Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Justin Labrijn Almere `81 7,74Q 7,66
2 Eyoël Hiensch Phanos 7,90Q 7,84
3 Jamie Sesay Almere `81 7,93Q 7,81
4 Olario Kartodimedjo PAC 7,94Q 7,91
5 Tigo Mesie AV34 7,95q 7,95
6 Jaco Delissen AV Attila 7,95q 7,91
7 Yohannes Hiensch Phanos 7,99Q 8,02
8 Hidde Nijland AAV SISU 7,99 7,99
9 Timo Spiering PAC 8,02 7,95
10 Ruiz Lodder Typhoon 8,03Q 7,88
11 Harm van d...erkmortel LGDR 8,08 8,07
12 Thom Kortenoever Typhoon 8,08 8,00
13 Youri de Wit DJA 8,15 7,96
14 Alexandar Pelletier AV Hylas 8,17 8,05
15 Milo de Langen AV Feniks 8,18 8,06
16 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 8,19 8,05
17 Matthijs Klaasboer DVTR 8,19 8,13
18 Tim Beune Altis 8,26 8,16
19 Milan Mesie AV34 8,26 8,05
20 Twan Hogerbrugge AV `47 8,34 8,17
21 Joeri Steenman HLLS 8,37 8,16
22 Lucas Man GACH 8,40 8,14
23 Emiel Verbon VAV 8,48 8,22
24 Jur Bakker AV Edam 8,52 8,43

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Nsikak Ekpo Haag 7,24Q 7,47
2 Damian Felter PAC 7,31Q 7,56
3 Jonathan Pronk Haag 7,32Q 7,51
4 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,53Q 7,74
5 Jasper Oele PAC 7,62q 7,71
6 Dave Boamah AV Feniks 7,63Q 7,57
7 Robin van Kooij PAC 7,69Q 7,75
8 Ties van Beek AV Sprint 7,73q 7,76
9 Rens de Graauw PH 7,75 7,62
10 Winjaris Windster AAC 7,76 7,89
11 Amar Wong Feniks 7,85 7,79
12 Milo Hanssen AV Unitas 7,86 7,90
13 Marijn van Duijn ARV Ilion 7,88 7,86
14 Gianni Brunken AV Sprint 7,90 7,82
15 Florian Va...er Dussen AV Impala 7,92 8,07
16 Carildo Linger AV Feniks 7,93 7,84
17 Chris Wieles SCSP 7,93 7,95
18 Anton Sarnatskiy Groningen 7,97 7,97
19 Micha Groen Almere `81 8,02 8,06
20 Marien Sips AV `40 8,08 8,02
21 Laurens Jordense GACH 8,18 8,07
22 Cédric Fini AV Wijchen 8,22 7,93
23 Heiko Rotteveel AAV `36 8,28 8,09
24 Kylian Meeuwisz Pallas `67 8,32 8,07

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Bryan Duff AV Sparta 8,33Q 8,18
2 Jarno van Daalen PAC 8,37Q 8,50
3 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,38Q 8,29
4 Jozuah Revierre CAV Energie 8,43Q 8,42
5 Valenciano Roffel AAC `61 8,48Q 8,61
6 Jayden van der Velde Haag 8,65Q 8,67
7 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,79q 8,83
8 Milan Hoogeveen Flevo Delta 8,82q 8,70
9 Mike Berends AAC `61 8,82 8,87
10 Senne Gisius GACH 8,86 8,82
11 Finn van de Klundert Scopias 8,91 8,90
12 Wesley Monster Voorne 8,92 8,90
13 Avi Jumnoodoo Typhoon 8,94 8,92
14 Mika Liefrink AV Sparta 8,96 8,98
15 Timo Laseur Altis 8,99 8,94
16 Abel Kloppenburg AKU 9,01 8,89
17 Victor van der Voort HAC 9,01 9,14
18 Julius Prop AV34 9,10 9,08
19 Senna Giling Hollandia 9,10 8,96
20 Giel Sportel Altis 9,11 9,15
21 Jin van der Lee PAC 9,19 9,14
22 Jan Elsinga Heerenveen 9,26 9,20
23 Floris van der Vijgh HLLS 9,29 9,07
Michiel Gulickx Gloria DNS 9,35

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Maurice Afognon ARV Ilion 7,95Q 8,48
2 Isaac Mensah AV Feniks 8,15Q 8,16
3 David Pronk Haag 8,18Q 8,18
4 Jeffrey Rijkhals DNMC 8,20Q 8,07
5 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 8,21Q 8,20
6 Jimmy Marcera AV Sprint 8,44q 8,42
7 Dyamo Hoek AV Sprint 8,46Q 8,49
8 Sydney Albertzoon HLLS 8,55q 8,51
9 Rais Semedo Moreira PAC 8,69 8,60
10 Tymo Bouman AV Haarlem 8,69 8,68
11 Ziggy Veldman Heerenveen 8,71 8,65
12 Faith Abu AV Sparta 8,72 8,60
13 Remco de Baar AV `56 8,77 8,58
14 Kenan van der Kooij Altis 8,79 8,69
15 Lucas Dui...van Twist PAC 8,80 8,69
16 Joep ten Houten HAC 8,84 8,67
17 Ryan Andela GACH 8,89 8,84
18 Finn Verhoeff PH 8,96 8,73
19 Koen Diepen PH 8,97 8,78
20 Finn Hage PAC 9,02 8,94
21 Viggo Tijbosch PH 9,10 8,57
22 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,13 8,87
23 Cas van der Vegt AV Salland 9,18 8,90
24 Sven Wildeboer VAV 9,20 8,77

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Rosella van Keulen VAV 8,05Q 8,12
2 Miro Vlasman Phanos 8,08Q 8,03
3 Coos Veldpaus HLLS 8,21Q 8,16
4 Katja van Eetvelt RK HAV 8,25Q 8,18
5 Amber de Roo AV `40 8,25Q 8,33
6 Nine Fransen AV Sprint 8,32Q 8,35
7 Trijntje v... Elzakker Spado 8,34q 8,27
8 Romee van Dam Startbaan 8,35q 8,28
9 Annabel Paul AV Jahn II 8,49 8,50
10 Jetske Meijer Altis 8,50 8,51
11 Dilay Yandi GACH 8,51 8,39
12 Nori Meulendijks HAC 8,59 8,51
13 Iza Nijsse AV `56 8,61 8,58
14 Lina Vercoulen Scopias 8,61 8,51
15 Faya Donders Leiden 8,63 8,55
16 Jade Vrij Phanos 8,63 8,60
17 Ilse Stok CAV Energie 8,64 8,66
18 Isis Tinneveld Olympus `70 8,64 8,67
19 Loïs Lessing HLLM 8,69 8,61
20 Antonia Benevento Phanos 8,71 8,68
21 Danique Huisjes Groningen 8,71 8,59
22 Marit Simonse Altis 8,72 8,64
23 Isa Kolle AV Hera 8,78 8,66
24 Eline Ruige AV Lionitas 8,79 8,56

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 N'ketia Seedo U-Track 7,40Q 7,61
2 Denise Arisa ARV Ilion 8,15Q 8,19
3 Sica Verwasch AV Unitas 8,21Q 8,25
4 Femke Kuppens Scorpio 8,23Q 8,17
5 Sindy de Bruijn AKU 8,30Q 8,35
6 Maureen Louws AV NOP 8,32Q 8,23
6 Loren Djolo Swift 8,32q 8,34
8 Ilse Hogeveen HLLM 8,34q 8,23
9 Noa Wingbermuhle PAC 8,34 8,32
10 Kim Brouwer HLLS 8,40 8,39
11 Nienke Meubermans PH 8,46 8,44
12 Sarah van Tuijl Almere `81 8,49 8,46
13 Isabel van Bokhoven PH 8,50 8,45
14 Daantje de Vet PH 8,53 8,46
15 Linde van Dijken VAV 8,53 8,58
16 Amara Nnadi Altis 8,55 8,49
17 Hedda van Dort Haag 8,55 8,43
18 Emer Zuijlen AV Unitas 8,58 8,45
19 Morgann De Jong ARV Ilion 8,59 8,57
20 Suzan Schippers MPM 8,62 8,56
21 Laura Büker HAC 8,68 8,51
22 Britt van ...gdenbergh Spado 8,70 8,56
23 Veerle van Son Scorpio 8,72 8,64
24 Isa Verberne Swift 8,75 8,60

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Charlotte Buwalda Phanos 8,54Q 8,63
2 Savienne Asikende Almere `81 8,58Q 8,44
3 Kris Oosterveld MPM 8,61Q 8,60
4 Sophie van... Boogaart HAC 8,68Q 8,69
5 Jools van ... Klundert Scopias 8,75Q 8,78
6 Tahnee Bijnoe Phanos 8,79q 8,79
7 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,81q 8,74
8 Najila Donata PAC 8,86Q 8,71
9 Lana Broers AV Hylas 8,87 8,72
10 Tess Jack CAV Energie 8,90 8,76
10 Bodhin Kreefft Spado 8,90 8,97
12 Jinte Braas SAV 8,99 8,93
13 Jill Uilhoorn Fivelstreek 9,02 8,95
14 Anniek de Lange Fortius 9,02 8,89
15 Joan Hardon AC TION 9,04 8,94
16 Jet Vliegen AV Statina 9,05 8,86
17 Roos de Vries PAC 9,06 8,96
18 Blessin UIterwijk Almere `81 9,06 8,99
19 Femi Ayodeji AV PEC 1910 9,14 8,98
20 Milou van den Berg Phanos 9,16 9,09
21 Renske van der Steen PH 9,19 9,07
22 Noralie Schuurman Altis 9,25 9,16
23 Alida Tanggahma Haag 9,26 9,11
24 Abigail Noruwa BAV 9,32 9,09

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Isabel van den Berg Phanos 8,26Q 8,14
2 Ashley Boldewijn AV Feniks 8,39Q 8,45
3 Shantell Kwofie GACH 8,42Q 8,43
4 Baudien Venema HRRR 8,49Q 8,57
5 Isis Ferrier Haag 8,52Q 8,33
6 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,59Q 8,58
7 Alyshia Kavehercy NEAV 8,62q 8,56
8 Luna Bouwmeester MPM 8,66q 8,63
9 Boglarka ...rekgyarto Swift 8,67 8,57
10 Maya Clark HLLS 8,70 8,61
11 Franziska Burchett AV Sparta 8,70 8,59
12 Welmoed va...der Windt HRRR 8,74 8,71
13 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 8,75 8,75
14 Lynn Behnke Scopias 8,77 8,71
15 Karlijn Linsen AV Athlos 8,78 8,61
16 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 8,79 8,73
17 Charity Saddal AV Sparta 8,84 8,84
18 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 8,91 8,89
19 Lise Romijn PH 8,93 8,88
20 Bente den Boer SPOB 8,93 8,74
21 Kiki Kooijman AV Weert 8,96 8,95
22 Anissa Toumi Altis 8,96 8,77
23 Silke Bosgraaf AV Impala 8,98 8,86
24 Evelyn Navarro Climax 9,20 8,81