Uitslagen Pupil A jongens 35 meter

# Naam Team 35mOBPPunten totaal
1 Yordi Fredrix AV Unitas Team 17 Unitas 5,7 --- 71
1 Stan Könings AV Unitas Team 17 Unitas 5,7 --- 71
3 Dion Muijsenberg Helden Team 25 AVON en Helden 5,8 --- 67
3 Deliano Dormans AVON Team 25 AVON en Helden 5,8 --- 67
3 Roi Schoemakers Swift Team 26 Swift 5,8 --- 67
6 Loucas Pachen Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 5,9 --- 63
6 Sem Arts AV Unitas Team 17 Unitas 5,9 --- 63
6 Pieke Billekkens AV Weert Team 16 Weert 5,9 --- 63
6 Bas Verheijen AV Weert Team 16 Weert 5,9 --- 63
10 Loyd Leidsman Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 6,0 --- 59
10 Stijn Pelzer ATOP Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 6,0 5,70 59
10 Mathis Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 6,0 --- 59
10 Ivar Colijn AV Weert Team 16 Weert 6,0 --- 59
14 Rayan Alikhani AV Unitas Team 17 Unitas 6,1 --- 55
14 Max Verstraeten Swift Team 21 Swift 6,1 --- 55
16 Jules Trommelen Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 6,2 --- 52
16 Mahmut Tanrikulu AV Weert Team 19 Weert 6,2 --- 52
16 Tristan Mestrom Swift Team 26 Swift 6,2 --- 52
19 Franz Steinert Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 6,3 --- 48
19 Raf Vaessen Swift Team 24 Swift 6,3 --- 48
19 Raf Wolters Swift Team 21 Swift 6,3 --- 48
22 Mathijs Ottenheijm Helden Team 25 AVON en Helden 6,4 --- 45
22 Tim Stelten AV Unitas Team 17 Unitas 6,4 --- 45
22 Mo Philipsen AV Weert Team 16 Weert 6,4 --- 45
22 Thom Kessels Swift Team 26 Swift 6,4 --- 45
22 Nils van Leipsig Swift Team 21 Swift 6,4 --- 45
27 Ruben Dumernit AV Unitas Team 17 Unitas 6,5 --- 42
27 Gijs Deckers Swift Team 26 Swift 6,5 --- 42
27 Kenan Durmus Swift Team 24 Swift 6,5 --- 42
27 Jente Houben Swift Team 21 Swift 6,5 --- 42
31 Channing ...edemeijer ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,6 --- 38
31 Ivo Bierman AV Weert Team 19 Weert 6,6 --- 38
31 Koen Stribos Swift Team 26 Swift 6,6 --- 38
31 Thijs Bongers Swift Team 24 Swift 6,6 --- 38
35 Rick Hartmans Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 6,8 --- 32
35 Ries Emans AV Weert Team 16 Weert 6,8 --- 32
37 Gijs van den Heuvel ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,9 --- 30
37 Dylan Bouten AV Weert Team 16 Weert 6,9 --- 30
37 Sven Theunissen AV Weert Team 16 Weert 6,9 --- 30
40 Ian Waals AV Weert Team 19 Weert 7,1 --- 24
40 Lukas Falck Swift Team 21 Swift 7,1 --- 24
42 Luc Sanders ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,2 --- 22
43 Niels den Brok Swift Team 21 Swift 7,3 --- 19
44 Hay Maessen AV Caesar Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 7,4 --- 17
44 Mateo Castro AV Unitas Team 17 Unitas 7,4 --- 17
44 Fabian Kessels AV Weert Team 19 Weert 7,4 --- 17
47 Collin Nevelsteen AV Weert Team 19 Weert 7,5 --- 15
47 Tijn van Havere Swift Team 26 Swift 7,5 --- 15
49 Ries Wilbers AV Weert Team 19 Weert 7,7 --- 11
Kay Marris AV Weert Team 16 Weert DNS --- 0
Daan Geraeds Swift Team 21 Swift DNS --- 0

Uitslagen Pupil A meisjes 35 meter

# Naam Team 35mOBPPunten totaal
1 Imme de Jong AV Caesar Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 5,6 --- 86
2 Emma Aarts Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 5,7 --- 82
2 Faya Smeets AV Unitas Team 17 Unitas 5,7 --- 82
4 Joy Lejeune AV Unitas Team 17 Unitas 5,8 --- 77
4 Levie Groenendaal AV Weert Team 16 Weert 5,8 --- 77
6 Jolie Baerveldt AVON Team 25 AVON en Helden 5,9 --- 72
6 Amy Damen Swift Team 18 Swift 5,9 --- 72
6 Marit van Leipsig Swift Team 24 Swift 5,9 --- 72
9 Lieke Jans ATOP Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 6,0 5,80 68
9 Fenne van Pol Leudal Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 6,0 --- 68
11 Lucy Janssen ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,1 --- 64
11 Rosa Drijver AVON Team 25 AVON en Helden 6,1 --- 64
11 Isabel Rozema Swift Team 18 Swift 6,1 --- 64
14 Benthe Leushuis Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 6,2 --- 60
14 Evi Thoneick Swift Team 18 Swift 6,2 --- 60
16 Isa Krebbers ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,3 --- 56
16 Kiara Sluijpers AVON Team 25 AVON en Helden 6,3 --- 56
18 Gwen Willems Swift Team 24 Swift 6,4 --- 52
19 Myrthe de Koning Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 6,5 --- 48
19 Yora Hansman AV Weert Team 16 Weert 6,5 --- 48
19 Feline Feron AVON Team 25 AVON en Helden 6,5 --- 48
22 Fenne van Mulken AV Caesar Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 6,6 --- 44
22 Louise Smolenaers AV Weert Team 19 Weert 6,6 --- 44
22 Rio Linssen Swift Team 24 Swift 6,6 --- 44
22 Sarah Geraets Swift Team 18 Swift 6,6 --- 44
26 Jara Beks ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,7 --- 41
26 Lissa van den Oever ATV Venray Team 27 ATV Venray 6,7 --- 41
26 Billy Vos AV Weert Team 19 Weert 6,7 --- 41
26 Merel Gerritsen AV Weert Team 19 Weert 6,7 --- 41
26 Febe Quaedvlieg AVON Team 25 AVON en Helden 6,7 --- 41
31 Mirthe Tillmanns AV Unitas Team 17 Unitas 6,8 --- 37
32 Sofie Soer AV Weert Team 19 Weert 6,9 --- 34
33 Dagmar Oosting ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,0 --- 31
33 Senna Muijtjens Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht 7,0 --- 31
33 Nicky Snellens Swift Team 18 Swift 7,0 --- 31
33 Nina Joosten Swift Team 24 Swift 7,0 --- 31
37 Alicia van Leeuwen Leudal Team 23 Achilles-Top en Caesar en Leudal 7,2 --- 25
37 Jinane El Arji AV Weert Team 16 Weert 7,2 --- 25
39 Isabel van Bakel ATV Venray Team 27 ATV Venray 7,3 --- 22
39 Noa Zanders Swift Team 18 Swift 7,3 --- 22
41 Sanne Dassen AVON Team 25 AVON en Helden 7,5 --- 17
42 Steffie Joosten Swift Team 18 Swift 7,7 --- 13
Bodil Pronk Maastricht Team 20 Atletiek Maastricht DNS --- 0
Nina Rietveld AV Unitas Team 17 Unitas DNS --- 0
Pippa Laumann AV Unitas Team 17 Unitas DNS --- 0

Uitslagen Pupil B jongens 35 meter

# Naam Team 35mOBPPunten totaal
1 Cas Hendriks ATV Venray Team 01 ATV Venray 5,9 --- 85
1 Sef Cantelberg Swift Team 03 Swift 5,9 --- 85
3 Yon Peeters Helden Team 06 Swift en Helden 6,2 --- 75
3 Stijn Crins Swift Team 06 Swift en Helden 6,2 --- 75
3 Moos Mevissen Swift Team 03 Swift 6,2 --- 75
6 Djaviëno Dormans AVON Team 05 Unitas en AVON 6,4 --- 68
6 Noah Helgers Swift Team 03 Swift 6,4 --- 68
8 Finn Jans-Beken ATV Venray Team 01 ATV Venray 6,5 --- 65
8 Casper Rekmans AV Weert Team 02 Weert 6,5 --- 65
10 Sten van Schagen AV Caesar Team 04 Swift en Caesar 6,6 --- 61
10 Ruben Sijstermans STB Team 07 STB 6,6 --- 61
10 Daan Domburg Swift Team 03 Swift 6,6 --- 61
10 Joas de Zeeuw Swift Team 06 Swift en Helden 6,6 --- 61
14 Sem Pingen ATV Venray Team 01 ATV Venray 6,7 --- 58
14 Merijn Oosterman AV Unitas Team 08 Unitas 6,7 --- 58
14 Joey Heuvels STB Team 07 STB 6,7 --- 58
17 Bram Linders Swift Team 03 Swift 7,4 --- 39
18 Dion Neij... van Lier AV Weert Team 02 Weert 7,6 --- 34
Alex van der Putten ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Ben Korenman ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Jur Jansen ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Michiel Jelsma ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Tim Derks ATV Venray Team 01 ATV Venray DNS --- 0
Jur Dinjens AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0
Henry Laumann AV Unitas Team 05 Unitas en AVON DNS --- 0
Robin Bemelen AV Unitas Team 08 Unitas DNS --- 0
Julian Bierman STB Team 07 STB DNS --- 0

Uitslagen Pupil B meisjes 35 meter

# Naam Team 35mOBPPunten totaal
1 Laura Sluijpers AVON Team 05 Unitas en AVON 6,2 --- 82
2 Eef Swinckels AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,3 --- 78
3 Rhodee Hoenjet AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,4 --- 75
4 Lot van Veghel ATV Venray Team 01 ATV Venray 6,5 --- 71
5 Jaydee Leenders ATV Venray Team 01 ATV Venray 6,6 --- 68
5 Firdaous El Arji AV Weert Team 02 Weert 6,6 --- 68
5 Tess Schumans STB Team 07 STB 6,6 --- 68
8 Sanne Dabekaussen AV Unitas Team 05 Unitas en AVON 6,9 --- 58
8 Saar Driessens AV Weert Team 02 Weert 6,9 --- 58
8 Elin Caris Swift Team 03 Swift 6,9 --- 58
8 Jonie van der Goor Swift Team 06 Swift en Helden 6,9 --- 58
12 Mila Heusschen Swift Team 03 Swift 7,0 --- 55
13 Jasmina Schmitz Swift Team 03 Swift 7,2 --- 48
14 Jessie Lynn Smeets AV Unitas Team 08 Unitas 7,3 --- 45
15 Imke Wijnen AV Weert Team 02 Weert 7,5 --- 40
15 Florense Revenberg Swift Team 03 Swift 7,5 --- 40
Ilse van Banning AV Caesar Team 04 Swift en Caesar DNS --- 0