Uitslagen Jongens Junior C1 Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Tim Klein DJA 13,36 13,36Q 12,00
2 Max Kreeft AV Spiridon X 11,34 11,34Q 11,14
3 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 10,49 10,93 10,93Q 10,04
4 Abel Stoker Tempo AV 9,65 10,85 10,85Q 12,75
5 Thom Kortenoever Typhoon 10,38 9,56 10,10 10,38q 10,75
6 Milo de Langen AV Feniks 9,90 X 10,12 10,12q 10,07
7 Justin Labrijn Almere `81 9,81 10,00 9,47 10,00q 9,85
8 Thomas Kleijweg Olympus `70 9,62 9,48 9,58 9,62q 8,97
9 Coen de Haan SPLS 9,32 9,29 9,28 9,32q 10,34
10 Quintin Janse Tempo AV X 8,28 8,83 8,83q 8,40
11 Tyrone Richards Altis 8,19 8,61 8,73 8,73q 9,89
12 Hidde Nijland AAV SISU 8,53 8,73 7,03 8,73q 9,85
13 Daan Geerling AV Athlos 7,88 8,00 8,37 8,37 8,73
14 Jurre van Oosten AV Gouda 8,34 7,91 8,31 8,34 9,41
15 Daniel Erbe Gomez Phanos 8,21 8,05 7,83 8,21 9,45
16 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 7,38 7,90 7,28 7,90 8,26
17 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 7,67 7,54 7,07 7,67 9,81
18 Bart Adriaanse Voorne X 7,19 7,10 7,19 9,19
19 Pjotr ter Doest AV Impala 6,84 7,00 6,54 7,00 8,25
20 Lucca Marks HLLS 6,47 6,92 6,73 6,92 7,14

Uitslagen Jongens Junior C2 Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Julian Mejame Ejong PAC 15,37 15,37Q 14,50
2 Gaby Emmanuel Haag 15,36 15,36Q 14,06
3 Sebastiaan Bonte AV Hera 14,58 14,58Q 14,99
4 Mark van der Linden Haag 13,68 13,68Q 15,18
5 Rens de Graauw PH 13,60 13,60Q 12,27
6 Jonathan Pronk Haag X 13,12 13,12Q 14,76
7 Chuck Pols Scorpio 11,69 11,69Q 11,39
8 Robin van Kooij PAC 11,16 11,64 11,64Q 11,46
9 Piter Nijboer AV Impala X 11,27 7,60 11,27q 9,80
10 Jeremy van Zutven PH 10,64 11,19 11,19q 11,25
11 Micha Groen Almere `81 11,11 10,51 10,22 11,11q 13,34
12 Milo Hanssen AV Unitas 10,54 10,54 11,08 11,08q 10,78
13 Matyas Kerekgyarto Swift 10,67 X X 10,67 13,30
14 Bram van Alebeek Nijmegen 9,46 9,19 9,90 9,90 9,59
15 Flo van Raalte GACH X 9,68 9,48 9,68 9,83
16 Jonas Elzinga GACH 7,90 9,01 9,53 9,53 9,03
17 Bjorn van der Velden HLLS X X 9,25 9,25 ---
18 Kris Andriessen GACH 9,04 8,66 8,90 9,04 9,69
19 Sam Overeem AV34 8,07 7,47 8,25 8,25 8,16
20 Bas van der Horst AV Athlos 7,59 6,93 7,32 7,59 7,97

Uitslagen Jongens Junior D1 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Milan Hoogeveen Flevo Delta 9,58 9,58Q 8,02
2 Bryan Duff AV Sparta 9,32 9,32Q 9,50
3 Jarno van Daalen PAC 8,70 8,70Q 8,42
4 Aaron Ponne SAV 8,31 8,47 8,57 8,57Q 7,85
5 Jozuah Revierre CAV Energie 8,53 8,53Q 8,74
6 Layi Oniwinde AV Sparta X X 8,50 8,50Q 8,46
7 Rens Gosselink AC TION 7,26 8,33 7,97 8,33q 9,78
8 Tyrone Lak AV Lycurgus 8,11 7,48 8,00 8,11q 7,65
9 Ivar Kleuver Almere `81 X 7,96 7,93 7,96q 9,05
10 Neo Thijssen HLLS X 7,85 7,42 7,85q ---
11 Luuk Pelkmans AV Sprint 7,55 X X 7,55q 8,15
12 Ryan Heeren AV Spiridon 6,91 7,06 7,52 7,52q 8,26
13 Tim Duker AAC `61 7,03 6,02 7,39 7,39 8,30
14 Sam van der Aar DEM 7,31 7,04 7,11 7,31 8,10
15 Mike Berends AAC `61 6,66 6,92 6,82 6,92 8,40
16 Casper Sollman GACH 6,74 6,84 6,69 6,84 6,92
17 Luuk van Cappelle Olympus `70 6,45 6,72 6,50 6,72 7,11
18 Barend van de Donk PAC 6,16 6,13 6,69 6,69 6,67
19 Dave Damen Swift 6,58 5,87 6,35 6,58 7,90
20 Matthias Treurniet AV Fortuna 6,56 6,33 6,04 6,56 8,70
21 Quin Spieker GACH 6,46 5,67 - 6,46 7,15
22 Ids Kok Phanos 6,35 6,44 6,36 6,44 8,74
23 Robbie Smulders PH 6,24 6,37 5,81 6,37 5,41
24 Eelco Korstjens Startbaan X 5,75 6,35 6,35 6,00
25 Robbin Gunther AKU 5,82 6,10 5,96 6,10 7,16
26 Rociano Sno Startbaan 5,91 6,09 6,05 6,09 7,72
27 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 5,39 5,19 6,07 6,07 5,22
28 Rowan Tiemes Flevo Delta 5,81 5,93 5,75 5,93 6,80
29 Wesley Boers Fivelstreek 5,78 5,93 5,56 5,93 7,64
30 Xavier van Zutven PH 5,67 5,70 5,88 5,88 5,61
31 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 5,81 5,85 5,41 5,85 5,48
32 Kai Muijsers AV34 5,58 5,72 5,72 5,72 6,28
33 Thom van der Leest Altis 5,58 5,49 5,52 5,58 7,54
34 Casper Couwenberg PH 5,51 5,04 5,58 5,58 5,88
35 Timo Eilers AV Sparta 4,94 5,41 5,44 5,44 5,90
36 Sepp Knippels DAK 4,92 5,38 4,92 5,38 6,00
37 Edwin Van...r Heijden DAK X X 5,34 5,34 5,65
38 Peter Idema AKU 5,25 4,78 5,06 5,25 6,61
39 Lucien Driessen AV34 5,13 4,38 4,61 5,13 5,06
40 Luuk van Wijk Haag 4,13 4,91 4,89 4,91 6,20
41 Jio Classen Scopias 4,84 3,72 4,65 4,84 5,23
42 Jonathan Fennema AV34 4,32 4,25 4,13 4,32 4,99
43 Sven Rijnten Startbaan 3,86 3,76 - 3,86 4,61

Uitslagen Jongens Junior D2 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 11,08 11,08Q 10,88
2 Viggo Tijbosch PH 11,01 11,01Q 10,48
3 David Pronk Haag 10,80 10,80Q 10,85
4 Bruce Boon Flevo Delta 10,79 10,79Q 10,80
5 Yuri Stolk Pijnenburg 10,06 10,06Q 10,49
6 Ryan Jansen Scorpio 10,00 10,00Q 10,07
7 Yannick Rolvink Olympus `70 9,72 9,58 X 9,72q 10,36
8 Joris IJzinga Altis 8,55 8,86 9,00 9,00q 8,75
9 Bas Nolsen Tempo AV 8,46 8,50 8,50 8,50q 8,49
10 Max Jongenburger Phanos 8,43 7,16 7,57 8,43q ---
11 Mees Stoetzer Haag 8,39 8,29 8,39 8,39q 8,74
12 Luca Broers ATOP 8,31 7,97 7,69 8,31q 7,93
13 Bram Eleveld AV Athlos 8,03 7,68 8,07 8,07 7,56
14 Sven Hurkmans Fortius 7,90 7,13 7,66 7,90 7,53
15 David Elzinga GACH 7,83 7,70 7,38 7,83 7,73
16 Jilke Oswald HRRR 6,72 6,58 7,23 7,23 7,54
17 Arjuno Orsini AV Gouda 6,73 7,19 6,90 7,19 7,47
18 Maurits va...cheijndel Olympus `70 7,04 6,07 7,05 7,05 7,21
19 Roan Jorritsma HRRR 6,61 6,39 6,13 6,61 5,02
20 Nino van den Berg AV `56 6,25 6,11 6,51 6,51 6,58
21 Mart Kapteijn AV `56 5,53 5,83 5,70 5,83 6,33
Joris Cotterink AV Lycurgus - - - DNS 6,72

Uitslagen Meisjes Junior C1 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Isa Kolle AV Hera 11,86 11,86Q 12,31
2 Lara Smits SV Noordkop 10,78 10,78Q 10,30
3 Lotte Haest Spado 10,65 10,65Q 12,04
4 Pearl Lodder Typhoon 10,47 10,47Q 13,15
4 Jaybre Wau Maastricht 10,47 10,47Q 11,70
6 Christel Philipsen AV Hera 10,37 10,37Q 12,45
7 Anna Jebose AAC 10,15 10,15Q 10,28
8 Lizelotte Bouvy Haag 9,84 10,08 10,08Q 11,40
9 Naomie Höhn Altis X 10,05 10,05Q 11,90
10 Meike Bakker GACH 9,58 9,05 9,91 9,91q 11,70
11 Joanne Schaap PH 9,71 9,86 9,15 9,86q 9,92
12 Tharissa Palma AAC 9,10 9,53 9,41 9,53q 9,42
13 Nikita Nie Groningen 9,52 9,45 9,02 9,52 10,26
14 Shannon Kamga Haag 9,44 X 8,88 9,44 9,42
15 Lisanne Boot HLLS 8,88 9,20 X 9,20 8,84
16 Emma Beekman AV34 9,16 9,15 9,13 9,16 9,29
17 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,15 9,12 9,01 9,15 10,55
18 Romée de Best HRRR 9,07 X 8,62 9,07 9,12
19 Marit Speerstra PAC 8,64 8,97 8,79 8,97 9,41
20 Eva Tops Tempo AV 8,63 8,93 8,72 8,93 9,21
21 Isabel Eversen Tempo AV 8,89 8,51 8,54 8,89 10,10
22 Laura Varona Perez Leiden 8,87 8,59 8,46 8,87 10,34
23 Tessa Molenaar Olympus `70 8,19 8,77 8,68 8,77 10,88
24 Maartje R...senschoon GVAC 8,58 8,56 8,70 8,70 9,33
25 Jetske Meijer Altis 7,57 8,46 8,45 8,46 8,93
26 Fenna Gelderblom AV `56 8,24 7,44 7,61 8,24 9,62
27 Anne Bijpost AV Rijssen 7,86 X 8,14 8,14 10,66
28 Marije Brouwer HRRR 7,45 8,08 7,48 8,08 8,32
29 Silke de Haas DEM 7,67 8,02 7,77 8,02 9,57
30 Tula Frijters Pallas `67 6,89 8,00 7,53 8,00 9,71
31 Siri Liefrink AV Sparta 7,96 7,70 7,48 7,96 7,55
32 Nikki van Tienderen HLLM 7,83 7,88 7,75 7,88 7,73
33 Zoë Miedema HRRR 7,77 7,61 6,99 7,77 7,80
34 Danique Schram DEM 7,68 7,32 7,00 7,68 10,19
35 Mila Nijsse GACH 7,39 6,78 6,91 7,39 8,57
36 Emma Kamer HLLS 7,34 7,21 7,27 7,34 9,14
37 Anna Lusthof Olympus `70 7,13 7,25 6,68 7,25 8,85
38 Pipp Pauzenga Castricum 6,13 6,30 7,22 7,22 ---
39 Mara Donker Clytoneus 6,83 7,10 6,80 7,10 8,30
40 Leonie Mariën HLLS 6,77 6,69 6,29 6,77 6,64
41 Isabel Kerstholt Altis 6,58 6,74 6,62 6,74 8,58

Uitslagen Meisjes Junior C2 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen 11,90 11,90Q 12,53
2 Joyce van Welie PAC 11,37 11,37Q 12,77
3 Milou Kaestner HLLM 11,34 11,34Q 11,53
4 Sabrina Cruden AV Lionitas 9,99 9,59 11,11 11,11Q 11,27
5 Rozemarie Fokkema AAC `61 10,80 9,32 10,29 10,80q 10,52
6 Linde van Dijken VAV 10,61 9,68 9,76 10,61q 10,05
7 Hagar Bruil PAC 10,35 9,60 9,37 10,35q 10,86
8 Merel Pijnenburg PAC 9,21 10,31 10,23 10,31q 10,65
9 Jessamy Roubos AV Zaanland 10,20 9,92 9,36 10,20q 10,41
10 Nadieh Meerman Almere `81 9,79 10,15 9,19 10,15q ---
11 Meike Kroon PAC 10,15 9,71 9,24 10,15q 10,58
12 Nienke Overgoor HLLS 9,99 9,58 10,00 10,00q 9,21
13 Julia Jongejeugd NEAV 9,97 9,67 9,65 9,97 10,35
14 Loïs Steenbeek Leiden 9,23 8,98 8,87 9,23 9,40
15 Emma Verhoeff Voorne 9,14 9,02 9,21 9,21 9,49
16 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,08 8,76 7,44 9,08 9,78
17 Sandy de Does Haag 8,44 7,43 8,44 8,82
18 Sydney Kempers AL73 8,17 8,35 8,37 8,37 8,90
19 Robin Kuller NEAV 7,29 7,41 7,26 7,41 8,07
20 Amber Slomp AAC `61 7,14 7,33 7,09 7,33 7,65
21 Des Hatzmann De Gemzen 6,85 7,31 7,32 7,32 7,69

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Nikki Verweij Haag 10,07 10,07Q 10,43
2 Elsa Lila AV Astylos 9,17 8,21 8,71 9,17q 9,84
3 Anne Hoomoedt PAC 8,81 8,91 8,98 8,98q 9,51
4 Iris van Leuveren AV Nijkerk 7,87 8,78 8,48 8,78q 9,22
5 Pien Mittertreiner Olympus `70 8,13 8,71 8,76 8,76q 8,67
6 Manon Hoedjes AV Hera 8,39 8,13 8,54 8,54q 9,36
7 Nynke Rijpma HRRR 7,23 7,87 8,50 8,50q 9,04
8 Vera Lutgendorp Almere `81 8,22 8,45 8,19 8,45q 7,90
9 Florianne van Uden PAC 7,33 8,01 8,28 8,28q 8,29
10 Jana Nagtegaal AAV `36 8,26 7,52 7,89 8,26q 8,24
11 Blessin UIterwijk Almere `81 8,23 X 7,48 8,23q 8,24
12 Luna Pedemonte Olympus `70 8,03 7,88 8,18 8,18q 8,33
13 Aisha Meijer HLLS 7,29 7,44 8,12 8,12 8,11
14 Milou van den Berg Phanos 8,03 7,76 7,85 8,03 7,81
15 Elena Slagt Altis 7,76 7,94 X 7,94 8,07
16 Martje ter Doest AV Impala X 7,65 7,74 7,74 7,59
17 Lisanne Noman AV Zuidwal 7,44 7,03 7,65 7,65 7,58
18 Myrthe Dantuma AV34 6,75 7,44 7,57 7,57 7,67
19 Eva Middelkamp AV Athlos 7,55 7,34 7,07 7,55 7,80
20 Christiann... Koenraad Startbaan 6,42 7,10 7,48 7,48 7,15
21 Tess Jack CAV Energie 7,43 6,88 6,51 7,43 8,35
22 Cecilia Lima CAV Energie 7,42 6,92 6,84 7,42 7,22
23 Saskia Otten Olympus `70 7,36 7,01 6,98 7,36 7,05
24 Noah Schotman AV Salland 6,58 7,34 7,21 7,34 7,08
25 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 7,34 7,14 7,07 7,34 7,65
26 Noëlle Schalk AV Spiridon 6,79 7,22 6,94 7,22 7,10
27 Eden Brouwers PH X 6,99 6,65 6,99 7,10
28 Eline Zwagemaker SAV 5,77 6,52 6,99 6,99 6,54
29 Annemijn Kerstholt Altis 6,91 6,08 6,32 6,91 7,06
30 Sophie Le Blansch Hollandia 6,73 X 6,82 6,82 8,01
31 Floortje Overeem AV34 6,06 6,17 6,81 6,81 5,99
32 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 5,28 6,80 5,31 6,80 6,70
33 Jill Uilhoorn Fivelstreek 6,33 6,78 5,90 6,78 7,77
34 Kaitlijn v... Dongeren SAV 6,65 6,49 6,56 6,65 7,22
35 Lara van Brummelen AV34 6,50 6,31 6,59 6,59 6,57
36 Iris Mackaaij GACH 6,47 6,15 6,59 6,59 7,69
37 Floor Zebel Fortius 6,57 5,87 6,21 6,57 7,00
38 Renske de Wilde AV Gouda 6,17 6,18 6,56 6,56 7,43
39 Maud Van Bentem AV NOP 6,13 6,29 6,54 6,54 6,96
40 Mayke Ruige AV Lionitas 6,47 6,23 6,31 6,47 7,08
41 Paula Kliphuis GACH 6,40 5,92 5,97 6,40 6,54
42 Kyana Richards Altis 6,28 6,19 6,26 6,28 7,19
43 Dinisha Overvliet GACH 6,13 5,95 5,96 6,13 7,17
44 Helene di ...cchianico Tempo AV 5,80 6,06 6,12 6,12 5,40
45 Lotte Kes AKU 5,77 5,70 5,45 5,77 6,98
46 Nikki de Smit Hollandia 5,18 5,67 5,55 5,67 5,74
47 Zoe van Luijk AV `56 4,16 4,89 4,29 4,89 5,47
48 Marit Simonse AV `56 4,65 4,82 4,45 4,82 4,93

Uitslagen Meisjes Junior D2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Rachel Ivo PAC 11,33 11,33Q 10,51
2 Alyshia Kavehercy NEAV 11,24 11,24Q 11,56
3 Nathalia Montijn CAV Energie 10,61 11,08 11,08Q 13,46
4 Damanja Reus SAV 10,48 11,00 11,00Q 11,93
5 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,30 10,32 10,38 10,38q 10,73
6 Isabel van Houweling De Gemzen 9,81 9,61 X 9,81q 11,26
7 Anna van Lohuizen AV34 9,70 9,63 8,82 9,70q 9,90
8 Sanne Gouw AV Astylos 9,64 8,08 9,57 9,64q 9,73
9 Simone van Zelst HAC 9,45 9,54 9,36 9,54q 9,62
10 Maud Visscher Groningen 9,29 9,45 8,93 9,45q 10,54
11 Jildou Binnema Heerenveen 8,18 8,48 9,45 9,45q 9,29
12 Esmée Weber Almere `81 9,44 8,44 8,92 9,44q 9,73
13 Lotte Slomp AAC `61 9,42 8,46 9,01 9,42 9,44
14 Valerie Chu AV Weert 9,29 8,01 7,80 9,29 8,91
15 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 9,00 9,03 9,20 9,20 9,44
16 Lois Doornheim GACH 8,35 8,42 9,17 9,17 8,93
17 Suusje Berkenbosch De Gemzen 6,85 8,94 8,42 8,94 8,13
18 Lotta Lange Haag 8,77 X 8,90 8,90 8,21
19 Anouk Overgoor HLLS 8,69 8,33 8,42 8,69 8,68
20 Ilse van Veenendaal HLLS 7,98 8,17 8,34 8,34 8,34
21 Tinka Klatten AV Gouda 8,24 8,32 7,68 8,32 8,82
22 Meike de Graauw PH 7,48 8,30 7,89 8,30 8,88
23 Maite Mandaat Phanos 7,94 8,10 7,43 8,10 8,25
24 Senne Wijma GACH 7,06 8,08 8,09 8,09 8,31
25 Lotte Buitenkamp Altis 7,43 7,63 8,05 8,05 7,51
26 Jade Wormer Haag 7,34 8,05 X 8,05 9,07
27 Fenne Pellaers AV `56 8,04 7,06 7,99 8,04 8,76
28 Eva van der Putten HAC 7,89 7,40 7,96 7,96 8,12
29 Jeske Hiddink Nijmegen 7,34 7,93 7,17 7,93 7,52
30 Femke Moelker AV Gouda 7,72 7,80 7,11 7,80 8,18
31 Kiki Kooijman AV Weert 7,75 7,03 7,66 7,75 9,29
32 Cato Velstra BAV 6,35 7,48 7,53 7,53 7,30
33 Charissa Flierman HLLS 6,96 7,50 7,38 7,50 8,21
34 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 7,20 7,44 X 7,44 6,31
35 Julia van Dorp Fortius 6,59 7,19 7,36 7,36 7,27
36 Roshwita Holstein AV Sparta 5,43 7,29 7,34 7,34 7,64
37 Tara Zorgdrager GACH 7,25 7,17 7,29 7,29 6,98
38 Myla Lega... Melendez Pijnenburg 6,39 6,62 6,91 6,91 7,62
39 Jente van Loon DAK 6,69 6,24 5,76 6,69 7,15
40 Jasmijn Bakker AV Sparta 6,06 6,63 5,95 6,63 7,20
41 Aimee Vriesman HLLS 6,32 5,66 5,57 6,32 6,93
42 Lobke Pollen Scopias 5,42 5,56 5,37 5,56 5,88
43 Emma Bos Tempo AV 5,29 5,14 5,49 5,49 2,46