Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQQm
1 Stijn Hendriks Scorpio 9,02 Q9,37
2 Jared Broers AV Hera 9,04 Q9,00
3 Tim Klein DJA 9,26 Q9,27
4 Niels van Weesep PAC 9,32 Q9,52
5 Joas van Hellemondt Leiden 9,51 Q9,55
6 Mark Scholten AV Impala 9,56 q9,78
7 Jermaine Kleine AAV SISU 9,59 q9,92
8 Milan Mesie AV34 9,59 Q9,88
9 Abel Stoker Tempo AV 9,69 -10,18
10 Ewan ter Hennepe AV Gouda 9,73 -9,76
11 Binne Brok Tempo AV 9,91 -9,68
12 Daniel Hensen Eindhoven 9,96 -10,12
13 Tyrone Richards Altis 10,13 -10,20
14 Tigo Mesie AV34 10,13 -9,91
15 Youri de Wit DJA 10,20 -10,47
16 Brendan Noordijk AV Athlos 10,54 -10,62
17 Kim Alofsen Startbaan 10,75 -10,34
18 Riks Pollen Scopias 10,80 -10,93
19 Benjamin den Hartog CAV Energie 10,92 -10,70
20 Jorik Bokelman GACH 10,94 -10,72
21 Koen Van der Linde Altis 11,26 -11,22
22 Coen de Haan SPLS 11,32 -10,68
Tim Pelkmans AV Sprint DNS -9,47
Menno Weeda Fortius DNS -11,34

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQQm
1 Mark van der Linden Haag 8,54 Q8,79
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 8,67 Q8,96
3 Yoram Vriezen GACH 8,71 Q9,17
4 Taron Punt PAC 8,93 Q9,16
5 Chris Wieles SCSP 8,95 q9,22
6 Rens de Graauw PH 8,95 Q8,73
7 Twan van Rijn AAV `36 9,01 q9,10
8 Julian Mejame Ejong PAC 9,08 Q9,38
9 Carildo Linger AV Feniks 9,13 -9,29
10 Gianni Brunken AV Sprint 9,29 -9,16
11 Quinten Wormer Haag 9,31 -9,42
12 Ties van Beek AV Sprint 9,32 -9,29
13 Rutger Hoekstra Heerenveen 9,36 -9,50
14 Brend Baak AV PEC 1910 9,39 -9,57
15 Jesse Lamberst AAV `36 9,41 -9,35
16 Stan Atsma HLLS 9,50 -9,37
17 Thijs de Wild Typhoon 9,52 -9,41
18 Wouter Konijn AV Lycurgus 9,62 -9,74
19 Sem Oolbekkink Nijmegen 9,70 -9,66
20 Chuck Pols Scorpio 9,72 -9,86
21 Marien Sips AV `40 9,88 -9,78
22 Favour Abu Haag 9,94 -9,82
23 Casper Haagh Scorpio 10,14 -9,93
24 Kylian Meeuwisz Pallas `67 10,16 -9,99

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQQm
1 Bryan Duff AV Sparta 10,18 Q9,70
2 Rens Gosselink AC TION 10,60 Q11,01
3 Luuk Pelkmans AV Sprint 10,79 Q10,74
4 Luce Wijma GACH 10,90 q10,99
5 Ryan Heeren AV Spiridon 11,29 Q11,10
6 David Fontein HLLS 11,44 Q10,64
7 Quin Spieker GACH 11,50 q11,29
8 Rogier Groeneweg Altis 11,51 -11,89
9 Mika Naber AV34 11,58 Q11,52
10 Sam van der Aar DEM 11,79 -11,87
11 Willem de Groot GACH 11,81 -11,89
12 Julian Wilting AC TION 11,85 -11,12
13 Ate Clobus AAC `61 11,88 -11,88
14 Dave Damen Swift 12,13 -12,04
15 Timo Eilers AV Sparta 12,18 -11,86
16 Finn van Ek HLLS 12,22 -12,11
17 Friso Koedijk Phanos 12,26 -12,12
18 Levi de Bruijn PAC 12,41 -10,62
19 Seppe Swinkels Scopias 12,50 -12,33
20 Ids Kok Phanos 12,50 -12,47
21 Daan de Mooij Rijnsoever 12,53 -12,24
22 Ivar Vialard KAV Holland 12,55 -12,40
23 Leroy Eisden AV Atos 12,82 -12,32
24 Jonas Vos DAK 13,03 -12,25

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQQm
1 Marleen Baas AC TION 9,10 Q9,10
2 Fenna Achterberg VAV 9,19 Q9,32
3 Miro Vlasman Phanos 9,30 Q9,34
4 Hanna van Baast AV Attila 9,37 Q9,47
5 Britt de Blaauw PAC 9,48 Q9,40
6 Esmee Douma Groningen 9,59 q9,85
7 Jaybre Wau Maastricht 9,59 Q9,50
8 Suus van Schaik VAV 9,76 q9,69
9 Marinka Schuurman Altis 9,76 -9,68
10 Ava Meijerink Haag 9,77 -10,05
11 Frederiek Dekker Olympus `70 10,00 -10,02
12 Lina Vercoulen Scopias 10,08 -10,07
13 Eline Brouwer DEM 10,12 -9,83
14 Bijou Leto AV Sprint 10,15 -9,93
15 Lianka Wit Hollandia 10,16 -10,27
15 Carlijn Mols AV Unitas 10,16 -10,09
17 Babs Koeman AV Haarlem 10,17 -10,11
18 Romee Hermse PAC 10,18 -10,15
19 Lara Smits SV Noordkop 10,19 -10,21
20 Mikki Lips AV Sprint 10,20 -10,11
21 Romee van Dam Startbaan 10,25 -9,82
22 Romée de Best HRRR 10,29 -10,23
23 Isis Tinneveld Olympus `70 10,44 -10,12
24 Lynn van der Meij DEM 10,61 -10,14

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQQm
1 Ruth Vogels Rotterdam 8,84 Q8,92
2 Britt Weerman Groningen 9,08 Q9,38
3 Femke Kuppens Scorpio 9,11 Q9,59
4 Denise Arisa ARV Ilion 9,14 Q9,40
5 Maureen Louws AV NOP 9,28 Q9,39
6 Idilay Kaymaz AC TION 9,36 Q9,26
7 Mette van der Meer Flevo Delta 9,53 q9,48
8 Joyce Menick HLLM 9,53 q9,55
9 Kristina Tergau PAC 9,60 -9,74
10 Sabrina Cruden AV Lionitas 9,61 -9,42
11 Ella Mosselman SAV 9,64 -9,85
12 Sofie Thomas PAC 9,75 -9,59
13 Daantje de Vet PH 9,82 -9,96
14 Sterre van Bragt PH 9,86 -9,81
15 Veerle van Son Scorpio 9,91 -9,68
16 Isis Hordijk HLLS 9,93 -9,98
17 Eline Mast NEAV 9,94 -10,07
18 Annemiek van Iersel PH 9,96 -9,96
19 Anke Binnema Heerenveen 10,00 -9,86
20 Daan de Reijdt AV Sprint 10,01 -10,04
21 Linde Sluimer PAC 10,03 -9,88
22 Evelien va...Houweling De Gemzen 10,05 -10,09
23 Anouk van Dal DAK 10,18 -10,12
24 Julia Jongejeugd NEAV 10,82 -9,86

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQQm
1 Lana Broers AV Hylas 10,29 Q10,34
2 Yara de Boer AV Lionitas 10,79 Q10,51
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 11,01 Q11,17
4 Anne Hoomoedt PAC 11,32 q11,40
5 Saar Visser Phanos 11,35 Q11,48
6 Mare Versluis De Liemers 11,49 Q11,72
7 Elsa Lila AV Astylos 11,50 Q11,58
8 Tess van Zuilen Phanos 11,57 q11,69
9 Charissa Boeters AV Sparta 11,60 -11,74
10 Elise de Jong PAC 11,62 -12,00
11 Martje ter Doest AV Impala 11,70 -11,87
12 Lotta Zuijdgeest PAC 11,83 -11,64
13 Jools van ... Klundert Scopias 11,84 -12,00
14 Annemijn Kerstholt Altis 11,91 -11,80
15 Merel Dielessen Fortius 11,97 -12,27
16 Florianne van Uden PAC 11,98 -12,10
17 Jinte Braas SAV 12,10 -12,19
18 Manon van der Zwaard AV NOP 12,31 -12,08
19 Nynke Rijpma HRRR 12,31 -12,14
20 Sascha Keukenkamp Groningen 12,32 -11,99
21 Aniek Vreeling HRRR 12,35 -12,13
22 Maud Van Bentem AV NOP 12,47 -12,16
23 Annemijn Beijer Altis 12,77 -12,47
Israe Elmakkaoui HLLS DNS -12,20

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter horden halve finale

# Naam 60mH_hfQQm
1 Rachel Ivo PAC 9,75 Q9,95
2 Shantell Kwofie GACH 9,86 Q9,72
3 Isabel van den Berg Phanos 10,01 Q9,90
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 10,09 Q9,97
5 Ashley Boldewijn AV Feniks 10,13 Q10,22
6 Franziska Burchett AV Sparta 10,15 q10,15
7 Isabel van Houweling De Gemzen 10,26 Q10,16
8 Sam Schaalje PAC 10,44 q10,65
9 Maud Visscher Groningen 10,46 -10,46
10 Nikki Docter AV Sparta 10,70 -10,39
11 Luna Bouwmeester MPM 10,72 -10,83
12 Karlijn Linsen AV Athlos 10,77 -10,56
13 Maya Clark HLLS 10,80 -10,73
14 Bente Tuil Hollandia 10,91 -11,00
15 Jasmijn Raes Phanos 11,03 -11,05
16 Lise Kappen PH 11,14 -11,06
17 Anouk van Jeveren Scorpio 11,17 -10,80
18 Yara Molenaar AV Hera 11,18 -11,14
19 Isis Ferrier Haag 11,19 -10,11
20 Jildou Binnema Heerenveen 11,37 -11,09
21 Lotte Endel AV Hera 11,44 -11,27
22 Thyra de Bruin SC Antilope 11,60 -11,19
23 Maite Mandaat Phanos 12,05 -11,14
24 Joss Ruedisueli AV Sprint 15,78 -11,22