Uitslagen Jongens Junior A 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Aron Koning AV De Keien 1:58,20 1:57,72 Gemeld
2 Thomas Kwint Groningen 1:58,27 1:58,17 Gemeld
3 Hugo Roelofsen Castricum 1:58,39 1:57,97 Gemeld
4 Reinder Prince Triathlon 1:58,50 1:58,41 Gemeld
5 Jelle de Roon Atledo 1:59,83 1:57,79 Gemeld
6 Thijs Houbiers Leiden 2:00,72 2:01,94 Gemeld
7 Timo Stegink Castricum 2:01,59 1:59,54 Gemeld
8 Tijmen Hoedjes Castricum 2:06,37 2:02,90 Gemeld
9 Thomas Bovenberg Leiden 2:07,08 2:07,91 Gemeld
10 Eric Stuiver Start `78 2:07,35 2:03,71 Gemeld
11 Rowan Beun AV Unitas 2:08,27 2:07,00 Gemeld
12 Pepijn Janssen GACH 2:08,33 2:08,37 Gemeld
13 Thomas Albers AV `40 2:08,62 2:01,01 Gemeld
14 Tijn Pronk KAV Holland 2:08,66 2:09,03 Gemeld
Daan Notenboom Castricum --- 2:01,44 Afgemeld
Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 --- 2:13,35 Afgewezen

Uitslagen Jongens Junior B 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Tibo Visser Fortius 1:59,08 2:00,82 Gemeld
2 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 1:59,10 1:59,69 Gemeld
3 Lars Philipsen AV Hera 2:01,78 2:03,81 Gemeld
4 Indigo Tjan AV Gouda 2:01,96 2:03,86 Gemeld
5 Thijs Zoon Flevo Delta 2:03,99 2:07,59 Gemeld
6 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 2:09,05 2:08,98 Gemeld
7 Jarno Jansen AV PEC 1910 2:10,27 2:10,12 Gemeld
8 Fraon Bischoff AV Unitas 2:12,57 2:11,73 Gemeld
9 Gijs Van ... Wetering De Gemzen 2:12,86 2:10,85 Gemeld
10 Kick Castricum Castricum 2:12,88 2:09,26 Gemeld
11 Jochem van Stijn De Spartaan 2:14,11 2:10,46 Gemeld
12 Erik Stok PAC 2:14,29 2:11,19 Gemeld
13 David Prins AV PEC 1910 2:19,64 2:11,00 Gemeld
Jeff Tesselaar AV Hera --- 2:06,95 Afgemeld
Jack Abernethy Eindhoven --- 2:06,99 Afgemeld
Joran van der Stoep DEM --- 2:26,70 Afgewezen

Uitslagen Meisjes Junior A 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Aylan Menick AV Atverni 2:21,21 2:18,76 Gemeld
2 Shurianty Mathilda CAV Energie 2:21,77 2:14,93 Gemeld
3 Jasmijn van Iersel PAC 2:23,53 2:20,58 Gemeld
4 Danique Gimbrère Groningen 2:23,60 2:17,24 Gemeld
5 Linda Alz...e Ramirez ARV Ilion 2:24,58 2:17,55 Gemeld
6 Fanny Spikman Groningen 2:26,26 2:22,34 Gemeld
7 Sanne van Beek PAC 2:31,76 2:34,30 Gemeld
8 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 2:31,84 2:25,50 Gemeld

Uitslagen Meisjes Junior B 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Manon Stringa AV Atverni 2:19,61 2:20,29 Gemeld
2 Lotte van Schaik AV Atverni 2:19,73 2:18,75 Gemeld
3 Danique Bosgoed AV PEC 1910 2:24,70 2:21,56 Gemeld
4 Tiba Miran Groningen 2:24,86 --- Gemeld
5 Marlot Bruggink AV Rijssen 2:27,11 2:29,52 Gemeld
6 Anna Molenberg AV Athlos 2:28,32 2:28,69 Gemeld
7 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 2:28,40 2:23,99 Gemeld
8 Femke Andriessen AV PEC 1910 2:32,53 2:35,25 Gemeld
9 Sanne Diepen PH 2:35,52 2:25,94 Gemeld
Sterre de Rooij ARV Ilion DNS 2:25,81 Gemeld
Nadine de Vries Clytoneus --- 2:26,08 Afgemeld
Rosa Molenberg AV Athlos --- 2:26,71 Afgemeld
Jenda de Boer HRRR --- 2:18,79 Afgemeld
Minke Nijhuis AV PEC 1910 --- 2:25,32 Afgemeld

Uitslagen Senioren mannen 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Maarten Plaum AV Unitas 1:50,14 1:49,48 Gemeld
2 Jaap Gerbe... Vellinga HRRR 1:50,47 1:50,46 Gemeld
3 Thomas van Laar AV PEC 1910 1:50,51 1:51,39 Gemeld
4 Bram Buigel Groningen 1:51,78 1:53,04 Gemeld
5 Samuel Chapple Olympus `70 1:51,84 1:51,53 Gemeld
6 Joeri Slagter TAS `82 1:51,85 1:53,90 Gemeld
7 Wessel van Veenen AAC `61 1:52,70 1:52,30 Gemeld
8 Lars van Hoeven Heerenveen 1:53,66 1:53,62 Gemeld
9 Damien Bourguin Frankrijk 1:53,76 1:54,39 Gemeld
10 Brian Versluis AV Atverni 1:55,04 1:54,35 Gemeld
11 Daniel de Looze Phanos 1:55,99 1:52,45 Gemeld
12 Twan Pormes AV Zaanland 1:56,11 1:52,99 Gemeld
13 Pieter Mijnhout GACH 1:56,23 1:53,19 Gemeld
14 Koen Jansen TRTL 1:56,31 1:54,44 Gemeld
15 David Vonk GACH 1:56,73 1:56,25 Gemeld
16 Cain Rutgers Phanos 1:57,69 1:57,39 Gemeld
17 Bouke Bouma AV Edam 1:58,59 1:57,98 Gemeld
18 Marijn van...er Putten HLLM 1:58,74 1:58,13 Gemeld
19 Koen van der Meijden Rotterdam 2:00,05 1:57,58 Gemeld
20 Job Dusch Helden 2:00,77 1:59,06 Gemeld
21 Rob Stuber AV Athlos 2:00,99 2:00,92 Gemeld
22 Niels van Deurzen SPOB 2:01,19 2:00,28 Gemeld
23 Eric van der Meer VTLS 2:02,52 2:01,96 Gemeld
24 Peter Poppe Rotterdam 2:07,39 2:06,17 Gemeld
25 Marc Van Gils Eindhoven 2:07,97 2:04,52 Gemeld
26 Stan Ruessink AV PEC 1910 2:12,49 2:12,00 Gemeld
Tom de Leeuw Almere `81 DNF 1:55,15 Gemeld
Tim Verbeek AV Cifla DNF 1:58,55 Gemeld
Jesper Verbruggen Castricum --- 2:03,97 Afgemeld
Johnny van...hooneveld AV 1923 --- 2:08,55 Afgemeld
Robin Ruijter PH --- 1:53,24 Afgemeld
Benjamin Manuel Rotterdam --- 1:56,26 Afgemeld
Jelmer van der Veen AV Lionitas --- 1:55,46 Afgemeld
Wilfred van Holst Groningen --- 1:50,73 Afgemeld
Rob van de Graaf HAC `63 --- 2:21,15 Afgewezen
Ahmed Abubakar DAK --- --- Afgemeld

Uitslagen Senioren vrouwen 800 meter

# Naam 800mOBP
1 Anita Hinriksdottir IJsland 2:03,44 2:01,18 Gemeld
2 Jetske van Kampen AV Hylas 2:08,19 2:12,02 Gemeld
3 Suzanne Voorrips Groningen 2:08,78 2:04,88 Gemeld
4 Marissa Damink ASTX 2:10,37 2:08,07 Gemeld
5 Inga Michejenko Olympus `70 2:13,38 2:10,59 Gemeld
6 Vera Lurvink PH 2:16,25 2:14,93 Gemeld
7 Lauren Ash...gh Price Castricum 2:16,84 2:17,77 Gemeld
8 Aline Kootstra ACO 2:17,94 2:16,54 Gemeld
9 Karlijn van Es PAC 2:21,42 2:12,88 Gemeld
10 Corinde van Es PAC 2:25,95 2:12,67 Gemeld
Marlies Huigen Groningen --- 2:10,35 Niet gemeld
Bernice Meijer SV Veendam --- 2:17,80 Niet gemeld
Laura Boekel AAC --- 2:09,87 Afgemeld
Evelien Hooijman GACH --- 2:16,37 Afgemeld
Ashley Melcherts CAV Energie --- 2:10,33 Afgemeld
Stella Kubasch LGAS --- 2:07,46 Afgemeld
Yvonne Meijer ACO --- 2:25,61 Afgewezen
Margo Heurman HAAS --- 2:23,19 Afgewezen