Uitslagen Jongens Junior C1 Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelQOBP
1 Tim Klein DJA 13,36 Q12,00
2 Max Kreeft AV Spiridon 11,34 Q11,14
3 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 10,93 Q10,04
4 Abel Stoker Tempo AV 10,85 Q12,75
5 Thom Kortenoever Typhoon 10,38 q10,75
6 Milo de Langen AV Feniks 10,12 q10,07
7 Justin Labrijn Almere `81 10,00 q9,85
8 Thomas Kleijweg Olympus `70 9,62 q8,97
9 Coen de Haan SPLS 9,32 q10,34
10 Quintin Janse Tempo AV 8,83 q8,40
11 Tyrone Richards Altis 8,73 q9,89
12 Hidde Nijland AAV SISU 8,73 q9,85
13 Daan Geerling AV Athlos 8,37 -8,73
14 Jurre van Oosten AV Gouda 8,34 -9,41
15 Daniel Erbe Gomez Phanos 8,21 -9,45
16 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 7,90 -8,26
17 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 7,67 -9,81
18 Bart Adriaanse Voorne 7,19 -9,19
19 Pjotr ter Doest AV Impala 7,00 -8,25
20 Lucca Marks HLLS 6,92 -7,14

Uitslagen Jongens Junior C2 Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelQOBP
1 Julian Mejame Ejong PAC 15,37 Q14,50
2 Gaby Emmanuel Haag 15,36 Q14,06
3 Sebastiaan Bonte AV Hera 14,58 Q14,99
4 Mark van der Linden Haag 13,68 Q15,18
5 Rens de Graauw PH 13,60 Q12,27
6 Jonathan Pronk Haag 13,12 Q14,76
7 Chuck Pols Scorpio 11,69 Q11,39
8 Robin van Kooij PAC 11,64 Q11,46
9 Piter Nijboer AV Impala 11,27 q9,80
10 Jeremy van Zutven PH 11,19 q11,25
11 Micha Groen Almere `81 11,11 q13,34
12 Milo Hanssen AV Unitas 11,08 q10,78
13 Matyas Kerekgyarto Swift 10,67 -13,30
14 Bram van Alebeek Nijmegen 9,90 -9,59
15 Flo van Raalte GACH 9,68 -9,83
16 Jonas Elzinga GACH 9,53 -9,03
17 Bjorn van der Velden HLLS 9,25 ----
18 Kris Andriessen GACH 9,04 -9,69
19 Sam Overeem AV34 8,25 -8,16
20 Bas van der Horst AV Athlos 7,59 -7,97

Uitslagen Jongens Junior D1 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelQOBP
1 Milan Hoogeveen Flevo Delta 9,58 Q8,02
2 Bryan Duff AV Sparta 9,32 Q9,50
3 Jarno van Daalen PAC 8,70 Q8,42
4 Aaron Ponne SAV 8,57 Q7,85
5 Jozuah Revierre CAV Energie 8,53 Q8,74
6 Layi Oniwinde AV Sparta 8,50 Q8,46
7 Rens Gosselink AC TION 8,33 q9,78
8 Tyrone Lak AV Lycurgus 8,11 q7,65
9 Ivar Kleuver Almere `81 7,96 q9,05
10 Neo Thijssen HLLS 7,85 q---
11 Luuk Pelkmans AV Sprint 7,55 q8,15
12 Ryan Heeren AV Spiridon 7,52 q8,26
13 Tim Duker AAC `61 7,39 -8,30
14 Sam van der Aar DEM 7,31 -8,10
15 Mike Berends AAC `61 6,92 -8,40
16 Casper Sollman GACH 6,84 -6,92
17 Luuk van Cappelle Olympus `70 6,72 -7,11
18 Barend van de Donk PAC 6,69 -6,67
19 Dave Damen Swift 6,58 -7,90
20 Matthias Treurniet AV Fortuna 6,56 -8,70
21 Quin Spieker GACH 6,46 -7,15
22 Ids Kok Phanos 6,44 -8,74
23 Robbie Smulders PH 6,37 -5,41
24 Eelco Korstjens Startbaan 6,35 -6,00
25 Robbin Gunther AKU 6,10 -7,16
26 Rociano Sno Startbaan 6,09 -7,72
27 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 6,07 -5,22
28 Rowan Tiemes Flevo Delta 5,93 -6,80
29 Wesley Boers Fivelstreek 5,93 -7,64
30 Xavier van Zutven PH 5,88 -5,61
31 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 5,85 -5,48
32 Kai Muijsers AV34 5,72 -6,28
33 Thom van der Leest Altis 5,58 -7,54
34 Casper Couwenberg PH 5,58 -5,88
35 Timo Eilers AV Sparta 5,44 -5,90
36 Sepp Knippels DAK 5,38 -6,00
37 Edwin Van...r Heijden DAK 5,34 -5,65
38 Peter Idema AKU 5,25 -6,61
39 Lucien Driessen AV34 5,13 -5,06
40 Luuk van Wijk Haag 4,91 -6,20
41 Jio Classen Scopias 4,84 -5,23
42 Jonathan Fennema AV34 4,32 -4,99
43 Sven Rijnten Startbaan 3,86 -4,61

Uitslagen Jongens Junior D2 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelQOBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 11,08 Q10,88
2 Viggo Tijbosch PH 11,01 Q10,48
3 David Pronk Haag 10,80 Q10,85
4 Bruce Boon Flevo Delta 10,79 Q10,80
5 Yuri Stolk Pijnenburg 10,06 Q10,49
6 Ryan Jansen Scorpio 10,00 Q10,07
7 Yannick Rolvink Olympus `70 9,72 q10,36
8 Joris IJzinga Altis 9,00 q8,75
9 Bas Nolsen Tempo AV 8,50 q8,49
10 Max Jongenburger Phanos 8,43 q---
11 Mees Stoetzer Haag 8,39 q8,74
12 Luca Broers ATOP 8,31 q7,93
13 Bram Eleveld AV Athlos 8,07 -7,56
14 Sven Hurkmans Fortius 7,90 -7,53
15 David Elzinga GACH 7,83 -7,73
16 Jilke Oswald HRRR 7,23 -7,54
17 Arjuno Orsini AV Gouda 7,19 -7,47
18 Maurits va...cheijndel Olympus `70 7,05 -7,21
19 Roan Jorritsma HRRR 6,61 -5,02
20 Nino van den Berg AV `56 6,51 -6,58
21 Mart Kapteijn AV `56 5,83 -6,33
Joris Cotterink AV Lycurgus DNS -6,72

Uitslagen Meisjes Junior C1 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelQOBP
1 Isa Kolle AV Hera 11,86 Q12,31
2 Lara Smits SV Noordkop 10,78 Q10,30
3 Lotte Haest Spado 10,65 Q12,04
4 Pearl Lodder Typhoon 10,47 Q13,15
4 Jaybre Wau Maastricht 10,47 Q11,70
6 Christel Philipsen AV Hera 10,37 Q12,45
7 Anna Jebose AAC 10,15 Q10,28
8 Lizelotte Bouvy Haag 10,08 Q11,40
9 Naomie Höhn Altis 10,05 Q11,90
10 Meike Bakker GACH 9,91 q11,70
11 Joanne Schaap PH 9,86 q9,92
12 Tharissa Palma AAC 9,53 q9,42
13 Nikita Nie Groningen 9,52 -10,26
14 Shannon Kamga Haag 9,44 -9,42
15 Lisanne Boot HLLS 9,20 -8,84
16 Emma Beekman AV34 9,16 -9,29
17 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,15 -10,55
18 Romée de Best HRRR 9,07 -9,12
19 Marit Speerstra PAC 8,97 -9,41
20 Eva Tops Tempo AV 8,93 -9,21
21 Isabel Eversen Tempo AV 8,89 -10,10
22 Laura Varona Perez Leiden 8,87 -10,34
23 Tessa Molenaar Olympus `70 8,77 -10,88
24 Maartje R...senschoon GVAC 8,70 -9,33
25 Jetske Meijer Altis 8,46 -8,93
26 Fenna Gelderblom AV `56 8,24 -9,62
27 Anne Bijpost AV Rijssen 8,14 -10,66
28 Marije Brouwer HRRR 8,08 -8,32
29 Silke de Haas DEM 8,02 -9,57
30 Tula Frijters Pallas `67 8,00 -9,71
31 Siri Liefrink AV Sparta 7,96 -7,55
32 Nikki van Tienderen HLLM 7,88 -7,73
33 Zoë Miedema HRRR 7,77 -7,80
34 Danique Schram DEM 7,68 -10,19
35 Mila Nijsse GACH 7,39 -8,57
36 Emma Kamer HLLS 7,34 -9,14
37 Anna Lusthof Olympus `70 7,25 -8,85
38 Pipp Pauzenga Castricum 7,22 ----
39 Mara Donker Clytoneus 7,10 -8,30
40 Leonie Mariën HLLS 6,77 -6,64
41 Isabel Kerstholt Altis 6,74 -8,58

Uitslagen Meisjes Junior C2 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelQOBP
1 Danara Stoppels Groningen 11,90 Q12,53
2 Joyce van Welie PAC 11,37 Q12,77
3 Milou Kaestner HLLM 11,34 Q11,53
4 Sabrina Cruden AV Lionitas 11,11 Q11,27
5 Rozemarie Fokkema AAC `61 10,80 q10,52
6 Linde van Dijken VAV 10,61 q10,05
7 Hagar Bruil PAC 10,35 q10,86
8 Merel Pijnenburg PAC 10,31 q10,65
9 Jessamy Roubos AV Zaanland 10,20 q10,41
10 Nadieh Meerman Almere `81 10,15 q---
11 Meike Kroon PAC 10,15 q10,58
12 Nienke Overgoor HLLS 10,00 q9,21
13 Julia Jongejeugd NEAV 9,97 -10,35
14 Loïs Steenbeek Leiden 9,23 -9,40
15 Emma Verhoeff Voorne 9,21 -9,49
16 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,08 -9,78
17 Sandy de Does Haag 8,44 -8,82
18 Sydney Kempers AL73 8,37 -8,90
19 Robin Kuller NEAV 7,41 -8,07
20 Amber Slomp AAC `61 7,33 -7,65
21 Des Hatzmann De Gemzen 7,32 -7,69

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelQOBP
1 Nikki Verweij Haag 10,07 Q10,43
2 Elsa Lila AV Astylos 9,17 q9,84
3 Anne Hoomoedt PAC 8,98 q9,51
4 Iris van Leuveren AV Nijkerk 8,78 q9,22
5 Pien Mittertreiner Olympus `70 8,76 q8,67
6 Manon Hoedjes AV Hera 8,54 q9,36
7 Nynke Rijpma HRRR 8,50 q9,04
8 Vera Lutgendorp Almere `81 8,45 q7,90
9 Florianne van Uden PAC 8,28 q8,29
10 Jana Nagtegaal AAV `36 8,26 q8,24
11 Blessin UIterwijk Almere `81 8,23 q8,24
12 Luna Pedemonte Olympus `70 8,18 q8,33
13 Aisha Meijer HLLS 8,12 -8,11
14 Milou van den Berg Phanos 8,03 -7,81
15 Elena Slagt Altis 7,94 -8,07
16 Martje ter Doest AV Impala 7,74 -7,59
17 Lisanne Noman AV Zuidwal 7,65 -7,58
18 Myrthe Dantuma AV34 7,57 -7,67
19 Eva Middelkamp AV Athlos 7,55 -7,80
20 Christiann... Koenraad Startbaan 7,48 -7,15
21 Tess Jack CAV Energie 7,43 -8,35
22 Cecilia Lima CAV Energie 7,42 -7,22
23 Saskia Otten Olympus `70 7,36 -7,05
24 Noah Schotman AV Salland 7,34 -7,08
25 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 7,34 -7,65
26 Noëlle Schalk AV Spiridon 7,22 -7,10
27 Eden Brouwers PH 6,99 -7,10
28 Eline Zwagemaker SAV 6,99 -6,54
29 Annemijn Kerstholt Altis 6,91 -7,06
30 Sophie Le Blansch Hollandia 6,82 -8,01
31 Floortje Overeem AV34 6,81 -5,99
32 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 6,80 -6,70
33 Jill Uilhoorn Fivelstreek 6,78 -7,77
34 Kaitlijn v... Dongeren SAV 6,65 -7,22
35 Lara van Brummelen AV34 6,59 -6,57
36 Iris Mackaaij GACH 6,59 -7,69
37 Floor Zebel Fortius 6,57 -7,00
38 Renske de Wilde AV Gouda 6,56 -7,43
39 Maud Van Bentem AV NOP 6,54 -6,96
40 Mayke Ruige AV Lionitas 6,47 -7,08
41 Paula Kliphuis GACH 6,40 -6,54
42 Kyana Richards Altis 6,28 -7,19
43 Dinisha Overvliet GACH 6,13 -7,17
44 Helene di ...cchianico Tempo AV 6,12 -5,40
45 Lotte Kes AKU 5,77 -6,98
46 Nikki de Smit Hollandia 5,67 -5,74
47 Zoe van Luijk AV `56 4,89 -5,47
48 Marit Simonse AV `56 4,82 -4,93

Uitslagen Meisjes Junior D2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelQOBP
1 Rachel Ivo PAC 11,33 Q10,51
2 Alyshia Kavehercy NEAV 11,24 Q11,56
3 Nathalia Montijn CAV Energie 11,08 Q13,46
4 Damanja Reus SAV 11,00 Q11,93
5 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 10,38 q10,73
6 Isabel van Houweling De Gemzen 9,81 q11,26
7 Anna van Lohuizen AV34 9,70 q9,90
8 Sanne Gouw AV Astylos 9,64 q9,73
9 Simone van Zelst HAC 9,54 q9,62
10 Maud Visscher Groningen 9,45 q10,54
11 Jildou Binnema Heerenveen 9,45 q9,29
12 Esmée Weber Almere `81 9,44 q9,73
13 Lotte Slomp AAC `61 9,42 -9,44
14 Valerie Chu AV Weert 9,29 -8,91
15 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 9,20 -9,44
16 Lois Doornheim GACH 9,17 -8,93
17 Suusje Berkenbosch De Gemzen 8,94 -8,13
18 Lotta Lange Haag 8,90 -8,21
19 Anouk Overgoor HLLS 8,69 -8,68
20 Ilse van Veenendaal HLLS 8,34 -8,34
21 Tinka Klatten AV Gouda 8,32 -8,82
22 Meike de Graauw PH 8,30 -8,88
23 Maite Mandaat Phanos 8,10 -8,25
24 Senne Wijma GACH 8,09 -8,31
25 Lotte Buitenkamp Altis 8,05 -7,51
26 Jade Wormer Haag 8,05 -9,07
27 Fenne Pellaers AV `56 8,04 -8,76
28 Eva van der Putten HAC 7,96 -8,12
29 Jeske Hiddink Nijmegen 7,93 -7,52
30 Femke Moelker AV Gouda 7,80 -8,18
31 Kiki Kooijman AV Weert 7,75 -9,29
32 Cato Velstra BAV 7,53 -7,30
33 Charissa Flierman HLLS 7,50 -8,21
34 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 7,44 -6,31
35 Julia van Dorp Fortius 7,36 -7,27
36 Roshwita Holstein AV Sparta 7,34 -7,64
37 Tara Zorgdrager GACH 7,29 -6,98
38 Myla Lega... Melendez Pijnenburg 6,91 -7,62
39 Jente van Loon DAK 6,69 -7,15
40 Jasmijn Bakker AV Sparta 6,63 -7,20
41 Aimee Vriesman HLLS 6,32 -6,93
42 Lobke Pollen Scopias 5,56 -5,88
43 Emma Bos Tempo AV 5,49 -2,46