Uitslagen Jongens Junior C1 Verspringen

# Naam VerQOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 5,41 Q5,17
2 Stijn Hendriks Scorpio 5,32 Q5,46
3 Tim Pelkmans AV Sprint 5,26 Q5,21
4 Milo de Langen AV Feniks 5,24 Q5,29
5 Jermaine Kleine AAV SISU 5,19 Q5,19
6 Matthijs Klaasboer DVTR 5,06 Q5,28
7 Binne Brok Tempo AV 5,03 Q5,17
8 Thom Kortenoever Typhoon 5,02 Q5,58
9 Jaco Delissen AV Attila 4,99 q4,60
10 Valentijn Keijzer AV Fortuna 4,97 q5,14
11 Melchior Treffers AV34 4,95 q4,91
12 Ewan ter Hennepe AV Gouda 4,88 q4,29
12 Harm van d...erkmortel LGDR 4,88 q5,35
14 Samuel Schinagl Nijmegen 4,87 -4,39
15 Jur Bakker AV Edam 4,85 -5,14
16 Thijmen Middelkamp AV Athlos 4,79 -4,88
17 Brendan Noordijk AV Athlos 4,75 -4,71
18 Joas van Hellemondt Leiden 4,68 -4,69
19 Daan Moelands DJA 4,67 -4,77
20 Julian van den Belt AV Rijssen 4,67 -4,70
21 Martijn Pos HLLS 4,65 -4,82
22 Wessel de Lange Fortius 4,61 -4,79
23 Senna Stamper U-Track 4,59 -4,67
24 Rick van der Meer AV Zeewolde 4,56 -4,54
25 Lucas Bal CAV Energie 4,54 -4,87
26 Quintin Janse Tempo AV 4,53 -4,33
27 Olario Kartodimedjo PAC 4,49 -4,85
28 Melle Ketellapper AV Lionitas 4,41 -4,33
29 Alexandar Pelletier AV Hylas 4,31 -3,81
30 Kim Alofsen Startbaan 4,29 -4,23
31 Lucas Man GACH 4,17 -4,02
32 Jordy Hui...in t Veld AV34 4,08 -3,43
33 Pjotr ter Doest AV Impala 3,98 -4,26
34 Jorik Bokelman GACH 3,97 -4,22
35 Rik Dijkslag VAV 3,72 -3,68
36 Dieter Stolzenbach PH 3,63 -4,41
37 Kariem Kishk Olympus `70 3,53 -3,86
38 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 3,43 -3,63
39 Toon de Kwaasteniet U-Track 3,38 -4,12
40 Teus Nuhn GACH 3,24 ----

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam VerQOBP
1 Damian Felter PAC 6,29 Q6,72
2 Jonathan Pronk Haag 6,24 Q6,16
3 Mark van der Linden Haag 5,71 Q6,10
4 Casper Haagh Scorpio 5,59 Q5,58
5 Thijs de Wild Typhoon 5,53 Q5,81
6 Jeff Tesselaar AV Hera 5,52 Q5,76
7 Milo Hanssen AV Unitas 5,44 q5,12
8 Jeremy van Zutven PH 5,43 q5,71
9 Gerbrand Bontekoe AV Impala 5,43 q5,01
10 Micha Groen Almere `81 5,42 q5,27
11 Anton Sarnatskiy Groningen 5,34 q5,56
12 Brend Baak AV PEC 1910 5,33 q5,24
13 Amar Wong Feniks 5,28 -5,02
14 Gijs Koel AV Argo 5,24 -4,99
15 Sem Oolbekkink Nijmegen 5,23 -4,86
16 Kaj de Jong AV Statina 5,23 -5,00
17 Marijn van Duijn ARV Ilion 5,22 -5,85
18 Bram van Alebeek Nijmegen 5,17 -4,90
19 Kylian Meeuwisz Pallas `67 5,16 -4,91
20 Favour Abu Haag 5,16 -4,92
21 Cedric Smits AV Unitas 4,96 -4,82
22 Roan Hekkers AV `56 4,95 -4,82
23 Thijs van ...wershaven DVTR 4,90 -4,67
24 Florian Va...er Dussen AV Impala 4,90 -5,15
25 Tim Consemulder HLLS 4,82 -4,58
26 Max Veldhuizen GACH 4,75 ----
27 Micha Groenenboom AV Gouda 4,47 -4,07
28 Tom van Buuren Olympus `70 4,43 -4,66
29 Ronald Mulder Fivelstreek 4,27 -4,53
30 Stefan Beukers Pallas `67 4,12 -4,26
Frank Ruegg AV Gouda NM -4,55
Daan Roosenschoon GVAC NM -5,84

Uitslagen Jongens Junior D1 Verspringen

# Naam VerQOBP
1 Jarno van Daalen PAC 4,95 Q4,84
2 Jozuah Revierre CAV Energie 4,59 Q4,34
3 David Fontein HLLS 4,58 Q4,57
4 Sam de Wild HLLS 4,46 q4,39
5 Senne Gisius GACH 4,39 q4,57
6 Avi Jumnoodoo Typhoon 4,31 q4,56
7 Gijs Bomer HLLS 4,29 q4,34
8 Jazz Huf Haag 4,25 q4,54
9 Jerry Woe CAV Energie 4,20 q4,14
10 Angelo de Nooijer AV Sparta 4,19 q4,22
11 Floris van der Vijgh HLLS 4,16 q4,55
12 Finn van de Klundert Scopias 4,13 q4,10
13 Senna Giling Hollandia 4,06 -4,20
14 Luce Wijma GACH 4,06 -3,99
15 Mika Naber AV34 4,05 -4,38
16 Lucas Koeling GVAC 4,04 -4,10
17 Tim van Tilburg AV Gouda 4,03 -3,95
18 Jan Elsinga Heerenveen 3,96 -3,90
19 Jin van der Lee PAC 3,95 -4,20
20 Wesley Monster Voorne 3,94 -4,33
21 Abel Kloppenburg AKU 3,94 -4,17
22 Jessy van der Vegt PAC 3,91 -4,49
23 Luuk van Cappelle Olympus `70 3,88 -3,91
24 Floris van Campen KAV Holland 3,79 -4,00
25 Philip Walraven Altis 3,78 -4,19
26 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 3,78 -4,05
27 Barend van de Donk PAC 3,78 -4,03
28 Mika Liefrink AV Sparta 3,76 -4,09
29 Layi Oniwinde AV Sparta 3,76 -4,49
30 Tuur Simons Scopias 3,71 -4,15
31 Koen Steenblok AV `56 3,66 -4,01
32 Michiel Gulickx Gloria 3,63 -3,97
33 Julian Keun Groningen 3,61 -3,95
34 Ivar Vialard KAV Holland 3,59 -3,85
35 Giel Sportel Altis 3,54 -3,95
36 Rogier Groeneweg Altis 3,43 -4,30
37 Thom van der Leest Altis 3,38 -3,87
38 Morris Hulsman Heerenveen 3,24 -3,88
39 Rociano Sno Startbaan 2,95 -3,95
Sven van Gelderen AV Lycurgus NM -4,22

Uitslagen Jongens Junior D2 Verspringen

# Naam VerQOBP
1 Aiden Bareman Voorne 5,05 Q4,61
2 Isaac Mensah AV Feniks 4,87 Q4,87
3 Viggo Tijbosch PH 4,85 Q4,83
4 Jeffrey Rijkhals DNMC 4,83 Q4,86
5 Yannick Rolvink Olympus `70 4,69 q4,35
6 Kenan van der Kooij Altis 4,54 q4,32
7 Sem Verkaart Castricum 4,53 q4,54
8 Zack Rot AV Lycurgus 4,48 q3,89
9 Damian Paap AV Lycurgus 4,46 q4,23
10 Jory Davids Haaksbergen 4,45 q4,33
11 Mika van Mierlo Isala `96 4,43 q4,44
12 Levi Posthuma Altis 4,40 q4,44
13 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 4,38 -4,18
14 Tim Tempelman SPLS 4,36 -4,56
15 Job van Keulen Nijmegen 4,34 -4,17
16 Finn Verhoeff PH 4,33 -4,12
17 Marijn van der Harst Altis 4,32 -4,16
18 Robin De Haan SC Reeuwijk 4,30 -4,12
19 Ziggy Veldman Heerenveen 4,25 -4,72
20 Joey de Hesselle DJA 4,25 -4,37
21 Finn Van der Maas Fit 4,25 -4,15
22 Jilke Oswald HRRR 4,23 -4,18
23 Kevin Breumelhof ARV Ilion 4,18 -4,21
24 Ryan Andela GACH 4,17 -4,40
25 Merlijn Warmenhoven Voorne 4,13 -4,25
26 Marijn Atmodimedjo AV34 4,06 -3,91
27 Lucas Dui...van Twist PAC 4,05 -4,43
28 Remco de Baar AV `56 4,05 -3,97
29 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 4,05 -4,08
30 Milo Gemert Haag 3,98 -4,10
31 Nino van den Berg AV `56 3,93 -3,92
32 Finn Hillemans DJA 3,91 -4,01
33 Florian van Lent Haag 3,87 -4,01
34 Merijn Verdijk DAK 3,84 -4,09
35 Quinten Mertens AV `56 3,83 -4,13
36 Thijn van der Zee Hanzesport 3,81 -4,17
37 Maurits va...cheijndel Olympus `70 3,79 -3,89
38 Thom de Weger AV Gouda 3,78 -3,84
39 Jesse van de Beek BAV 3,71 -3,70
40 Jules Roelfsema KAV Holland 3,67 -3,96
Joris Cotterink AV Lycurgus NM -4,18

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen

# Naam VerQOBP
1 Marleen Baas AC TION 5,16 Q5,36
2 Esmee Douma Groningen 5,04 Q5,14
3 Britt de Blaauw PAC 4,95 Q5,22
4 Hanna van Baast AV Attila 4,94 Q5,05
5 Romee van Dam Startbaan 4,85 Q4,87
6 Marinka Schuurman Altis 4,78 q4,81
7 Jetske Meijer Altis 4,77 q4,69
8 Babs Koeman AV Haarlem 4,70 q4,95
9 Romée de Best HRRR 4,70 q4,61
10 Romee Hermse PAC 4,68 q4,67
11 Isis Tinneveld Olympus `70 4,67 q4,66
12 Daphne Zintel AAV `36 4,66 q4,61
13 Eline Brouwer DEM 4,54 -4,63
14 Dilay Yandi GACH 4,53 -4,76
15 Amber de Roo AV `40 4,51 -4,80
16 Steffie Seher CAV Energie 4,49 -4,46
17 Lynn van der Meij DEM 4,49 -4,46
18 Katja van Eetvelt RK HAV 4,47 -4,59
19 Annabel Paul AV Jahn II 4,39 -4,52
20 Mikki Lips AV Sprint 4,37 -4,53
21 Noortje Huitema Groningen 4,37 -4,44
22 Nikita Nie Groningen 4,35 -4,72
23 Puk Terpstra Tempo AV 4,34 -4,30
24 Anna Lusthof Olympus `70 4,26 -4,37
25 Maartje R...senschoon GVAC 4,25 -4,62
26 Danique Huisjes Groningen 4,21 -4,34
27 Antonia Benevento Phanos 4,18 -4,61
28 Bijou Leto AV Sprint 4,17 -4,30
29 Meike Leenders VAV 4,16 -4,38
30 Xenia Kroonen RK HAV 4,01 -4,44
31 Tharissa Palma AAC 4,00 -4,47
32 Noortje Knoll Groningen 4,00 -4,36
33 Samantha Westerweel GACH 3,97 -4,53
34 Suus van Schaik VAV 3,93 -4,70
35 Luna Zimnik Clytoneus 3,88 -4,30
36 Lianne Groenendijk Leiden 3,83 -4,43
37 Mathilda Way Castricum 3,81 -4,35
38 Liselot Nekkers ATNY 3,58 -4,38
Naomie Höhn Altis NM -4,55
Amber Bosman CAV Energie DNS -4,31

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen

# Naam VerQOBP
1 Femke Jonker AV Hera 5,09 Q4,89
2 Sarah van Tuijl Almere `81 5,08 Q5,19
3 Danara Stoppels Groningen 5,05 Q5,29
4 Nina Borger AV Unitas 5,01 Q5,10
5 Sica Verwasch AV Unitas 5,00 Q5,06
6 Idilay Kaymaz AC TION 4,87 q4,98
7 Sabrina Cruden AV Lionitas 4,84 q4,76
8 Joyce Menick HLLM 4,83 q4,94
9 Joyce van Welie PAC 4,83 q5,00
10 Annemiek van Iersel PH 4,75 q4,82
11 Bente van der Stoel AV34 4,74 q5,09
12 Isis Hordijk HLLS 4,74 q5,11
13 Ilse Hogeveen HLLM 4,69 -4,87
14 Linsy Heestermans AV Sprint 4,66 -4,82
15 Anouk van Dal DAK 4,61 -4,71
16 Sterre van Bragt PH 4,57 -4,72
17 Evelien va...Houweling De Gemzen 4,52 -4,50
18 Daantje de Vet PH 4,51 -4,65
19 Linde van Dijken VAV 4,46 -4,62
20 Milou Kaestner HLLM 4,46 -4,60
21 Ellis de Vries Altis 4,42 -4,59
22 Morgann De Jong ARV Ilion 4,41 -4,74
23 Anke Binnema Heerenveen 4,33 -4,68
24 Isa Verberne Swift 4,29 -4,88
25 Jessamy Roubos AV Zaanland 4,28 -4,58
26 Pien van Berk AV Gouda 4,27 -4,25
27 Saga Liefrink AV Sparta 4,19 -4,48
28 Elle van Kasteren AV34 4,17 -4,47
29 Renske Idzenga AV Zuidwal 4,13 -4,11
30 Dewi Nijrolder AV Archeus 4,11 -4,24
31 Lizzy Arts HAC 4,01 -4,00
32 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 3,93 -4,02
33 Kenya Ramos PAC 3,92 -3,98
34 Valerie Afognon ARV Ilion 3,37 -4,34
Simone Schouws Phanos NM -4,48

Uitslagen Meisjes Junior D1 Verspringen

# Naam VerQOBP
1 Cristy Pieter Fortius 4,67 Q4,85
2 Joan Hardon AC TION 4,51 Q4,45
3 Alida Tanggahma Haag 4,45 Q4,11
4 Lana Broers AV Hylas 4,40 Q4,29
5 Kris Oosterveld MPM 4,21 q4,31
6 Anniek de Lange Fortius 4,18 q4,20
7 Elena Slagt Altis 4,05 q4,12
8 Jet Vliegen AV Statina 4,02 q3,99
9 Alyssa Bulthuis AV Impala 4,00 q3,90
10 Tess Jack CAV Energie 3,98 q4,24
11 Najila Donata PAC 3,96 q4,16
12 Roos Osse Haag 3,93 q4,09
13 Naomi van Berkel AKU 3,93 -4,04
14 Savienne Asikende Almere `81 3,92 -4,44
15 Maud Brouwer De Gemzen 3,91 -4,13
16 Mare Versluis De Liemers 3,90 -3,96
17 Janne van den Berg PH 3,84 -3,95
18 Manon van der Zwaard AV NOP 3,83 -4,10
19 Renske van der Steen PH 3,81 -4,05
20 Charissa Boeters AV Sparta 3,81 -3,90
21 Iris van Leuveren AV Nijkerk 3,81 -4,11
22 Yara Karelse AV `56 3,81 -4,00
23 Nikki Verweij Haag 3,80 -4,08
24 Nynke Rijpma HRRR 3,78 -3,85
25 Milou van den Berg Phanos 3,71 -4,10
26 Noralie Schuurman Altis 3,68 -4,18
27 Sterre Heemskerk AAV `36 3,68 -4,20
28 Layana Chrafih PAC 3,67 -3,84
29 Femi Ayodeji AV PEC 1910 3,66 -3,88
30 Edda van der Velden Rotterdam 3,65 -4,11
31 Sophie Le Blansch Hollandia 3,65 -3,83
32 Sascha Keukenkamp Groningen 3,60 -3,85
33 Francine V...der Stoop De Gemzen 3,59 -3,85
34 Sanne Geurtsen HLLS 3,56 -3,82
35 Suzan Taal AKU 3,54 -3,95
36 Noëlle Schalk AV Spiridon 3,54 -3,95
37 Annemijn Beijer Altis 3,52 -3,81
38 Sophie van...er Schoot GACH 3,50 -3,88
39 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 3,47 -3,85
40 Daniek Meijer AV Marvel 3,44 -3,95
41 Jelke Steenbeek Altis 3,44 -4,09

Uitslagen Meisjes Junior D2 Verspringen

# Naam VerQOBP
1 Isis Ferrier Haag 4,96 Q5,09
2 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 4,56 Q4,64
3 Jente Leeuwangh AV Lionitas 4,42 q4,45
4 Anouk Verdaasdonk Spado 4,40 q4,49
5 Floortje Tromp AAV `36 4,40 q4,03
6 Kiki Kooijman AV Weert 4,37 q4,24
7 Rosalie van Wouwen Haag 4,33 q4,55
8 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 4,32 q4,15
9 Jildou Binnema Heerenveen 4,31 q4,24
10 Boglarka ...rekgyarto Swift 4,30 q4,45
11 Anouk van Jeveren Scorpio 4,27 q3,98
12 Sam de Vaan Taxandria 4,20 q4,61
13 Filsan Versteeg Pallas `67 4,13 -4,11
14 Ruth Zijlstra Heerenveen 4,06 -4,59
15 Tess Jaarsma HRRR 4,05 -4,01
16 Suze Zeevat Ciko `66 4,05 -3,98
17 Lois Doornheim GACH 4,04 -4,06
18 Miriam Felix Flevo Delta 4,03 -4,28
19 Valerie Chu AV Weert 4,02 -3,92
20 Suzanne Moons AV Gouda 4,01 -3,95
21 Meike de Graauw PH 3,96 -4,01
22 Hannah Moll AV Jahn II 3,95 -4,03
23 Femke van Schalkwijk AV Astylos 3,93 -4,45
24 Loïs Drent AV Sprint 3,91 -4,20
25 Dunya van den Tooren PAC 3,90 -4,40
26 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 3,90 -4,37
27 Noortje Sieperda HRRR 3,89 -4,05
28 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 3,88 -3,91
29 Anna van Lohuizen AV34 3,87 -4,07
30 Nienke Wagenaar De Gemzen 3,79 -4,14
31 Renske Drenten AV Lionitas 3,77 -4,00
32 Lois Gemert Haag 3,76 -4,00
33 Jade Linthorst AKU 3,72 -4,11
34 Lise Romijn PH 3,71 -3,91
35 Lotte Buitenkamp Altis 3,71 -4,01
36 Julia van Dorp Fortius 3,71 -3,95
37 Jeske Hiddink Nijmegen 3,67 -3,98
38 Lotte Ploeger DEM 3,60 -3,90
39 Aimee Vriesman HLLS 3,47 -4,10
40 Danielle Grijpink Tempo AV 2,71 -3,89