Uitslagen Jongens Junior C1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 1,80 1,75 Gemeld
2 Tim Klein DJA 1,75 1,78 Gemeld
3 Stijn Hendriks Scorpio 1,70 1,78 Gemeld
4 Melchior Treffers AV34 1,65 1,65 Gemeld
5 Timo Spiering PAC 1,60 1,62 Gemeld
6 Binne Brok Tempo AV 1,55 1,50 Gemeld
7 Valentijn Keijzer AV Fortuna 1,55 1,60 Gemeld
7 Daan Moelands DJA 1,55 1,55 Gemeld
7 Thijs Jorritsma HRRR 1,55 1,52 Gemeld
10 Ruben Hermans Maastricht 1,55 1,55 Gemeld
11 Tom Zoetelief Nijmegen 1,50 1,60 Gemeld
12 Rick van der Meer AV Zeewolde 1,45 1,45 Gemeld
13 Joas van Hellemondt Leiden 1,40 1,45 Gemeld
13 Tobias Boekeloo Tempo AV 1,40 1,55 Gemeld
13 Emiel Verbon VAV 1,40 1,45 Gemeld
13 Menno Weeda Fortius 1,40 1,48 Gemeld
Leandro Ouwehand AV Edam DNS 1,45 Gemeld
Glenn de Boer AV34 DNS 1,40 Gemeld
Teus Nuhn GACH --- --- Afgemeld
Justin van Dooren AV Sparta --- 1,55 Afgemeld
Max Birdja Haag --- 1,55 Afgemeld
Tjalle-Dur... der Eems HRRR --- 1,40 Afgemeld
Michael Quirk HLLS --- 1,55 Afgewezen

Uitslagen Jongens Junior C2 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Gaby Emmanuel Haag 1,95 1,80 Gemeld
2 Taron Punt PAC 1,80 1,73 Gemeld
3 Kaj de Jong AV Statina 1,70 1,70 Gemeld
4 Rutger Hoekstra Heerenveen 1,70 1,70 Gemeld
4 Daan Kneppers ARV Ilion 1,70 1,65 Gemeld
4 Jon Rijnsburger Nijmegen 1,70 1,70 Gemeld
7 Winjaris Windster AAC 1,70 1,60 Gemeld
8 Casper Haagh Scorpio 1,70 1,65 Gemeld
9 Jesse Lamberst AAV `36 1,65 1,65 Gemeld
10 Brend Baak AV PEC 1910 1,65 1,65 Gemeld
11 Jonas Phijffers ATNY 1,65 1,65 Gemeld
12 Jeremy van Zutven PH 1,65 1,65 Gemeld
13 Twan van Rijn AAV `36 1,60 1,60 Gemeld
14 Kalle Veldhuisen AV Lycurgus 1,60 1,55 Gemeld
15 Amar Wong Feniks 1,55 1,55 Gemeld
16 Jord Pluimes Scorpio 1,55 1,62 Gemeld
17 Olaf Moons SC Antilope 1,55 1,60 Gemeld
18 Mels Hillemans DJA 1,55 1,55 Gemeld
19 Gijs Koel AV Argo 1,55 1,50 Gemeld
20 Hugo Habraken AV Gouda 1,45 1,45 Gemeld
20 Pieter Bulte Pallas `67 1,45 1,45 Gemeld
22 Nils Reefman Pallas `67 1,45 1,50 Gemeld
23 Stefan Beukers Pallas `67 1,40 1,45 Gemeld
Luc De Bruin Tempo AV --- 1,65 Afgemeld
Isaya Klein Ikkink Rotterdam --- 1,70 Afgemeld
Sem Oolbekkink Nijmegen --- 1,65 Afgemeld
Bjorn Hulsebos VAV --- 1,60 Afgewezen

Uitslagen Jongens Junior D1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Luuk Pelkmans AV Sprint 1,60 1,57 Gemeld
2 Avi Jumnoodoo Typhoon 1,45 1,48 Gemeld
3 Ryan Heeren AV Spiridon 1,45 1,45 Gemeld
4 David Fontein HLLS 1,40 1,40 Gemeld
5 Mike Berends AAC `61 1,40 1,35 Gemeld
6 Julian Wilting AC TION 1,40 1,45 Gemeld
7 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 1,35 1,30 Gemeld
7 Jazz Huf Haag 1,35 1,40 Gemeld
9 Lucas Koeling GVAC 1,35 1,40 Gemeld
10 Sam van der Aar DEM 1,30 1,25 Gemeld
10 Seppe Swinkels Scopias 1,30 1,25 Gemeld
12 Kai Muijsers AV34 1,30 1,25 Gemeld
13 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 1,30 1,35 Gemeld
14 Mika Liefrink AV Sparta 1,30 1,25 Gemeld
14 Casper Couwenberg PH 1,30 1,25 Gemeld
16 Finn van Ek HLLS 1,30 1,30 Gemeld
17 Leif Jaspers PAC 1,25 1,28 Gemeld
18 Damian Wolters AV Athlos 1,25 1,25 Gemeld
Tyrone Lak AV Lycurgus NM 1,25 Gemeld
Layi Oniwinde AV Sparta NM 1,30 Gemeld
Timo Laseur Altis DNS 1,20 Gemeld
Tuur Simons Scopias DNS 1,25 Gemeld
Thomas Arp Pallas `67 DNS 1,25 Gemeld
Rens Hooiveld Pallas `67 DNS 1,20 Gemeld
Xavier van Zutven PH DNS 1,20 2e Gemeld (reserve)
Quinten Geleynse AV Lionitas --- 1,20 1e Gemeld (reserve)
Martin Houppermans Haag --- 1,15 3e Gemeld (reserve)
Friso Koedijk Phanos --- --- Afgewezen
Tom Knapen KAV Holland --- 1,10 Afgewezen
Sil de Ruiter KAV Holland --- 1,05 Afgewezen
Willem van der Hoest ARV Ilion --- 1,15 Afgewezen
Jamie de Koning CAV Energie --- --- Afgewezen
Luuk van Wijk Haag --- 1,05 Afgewezen
Mika Heijstek Haag --- 1,10 Afgewezen
Neo Thijssen HLLS --- --- Afgewezen
Jonathan Fennema AV34 --- 0,95 Afgewezen

Uitslagen Jongens Junior D2 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Luuk van der Maaten AV Athlos 1,55 1,55 Gemeld
2 Ridzerd Punt PAC 1,50 1,46 Gemeld
3 Menne Gras AV Unitas 1,50 1,50 Gemeld
4 Julius Meijer AV Zuidwal 1,50 1,50 Gemeld
5 Jake Romijn PH 1,50 1,50 Gemeld
6 Kevin Breumelhof ARV Ilion 1,45 1,45 Gemeld
7 Justin Middelbos AV Zuidwal 1,45 1,44 Gemeld
7 Mika van Mierlo Isala `96 1,45 1,45 Gemeld
9 Bas Nolsen Tempo AV 1,45 1,40 Gemeld
10 Cas van der Vegt AV Salland 1,45 1,45 Gemeld
11 Kyle Censabella HLLS 1,45 1,45 Gemeld
12 Kenan van der Kooij Altis 1,40 1,45 Gemeld
13 Kees Hulman DVTR 1,40 1,45 Gemeld
14 Jimmy Marcera AV Sprint 1,40 1,45 Gemeld
15 Joris IJzinga Altis 1,40 1,35 Gemeld
16 Yannick Rolvink Olympus `70 1,35 1,45 Gemeld
16 Merlijn Warmenhoven Voorne 1,35 1,40 Gemeld
18 Sven Wildeboer VAV 1,35 1,35 Gemeld
19 Joey de Hesselle DJA 1,35 1,50 Gemeld
20 Casper van Tuijl Almere `81 1,30 1,35 Gemeld
20 Thijn Dorrestein GACH 1,30 1,35 Gemeld
22 Tymo Bouman AV Haarlem 1,30 1,40 Gemeld
23 Finn Hillemans DJA 1,30 1,40 Gemeld
24 Quinten Mertens AV `56 1,25 1,35 Gemeld
Thijn van der Zee Hanzesport --- 1,30 1e Gemeld (reserve)
Milo Gemert Haag --- 1,30 2e Gemeld (reserve)
Robin De Haan SC Reeuwijk --- 1,30 3e Gemeld (reserve)
Arjuno Orsini AV Gouda --- 1,25 Afgewezen
Roan Jorritsma HRRR --- 1,25 Afgewezen

Uitslagen Meisjes Junior C1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Fenna Achterberg VAV 1,60 1,60 Gemeld
2 Marleen Baas AC TION 1,60 1,63 Gemeld
3 Eva van Mook THOR 1,55 1,55 Gemeld
4 Tessa Dielessen Fortius 1,55 1,50 Gemeld
5 Babs Koeman AV Haarlem 1,50 1,47 Gemeld
5 Elka Wybenga Altis 1,50 1,50 Gemeld
5 Romee Hermse PAC 1,50 1,52 Gemeld
5 Isa Hartjes Ciko `66 1,50 1,55 Gemeld
9 Dorine van Leeuwen Climax 1,50 1,50 Gemeld
10 Lara Smits SV Noordkop 1,45 1,60 Gemeld
11 Marije Brouwer HRRR 1,45 1,45 Gemeld
12 Daphne Zintel AAV `36 1,45 1,42 Gemeld
13 Joanne Schaap PH 1,45 1,45 Gemeld
14 Lina Vercoulen Scopias 1,40 1,50 Gemeld
15 Ava Meijerink Haag 1,40 1,52 Gemeld
16 Maaike van Rijswijk CAV Energie 1,35 1,40 Gemeld
17 Mathilda Way Castricum 1,30 1,50 Gemeld
Faya Donders Leiden --- --- Afgemeld
Yasmine Aden Pallas `67 --- 1,30 Afgemeld
Kumi Hack Pallas `67 --- 1,35 Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior C2 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Nina Borger AV Unitas 1,73 1,70 Gemeld
2 Anne Zuijdgeest PAC 1,65 1,61 Gemeld
3 Britt Weerman Groningen 1,60 1,70 Gemeld
4 Franka Pouwels ARV Ilion 1,60 1,50 Gemeld
5 Floor Dijkstra AAC `61 1,55 1,55 Gemeld
6 Kim Lutgendorp Almere `81 1,50 1,58 Gemeld
7 Lisanne Haasdijk AV Lionitas 1,50 1,55 Gemeld
8 Simone Schouws Phanos 1,50 1,52 Gemeld
9 Julia Jongejeugd NEAV 1,50 1,50 Gemeld
10 Cindy Hofstede DVTR 1,45 1,40 Gemeld
11 Judith Haarsma PAC 1,45 1,47 Gemeld
12 Myrthe Steenbeek Leiden 1,40 1,45 Gemeld
12 Femke Jonker AV Hera 1,40 1,44 Gemeld
12 Noa Wingbermuhle PAC 1,40 1,51 Gemeld
12 Pien van Berk AV Gouda 1,40 1,40 Gemeld
12 Fiona de Vries AV Impala 1,40 1,55 Gemeld
17 Teuntje Uiters PAC 1,40 1,43 Gemeld
18 Dewi Nijrolder AV Archeus 1,40 1,45 Gemeld
19 Saga Liefrink AV Sparta 1,35 1,35 Gemeld
Floor Alessie AV Attila --- 1,55 Afgemeld

Uitslagen Meisjes Junior D1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jana Nagtegaal AAV `36 1,50 1,40 Gemeld
2 Yara de Boer AV Lionitas 1,40 1,50 Gemeld
3 Anne Hoomoedt PAC 1,40 1,47 Gemeld
3 Juul de Reijdt AV Sprint 1,40 1,35 Gemeld
5 Vera Lutgendorp Almere `81 1,35 1,38 Gemeld
5 Elsa Lila AV Astylos 1,35 1,40 Gemeld
7 Elena Slagt Altis 1,35 1,30 Gemeld
8 Alida Tanggahma Haag 1,30 1,35 Gemeld
8 Yara Karelse AV `56 1,30 1,33 Gemeld
8 Isa van Puffelen AV34 1,30 1,40 Gemeld
11 Maud Van Bentem AV NOP 1,30 1,30 Gemeld
11 Myrthe Dantuma AV34 1,30 1,25 Gemeld
11 Tessa Celine de Roos AV Lionitas 1,30 1,35 Gemeld
14 Alyssa Bulthuis AV Impala 1,30 1,30 Gemeld
15 Daniek Meijer AV Marvel 1,25 1,30 Gemeld
16 Lynn Heeren GVAC 1,25 1,25 Gemeld
17 Lotta Zuijdgeest PAC 1,20 1,27 Gemeld
17 Kim Remijn Flevo Delta 1,20 1,20 Gemeld
19 Suzan Taal AKU 1,20 1,20 Gemeld
19 Martje ter Doest AV Impala 1,20 1,40 Gemeld
19 Merel Dielessen Fortius 1,20 1,35 Gemeld
22 Malin Schouten AV Hera 1,20 1,25 Gemeld
23 Francine V...der Stoop De Gemzen 1,20 1,25 Gemeld
24 Kyla Koops Heerenveen 1,10 1,25 Gemeld
Floortje de Jonge Startbaan DNS 1,20 Gemeld
Renske van der Steen PH --- 1,25 Afgemeld
Eden Brouwers PH --- 1,30 Afgemeld
Naomi van Berkel AKU --- --- Afgewezen
Fanny den Uyl Startbaan --- 1,05 Afgewezen
Elise Bolech Startbaan --- 1,15 Afgewezen
Christiann... Koenraad Startbaan --- 1,05 Afgewezen
India Plomp Hollandia --- 1,15 Afgewezen
Britt van Westerlaak Altis --- 1,10 Afgewezen
Iris van der Horst BAV --- 1,17 Afgewezen
Mirte Verhagen CAV Energie --- 1,17 Afgewezen
Annemaj de Jong CAV Energie --- --- Afgewezen
Anne Smits DAK --- 1,15 Afgewezen
Floortje Overeem AV34 --- 1,20 Afgewezen

Uitslagen Meisjes Junior D2 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Bente Tuil Hollandia 1,50 1,53 Gemeld
2 Sanne Gouw AV Astylos 1,50 1,47 Gemeld
3 Dunya van den Tooren PAC 1,45 1,47 Gemeld
4 Jisze Diemer Climax 1,40 1,40 Gemeld
5 Joss Ruedisueli AV Sprint 1,40 1,40 Gemeld
6 Anissa Toumi Altis 1,40 1,35 Gemeld
6 Carmen Guellai AV Atos 1,40 1,35 Gemeld
8 Renske Drenten AV Lionitas 1,40 1,40 Gemeld
9 Floortje Tromp AAV `36 1,35 1,37 Gemeld
10 Yoni Markesteijn Fortius 1,35 1,38 Gemeld
11 Maud Visscher Groningen 1,35 1,40 Gemeld
12 Wiep van der Mark Ciko `66 1,35 1,40 Gemeld
13 Nienke Wagenaar De Gemzen 1,30 1,35 Gemeld
13 Lotte Ploeger DEM 1,30 1,30 Gemeld
13 Anouk van Jeveren Scorpio 1,30 1,40 Gemeld
13 Anna van Lohuizen AV34 1,30 1,30 Gemeld
17 Franziska Burchett AV Sparta 1,30 1,35 Gemeld
18 Anne Bisschop Voorne 1,30 1,25 Gemeld
19 Danjela Lockhorst AV Statina 1,25 1,30 Gemeld
20 Suzanne Moons AV Gouda 1,25 1,35 Gemeld
21 Nanou Hofmann Heerenveen 1,25 1,35 Gemeld
22 Marit Snoek KAV Holland 1,20 1,28 Gemeld
23 Esmee de Baat Spado 1,20 1,30 Gemeld
Fien Molenberg AV Athlos DNS 1,35 Gemeld
Lois Gemert Haag --- 1,25 1e Gemeld (reserve)
Cato Velstra BAV --- 1,25 2e Gemeld (reserve)
Inge Bakker AV34 --- 1,25 3e Gemeld (reserve)
Kim Braat AAV `36 --- --- Afgewezen
Luna Vermeiren Tempo AV --- 1,20 Afgewezen
Anne Taats...alenstijn DEM --- --- Afgewezen
Jente van Loon DAK --- 1,05 Afgewezen
Valerie Kamphuis DAK --- --- Afgewezen