Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jared Broers AV Hera 9,00Q 9,27
2 Tim Klein DJA 9,27Q 9,27
3 Stijn Hendriks Scorpio 9,37Q 9,11
4 Tim Pelkmans AV Sprint 9,47Q 9,49
5 Niels van Weesep PAC 9,52Q 9,43
6 Joas van Hellemondt Leiden 9,55Q 9,35
7 Binne Brok Tempo AV 9,68Q 9,68
8 Ewan ter Hennepe AV Gouda 9,76Q 10,61
9 Mark Scholten AV Impala 9,78Q 9,33
10 Milan Mesie AV34 9,88Q 9,49
11 Tigo Mesie AV34 9,91Q 9,78
12 Jermaine Kleine AAV SISU 9,92Q 10,00
13 Daniel Hensen Eindhoven 10,12Q 11,34
14 Abel Stoker Tempo AV 10,18Q 10,01
15 Tyrone Richards Altis 10,20Q 10,97
16 Krijn van Hofweegen Pallas `67 10,22Q 9,68
17 Kim Alofsen Startbaan 10,34Q 11,44
18 Youri de Wit DJA 10,47Q 10,26
19 Brendan Noordijk AV Athlos 10,62q 10,80
20 Coen de Haan SPLS 10,68q 11,66
21 Benjamin den Hartog CAV Energie 10,70q 11,03
22 Jorik Bokelman GACH 10,72Q 11,67
23 Riks Pollen Scopias 10,93Q 10,93
24 Max Birdja Haag 11,03q 10,30
25 Koen Van der Linde Altis 11,22qR 13,32
26 Menno Weeda Fortius 11,34qR 12,14
27 Gijs van Lieshout HAC 11,38 11,79
28 Beau Suvaal ARV Ilion 11,49 11,79
29 Rik Dijkslag VAV 12,20 9,84
30 Meijne Viersen HLLS 12,41 13,01
31 Kariem Kishk Olympus `70 12,51 11,93
32 Glenn de Boer AV34 12,51 11,75
33 Jordy Hui...in t Veld AV34 12,54 12,66

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Rens de Graauw PH 8,73Q 8,84
2 Mark van der Linden Haag 8,79Q 8,43
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 8,96Q 8,63
4 Twan van Rijn AAV `36 9,10Q 9,44
5 Taron Punt PAC 9,16Q 9,10
5 Gianni Brunken AV Sprint 9,16Q 9,84
7 Yoram Vriezen GACH 9,17Q 8,79
8 Chris Wieles SCSP 9,22Q ---
9 Ties van Beek AV Sprint 9,29Q 9,55
10 Carildo Linger AV Feniks 9,29Q 9,70
11 Jesse Lamberst AAV `36 9,35Q 10,15
12 Stan Atsma HLLS 9,37Q 9,63
13 Julian Mejame Ejong PAC 9,38Q 9,30
14 Thijs de Wild Typhoon 9,41Q 9,14
15 Quinten Wormer Haag 9,42Q 9,24
16 Rutger Hoekstra Heerenveen 9,50Q 9,33
17 Brend Baak AV PEC 1910 9,57q 10,12
18 Sem Oolbekkink Nijmegen 9,66Q 10,09
19 Wouter Konijn AV Lycurgus 9,74q 10,47
20 Marien Sips AV `40 9,78Q 9,83
21 Favour Abu Haag 9,82q 10,66
22 Chuck Pols Scorpio 9,86q 10,57
23 Heiko Rotteveel AAV `36 9,86 11,21
24 Casper Haagh Scorpio 9,93Q 10,33
25 Kylian Meeuwisz Pallas `67 9,99Q 10,03
26 Laurens Jordense GACH 10,25 10,82
27 Tim Consemulder HLLS 10,38 10,44
28 Ronin van der Holst PAC 10,42 10,76
29 Pieter Bulte Pallas `67 10,57 10,70
30 Thijs van ...wershaven DVTR 10,88 12,38
31 Nils Reefman Pallas `67 10,93 11,08
32 Frank Ruegg AV Gouda 11,39 12,10
33 Hugo Habraken AV Gouda 11,89 12,31

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 9,70Q 9,84
2 Levi de Bruijn PAC 10,62Q 11,05
3 David Fontein HLLS 10,64Q 11,07
4 Luuk Pelkmans AV Sprint 10,74Q 10,71
5 Luce Wijma GACH 10,99Q 10,88
6 Rens Gosselink AC TION 11,01Q ---
7 Ryan Heeren AV Spiridon 11,10Q 10,87
8 Julian Wilting AC TION 11,12Q 10,20
9 Quin Spieker GACH 11,29Q 11,66
10 Mika Naber AV34 11,52Q 11,45
11 Timo Eilers AV Sparta 11,86Q 12,44
12 Sam van der Aar DEM 11,87Q 12,41
13 Ate Clobus AAC `61 11,88Q 10,11
14 Rogier Groeneweg Altis 11,89Q 10,32
15 Willem de Groot GACH 11,89Q 12,20
16 Dave Damen Swift 12,04q 12,07
17 Finn van Ek HLLS 12,11Q 12,13
18 Friso Koedijk Phanos 12,12q ---
19 Daan de Mooij Rijnsoever 12,24Q 10,91
20 Jonas Vos DAK 12,25q 10,80
21 Leroy Eisden AV Atos 12,32Q 10,64
22 Seppe Swinkels Scopias 12,33q 12,23
23 Ivar Vialard KAV Holland 12,40Q 10,63
24 Ids Kok Phanos 12,47Q 10,69
25 Rowan Tiemes Flevo Delta 12,55 10,90
26 Elf Meerman AV Atos 12,65 10,44
27 Lucien Driessen AV34 12,69 13,52
28 Aidan Zorgdrager GACH 12,97 ---
29 Sil de Ruiter KAV Holland 12,97 ---
30 Matthias Treurniet AV Fortuna 12,97 ---
31 Xavier van Zutven PH 13,05 13,43
32 Floris van Campen KAV Holland 13,32 11,00
33 Tyrone Lak AV Lycurgus 13,58 14,23
34 Jonathan Fennema AV34 16,67 ---
Sven van Gelderen AV Lycurgus DNS 11,49

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 David Pronk Haag 9,52Q 10,02
2 Joris IJzinga Altis 9,68Q 10,97
3 Aiden Bareman Voorne 9,94Q 10,59
4 Bruce Boon Flevo Delta 9,95Q 10,45
5 Finn Verhoeff PH 10,11Q 11,66
6 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 10,14Q 10,60
7 Sydney Albertzoon HLLS 10,17Q 10,51
8 Luuk van der Maaten AV Athlos 10,23Q 11,67
9 Ryan Andela GACH 10,26Q 11,03
10 Finn Hage PAC 10,29Q 10,09
11 Jory Davids Haaksbergen 10,29Q 12,46
12 Ridzerd Punt PAC 10,30q 10,93
13 Lans Timmermans PH 10,32q 11,28
14 Job van Keulen Nijmegen 10,33q 12,47
15 Jake Romijn PH 10,41q 11,05
16 Mick van Kleeff PAC 10,51 11,00
17 Rais Semedo Moreira PAC 10,51Q 10,74
18 Faith Abu AV Sparta 10,74 10,87
19 Kees Hulman DVTR 11,07 11,70
20 Tymo Bouman AV Haarlem 11,29 11,72
21 Finn Hillemans DJA 11,30 12,31
22 Marijn van der Harst Altis 11,41 11,71
23 Merlijn Warmenhoven Voorne 11,46 10,59
24 Max Sprenkels Almere `81 11,47 12,96
25 Zack Rot AV Lycurgus 11,87 11,64
26 Marijn Atmodimedjo AV34 11,95 12,46
27 Olaf van der Hidde HLLS 12,03 11,32

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Marleen Baas AC TION 9,10Q 9,17
2 Fenna Achterberg VAV 9,32Q 9,33
3 Miro Vlasman Phanos 9,34Q 9,39
4 Britt de Blaauw PAC 9,40Q 9,72
5 Hanna van Baast AV Attila 9,47Q 9,44
6 Jaybre Wau Maastricht 9,50Q 9,77
7 Marinka Schuurman Altis 9,68Q 9,77
8 Suus van Schaik VAV 9,69Q 9,69
9 Romee van Dam Startbaan 9,82Q 9,70
10 Eline Brouwer DEM 9,83Q 9,98
11 Esmee Douma Groningen 9,85Q 9,86
12 Bijou Leto AV Sprint 9,93Q 10,19
13 Frederiek Dekker Olympus `70 10,02Q 9,95
14 Ava Meijerink Haag 10,05Q 9,99
15 Lina Vercoulen Scopias 10,07Q 10,00
16 Carlijn Mols AV Unitas 10,09Q 10,23
17 Babs Koeman AV Haarlem 10,11Q 10,29
17 Mikki Lips AV Sprint 10,11Q 9,94
19 Isis Tinneveld Olympus `70 10,12q 10,37
20 Lynn van der Meij DEM 10,14Q 10,22
21 Romee Hermse PAC 10,15Q 10,46
22 Lara Smits SV Noordkop 10,21Q 9,96
23 Romée de Best HRRR 10,23q 10,47
24 Lianka Wit Hollandia 10,27q 10,15
25 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 10,28 10,46
26 Kika de Vos PAC 10,32 10,54
27 Elka Wybenga Altis 10,34 10,83
28 Femke Dam AV Sprint 10,36 10,79
29 Klara van der Gaast PAC 10,42 10,64
30 Christel Philipsen AV Hera 10,47 10,37
31 Pearl Lodder Typhoon 10,68 10,84
32 Nikki van Tienderen HLLM 10,77 11,17
33 Annemarie Gosselink AC TION 10,86 11,09
34 Eva Tops Tempo AV 10,87 10,77
35 Marije Brouwer HRRR 10,94 11,74
36 Tessa Dielessen Fortius 10,96 10,80
37 Ellemijn Blok Olympus `70 10,98 10,77
38 Ilse Stok CAV Energie 11,01 11,15
39 Moos van Gendt Eindhoven 11,09 10,98
40 Fenna Gelderblom AV `56 11,12 11,33
41 Lisa van Baalen DVTR 11,22 11,90
42 Eva Kroon Altis 11,45 11,81
43 Rikkie Bosman GACH 11,50 11,40
44 Zoë Lammertink DEM 11,53 11,86
45 Luna Zimnik Clytoneus 11,67 11,75
46 Merle Büker HAC 11,73 11,51
47 Samantha Westerweel GACH 11,89 13,29
48 Marlot Groeneweg Altis 11,97 12,28
49 Iza Nijsse AV `56 12,12 12,13
50 Sanne van der Pijl Olympus `70 12,35 12,58
51 Pauline Bezems AV Sprint 12,51 12,17
52 Lois Michielsen Spado 16,36 12,64
53 Antonia Benevento Phanos 17,10 10,41

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 8,92Q 8,98
2 Idilay Kaymaz AC TION 9,26Q 9,39
3 Britt Weerman Groningen 9,38Q 9,65
4 Maureen Louws AV NOP 9,39Q 9,33
5 Denise Arisa ARV Ilion 9,40Q 9,68
6 Sabrina Cruden AV Lionitas 9,42Q 9,57
7 Mette van der Meer Flevo Delta 9,48Q 9,29
8 Joyce Menick HLLM 9,55Q 9,83
9 Sofie Thomas PAC 9,59Q 9,71
10 Femke Kuppens Scorpio 9,59Q 9,25
11 Veerle van Son Scorpio 9,68Q 9,89
12 Kristina Tergau PAC 9,74Q 9,47
13 Sterre van Bragt PH 9,81Q 9,87
14 Ella Mosselman SAV 9,85Q 9,97
15 Anke Binnema Heerenveen 9,86Q 9,83
16 Julia Jongejeugd NEAV 9,86Q 10,03
17 Linde Sluimer PAC 9,88q 10,03
18 Annemiek van Iersel PH 9,96q 10,12
18 Daantje de Vet PH 9,96Q 10,12
20 Isis Hordijk HLLS 9,98q 9,95
21 Daan de Reijdt AV Sprint 10,04Q 9,97
22 Eline Mast NEAV 10,07q 11,64
23 Evelien va...Houweling De Gemzen 10,09q 10,61
24 Anouk van Dal DAK 10,12q 10,10
25 Kim Brouwer HLLS 10,15 10,13
26 Emer Zuijlen AV Unitas 10,16 10,61
27 Morgann De Jong ARV Ilion 10,18 10,84
28 Roos Goorman DVTR 10,28 11,22
29 Kira Hendriks SPWS 10,30 10,18
30 Linsy Heestermans AV Sprint 10,43 10,25
31 Fiona de Vries AV Impala 10,49 10,88
32 Amara Nnadi Altis 10,50 10,31
33 Dewi Nijrolder AV Archeus 10,62 10,91
34 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 10,79 10,91
35 Amber van ... Klundert Spado 10,88 11,11
36 Lizzy Arts HAC 10,88 10,43
37 Jonne Rode SPWS 10,92 11,23
38 Nadieh Meerman Almere `81 10,98 ---
39 Valerie Afognon ARV Ilion 11,09 10,84
40 Mieke van de Pasch AV Gouda 11,13 10,77
41 Ciara van Dongeren SAV 11,68 10,84
42 Renske Idzenga AV Zuidwal 11,71 13,27

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Lana Broers AV Hylas 10,34Q 11,19
2 Yara de Boer AV Lionitas 10,51Q 11,36
3 Alyssa Bulthuis AV Impala 11,17Q 11,55
4 Anne Hoomoedt PAC 11,40Q 11,17
5 Saar Visser Phanos 11,48Q ---
6 Elsa Lila AV Astylos 11,58Q 11,88
7 Lotta Zuijdgeest PAC 11,64Q 11,69
8 Tess van Zuilen Phanos 11,69Q ---
9 Mare Versluis De Liemers 11,72Q 10,61
10 Charissa Boeters AV Sparta 11,74Q 11,68
11 Annemijn Kerstholt Altis 11,80Q 10,93
12 Martje ter Doest AV Impala 11,87Q 10,50
13 Sascha Keukenkamp Groningen 11,99Q 9,40
14 Elise de Jong PAC 12,00Q 11,55
15 Jools van ... Klundert Scopias 12,00Q 11,20
16 Manon van der Zwaard AV NOP 12,08q 10,87
17 Florianne van Uden PAC 12,10q 11,50
18 Aniek Vreeling HRRR 12,13Q 10,30
19 Nynke Rijpma HRRR 12,14q 12,40
20 Maud Van Bentem AV NOP 12,16Q 9,70
21 Jinte Braas SAV 12,19Q 12,14
22 Israe Elmakkaoui HLLS 12,20Q 11,79
23 Merel Dielessen Fortius 12,27Q 11,92
24 Annemijn Beijer Altis 12,47q 11,79
25 Donja Zwinkels Olympus `70 12,48 13,12
26 Indy Kortman Altis 12,52 12,41
27 Charlotte Buwalda Phanos 12,53 11,31
28 Dinisha Overvliet GACH 12,58 12,84
29 Kaitlijn v... Dongeren SAV 12,60 12,25
30 Britt van Westerlaak Altis 12,87 13,44
31 Nikita Vissers HLLS 12,95 12,96
32 Noah Schotman AV Salland 13,00 10,90
33 Lieske Drost AV34 13,12 14,01
34 Nienke Mast NEAV 13,12 ---
35 Kyla Koops Heerenveen 13,24 11,10
36 Luna Pedemonte Olympus `70 13,37 13,23
37 Saskia Otten Olympus `70 13,66 13,70
38 Lotte Kes AKU 13,70 ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter horden

# Naam ResOBP
1 Shantell Kwofie GACH 9,72Q 9,96
2 Isabel van den Berg Phanos 9,90Q 10,15
3 Rachel Ivo PAC 9,95Q 9,90
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,97Q 9,93
5 Isis Ferrier Haag 10,11Q 10,55
6 Franziska Burchett AV Sparta 10,15Q 10,34
7 Isabel van Houweling De Gemzen 10,16Q 9,57
8 Ashley Boldewijn AV Feniks 10,22Q 10,71
9 Nikki Docter AV Sparta 10,39Q 11,03
10 Maud Visscher Groningen 10,46Q 10,45
11 Karlijn Linsen AV Athlos 10,56Q 10,50
12 Sam Schaalje PAC 10,65Q 10,71
13 Maya Clark HLLS 10,73Q 10,66
14 Anouk van Jeveren Scorpio 10,80Q 10,92
15 Luna Bouwmeester MPM 10,83Q 10,91
16 Bente Tuil Hollandia 11,00Q 11,39
17 Jasmijn Raes Phanos 11,05q 11,63
18 Lise Kappen PH 11,06q 11,52
19 Jildou Binnema Heerenveen 11,09Q 11,19
20 Yara Molenaar AV Hera 11,14Q 11,38
21 Maite Mandaat Phanos 11,14q 12,13
22 Thyra de Bruin SC Antilope 11,19q 13,22
23 Joss Ruedisueli AV Sprint 11,22q 11,37
24 Lotte Endel AV Hera 11,27q 11,90
25 Rosalie van Wouwen Haag 11,27 11,23
26 Femke van Schalkwijk AV Astylos 11,50 11,89
27 Lotte Ploeger DEM 11,52 11,69
28 Yara Vereijken HAC 11,67 11,99
29 Charity Saddal AV Sparta 11,71 11,98
29 Marloes Oomen PH 11,71 12,71
31 Jasmijn Bakker AV Sparta 11,71 12,05
32 Jade Linthorst AKU 11,74 11,51
33 Nanou Hofmann Heerenveen 11,94 12,05
34 Fenna van Gulik Tempo AV 12,07 12,05
35 Esmée Beukers Pallas `67 12,23 12,35
36 Anne Bisschop Voorne 12,27 11,78
37 Iris Turksema SPLS 12,31 12,40
38 Froukje Bootsma HLLS 12,32 12,55
39 Nikki Verschueren Hanzesport 12,39 12,89
40 Danielle Grijpink Tempo AV 12,48 12,40
41 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 12,49 11,40
42 Noortje Sieperda HRRR 12,68 11,50
43 Senna Vroemen Altis 12,69 12,91
44 Jade Wormer Haag 12,86 11,60
Meike Tan HLLS DNS 13,22
Inge Bakker AV34 DNS 12,46