Uitslagen Jongens Junior C1 Hoogspringen

# Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.80ResOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 O O O O O 1,80 1,75
2 Tim Klein DJA O O XO XXO XXX 1,75 1,78
3 Stijn Hendriks Scorpio O O XXX 1,70 1,78
4 Melchior Treffers AV34 O O O O XXO XXX 1,65 1,65
5 Timo Spiering PAC XO O O XO XO XXX 1,60 1,62
6 Binne Brok Tempo AV O O XXO O XXX 1,55 1,50
7 Valentijn Keijzer AV Fortuna O O XO XXX 1,55 1,60
7 Daan Moelands DJA O O O XO XXX 1,55 1,55
7 Thijs Jorritsma HRRR O O O XO XXX 1,55 1,52
10 Ruben Hermans Maastricht O O XO XXO XXX 1,55 1,55
11 Tom Zoetelief Nijmegen O XO XO XXX 1,50 1,60
12 Rick van der Meer AV Zeewolde O O XXX 1,45 1,45
13 Joas van Hellemondt Leiden O XXX 1,40 1,45
13 Tobias Boekeloo Tempo AV O XXX 1,40 1,55
13 Emiel Verbon VAV O XXX 1,40 1,45
13 Menno Weeda Fortius O XXX 1,40 1,48
Leandro Ouwehand AV Edam XXX DNS 1,45
Glenn de Boer AV34 XXX DNS 1,40

Uitslagen Jongens Junior C2 Hoogspringen

# Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.901.951.98ResOBP
1 Gaby Emmanuel Haag O O O XO O O XXX 1,95 1,80
2 Taron Punt PAC O O XO XO XXO O XXX 1,80 1,73
3 Kaj de Jong AV Statina O O O O O XXX 1,70 1,70
4 Rutger Hoekstra Heerenveen XO O O XXX 1,70 1,70
4 Daan Kneppers ARV Ilion O O O XO O XXX 1,70 1,65
4 Jon Rijnsburger Nijmegen O XO O O XXX 1,70 1,70
7 Winjaris Windster AAC O O O XXO XO XXX 1,70 1,60
8 Casper Haagh Scorpio O O O O XXO XXX 1,70 1,65
9 Jesse Lamberst AAV `36 O O O O XXX 1,65 1,65
10 Brend Baak AV PEC 1910 XO O O XXX 1,65 1,65
11 Jonas Phijffers ATNY O O XXO O XXX 1,65 1,65
12 Jeremy van Zutven PH O O XO XO XXX 1,65 1,65
13 Twan van Rijn AAV `36 O O XXO XO XXX 1,60 1,60
14 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus O O O XXO XXX 1,60 1,55
15 Amar Wong Feniks O O O O XXX 1,55 1,55
16 Jord Pluimes Scorpio XO O O XXX 1,55 1,62
17 Olaf Moons SC Antilope O O O XO XXX 1,55 1,60
18 Mels Hillemans DJA O O XO XXO XXX 1,55 1,55
19 Gijs Koel AV Argo O XO XXO XXO XXX 1,55 1,50
20 Hugo Habraken AV Gouda O O XXX 1,45 1,45
20 Pieter Bulte Pallas `67 O O XXX 1,45 1,45
22 Nils Reefman Pallas `67 XO XXO XXX 1,45 1,50
23 Stefan Beukers Pallas `67 O XXX 1,40 1,45

Uitslagen Jongens Junior D1 Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.601.65ResOBP
1 Luuk Pelkmans AV Sprint O O O O O O XO X- 1,60 1,57
2 Avi Jumnoodoo Typhoon O O O O XO XXX 1,45 1,48
3 Ryan Heeren AV Spiridon O O XO XXO XXO XXX 1,45 1,45
4 David Fontein HLLS O O O O XXX 1,40 1,40
5 Mike Berends AAC `61 O O O XO XXX 1,40 1,35
6 Julian Wilting AC TION XO XO XO XO XXX 1,40 1,45
7 Ivo Sjenitzer Pijnenburg O XO O XXX 1,35 1,30
7 Jazz Huf Haag O XO O XXX 1,35 1,40
9 Lucas Koeling GVAC O XO XXO XXX 1,35 1,40
10 Sam van der Aar DEM O O XXX 1,30 1,25
10 Seppe Swinkels Scopias O O XXX 1,30 1,25
12 Kai Muijsers AV34 XO O XXX 1,30 1,25
13 Alec Jason Timmer AV Zuidwal XXO O XXX 1,30 1,35
14 Mika Liefrink AV Sparta O XO XXX 1,30 1,25
14 Casper Couwenberg PH O XO XXX 1,30 1,25
16 Finn van Ek HLLS XO XO XXX 1,30 1,30
17 Leif Jaspers PAC XO XXX 1,25 1,28
18 Damian Wolters AV Athlos XXO XXX 1,25 1,25
Tyrone Lak AV Lycurgus XXX NM 1,25
Layi Oniwinde AV Sparta XXX NM 1,30
Timo Laseur Altis XXX DNS 1,20
Tuur Simons Scopias XXX DNS 1,25
Thomas Arp Pallas `67 XXX DNS 1,25
Rens Hooiveld Pallas `67 XXX DNS 1,20

Uitslagen Jongens Junior D2 Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
1 Luuk van der Maaten AV Athlos O O O O XXO XXX 1,55 1,55
2 Ridzerd Punt PAC O O O XO O XXX 1,50 1,46
3 Menne Gras AV Unitas O O O O XO XXX 1,50 1,50
4 Julius Meijer AV Zuidwal O O O XO O XO XXX 1,50 1,50
5 Jake Romijn PH O O O O XXO XXX 1,50 1,50
6 Kevin Breumelhof ARV Ilion O XO O XXX 1,45 1,45
7 Justin Middelbos AV Zuidwal O O O XO XXX 1,45 1,44
7 Mika van Mierlo Isala `96 O O O XO XXX 1,45 1,45
9 Bas Nolsen Tempo AV O O XXO XO XXX 1,45 1,40
10 Cas van der Vegt AV Salland O O XO XXO XXX 1,45 1,45
11 Kyle Censabella HLLS O O XXO O XXO XXX 1,45 1,45
12 Kenan van der Kooij Altis XO O XO O - XXX 1,40 1,45
13 Kees Hulman DVTR O O O XO XXX 1,40 1,45
14 Jimmy Marcera AV Sprint O XXO XXX 1,40 1,45
15 Joris IJzinga Altis XO XO O XXO XXX 1,40 1,35
16 Yannick Rolvink Olympus `70 O O XO XXX 1,35 1,45
16 Merlijn Warmenhoven Voorne O O XO XXX 1,35 1,40
18 Sven Wildeboer VAV XO XXO XO XX- quit 1,35 1,35
19 Joey de Hesselle DJA O XXO XXX 1,35 1,50
20 Casper van Tuijl Almere `81 O O XXX 1,30 1,35
20 Thijn Dorrestein GACH O O XXX 1,30 1,35
22 Tymo Bouman AV Haarlem XO O XXX 1,30 1,40
23 Finn Hillemans DJA XO XXX 1,30 1,40
24 Quinten Mertens AV `56 O quit 1,25 1,35

Uitslagen Meisjes Junior C1 Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
1 Fenna Achterberg VAV O XO O O O XXX 1,60 1,60
2 Marleen Baas AC TION O O O XO XXX 1,60 1,63
3 Eva van Mook THOR O O O O O XXX 1,55 1,55
4 Tessa Dielessen Fortius O O O O XXO O XXX 1,55 1,50
5 Babs Koeman AV Haarlem O O O O O XXX 1,50 1,47
5 Elka Wybenga Altis O O O O XXX 1,50 1,50
5 Romee Hermse PAC O O O O O XXX 1,50 1,52
5 Isa Hartjes Ciko `66 O O O XXX 1,50 1,55
9 Dorine van Leeuwen Climax O O O XO XXX 1,50 1,50
10 Lara Smits SV Noordkop O O XXX 1,45 1,60
11 Marije Brouwer HRRR O O O XO XXX 1,45 1,45
12 Daphne Zintel AAV `36 O O O XO XO XXX 1,45 1,42
13 Joanne Schaap PH XXO O XXO XO XXX 1,45 1,45
14 Lina Vercoulen Scopias O O O XXX 1,40 1,50
15 Ava Meijerink Haag O XO XXX 1,40 1,52
16 Maaike van Rijswijk CAV Energie O O O XXX 1,35 1,40
17 Mathilda Way Castricum O O XXX 1,30 1,50

Uitslagen Meisjes Junior C2 Hoogspringen

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.73ResOBP
1 Nina Borger AV Unitas O O O O XO XO XO 1,73 1,70
2 Anne Zuijdgeest PAC O XO O XO XXX 1,65 1,61
3 Britt Weerman Groningen O XO O XXO XXX 1,60 1,70
4 Franka Pouwels ARV Ilion O O XO XXO XXO XXX 1,60 1,50
5 Floor Dijkstra AAC `61 O O O XO XXX 1,55 1,55
6 Kim Lutgendorp Almere `81 O XXX 1,50 1,58
7 Lisanne Haasdijk AV Lionitas O O XO XO XXX 1,50 1,55
8 Simone Schouws Phanos O O XXO XXX 1,50 1,52
9 Julia Jongejeugd NEAV O XO XXO XXX 1,50 1,50
10 Cindy Hofstede DVTR O XO O O O XXX 1,45 1,40
11 Judith Haarsma PAC O O XO XXX 1,45 1,47
12 Myrthe Steenbeek Leiden O O O XXX 1,40 1,45
12 Femke Jonker AV Hera O O O O XXX 1,40 1,44
12 Noa Wingbermuhle PAC O XXX 1,40 1,51
12 Pien van Berk AV Gouda O O O XXX 1,40 1,40
12 Fiona de Vries AV Impala O XXX 1,40 1,55
17 Teuntje Uiters PAC O O XXO O - quit 1,40 1,43
18 Dewi Nijrolder AV Archeus O O XO XXX 1,40 1,45
19 Saga Liefrink AV Sparta O O O XXX 1,35 1,35

Uitslagen Meisjes Junior D1 Hoogspringen

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
1 Jana Nagtegaal AAV `36 O XO O XO XXO XO XX- 1,50 1,40
2 Yara de Boer AV Lionitas XO XO XO XXX 1,40 1,50
3 Anne Hoomoedt PAC O O O O O XXO XXX 1,40 1,47
3 Juul de Reijdt AV Sprint O O O O XXO XXX 1,40 1,35
5 Vera Lutgendorp Almere `81 O O O O XXX 1,35 1,38
5 Elsa Lila AV Astylos O O O O XXX 1,35 1,40
7 Elena Slagt Altis O O O XO XO O XXX 1,35 1,30
8 Alida Tanggahma Haag O O O O O XXX 1,30 1,35
8 Yara Karelse AV `56 O O O O XXX 1,30 1,33
8 Isa van Puffelen AV34 O O O O XXX 1,30 1,40
11 Maud Van Bentem AV NOP O O O XO XXX 1,30 1,30
11 Myrthe Dantuma AV34 O O O XO XXX 1,30 1,25
11 Tessa Celine de Roos AV Lionitas O O O XO XXX 1,30 1,35
14 Alyssa Bulthuis AV Impala - XXO O XO XXX 1,30 1,30
15 Daniek Meijer AV Marvel O - O O XXX 1,25 1,30
16 Lynn Heeren GVAC O O O XO XXX 1,25 1,25
17 Lotta Zuijdgeest PAC O O O XXX 1,20 1,27
17 Kim Remijn Flevo Delta O O O - XXX 1,20 1,20
19 Suzan Taal AKU O O XO XXX 1,20 1,20
19 Martje ter Doest AV Impala XO XXX 1,20 1,40
19 Merel Dielessen Fortius O O XO XXX 1,20 1,35
22 Malin Schouten AV Hera XO O XO XXX 1,20 1,25
23 Francine V...der Stoop De Gemzen O O XXO XXX 1,20 1,25
24 Kyla Koops Heerenveen O XXX 1,10 1,25
Floortje de Jonge Startbaan DNS 1,20

Uitslagen Meisjes Junior D2 Hoogspringen

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
1 Bente Tuil Hollandia O O O O O O XXX 1,50 1,53
2 Sanne Gouw AV Astylos O O O O XXO quit 1,50 1,47
3 Dunya van den Tooren PAC O O O O XXX 1,45 1,47
4 Jisze Diemer Climax O O XO O XXX 1,40 1,40
5 Joss Ruedisueli AV Sprint O O O O XO XXX 1,40 1,40
6 Anissa Toumi Altis O O O XO XXO XXX 1,40 1,35
6 Carmen Guellai AV Atos O O O O O XO XXO quit 1,40 1,35
8 Renske Drenten AV Lionitas O O O XO XXO XXO XXX 1,40 1,40
9 Floortje Tromp AAV `36 O O O O O XXX 1,35 1,37
10 Yoni Markesteijn Fortius O O XO O XXX 1,35 1,38
11 Maud Visscher Groningen O O XO XXX 1,35 1,40
12 Wiep van der Mark Ciko `66 O O O O XXO XXX 1,35 1,40
13 Nienke Wagenaar De Gemzen O O O XXX 1,30 1,35
13 Lotte Ploeger DEM O O O O O XXX 1,30 1,30
13 Anouk van Jeveren Scorpio O O O O XXX 1,30 1,40
13 Anna van Lohuizen AV34 O O O XXX 1,30 1,30
17 Franziska Burchett AV Sparta O XO XXX 1,30 1,35
18 Anne Bisschop Voorne O O O O XXO XXX 1,30 1,25
19 Danjela Lockhorst AV Statina O O O O XXX 1,25 1,30
20 Suzanne Moons AV Gouda O XO XO XXX 1,25 1,35
21 Nanou Hofmann Heerenveen O O XXO XXX 1,25 1,35
22 Marit Snoek KAV Holland O O O XXX 1,20 1,28
23 Esmee de Baat Spado XO XO XXO XXX 1,20 1,30
Fien Molenberg AV Athlos - - - quit DNS 1,35