Uitslagen Pupil A jongens 35 meter horden

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Stijn Pelzer ATOP Team 23 Ac...en Leudal 5,8 6,10 91
2 Roi Schoemakers Swift Team 26 Swift 6,0 --- 85
3 Deliano Dormans AVON Team 25 AV...en Helden 6,4 --- 73
4 Stan Könings AV Unitas Team 17 Unitas 6,5 --- 70
4 Pieke Billekkens AV Weert Team 16 Weert 6,5 --- 70
4 Raf Vaessen Swift Team 24 Swift 6,5 --- 70
7 Thijs Bongers Swift Team 24 Swift 6,8 --- 62
8 Channing ...edemeijer ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,9 --- 59
8 Dion Muijsenberg Helden Team 25 AV...en Helden 6,9 --- 59
8 Mathis Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 6,9 --- 59
11 Yordi Fredrix AV Unitas Team 17 Unitas 7,0 --- 57
11 Bas Verheijen AV Weert Team 16 Weert 7,0 --- 57
11 Gijs Deckers Swift Team 26 Swift 7,0 --- 57
11 Kenan Durmus Swift Team 24 Swift 7,0 --- 57
15 Franz Steinert Maastricht Team 20 At...aastricht 7,2 --- 52
15 Loyd Leidsman Maastricht Team 20 At...aastricht 7,2 --- 52
15 Ries Emans AV Weert Team 16 Weert 7,2 --- 52
15 Nils van Leipsig Swift Team 21 Swift 7,2 --- 52
15 Max Verstraeten Swift Team 21 Swift 7,2 --- 52
20 Raf Wolters Swift Team 21 Swift 7,3 --- 49
21 Jules Trommelen Maastricht Team 20 At...aastricht 7,4 --- 47
21 Ivar Colijn AV Weert Team 16 Weert 7,4 --- 47
21 Tristan Mestrom Swift Team 26 Swift 7,4 --- 47
24 Koen Stribos Swift Team 26 Swift 7,5 --- 45
25 Rayan Alikhani AV Unitas Team 17 Unitas 7,6 --- 42
25 Mahmut Tanrikulu AV Weert Team 19 Weert 7,6 --- 42
27 Sem Arts AV Unitas Team 17 Unitas 7,7 --- 40
27 Thom Kessels Swift Team 26 Swift 7,7 --- 40
29 Gijs van den Heuvel ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,8 --- 38
29 Dylan Bouten AV Weert Team 16 Weert 7,8 --- 38
29 Ivo Bierman AV Weert Team 19 Weert 7,8 --- 38
32 Tim Stelten AV Unitas Team 17 Unitas 7,9 --- 36
32 Mo Philipsen AV Weert Team 16 Weert 7,9 --- 36
34 Collin Nevelsteen AV Weert Team 19 Weert 8,0 --- 34
35 Jente Houben Swift Team 21 Swift 8,1 --- 32
36 Luc Sanders ATV Venray Team 27 ATV Venray 8,4 --- 26
36 Sven Theunissen AV Weert Team 16 Weert 8,4 --- 26
36 Tijn van Havere Swift Team 26 Swift 8,4 --- 26
39 Loucas Pachen Maastricht Team 20 At...aastricht 8,5 --- 24
40 Ruben Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 8,8 --- 19
41 Mathijs Ottenheijm Helden Team 25 AV...en Helden 8,9 --- 18
42 Rick Hartmans Maastricht Team 20 At...aastricht 9,0 --- 16
43 Fabian Kessels AV Weert Team 19 Weert 9,2 --- 13
43 Lukas Falck Swift Team 21 Swift 9,2 --- 13
45 Mateo Castro AV Unitas Team 17 Unitas 9,3 --- 12
46 Ian Waals AV Weert Team 19 Weert 9,4 --- 11
47 Niels den Brok Swift Team 21 Swift 9,9 --- 5
48 Hay Maessen AV Caesar Team 23 Ac...en Leudal 10,1 --- 4
49 Ries Wilbers AV Weert Team 19 Weert 10,7 --- 0
Kay Marris AV Weert Team 16 Weert DNS --- 0
Daan Geraeds Swift Team 21 Swift DNS --- 0

Uitslagen Pupil A meisjes 35 meter horden

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Fenne van Pol Leudal Team 23 Ac...en Leudal 6,3 --- 87
2 Isa Krebbers ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,5 --- 81
2 Lieke Jans ATOP Team 23 Ac...en Leudal 6,5 6,10 81
4 Benthe Leushuis Maastricht Team 20 At...aastricht 6,7 --- 74
5 Faya Smeets AV Unitas Team 17 Unitas 6,8 --- 71
5 Isabel Rozema Swift Team 18 Swift 6,8 --- 71
5 Marit van Leipsig Swift Team 24 Swift 6,8 --- 71
8 Kiara Sluijpers AVON Team 25 AV...en Helden 6,9 --- 68
9 Fenne van Mulken AV Caesar Team 23 Ac...en Leudal 7,0 --- 65
9 Joy Lejeune AV Unitas Team 17 Unitas 7,0 --- 65
9 Levie Groenendaal AV Weert Team 16 Weert 7,0 --- 65
9 Jolie Baerveldt AVON Team 25 AV...en Helden 7,0 --- 65
9 Rio Linssen Swift Team 24 Swift 7,0 --- 65
14 Lucy Janssen ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,1 --- 62
14 Emma Aarts Maastricht Team 20 At...aastricht 7,1 --- 62
14 Gwen Willems Swift Team 24 Swift 7,1 --- 62
17 Feline Feron AVON Team 25 AV...en Helden 7,2 --- 60
18 Louise Smolenaers AV Weert Team 19 Weert 7,3 --- 57
18 Evi Thoneick Swift Team 18 Swift 7,3 --- 57
20 Jara Beks ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,4 --- 54
20 Lissa van den Oever ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,4 --- 54
20 Amy Damen Swift Team 18 Swift 7,4 --- 54
23 Merel Gerritsen AV Weert Team 19 Weert 7,5 --- 51
23 Yora Hansman AV Weert Team 16 Weert 7,5 --- 51
25 Myrthe de Koning Maastricht Team 20 At...aastricht 7,6 --- 49
25 Rosa Drijver AVON Team 25 AV...en Helden 7,6 --- 49
27 Febe Quaedvlieg AVON Team 25 AV...en Helden 7,8 --- 44
28 Nina Joosten Swift Team 24 Swift 7,9 --- 41
29 Sanne Dassen AVON Team 25 AV...en Helden 8,0 --- 39
30 Isabel van Bakel ATV Venray Team 27 ATV Venray 8,1 --- 37
31 Jinane El Arji AV Weert Team 16 Weert 8,2 --- 34
32 Dagmar Oosting ATV Venray Team 27 ATV Venray 8,4 --- 30
33 Senna Muijtjens Maastricht Team 20 At...aastricht 8,5 --- 28
33 Nicky Snellens Swift Team 18 Swift 8,5 --- 28
35 Alicia van Leeuwen Leudal Team 23 Ac...en Leudal 8,6 --- 26
36 Mirthe Tillmanns AV Unitas Team 17 Unitas 8,8 --- 22
37 Imme de Jong AV Caesar Team 23 Ac...en Leudal 8,9 --- 21
37 Noa Zanders Swift Team 18 Swift 8,9 --- 21
39 Billy Vos AV Weert Team 19 Weert 9,0 --- 19
40 Sofie Soer AV Weert Team 19 Weert 9,1 --- 17
40 Sarah Geraets Swift Team 18 Swift 9,1 --- 17
42 Steffie Joosten Swift Team 18 Swift 10,0 --- 5
Bodil Pronk Maastricht Team 20 At...aastricht DNS --- 0
Nina Rietveld AV Unitas Team 17 Unitas DNS --- 0
Pippa Laumann AV Unitas Team 17 Unitas DNS --- 0

Uitslagen Pupil B jongens 35 meter horden

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Moos Mevissen Swift Team 03 Swift 6,5 --- 72
2 Cas Hendriks ATV Venray Team 01 ATV Venray 6,6 --- 70
3 Sef Cantelberg Swift Team 03 Swift 6,7 --- 67
4 Djaviëno Dormans AVON Team 05 Un...s en AVON 6,9 --- 63
5 Sten van Schagen AV Caesar Team 04 Sw...en Caesar 7,0 --- 61
5 Stijn Crins Swift Team 06 Sw...en Helden 7,0 --- 61
7 Casper Rekmans AV Weert Team 02 Weert 7,1 --- 59
8 Joey Heuvels STB Team 07 STB 7,2 --- 56
8 Ruben Sijstermans STB Team 07 STB 7,2 --- 56
8 Daan Domburg Swift Team 03 Swift 7,2 --- 56
8 Joas de Zeeuw Swift Team 06 Sw...en Helden 7,2 --- 56
8 Noah Helgers Swift Team 03 Swift 7,2 --- 56
13 Finn Jans-Beken ATV Venray Team 01 ATV Venray 7,3 --- 54
14 Yon Peeters Helden Team 06 Sw...en Helden 7,5 --- 50
14 Merijn Oosterman AV Unitas Team 08 Unitas 7,5 --- 50
16 Sem Pingen ATV Venray Team 01 ATV Venray 8,0 --- 41
17 Bram Linders Swift Team 03 Swift 8,5 --- 32
18 Dion Neij... van Lier AV Weert Team 02 Weert 9,6 --- 16
Alex van der Putten ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Ben Korenman ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Jur Jansen ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Michiel Jelsma ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Tim Derks ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Jur Dinjens AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0
Henry Laumann AV Unitas Team 05 Un...s en AVON DNS --- 0
Robin Bemelen AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0
Julian Bierman STB Team 07 STB DNS --- 0

Uitslagen Pupil B meisjes 35 meter horden

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 6,7 --- 74
2 Eef Swinckels AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 7,0 --- 67
2 Laura Sluijpers AVON Team 05 Un...s en AVON 7,0 --- 67
4 Jaydee Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 7,1 --- 64
4 Lot van Veghel ATV Venray Team 01 ATV Venray 7,1 --- 64
6 Firdaous El Arji AV Weert Team 02 Weert 7,2 --- 62
7 Sanne Dabekaussen AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 7,5 --- 55
7 Elin Caris Swift Team 03 Swift 7,5 --- 55
9 Mila Heusschen Swift Team 03 Swift 7,7 --- 51
10 Saar Driessens AV Weert Team 02 Weert 7,8 --- 49
11 Tess Schumans STB Team 07 STB 8,0 --- 45
11 Jonie van der Goor Swift Team 06 Sw...en Helden 8,0 --- 45
13 Florense Revenberg Swift Team 03 Swift 8,2 --- 41
14 Jessie Lynn Smeets AV Unitas Team 08 Unitas 8,4 --- 37
14 Jasmina Schmitz Swift Team 03 Swift 8,4 --- 37
16 Imke Wijnen AV Weert Team 02 Weert 9,0 --- 27
Ilse van Banning AV Caesar Team 04 Sw...en Caesar DNS --- 0

Uitslagen Pupil C jongens 35 meter horden

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Yannick Deckers AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 6,9 --- 76
2 Stan Willemsen Helden Team 06 Sw...en Helden 7,2 --- 68
3 Ibe Senden AV Unitas Team 08 Unitas 8,0 --- 49
3 Boris Koopmans AV Unitas Team 08 Unitas 8,0 --- 49
5 Casper Cox AV Unitas Team 05 Un...s en AVON 8,1 --- 47
5 Noah Babic Swift Team 09 Sw...en Leudal 8,1 --- 47
7 Seth Van den Elzen AV Unitas Team 08 Unitas 8,4 --- 41
8 Baer Koumans Swift Team 04 Sw...en Caesar 8,5 --- 39
9 Jeffrey van Nuil Swift Team 06 Sw...en Helden 8,6 --- 37
10 Pepijn Afman Swift Team 09 Sw...en Leudal 8,8 --- 33
11 Colin van Moorsel Leudal Team 09 Sw...en Leudal 8,9 --- 31
12 Koen Hellenbrand STB Team 07 STB 9,0 --- 29
13 Lucas Ottenheijm Helden Team 06 Sw...en Helden 9,1 --- 28
13 Matteo van Leeuwen Leudal Team 09 Sw...en Leudal 9,1 --- 28
15 Koen Deckers Swift Team 09 Sw...en Leudal 9,3 --- 24

Uitslagen Pupil C meisjes 35 meter horden

# Naam Team ResOBPPunten totaal
1 Pleun Cillekens Swift Team 09 Sw...en Leudal 7,0 --- 85
2 Britt Smeets STB Team 07 STB 7,6 --- 68
3 Sofie Rozema Swift Team 09 Sw...en Leudal 7,9 --- 60
4 Aila Colijn AV Weert Team 02 Weert 8,1 --- 55
5 Bieke Emans AV Weert Team 02 Weert 8,2 --- 52
6 Ise Houben Swift Team 09 Sw...en Leudal 8,3 --- 50
7 Marah Berben Swift Team 09 Sw...en Leudal 8,4 --- 48
8 Floor Houben AV Caesar Team 04 Sw...en Caesar 8,5 --- 45
9 Floor Quaedackers STB Team 07 STB 8,6 --- 43
10 Eline Dieteren STB Team 07 STB 9,1 --- 32
11 Madelon Mestrom Swift Team 06 Sw...en Helden 9,2 --- 31
11 Sjuulke Tersmette Swift Team 04 Sw...en Caesar 9,2 --- 31
13 Jelyna Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 9,8 --- 20
13 Christel Dörenberg STB Team 07 STB 9,8 --- 20
15 Saar Beek Swift Team 09 Sw...en Leudal 11,0 --- 5
Amber Bemelen AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0