Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Stijn Hendriks Scorpio 9,02Q 9,37
2 Jared Broers AV Hera 9,04Q 9,00
3 Tim Klein DJA 9,26Q 9,27
4 Niels van Weesep PAC 9,32Q 9,52
5 Joas van Hellemondt Leiden 9,51Q 9,55
6 Mark Scholten AV Impala 9,56q 9,78
7 Jermaine Kleine AAV SISU 9,59q 9,92
8 Milan Mesie AV34 9,59Q 9,88
9 Abel Stoker Tempo AV 9,69 10,18
10 Ewan ter Hennepe AV Gouda 9,73 9,76
11 Binne Brok Tempo AV 9,91 9,68
12 Daniel Hensen Eindhoven 9,96 10,12
13 Tyrone Richards Altis 10,13 10,20
14 Tigo Mesie AV34 10,13 9,91
15 Youri de Wit DJA 10,20 10,47
16 Brendan Noordijk AV Athlos 10,54 10,62
17 Kim Alofsen Startbaan 10,75 10,34
18 Riks Pollen Scopias 10,80 10,93
19 Benjamin den Hartog CAV Energie 10,92 10,70
20 Jorik Bokelman GACH 10,94 10,72
21 Koen Van der Linde Altis 11,26 11,22
22 Coen de Haan SPLS 11,32 10,68
Tim Pelkmans AV Sprint DNS 9,47
Menno Weeda Fortius DNS 11,34

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Mark van der Linden Haag 8,54Q 8,79
2 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 8,67Q 8,96
3 Yoram Vriezen GACH 8,71Q 9,17
4 Taron Punt PAC 8,93Q 9,16
5 Chris Wieles SCSP 8,95q 9,22
6 Rens de Graauw PH 8,95Q 8,73
7 Twan van Rijn AAV `36 9,01q 9,10
8 Julian Mejame Ejong PAC 9,08Q 9,38
9 Carildo Linger AV Feniks 9,13 9,29
10 Gianni Brunken AV Sprint 9,29 9,16
11 Quinten Wormer Haag 9,31 9,42
12 Ties van Beek AV Sprint 9,32 9,29
13 Rutger Hoekstra Heerenveen 9,36 9,50
14 Brend Baak AV PEC 1910 9,39 9,57
15 Jesse Lamberst AAV `36 9,41 9,35
16 Stan Atsma HLLS 9,50 9,37
17 Thijs de Wild Typhoon 9,52 9,41
18 Wouter Konijn AV Lycurgus 9,62 9,74
19 Sem Oolbekkink Nijmegen 9,70 9,66
20 Chuck Pols Scorpio 9,72 9,86
21 Marien Sips AV `40 9,88 9,78
22 Favour Abu Haag 9,94 9,82
23 Casper Haagh Scorpio 10,14 9,93
24 Kylian Meeuwisz Pallas `67 10,16 9,99

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Bryan Duff AV Sparta 10,18Q 9,70
2 Rens Gosselink AC TION 10,60Q 11,01
3 Luuk Pelkmans AV Sprint 10,79Q 10,74
4 Luce Wijma GACH 10,90q 10,99
5 Ryan Heeren AV Spiridon 11,29Q 11,10
6 David Fontein HLLS 11,44Q 10,64
7 Quin Spieker GACH 11,50q 11,29
8 Rogier Groeneweg Altis 11,51 11,89
9 Mika Naber AV34 11,58Q 11,52
10 Sam van der Aar DEM 11,79 11,87
11 Willem de Groot GACH 11,81 11,89
12 Julian Wilting AC TION 11,85 11,12
13 Ate Clobus AAC `61 11,88 11,88
14 Dave Damen Swift 12,13 12,04
15 Timo Eilers AV Sparta 12,18 11,86
16 Finn van Ek HLLS 12,22 12,11
17 Friso Koedijk Phanos 12,26 12,12
18 Levi de Bruijn PAC 12,41 10,62
19 Seppe Swinkels Scopias 12,50 12,33
20 Ids Kok Phanos 12,50 12,47
21 Daan de Mooij Rijnsoever 12,53 12,24
22 Ivar Vialard KAV Holland 12,55 12,40
23 Leroy Eisden AV Atos 12,82 12,32
24 Jonas Vos DAK 13,03 12,25

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Marleen Baas AC TION 9,10Q 9,10
2 Fenna Achterberg VAV 9,19Q 9,32
3 Miro Vlasman Phanos 9,30Q 9,34
4 Hanna van Baast AV Attila 9,37Q 9,47
5 Britt de Blaauw PAC 9,48Q 9,40
6 Esmee Douma Groningen 9,59q 9,85
7 Jaybre Wau Maastricht 9,59Q 9,50
8 Suus van Schaik VAV 9,76q 9,69
9 Marinka Schuurman Altis 9,76 9,68
10 Ava Meijerink Haag 9,77 10,05
11 Frederiek Dekker Olympus `70 10,00 10,02
12 Lina Vercoulen Scopias 10,08 10,07
13 Eline Brouwer DEM 10,12 9,83
14 Bijou Leto AV Sprint 10,15 9,93
15 Lianka Wit Hollandia 10,16 10,27
15 Carlijn Mols AV Unitas 10,16 10,09
17 Babs Koeman AV Haarlem 10,17 10,11
18 Romee Hermse PAC 10,18 10,15
19 Lara Smits SV Noordkop 10,19 10,21
20 Mikki Lips AV Sprint 10,20 10,11
21 Romee van Dam Startbaan 10,25 9,82
22 Romée de Best HRRR 10,29 10,23
23 Isis Tinneveld Olympus `70 10,44 10,12
24 Lynn van der Meij DEM 10,61 10,14

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Ruth Vogels Rotterdam 8,84Q 8,92
2 Britt Weerman Groningen 9,08Q 9,38
3 Femke Kuppens Scorpio 9,11Q 9,59
4 Denise Arisa ARV Ilion 9,14Q 9,40
5 Maureen Louws AV NOP 9,28Q 9,39
6 Idilay Kaymaz AC TION 9,36Q 9,26
7 Mette van der Meer Flevo Delta 9,53q 9,48
8 Joyce Menick HLLM 9,53q 9,55
9 Kristina Tergau PAC 9,60 9,74
10 Sabrina Cruden AV Lionitas 9,61 9,42
11 Ella Mosselman SAV 9,64 9,85
12 Sofie Thomas PAC 9,75 9,59
13 Daantje de Vet PH 9,82 9,96
14 Sterre van Bragt PH 9,86 9,81
15 Veerle van Son Scorpio 9,91 9,68
16 Isis Hordijk HLLS 9,93 9,98
17 Eline Mast NEAV 9,94 10,07
18 Annemiek van Iersel PH 9,96 9,96
19 Anke Binnema Heerenveen 10,00 9,86
20 Daan de Reijdt AV Sprint 10,01 10,04
21 Linde Sluimer PAC 10,03 9,88
22 Evelien va...Houweling De Gemzen 10,05 10,09
23 Anouk van Dal DAK 10,18 10,12
24 Julia Jongejeugd NEAV 10,82 9,86

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Lana Broers AV Hylas 10,29Q 10,34
2 Yara de Boer AV Lionitas 10,79Q 10,51
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 11,01Q 11,17
4 Anne Hoomoedt PAC 11,32q 11,40
5 Saar Visser Phanos 11,35Q 11,48
6 Mare Versluis De Liemers 11,49Q 11,72
7 Elsa Lila AV Astylos 11,50Q 11,58
8 Tess van Zuilen Phanos 11,57q 11,69
9 Charissa Boeters AV Sparta 11,60 11,74
10 Elise de Jong PAC 11,62 12,00
11 Martje ter Doest AV Impala 11,70 11,87
12 Lotta Zuijdgeest PAC 11,83 11,64
13 Jools van ... Klundert Scopias 11,84 12,00
14 Annemijn Kerstholt Altis 11,91 11,80
15 Merel Dielessen Fortius 11,97 12,27
16 Florianne van Uden PAC 11,98 12,10
17 Jinte Braas SAV 12,10 12,19
18 Manon van der Zwaard AV NOP 12,31 12,08
19 Nynke Rijpma HRRR 12,31 12,14
20 Sascha Keukenkamp Groningen 12,32 11,99
21 Aniek Vreeling HRRR 12,35 12,13
22 Maud Van Bentem AV NOP 12,47 12,16
23 Annemijn Beijer Altis 12,77 12,47
Israe Elmakkaoui HLLS DNS 12,20

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter horden halve finale

# Naam ResQm
1 Rachel Ivo PAC 9,75Q 9,95
2 Shantell Kwofie GACH 9,86Q 9,72
3 Isabel van den Berg Phanos 10,01Q 9,90
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 10,09Q 9,97
5 Ashley Boldewijn AV Feniks 10,13Q 10,22
6 Franziska Burchett AV Sparta 10,15q 10,15
7 Isabel van Houweling De Gemzen 10,26Q 10,16
8 Sam Schaalje PAC 10,44q 10,65
9 Maud Visscher Groningen 10,46 10,46
10 Nikki Docter AV Sparta 10,70 10,39
11 Luna Bouwmeester MPM 10,72 10,83
12 Karlijn Linsen AV Athlos 10,77 10,56
13 Maya Clark HLLS 10,80 10,73
14 Bente Tuil Hollandia 10,91 11,00
15 Jasmijn Raes Phanos 11,03 11,05
16 Lise Kappen PH 11,14 11,06
17 Anouk van Jeveren Scorpio 11,17 10,80
18 Yara Molenaar AV Hera 11,18 11,14
19 Isis Ferrier Haag 11,19 10,11
20 Jildou Binnema Heerenveen 11,37 11,09
21 Lotte Endel AV Hera 11,44 11,27
22 Thyra de Bruin SC Antilope 11,60 11,19
23 Maite Mandaat Phanos 12,05 11,14
24 Joss Ruedisueli AV Sprint 15,78 11,22