Uitslagen Jongens Junior C1 60 meter

# Naam ResOBP
1 Justin Labrijn Almere `81 7,66Q 7,67
2 Jamie Sesay Almere `81 7,81Q 7,92
3 Eyoël Hiensch Phanos 7,84Q 8,45
4 Ruiz Lodder Typhoon 7,88Q 8,03
5 Olario Kartodimedjo PAC 7,91Q 8,06
6 Jaco Delissen AV Attila 7,91Q 8,30
7 Timo Spiering PAC 7,95Q 8,14
8 Tigo Mesie AV34 7,95Q 7,99
9 Youri de Wit DJA 7,96Q 7,92
10 Hidde Nijland AAV SISU 7,99Q 8,45
11 Thom Kortenoever Typhoon 8,00Q 8,02
12 Yohannes Hiensch Phanos 8,02Q 8,32
13 Alexandar Pelletier AV Hylas 8,05Q 8,49
14 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 8,05Q 8,47
15 Milan Mesie AV34 8,05q 8,10
16 Milo de Langen AV Feniks 8,06Q 8,18
17 Harm van d...erkmortel LGDR 8,07Q 8,53
18 Matthijs Klaasboer DVTR 8,13Q 8,38
19 Lucas Man GACH 8,14Q 8,47
20 Tim Beune Altis 8,16Q 8,27
21 Joeri Steenman HLLS 8,16q 8,31
22 Twan Hogerbrugge AV `47 8,17Q 8,24
23 Emiel Verbon VAV 8,22q 8,50
24 Tom Zoetelief Nijmegen 8,25 8,43
25 Joël Mondria AV Atos 8,36 8,67
25 Samuel Schinagl Nijmegen 8,36 8,69
27 Jorik Bokelman GACH 8,38 8,76
28 Tyrone Richards Altis 8,39 8,60
29 Damian Stamper U-Track 8,42 8,82
30 Jur Bakker AV Edam 8,43Q 8,57
31 Beau Suvaal ARV Ilion 8,47 8,79
32 Lucas Bal CAV Energie 8,51 8,85
33 Wessel de Lange Fortius 8,52 8,46
34 Valentijn Keijzer AV Fortuna 8,53 8,42
35 Thijmen Middelkamp AV Athlos 8,58 8,81
36 Martijn Pos HLLS 8,59 8,55
37 Jurre Klumpenaar VAV 8,60 8,90
38 Riks Pollen Scopias 8,64 8,68
39 Coen de Haan SPLS 8,64 8,53
40 Gijs van Lieshout HAC 8,66 8,73
41 Daan Moelands DJA 8,72 8,96
42 Daniel Erbe Gomez Phanos 8,73 8,91
43 Lucca Marks HLLS 8,76 8,82
44 Leandro Ouwehand AV Edam 8,79 9,42
45 Koen Van der Linde Altis 8,79 9,52
46 Menno Weeda Fortius 8,88 9,05
47 Toon de Kwaasteniet U-Track 8,89 8,90
48 Thomas Kleijweg Olympus `70 8,95 9,01
49 Kariem Kishk Olympus `70 8,95 9,01
50 Rick Velkers Heerenveen 8,96 9,08
51 Thijs Jorritsma HRRR 8,99 9,12
52 Rik Dijkslag VAV 9,49 7,90
53 Dieter Stolzenbach PH 9,52 9,08
54 Meijne Viersen HLLS 9,67 9,92

Uitslagen Jongens Junior C2 60 meter

# Naam ResOBP
1 Nsikak Ekpo Haag 7,47Q 7,24
2 Jonathan Pronk Haag 7,51Q 7,45
3 Damian Felter PAC 7,56Q 7,28
4 Dave Boamah AV Feniks 7,57Q 8,12
5 Rens de Graauw PH 7,62Q 7,72
6 Jasper Oele PAC 7,71Q 7,79
7 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,74Q 7,67
8 Robin van Kooij PAC 7,75Q 8,00
9 Ties van Beek AV Sprint 7,76Q 7,88
10 Amar Wong Feniks 7,79Q 7,97
11 Gianni Brunken AV Sprint 7,82Q 8,09
12 Carildo Linger AV Feniks 7,84Q 8,04
13 Marijn van Duijn ARV Ilion 7,86Q 7,96
14 Winjaris Windster AAC 7,89Q 8,20
15 Milo Hanssen AV Unitas 7,90Q 7,89
16 Cédric Fini AV Wijchen 7,93Q 8,22
17 Chris Wieles SCSP 7,95Q 7,93
18 Anton Sarnatskiy Groningen 7,97Q 7,86
19 Marien Sips AV `40 8,02Q 8,03
20 Micha Groen Almere `81 8,06q 8,09
21 Florian Va...er Dussen AV Impala 8,07Q 8,01
22 Kylian Meeuwisz Pallas `67 8,07Q 8,10
23 Laurens Jordense GACH 8,07q 8,60
24 Heiko Rotteveel AAV `36 8,09q 8,39
25 Alexander ...derikhoff Altis 8,11 7,99
26 Hidde de Wilde Cialfo 8,19 8,12
27 Quinten Wormer Haag 8,20 8,29
28 Flo van Raalte GACH 8,21 8,68
29 Bayo Abisoye Ciko `66 8,23 8,87
30 Michael Botman AV Wijchen 8,27 8,70
31 Favour Abu Haag 8,29 8,39
32 Olivier Hendriks AV `40 8,29 8,19
33 Steven Zollinger Nijmegen 8,30 8,21
34 Mika Gravenberch MPM 8,34 8,39
35 Kris Andriessen GACH 8,36 8,81
36 Thijs van ...wershaven DVTR 8,36 8,92
37 Tom van Buuren Olympus `70 8,43 8,43
38 Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,44 8,63
39 Bjorn van der Velden HLLS 8,55 ---
40 Julian Vries Heerenveen 8,56 9,08
41 Frank Ruegg AV Gouda 8,65 9,16
42 Micha Groenenboom AV Gouda 8,67 9,29
43 Ronald Mulder Fivelstreek 8,67 8,62
44 Jonas Elzinga GACH 8,70 8,59
45 Pieter Bulte Pallas `67 8,71 8,81
46 Tim Consemulder HLLS 8,74 8,70
47 Ronin van der Holst PAC 8,75 8,83
48 Roan Hekkers AV `56 8,90 8,79
49 Bas van der Horst AV Athlos 9,11 9,21
Stan Atsma HLLS DNS 8,13

Uitslagen Jongens Junior D1 60 meter

# Naam ResOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 8,18Q 8,12
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,29Q 8,52
3 Jozuah Revierre CAV Energie 8,42Q 8,41
4 Jarno van Daalen PAC 8,50Q 8,21
5 Valenciano Roffel AAC `61 8,61Q 8,80
6 Jayden van der Velde Haag 8,67Q 8,52
7 Milan Hoogeveen Flevo Delta 8,70Q 9,21
8 Senne Gisius GACH 8,82Q 8,71
9 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,83Q 8,96
10 Mike Berends AAC `61 8,87Q 9,11
11 Abel Kloppenburg AKU 8,89Q 8,80
12 Wesley Monster Voorne 8,90Q 8,84
13 Finn van de Klundert Scopias 8,90Q 9,20
14 Avi Jumnoodoo Typhoon 8,92Q 8,99
15 Timo Laseur Altis 8,94Q 9,04
16 Senna Giling Hollandia 8,96Q 8,90
17 Mika Liefrink AV Sparta 8,98Q 9,01
18 Floris van der Vijgh HLLS 9,07Q 8,91
19 Julius Prop AV34 9,08Q 9,09
20 Jin van der Lee PAC 9,14q 9,09
21 Victor van der Voort HAC 9,14q 9,89
22 Giel Sportel Altis 9,15q 9,31
23 Jan Elsinga Heerenveen 9,20Q 9,52
24 Tim van Tilburg AV Gouda 9,20 9,22
25 Philip Walraven Altis 9,21 8,91
26 Mika Naber AV34 9,22 9,20
27 Samuel Dobbelstein PH 9,26 9,71
28 Jonas Vos DAK 9,28 9,70
29 Jerry Woe CAV Energie 9,29 9,23
30 Rogier Groeneweg Altis 9,30 9,09
31 Michiel Gulickx Gloria 9,35Q 9,26
32 Dave Damen Swift 9,35 9,16
33 Benjamin Post Altis 9,36 9,58
34 Damian Wolters AV Athlos 9,37 9,30
35 Martin Houppermans Haag 9,38 9,28
36 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 9,38 9,27
37 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 9,39 9,83
38 Daan de Mooij Rijnsoever 9,44 9,30
39 Ramses ten Houten HAC 9,44 9,48
40 Job Schaafsma VAV 9,45 9,48
41 Robbie Smulders PH 9,47 9,50
42 Milan Kal Olympus `70 9,47 9,61
43 Willem de Groot GACH 9,48 9,72
44 Ipe Verbrugge AV `56 9,52 9,53
45 Julian Keun Groningen 9,52 9,54
46 Luuk van Cappelle Olympus `70 9,54 9,74
47 Quin Spieker GACH 9,58 9,35
48 Tuur Simons Scopias 9,59 9,40
49 Robbin Gunther AKU 9,72 9,70
50 Quinten Geleynse AV Lionitas 9,72 9,89
51 Timo Eilers AV Sparta 9,81 9,57
52 Morris Hulsman Heerenveen 9,86 9,30
53 Koen Steenblok AV `56 9,89 9,83
54 Lucien Driessen AV34 9,96 9,90
55 Sven Rijnten Startbaan 10,49 9,94
56 Shakir Burmania HRRR 10,97 9,00

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter

# Naam ResOBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 8,07Q 8,11
2 Isaac Mensah AV Feniks 8,16Q 8,38
3 David Pronk Haag 8,18Q 8,29
4 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 8,20Q 8,32
5 Jimmy Marcera AV Sprint 8,42Q 9,31
6 Maurice Afognon ARV Ilion 8,48Q 8,23
7 Dyamo Hoek AV Sprint 8,49Q 9,12
8 Sydney Albertzoon HLLS 8,51Q 8,37
9 Viggo Tijbosch PH 8,57Q 8,83
10 Remco de Baar AV `56 8,58Q 8,90
11 Rais Semedo Moreira PAC 8,60Q 8,59
12 Faith Abu AV Sparta 8,60Q 8,76
13 Ziggy Veldman Heerenveen 8,65Q 8,78
14 Joep ten Houten HAC 8,67Q 8,90
15 Tymo Bouman AV Haarlem 8,68q 9,05
16 Kenan van der Kooij Altis 8,69Q 8,85
17 Lucas Dui...van Twist PAC 8,69Q 8,83
18 Finn Verhoeff PH 8,73Q 9,24
19 Sven Wildeboer VAV 8,77q 9,96
20 Koen Diepen PH 8,78q 8,84
21 Damian Paap AV Lycurgus 8,81 8,94
22 Ryan Andela GACH 8,84Q 8,68
23 Justin Middelbos AV Zuidwal 8,87Q 8,99
24 Cas van der Vegt AV Salland 8,90Q 9,30
25 Finn Hage PAC 8,94Q 8,85
26 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus 9,00 9,31
27 Bengt Veldhuis AV PEC 1910 9,01 9,67
28 Tim Tempelman SPLS 9,05 8,92
29 Olaf van der Hidde HLLS 9,06 8,80
30 Sem Verkaart Castricum 9,08 9,32
31 Merijn Verdijk DAK 9,11 9,38
32 Thijs van der Maaten AV Athlos 9,14 9,20
33 Zack Rot AV Lycurgus 9,15 9,16
34 Bram Eleveld AV Athlos 9,19 9,50
35 Marijn Atmodimedjo AV34 9,24 9,33
36 Finn Van der Maas Fit 9,25 9,28
37 Jules Roelfsema KAV Holland 9,26 9,27
38 Maurits va...cheijndel Olympus `70 9,27 8,98
39 Max Sprenkels Almere `81 9,28 9,45
40 Miquel de la Fuente PAC 9,30 9,22
41 Quinten Mertens AV `56 9,36 9,14
42 Thom de Weger AV Gouda 9,41 9,74
43 Jilke Oswald HRRR 9,41 9,40
44 Roan Jorritsma HRRR 9,44 9,88
45 Joris Cotterink AV Lycurgus 9,56 9,50
46 Nino van den Berg AV `56 9,64 9,62
47 Sven Hurkmans Fortius 9,76 9,73
48 Arjuno Orsini AV Gouda 9,93 10,35
49 Rafael Van Goor AV34 10,10 9,94
50 Béla Federer KAV Holland 11,12 11,28
Olav Ewoldt AAC DQ ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 60 meter

# Naam ResOBP
1 Miro Vlasman Phanos 8,03Q 7,91
2 Rosella van Keulen VAV 8,12Q 8,03
3 Coos Veldpaus HLLS 8,16Q 8,25
4 Katja van Eetvelt RK HAV 8,18Q 8,17
5 Trijntje v... Elzakker Spado 8,27Q 8,24
6 Romee van Dam Startbaan 8,28Q 8,30
7 Amber de Roo AV `40 8,33Q 8,25
8 Nine Fransen AV Sprint 8,35Q 8,34
9 Dilay Yandi GACH 8,39Q 8,30
10 Annabel Paul AV Jahn II 8,50Q 8,42
11 Nori Meulendijks HAC 8,51Q 8,53
12 Lina Vercoulen Scopias 8,51Q 8,57
13 Jetske Meijer Altis 8,51Q 8,57
14 Faya Donders Leiden 8,55Q 8,43
15 Eline Ruige AV Lionitas 8,56Q 8,66
16 Iza Nijsse AV `56 8,58q 8,78
17 Danique Huisjes Groningen 8,59Q 8,67
18 Jade Vrij Phanos 8,60Q 8,68
19 Loïs Lessing HLLM 8,61q 8,55
20 Marit Simonse Altis 8,64Q 8,53
21 Isa Kolle AV Hera 8,66Q 8,60
22 Ilse Stok CAV Energie 8,66q 8,75
23 Isis Tinneveld Olympus `70 8,67Q 8,46
24 Antonia Benevento Phanos 8,68Q 8,52
25 Merel de Vries AV Lionitas 8,71 9,03
26 Samantha Westerweel GACH 8,72 8,81
27 Sterre Kurpershoek AV Athlos 8,73 8,60
28 Nikita Nie Groningen 8,73 8,60
29 Femke Dam AV Sprint 8,75 9,08
30 Daphne Zintel AAV `36 8,77 8,80
31 Rosalie B...nenpoorte AV Salland 8,77 8,50
32 Steffie Seher CAV Energie 8,81 8,78
33 Klara van der Gaast PAC 8,81 8,83
34 Tessa Dielessen Fortius 8,86 8,90
35 Meike Leenders VAV 8,94 8,98
36 Lianka Wit Hollandia 8,95 8,98
37 Lisanne de Vreede Swift 8,95 8,94
38 Floor Olthof Pallas `67 8,96 8,94
39 Xenia Kroonen RK HAV 8,98 8,60
40 Naomie Höhn Altis 9,02 8,91
41 Donna Aalbregt Olympus `70 9,09 9,09
42 Lianne Groenendijk Leiden 9,11 8,68
43 Nikki van Tienderen HLLM 9,13 8,80
44 Siri Liefrink AV Sparta 9,13 9,16
45 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,15 8,91
46 Pauline Bezems AV Sprint 9,15 8,99
47 Marit Staal Heerenveen 9,18 9,06
48 Ellemijn Blok Olympus `70 9,23 9,00
49 Amber Bosman CAV Energie 9,23 8,74
50 Liselot Nekkers ATNY 9,26 8,69
50 Lisa van Baalen DVTR 9,26 8,96
Sara Bossché PAC DNF 8,44

Uitslagen Meisjes Junior C2 60 meter

# Naam ResOBP
1 N'ketia Seedo U-Track 7,61Q 7,41
2 Femke Kuppens Scorpio 8,17Q 8,10
3 Denise Arisa ARV Ilion 8,19Q 8,25
4 Maureen Louws AV NOP 8,23Q 8,25
5 Ilse Hogeveen HLLM 8,23Q 8,28
6 Sica Verwasch AV Unitas 8,25Q 8,22
7 Noa Wingbermuhle PAC 8,32Q 8,35
8 Loren Djolo Swift 8,34Q 8,28
9 Sindy de Bruijn AKU 8,35Q 8,36
10 Kim Brouwer HLLS 8,39Q 8,47
11 Hedda van Dort Haag 8,43Q 8,44
12 Nienke Meubermans PH 8,44Q 8,56
13 Emer Zuijlen AV Unitas 8,45Q 8,71
14 Isabel van Bokhoven PH 8,45Q 8,50
15 Sarah van Tuijl Almere `81 8,46q 8,53
16 Daantje de Vet PH 8,46Q 8,53
17 Amara Nnadi Altis 8,49Q 8,51
18 Laura Büker HAC 8,51Q 8,71
19 Britt van ...gdenbergh Spado 8,56Q 8,57
20 Suzan Schippers MPM 8,56Q 8,52
21 Morgann De Jong ARV Ilion 8,57q 8,72
22 Linde van Dijken VAV 8,58Q 8,63
23 Isa Verberne Swift 8,60q 8,68
24 Wies Rosenberg Tempo AV 8,61 8,41
25 Veerle van Son Scorpio 8,64Q 8,64
26 Bente van der Stoel AV34 8,64 8,73
27 Evelien va...Houweling De Gemzen 8,66 8,72
27 Strea Ajise Haag 8,66 8,70
29 Milou Kaestner HLLM 8,67 8,93
30 Fleur Luttikhuizen AV Lycurgus 8,69 8,90
31 Kira Hendriks SPWS 8,73 8,75
32 Ellis de Vries Altis 8,79 8,74
33 Lieke Cox PAC 8,79 8,77
34 Valerie Afognon ARV Ilion 8,84 8,81
35 Linde Sluimer PAC 8,89 8,78
36 Cindy Hofstede DVTR 8,90 8,77
37 Laura Wilde NEAV 8,95 8,32
38 Saga Liefrink AV Sparta 9,00 9,20
39 Elle van Kasteren AV34 9,01 9,02
40 Nadieh Meerman Almere `81 9,03 ---
41 Myrthe Steenbeek Leiden 9,05 8,86
42 Kenya Ramos PAC 9,06 9,10
43 Jonne Rode SPWS 9,08 8,98
44 Loïs Steenbeek Leiden 9,11 8,98
45 Amber van ... Klundert Spado 9,13 9,11
46 Ciara van Dongeren SAV 9,29 9,23
47 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,31 9,24
48 Sydney Kempers AL73 9,32 9,24
49 Sandra Troost U-Track 9,68 10,14

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter

# Naam ResOBP
1 Savienne Asikende Almere `81 8,44Q 8,56
2 Kris Oosterveld MPM 8,60Q 8,73
3 Charlotte Buwalda Phanos 8,63Q 8,53
4 Sophie van... Boogaart HAC 8,69Q 9,30
5 Najila Donata PAC 8,71Q 8,89
6 Lana Broers AV Hylas 8,72Q 8,76
7 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,74Q 9,09
8 Tess Jack CAV Energie 8,76Q 8,80
9 Jools van ... Klundert Scopias 8,78Q 8,90
10 Tahnee Bijnoe Phanos 8,79Q 8,96
11 Jet Vliegen AV Statina 8,86Q 9,00
12 Anniek de Lange Fortius 8,89Q 8,93
13 Jinte Braas SAV 8,93Q 9,09
14 Joan Hardon AC TION 8,94Q 9,09
15 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,95Q 9,11
16 Roos de Vries PAC 8,96Q 9,27
17 Bodhin Kreefft Spado 8,97Q 8,85
18 Femi Ayodeji AV PEC 1910 8,98q 9,20
19 Blessin UIterwijk Almere `81 8,99Q 9,00
20 Renske van der Steen PH 9,07q 9,00
21 Milou van den Berg Phanos 9,09Q 9,24
22 Abigail Noruwa BAV 9,09Q 9,18
23 Alida Tanggahma Haag 9,11q 9,18
24 Israe Elmakkaoui HLLS 9,11 9,02
25 Noralie Schuurman Altis 9,16Q 9,30
26 Lotta Zuijdgeest PAC 9,17 9,23
27 Jada Vredebregt PAC 9,19 9,29
28 Nikki Verweij Haag 9,21 9,29
29 Floortje de Jonge Startbaan 9,23 9,25
30 Roos Osse Haag 9,23 9,20
31 Sara Meijer AV PEC 1910 9,27 9,50
32 Florianne van Uden PAC 9,28 9,21
33 Floor Bomer HLLS 9,28 9,36
34 Daniek Meijer AV Marvel 9,29 8,90
35 Aisha Meijer HLLS 9,31 9,33
36 Janne van den Berg PH 9,36 9,20
37 Margit van Son Scorpio 9,38 9,55
38 Sophie Roos Hollandia 9,38 9,43
39 Merel Dielessen Fortius 9,39 9,35
40 Zoë Geurtz Eindhoven 9,43 9,52
41 Nikki de Smit Hollandia 9,44 9,10
42 Juul de Reijdt AV Sprint 9,44 9,46
42 Aniek Vreeling HRRR 9,44 9,30
44 Charissa Boeters AV Sparta 9,48 9,48
45 Sterre Heemskerk AAV `36 9,50 9,50
46 Suzan Taal AKU 9,50 9,40
47 Sascha Keukenkamp Groningen 9,51 9,38
48 Emma Vreijling AAV `36 9,54 9,47
49 Donja Zwinkels Olympus `70 9,57 9,49
50 Sanne Geurtsen HLLS 9,64 9,54
51 Iris van Leuveren AV Nijkerk 9,65 9,50
52 Mayke Ruige AV Lionitas 9,67 9,40
53 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 9,71 9,35
54 Nikita Vissers HLLS 9,78 9,57
55 Lisanne Noman AV Zuidwal 9,80 9,57
56 Piret Nijhoff PAC 9,86 9,47

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter

# Naam ResOBP
1 Isabel van den Berg Phanos 8,14Q 8,11
2 Isis Ferrier Haag 8,33Q 8,35
3 Shantell Kwofie GACH 8,43Q 8,29
4 Ashley Boldewijn AV Feniks 8,45Q 8,64
5 Alyshia Kavehercy NEAV 8,56Q 8,48
6 Boglarka ...rekgyarto Swift 8,57Q 8,56
6 Baudien Venema HRRR 8,57Q 8,64
8 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,58Q 8,48
9 Franziska Burchett AV Sparta 8,59Q 8,66
10 Karlijn Linsen AV Athlos 8,61Q 8,80
11 Maya Clark HLLS 8,61Q 8,53
12 Luna Bouwmeester MPM 8,63Q 8,66
13 Welmoed va...der Windt HRRR 8,71Q 8,80
14 Lynn Behnke Scopias 8,71Q 8,50
15 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 8,73Q 8,65
16 Bente den Boer SPOB 8,74Q 8,79
17 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 8,75Q 8,80
18 Anissa Toumi Altis 8,77Q 8,84
19 Evelyn Navarro Climax 8,81Q 8,84
20 Charity Saddal AV Sparta 8,84Q 8,79
21 Silke Bosgraaf AV Impala 8,86q 8,98
22 Lise Romijn PH 8,88q 9,01
23 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 8,89q 8,84
24 Lois Doornheim GACH 8,90 8,94
25 Kiki Kooijman AV Weert 8,95Q 8,90
26 Suze Zeevat Ciko `66 8,96 9,39
27 Rosalie van Wouwen Haag 8,98 8,85
28 Femke van Schalkwijk AV Astylos 9,01 9,08
29 Thyra de Bruin SC Antilope 9,03 9,16
30 Yoni Markesteijn Fortius 9,04 9,24
31 Lotte Slomp AAC `61 9,04 8,81
32 Keziah Orie Altis 9,04 8,92
33 Paula Simons PAC 9,04 9,07
34 Jasmijn Raes Phanos 9,04 8,95
35 Fien Molenberg AV Athlos 9,05 9,21
36 Miriam Felix Flevo Delta 9,10 9,03
37 Marit Snoek KAV Holland 9,11 9,35
38 Febe Bakker BAV 9,12 9,36
39 Yara Molenaar AV Hera 9,13 9,18
40 Nikki Docter AV Sparta 9,16 9,06
41 Nyssa Engels HAC 9,20 9,24
42 Danjela Lockhorst AV Statina 9,20 9,07
43 Janne Leenders VAV 9,23 9,38
44 Filsan Versteeg Pallas `67 9,24 9,32
45 Sarah Bacuna Scopias 9,24 9,10
46 Shalomy Karreman Rotterdam 9,25 9,14
47 Sofie van Kooij Altis 9,25 9,25
48 Jade Linthorst AKU 9,26 9,10
49 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 9,28 9,16
50 Julia van Dorp Fortius 9,32 9,19
51 Celine Spinder MPM 9,33 9,00
52 Ilse van Veenendaal HLLS 9,34 9,16
53 Aimee Vriesman HLLS 9,42 9,37
54 Jade Wormer Haag 9,44 9,07
55 Fenne Pellaers AV `56 9,64 9,10
56 Lotte Buitenkamp Altis 9,65 9,25