Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Jared Broers AV Hera 8,91 9,04
2 Stijn Hendriks Scorpio 9,07 9,02
3 Tim Klein DJA 9,21 9,26
4 Mark Scholten AV Impala 9,35 9,56
5 Niels van Weesep PAC 9,37 9,32
6 Jermaine Kleine AAV SISU 9,71 9,59
7 Joas van Hellemondt Leiden 9,85 9,51
8 Milan Mesie AV34 9,86 9,59

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 8,68 8,67
2 Yoram Vriezen GACH 8,88 8,71
3 Rens de Graauw PH 8,91 8,95
4 Twan van Rijn AAV `36 8,98 9,01
5 Chris Wieles SCSP 8,99 8,95
6 Julian Mejame Ejong PAC 9,08 9,08
7 Taron Punt PAC 9,13 8,93
Mark van der Linden Haag DNF 8,54

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Bryan Duff AV Sparta 9,94 10,18
2 Luuk Pelkmans AV Sprint 10,36 10,79
3 David Fontein HLLS 10,78 11,44
4 Luce Wijma GACH 10,85 10,90
5 Ryan Heeren AV Spiridon 10,90 11,29
6 Mika Naber AV34 12,15 11,58
7 Rens Gosselink AC TION 12,98 10,60
Quin Spieker GACH DNS 11,50

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 David Pronk Haag 9,47 9,37
2 Bruce Boon Flevo Delta 9,86 9,75
3 Joris IJzinga Altis 9,94 9,76
4 Finn Verhoeff PH 9,95 9,96
5 Finn Hage PAC 10,10 10,11
6 Jory Davids Haaksbergen 10,24 10,06
7 Aiden Bareman Voorne 10,25 10,03
8 Sydney Albertzoon HLLS 10,33 10,20

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Marleen Baas AC TION 9,09 9,10
2 Fenna Achterberg VAV 9,23 9,19
3 Miro Vlasman Phanos 9,32 9,30
4 Hanna van Baast AV Attila 9,48 9,37
5 Britt de Blaauw PAC 9,55 9,48
6 Esmee Douma Groningen 9,64 9,59
7 Suus van Schaik VAV 9,75 9,76
8 Jaybre Wau Maastricht 9,84 9,59

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter horden finale

# Naam ResQm
1 Lana Broers AV Hylas 10,34 10,29
2 Yara de Boer AV Lionitas 10,68 10,79
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 10,94 11,01
4 Anne Hoomoedt PAC 11,10 11,32
5 Saar Visser Phanos 11,12 11,35
6 Elsa Lila AV Astylos 11,50 11,50
7 Tess van Zuilen Phanos 11,58 11,57
8 Mare Versluis De Liemers 11,95 11,49