20
Annerice Bakker Phanos DNS 8,67
Didi Wals AV Lycurgus DNS 8,13
Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus DNS 8,50
Justine Fleming GACH DNS 8,51
Dewi Lafontaine Haag DNS 8,10
Janna van Burik Haag DNS 8,80
Marlous Hagemann Haag DNS 8,48

Uitslagen Meisjes Junior B 60 meter

# Naam ResOBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 7,70q 7,71
2 Sarah AE Itiola AV Feniks 7,84q 7,99
3 Kadidja Sangare AAV `36 7,95q 7,99
4 Rikst Slot Heerenveen 8,00q 8,50
5 Anna Roelofs AV Lycurgus 8,03q 7,85
6 Ruth Vogels Rotterdam 8,06q 8,16
7 Miro Vlasman Phanos 8,09q 7,91
7 Mara Cotterink AV Lycurgus 8,09q 8,37
9 Kato Leusink GACH 8,10q 8,07
10 Jonne van ...r Giessen AAV `36 8,11q 8,27
11 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,15q 8,22
12 Robina Negenman KAV Holland 8,17q 8,40
12 Sanne Haagsma HRRR 8,17q 8,10
14 Lara Weghorst Leiden 8,25q 8,13
15 Britt Weerman Groningen 8,26q 8,38
16 Grace-Ann Pronk Haag 8,28q 8,17
17 Brecht van der Vliet AV Impala 8,30q 8,28
17 Emy Guikema Groningen 8,30q 8,34
19 Nienke Madderom AV Trias 8,31 8,72
20 Ilse Hogeveen HLLM 8,33q 8,48
21 Megan Broekhuis DVTR 8,35q 8,45
22 Dilay Yandi GACH 8,43q 8,30
23 Romee van Dam Startbaan 8,45q 8,30
24 Hedda van Dort Haag 8,48q 8,52
25 Mila Wacht AAV `36 8,51q 8,58
26 Marieke Moonen De Spartaan 8,59q 8,48
27 Kim Brouwer HLLS 8,61q 8,54
28 Nikki Taag KAV Holland 8,64q 8,87
28 Sabrina Cruden AV Lionitas 8,64q 8,70
30 Sienna Klous AV Lycurgus 8,65q 8,60
31 Eline Ruige AV Lionitas 8,66q 8,67
32 Eveline de Jong De Spartaan 8,68q 8,72
33 Strea Ajise Haag 8,70q 8,84
34 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 8,72q 8,68
35 Amber Fritse AV Passaat 8,74q 8,96
36 Antonia Benevento Phanos 8,78q 8,52
37 Cicely Sille AV Lionitas 8,79q 8,40
38 Vivian Kip OSM `75 8,81q 8,84
39 Yassine Bulthuis AV Impala 8,82q 8,56
40 Loïs Lessing HLLM 8,86q 8,55
41 Anke Binnema Heerenveen 8,89q 8,50
42 Babs Koeman AV Haarlem 8,90q 8,88
42 Lisa de Boer NEAV 8,90q 8,86
44 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,92q 8,35
45 Rachel van der Veek De Spartaan 8,94q 8,87
46 Alysée Lester ARV Ilion 8,98q 7,94
47 Nikki van Tienderen HLLM 9,05q 8,80
48 Beyoncé Pina NEAV 9,08q 8,93
48 Noor Kuiper Haag 9,08q 9,00
50 Siri Liefrink AV Sparta 9,17q 9,19
51 Laura Wilde NEAV 9,24q 8,32
Anouk Schoop AV NOP DQ 8,28
Megan de Ruiter Phanos DNS 8,21
Quinty Verdoodt Leiden DNS 8,79
Saga Liefrink AV Sparta DNS 9,20
Ciara van Dongeren SAV DNS 9,23
Shauna van Dongeren SAV DNS 8,36
Ama van Bussel Haag DNS 7,83
Danique Huisjes Groningen DNS 8,59

Uitslagen Senioren mannen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Rik Taam AV Zaanland 6,95 6,92
2 Calvin Hoogland Castricum 6,97q 7,03
3 Méron Gysbertha Phanos 7,01q 6,99
4 Gennaro Biswane Phanos 7,02q 7,06
5 Trystan de Weerdt AAV `36 7,03q 7,00
6 Ruzjairo St Jago Nijmegen 7,07q 7,28
7 Jamiro Elabeidi Leiden 7,08q 6,89
8 Rodney Hoogterp AV Impala 7,09q 7,01
9 Filip Van den Hoven AV Lycurgus 7,24q 7,08
9 Jamaal Awad DEM 7,24q 7,17
11 Finn van der Velden Phanos 7,28q 7,25
12 Ranki Oberoi Rotterdam 7,30q 7,25
13 Yaran Wienneke GACH 7,34q 7,35
14 Delano Van Orsouw Nijmegen 7,35q 7,45
15 Rody de Wolff HRRR 7,37q 7,20
16 Noah Verboom HLLM 7,41q 7,58
17 Timo Brandehof HLLM 7,43q 7,36
17 Dale Casilio Fortius 7,43q 7,60
19 Steven Eleonora ARV Ilion 7,47q 7,46
19 Jordy Kluft DEM 7,47q 7,28
21 Jesse Van der Mee SV Noordkop 7,49q 7,36
21 Quinten Stern AC TION 7,49q 7,40
23 Erik Husemeier AV Aalsmeer 7,51q 7,48
24 Maurice Vlek Phanos 7,52q 7,55
25 Daniël Treep HLLM 7,53q 7,63
25 Ronald Dekker AV Hera 7,53q 7,44
25 Niels Verheugd AV Sprint 7,53q 7,53
25 James Keuben AC TION 7,53q 7,50
29 Bastiaan Hondema AV Lycurgus 7,56q 7,59
30 Geert Geytenbeek HLLS 7,58q 7,20
30 Bram Elevelt HAAS 7,58q 7,41
32 Marinio Mac Andrew AV Atos 7,59 6,39
33 Hans den Boer DEM 7,63q 7,63
34 Stefan De Vries AAC 7,71q 7,70
35 Bram van Hastenberg U-Track 7,78q 7,60
36 Robin Lagrand Castricum 7,82q 7,68
37 Martijn Hoekstra Nijmegen 7,86q 7,85
38 Stefan Duistermaat Phanos 7,90q 7,80
39 Koen Hobelman Phanos 7,91q 9,00
39 Janus Jansen Phanos 7,91q 7,88
41 Richard van Delft GACH 7,93q 7,85
42 Rick Heuvel MPM 7,96q 7,96
43 Wing-Hin Wong ASTX 7,97q 7,95
44 Andre van Wort NEAV 8,00q 7,88
45 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta 8,03 7,76
46 Boris Schram GACH 8,18q 7,80
47 Freek Nijbacker HLLM 8,39q 8,26
48 Uli Flücht NEAV 8,55q 8,36
49 Onno Waalewijn Phanos 10,28q 9,92
50 Willem Heemstra Phanos 10,95q 10,00
Maarten Ottenhoff Phanos DNS 7,60
Koen Smet Phanos DNS 30,00
Quincy Stjeward Phanos DNS 7,43
Khalil Younous Phanos DNS 7,19
Stefan Scholte AV Haarlem DNS 7,15
Owen Westerhout AV Trias DNS 7,38
Floris Aarts AV 1923 DNS 7,40
Ben Bakker DEM DNS 8,13
Sybren Blok PAC DNS 7,00
Roelf Bouwmeester AV Jahn II DNS 6,87

Uitslagen Senioren vrouwen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Madiea Ghafoor Phanos 7,25q 7,28
2 Marijke Boogerd AAV `36 7,65q 7,47
3 Gabriella ...der Wijck Phanos 7,69q 7,53
4 Joanny Loeffen ARV Ilion 7,75q 7,84
5 Anne van de Wiel AV Sprint 7,82q 7,98
6 Myke van de Wiel AV Sprint 7,88q 7,94
7 Kika van B...enegouwen Phanos 7,94q 7,92
8 Jimmerly Pinas Nijmegen 8,00q 8,02
9 Lotte Schrijver Phanos 8,08q 8,61
10 Evelien Bos Phanos 8,10q 8,00
11 Chanté Samuel Phanos 8,16q 8,04
12 Nikki Kraaijeveld AAC 8,17q 8,10
13 Silke Berendse Phanos 8,20q 8,29
14 Floortje van Kampen AV Hylas 8,21q 8,62
14 Jacqueline...p-Pullens Pijnenburg 8,21q 8,38
14 Noa Dhore AAC `61 8,21q 8,11
17 Madelon Werkhoven AV Atos 8,27q 8,50
18 Elleke Steenbergen DVTR 8,39q 8,24
18 Vera Feitsma HAAS 8,39q 8,55
20 Sophie den Ouden MPM 8,50q 8,58
21 Anke Zonderland AV Impala 8,51q 8,54
22 Emma van der Pal AV Trias 8,57q 8,50
23 Melina Congiu Groningen 8,66q 9,01
24 Laura Zwaan Phanos 8,68q 8,66
25 Cathy Buijs Phanos 8,70q 8,60
26 Iris Steverink AV Phoenix 8,87q 8,85
27 Manon Kouveld Phanos 8,99q 9,20
28 Debora Peter Start `78 9,21q 9,24
29 Juno Bruijnen Phanos 9,25q 9,20
30 Erica Jesterhoudt AV Atos 9,45q 9,43
31 Christel v...n Eijnden Phanos 9,75q 9,75
Wendy Visser Phanos DNS 8,37
Rebecca Rijken Phanos DNS 8,08
Esther van Rooij NEAV DNS 9,14
Suzanne Janssens AV Passaat DNS 13,37
Elaine den Exter Rotterdam DNS 8,17