Uitslagen Ieniemienie meisjes en jongens 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Aiden Gadella JPIMinie - AV Attila 8,33 -1.4 m/s--- 60
2 Ilian Strooper JPIMinie - AV Attila 8,42 -1.4 m/s--- 56
3 Jelte Zwerver JPIMinie - AV Attila 8,59 -0.7 m/s--- 51
4 Queen-Zhanel Pinas MPIMinie - AV Attila 8,82 -1.4 m/s--- 49
5 Lenthe Van Iersel MPIMinie - AV Attila 9,06 -0.7 m/s--- 41
6 Jort Metzke JPIMinie - AV Attila 9,31 -1.4 m/s--- 30
7 Tibbe Harmsen JPIMinie - AV Attila 9,42 -1.4 m/s--- 27
8 Linde de Hart MPIMinie - AV Attila 9,83 -0.7 m/s--- 20
9 Mats Larisch JPIMinie - AV Attila 9,96 -1.4 m/s--- 15
10 Lynn Timmermans MPIMinie - AV Attila 10,12 -0.7 m/s--- 14
11 Kim Larisch MPIMinie - AV Attila 11,48 -0.7 m/s--- 0
12 Julian van Veen JPIMinie - AV Attila 14,43 -1.4 m/s--- 0
Julian Bom JPIMinie - AV Attila DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 DARKO Kuijs AV Attila 7,11 -1.1 m/s--- 68
2 Luuk Steenbakkers AV Attila 7,40 --- 60
3 Djurre Zwerver AV Attila 7,48 --- 58
4 Jens Goossens AV Attila 7,70 -1.1 m/s--- 52
5 Mees Biemans AV Attila 7,81 -1.1 m/s--- 49
6 Ivar Lambregts AV Attila 7,86 -1.1 m/s--- 48
7 Niels Doszmann AV Attila 7,95 -1.1 m/s--- 46
8 Gijs van Berkel AV Attila 8,03 -1.1 m/s--- 44
9 Jip Van Iersel AV Attila 8,21 --- 40
10 Niels Kunnen AV Attila 8,33 -1.1 m/s--- 37

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tijn de Blaeij AV Attila 7,54 -1.2 m/s--- 67
2 Rogier Gitz AV Attila 7,76 -1.2 m/s--- 61
3 Sten Goossens AV Attila 7,77 -1.2 m/s--- 60
4 Noah Joosen AV Attila 7,85 -1.2 m/s--- 58
5 Julian Smulders AV Attila 7,90 -1.2 m/s--- 57
6 Stef Metzke AV Attila 8,01 -1.2 m/s--- 53

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Simon Coomans AV Attila 8,15 -0.8 m/s--- 66
2 Gijs Versteden AV Attila 8,23 -0.8 m/s--- 63
3 Tim Pelka AV Attila 8,39 -1.2 m/s--- 57
4 Thijs Boerdijk AV Attila 8,61 -0.8 m/s--- 50
5 Tijn van de Put AV Attila 8,71 -0.8 m/s--- 47
6 Alexander Pennings AV Attila 8,84 -0.8 m/s--- 43
7 Tieme Imbens AV Attila 8,92 -0.8 m/s--- 40

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Milou Van den Broek AV Attila 7,85 -2.0 m/s--- 68
2 Edy Moree AV Attila 9,13 -2.0 m/s--- 30

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Isa Laro AV Attila 8,35 -0.7 m/s--- 66
2 Elin de Koeijer AV Attila 8,97 -2.0 m/s--- 44
3 Fleur Bouman AV Attila 9,10 -2.0 m/s--- 40