Uitslagen Jongens Junior C1 Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Tim Klein DJA 13,22 13,14 13,39 13,04 13,59 X 13,59 13,36
2 Max Kreeft AV Spiridon 11,00 10,22 11,57 11,31 11,28 11,84 11,84 11,34
3 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 10,05 11,48 10,64 11,17 X 10,14 11,48 10,93
4 Milo de Langen AV Feniks 11,39 X X 10,23 X X 11,39 10,12
5 Thom Kortenoever Typhoon 10,25 9,81 8,97 11,02 9,84 10,56 11,02 10,38
6 Abel Stoker Tempo AV X 10,84 X 10,75 X X 10,84 10,85
7 Coen de Haan SPLS 8,78 9,23 X 8,73 9,82 X 9,82 9,32
8 Justin Labrijn Almere `81 8,97 X 9,58 - - - 9,58 10,00
9 Thomas Kleijweg Olympus `70 9,02 9,06 9,10 9,10 9,62
10 Tyrone Richards Altis 8,28 8,88 8,83 8,88 8,73
11 Quintin Janse Tempo AV 8,44 8,35 8,87 8,87 8,83
12 Hidde Nijland AAV SISU 7,61 8,26 8,04 8,26 8,73

Uitslagen Jongens Junior C2 Kogelstoten 4 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Julian Mejame Ejong PAC 14,54 15,80 14,65 X X X 15,80 15,37
2 Sebastiaan Bonte AV Hera 14,31 14,80 14,59 13,91 15,46 15,74 15,74 14,58
3 Gaby Emmanuel Haag 14,46 15,10 14,32 13,99 14,73 15,39 15,39 15,36
4 Mark van der Linden Haag 14,07 14,57 15,15 15,15 X 13,89 15,15 13,68
5 Jonathan Pronk Haag 13,22 13,43 14,24 14,82 13,15 14,94 14,94 13,12
6 Rens de Graauw PH 12,76 13,06 13,41 X X X 13,41 13,60
7 Micha Groen Almere `81 12,07 10,82 11,27 11,58 11,31 11,85 12,07 11,11
8 Robin van Kooij PAC 11,59 10,91 11,94 10,82 X 11,88 11,94 11,64
9 Jeremy van Zutven PH 10,38 11,31 10,85 11,31 11,19
10 Chuck Pols Scorpio X 9,77 11,05 11,05 11,69
11 Milo Hanssen AV Unitas 10,37 10,65 9,68 10,65 11,08
12 Piter Nijboer AV Impala 10,37 8,59 9,28 10,37 11,27

Uitslagen Jongens Junior D1 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Bryan Duff AV Sparta 9,13 10,06 X 9,87 9,07 9,18 10,06 9,32
2 Milan Hoogeveen Flevo Delta 9,72 9,38 9,36 9,92 9,90 8,68 9,92 9,58
3 Aaron Ponne SAV 8,70 8,72 9,33 8,28 9,21 7,87 9,33 8,57
4 Jarno van Daalen PAC 8,67 9,21 8,69 8,53 X 9,26 9,26 8,70
5 Ivar Kleuver Almere `81 7,76 8,38 8,65 7,81 8,12 8,09 8,65 7,96
6 Neo Thijssen HLLS 8,15 8,40 8,15 8,08 7,93 8,48 8,48 7,85
7 Rens Gosselink AC TION 7,82 X 8,31 8,06 X X 8,31 8,33
8 Tyrone Lak AV Lycurgus 8,30 7,96 X 7,73 X 7,59 8,30 8,11
9 Jozuah Revierre CAV Energie 8,22 8,08 8,19 8,22 8,53
10 Luuk Pelkmans AV Sprint 7,82 6,69 7,42 7,82 7,55
11 Ryan Heeren AV Spiridon 7,74 6,53 7,60 7,74 7,52
12 Layi Oniwinde AV Sparta 7,55 7,46 7,69 7,69 8,50

Uitslagen Jongens Junior D2 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Lennart Boogaard AV Hera 10,65 11,32 11,96 11,14 11,13 11,92 11,96 11,08
2 Bruce Boon Flevo Delta 10,74 10,72 11,64 10,81 X 10,88 11,64 10,79
3 David Pronk Haag X X 11,62 10,85 10,76 11,05 11,62 10,80
4 Ryan Jansen Scorpio X 10,16 10,28 11,19 9,89 10,26 11,19 10,00
5 Viggo Tijbosch PH 8,55 9,21 10,54 9,78 7,70 10,29 10,54 11,01
6 Yuri Stolk Pijnenburg 9,90 10,04 9,96 9,73 10,37 8,85 10,37 10,06
7 Joris IJzinga Altis 9,41 9,20 9,48 10,20 X 9,26 10,20 9,00
8 Yannick Rolvink Olympus `70 9,87 9,49 X 10,14 10,00 X 10,14 9,72
9 Mees Stoetzer Haag 8,62 8,27 8,99 8,99 8,39
10 Bas Nolsen Tempo AV 7,76 8,09 8,35 8,35 8,50
11 Luca Broers ATOP 7,82 8,05 7,98 8,05 8,31
12 Max Jongenburger Phanos 7,05 6,53 7,10 7,10 8,43

Uitslagen Meisjes Junior C1 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Isa Kolle AV Hera 11,53 12,10 12,15 11,40 12,54 12,24 12,54 11,86
2 Lotte Haest Spado 10,52 11,62 11,56 X X 11,92 11,92 10,65
3 Jaybre Wau Maastricht 11,48 11,01 11,21 10,91 10,84 X 11,48 10,47
4 Lara Smits SV Noordkop 10,58 9,99 9,86 10,92 10,04 9,98 10,92 10,78
5 Christel Philipsen AV Hera 10,79 10,55 10,63 10,59 X 10,54 10,79 10,37
6 Anna Jebose AAC 10,08 9,48 10,79 9,38 9,52 10,14 10,79 10,15
7 Naomie Höhn Altis 9,64 9,85 10,15 10,56 9,92 9,76 10,56 10,05
8 Pearl Lodder Typhoon 10,29 10,44 X X 9,22 9,08 10,44 10,47
9 Tharissa Palma AAC 9,20 7,00 9,76 9,76 9,53
10 Lizelotte Bouvy Haag 9,48 9,57 9,66 9,66 10,08
11 Joanne Schaap PH 8,90 9,37 9,42 9,42 9,86
12 Meike Bakker GACH 9,18 9,18 8,12 9,18 9,91

Uitslagen Meisjes Junior C2 Kogelstoten 3 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Danara Stoppels Groningen 11,27 9,91 X 12,44 X 13,27 13,27 11,90
2 Joyce van Welie PAC 12,15 12,58 13,08 12,35 13,03 11,11 13,08 11,37
3 Milou Kaestner HLLM 10,46 11,34 11,01 11,03 12,39 11,66 12,39 11,34
4 Linde van Dijken VAV 9,63 9,60 10,32 9,91 10,51 10,97 10,97 10,61
5 Jessamy Roubos AV Zaanland 8,03 10,17 10,28 9,93 10,26 10,05 10,28 10,20
6 Hagar Bruil PAC 10,04 9,69 9,26 9,70 9,65 10,26 10,26 10,35
7 Merel Pijnenburg PAC 10,07 9,74 9,39 8,60 9,54 9,61 10,07 10,31
8 Nienke Overgoor HLLS 10,07 9,66 9,37 9,24 9,72 9,51 10,07 10,00
9 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,30 9,32 9,88 9,88 10,80
10 Sabrina Cruden AV Lionitas 8,91 9,78 9,07 9,78 11,11
11 Nadieh Meerman Almere `81 9,74 8,59 8,68 9,74 10,15
12 Meike Kroon PAC 9,21 9,28 9,40 9,40 10,15

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten 2 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Nikki Verweij Haag 9,67 10,06 9,57 9,45 9,95 9,84 10,06 10,07
2 Anne Hoomoedt PAC 9,87 9,46 9,46 9,23 9,08 8,00 9,87 8,98
3 Manon Hoedjes AV Hera 8,64 8,87 9,29 8,09 8,75 9,25 9,29 8,54
4 Iris van Leuveren AV Nijkerk 8,82 9,25 8,84 8,42 8,85 7,05 9,25 8,78
5 Elsa Lila AV Astylos 8,90 8,45 7,98 9,21 9,19 9,16 9,21 9,17
6 Blessin UIterwijk Almere `81 8,96 8,57 7,50 8,84 9,04 8,95 9,04 8,23
7 Luna Pedemonte Olympus `70 8,13 8,19 8,21 7,26 8,11 8,90 8,90 8,18
8 Jana Nagtegaal AAV `36 7,69 7,47 8,16 7,06 7,25 7,12 8,16 8,26
9 Pien Mittertreiner Olympus `70 8,12 8,09 7,91 8,12 8,76
10 Nynke Rijpma HRRR 7,64 7,89 8,01 8,01 8,50
11 Florianne van Uden PAC 7,88 7,86 7,70 7,88 8,28
12 Vera Lutgendorp Almere `81 7,69 7,73 7,24 7,73 8,45

Uitslagen Meisjes Junior D2 Kogelstoten 2 kilogram finale

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Rachel Ivo PAC 12,01 12,48 10,87 9,88 9,36 11,84 12,48 11,33
2 Alyshia Kavehercy NEAV 12,07 11,92 11,74 - 12,09 X 12,09 11,24
3 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,83 10,76 9,67 11,40 11,64 11,90 11,90 10,38
4 Nathalia Montijn CAV Energie X 11,32 11,64 10,84 11,55 11,49 11,64 11,08
5 Damanja Reus SAV 10,67 10,86 10,71 10,95 11,12 11,31 11,31 11,00
6 Isabel van Houweling De Gemzen 11,16 11,29 10,73 11,30 10,97 X 11,30 9,81
7 Maud Visscher Groningen 9,57 8,52 11,00 10,47 10,25 10,57 11,00 9,45
8 Anna van Lohuizen AV34 9,23 9,42 9,50 9,25 9,55 9,39 9,55 9,70
9 Simone van Zelst HAC 9,40 8,90 8,39 9,40 9,54
10 Jildou Binnema Heerenveen 9,05 8,03 9,24 9,24 9,45
11 Sanne Gouw AV Astylos 9,17 8,96 8,86 9,17 9,64
12 Esmée Weber Almere `81 8,07 8,70 8,79 8,79 9,44