Uitslagen Jongens Junior D1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Daan van Dessel DJA 3:07,16 3:08,53
2 Vasco Mosselman SAV 3:09,94 3:12,18
3 Sam de Wild HLLS 3:12,81 3:12,34
4 Julien Jansen AV PEC 1910 3:19,06 3:20,06
5 Rens Gosselink AC TION 3:20,02 3:19,68
6 Harm Welleweerd HLLS 3:20,70 3:16,94
7 Benjamin Post Altis 3:21,39 3:16,70
8 Finn van Ek HLLS 3:22,58 3:17,86
9 Gijs Bomer HLLS 3:23,64 3:19,35
10 Ipe Verbrugge AV `56 3:23,91 3:23,89
11 Ruben Schussler Climax 3:24,51 3:24,27
12 Matthias Treurniet AV Fortuna 3:24,78 3:25,48
13 Twan Vossebelt AV Rijssen 3:25,31 3:16,21
14 Rik Janissen VRT 3:25,74 3:25,05
15 Jessy van der Vegt PAC 3:25,89 3:14,37
16 Giel van Veen PAC 3:27,52 3:48,76
17 Thomas Aerdts Scopias 3:28,02 3:29,00
18 Tim van Tilburg AV Gouda 3:29,76 3:33,73
19 Matthijs de Jong PAC 3:29,79 3:28,66
20 Daan de Mooij Rijnsoever 3:30,23 3:30,86
21 Leif Jaspers PAC 3:31,07 3:35,32
22 Boyd Steur AV PEC 1910 3:32,66 ---
23 Thom van der Leest Altis 3:33,52 3:30,09
24 Samuel Dobbelstein PH 3:35,81 3:51,53
25 Koen Steenblok AV `56 3:36,90 3:33,16
26 Ate Clobus AAC `61 3:37,36 3:45,87
27 Lasse Reijnen HAC 3:37,84 3:48,00
28 Milan Kal Olympus `70 3:39,24 3:43,04
29 Timo Straathof AV Atverni 3:42,28 3:40,00
30 Lukas Smit AV PEC 1910 3:42,95 3:47,07
31 Jan Elsinga Heerenveen 3:44,95 3:36,81
32 Floris Remijn AV Athlos 3:45,16 ---
33 Aidan Zorgdrager GACH 3:47,34 3:48,69
34 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 3:54,28 3:41,20
35 Peter Idema AKU 3:56,70 3:43,50
36 Thomas Arp Pallas `67 4:02,33 4:15,57
37 Thijs ter Maat AV PEC 1910 4:02,83 3:45,51
38 Willem van der Hoest ARV Ilion 4:06,92 4:13,80
39 Mart Hallers AV Archeus 4:07,28 ---
Wesley Boers Fivelstreek DNS 3:31,50
Lucas Koeling GVAC DNF 3:27,71

Uitslagen Jongens Junior D2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Niels Laros Scorpio 2:48,50 2:54,49
2 Meije Bosma HLLS 3:02,00 3:02,63
3 Wu Ping Kuiper Groningen 3:06,31 3:06,44
4 Sil Westenbrink AV Lycurgus 3:12,22 3:26,00
5 Michiel Zunderman Rotterdam 3:15,98 3:12,08
6 Luca Sillen Nijmegen 3:16,14 3:22,52
7 Senna Kampinga AV Zeewolde 3:16,98 3:09,00
8 Thijs van der Maaten AV Athlos 3:18,14 3:12,00
9 Jelmer Rensing AAC `61 3:18,97 3:25,40
10 Levi Posthuma Altis 3:19,00 3:15,35
11 Jake Romijn PH 3:19,56 3:14,14
12 Robin De Haan SC Reeuwijk 3:20,50 3:22,60
13 Marnix de Kunder CAV Energie 3:20,60 3:15,65
14 Wout Plugge AV Aquilo 3:23,39 3:28,66
15 Ids Peenstra AV PEC 1910 3:23,52 3:20,55
16 Wout Van der Weide AV34 3:24,88 3:21,10
17 Jaap Zoon Flevo Delta 3:28,30 3:29,10
18 Finn Van der Maas Fit 3:29,96 3:22,04
19 Olivier van Benthem AV PEC 1910 3:32,44 3:34,78
20 Florian van Lent Haag 3:32,95 3:32,65
21 Jip van der Kieft Altis 3:33,69 ---
22 Sven van d...eerendonk PH 3:34,28 3:37,23
23 Jonne Roos AV Lycurgus 3:34,83 3:31,00
24 Max Sprenkels Almere `81 3:34,85 3:36,31
25 Kees Hulman DVTR 3:35,60 3:27,02
26 Marijn van der Harst Altis 3:35,72 3:29,68
27 David Elzinga GACH 3:39,08 3:27,10
28 Roemer Struik DAK 3:41,67 3:44,13
29 Jules Antoine PAC 3:49,66 3:31,07
30 Sven Wildeboer VAV 3:49,84 3:29,73
31 Olav Ewoldt AAC 3:53,17 ---
32 Jesse van de Beek BAV 3:54,19 3:48,22
Lans Timmermans PH DNF 3:07,90

Uitslagen Meisjes Junior D1 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Evi Falkena Flevo Delta 3:16,10 3:20,80
2 Laila Yahyaoui Almere `81 3:17,92 3:21,55
3 Isa van Puffelen AV34 3:26,38 3:35,91
4 Layana Chrafih PAC 3:28,11 3:30,83
5 Bodhin Kreefft Spado 3:28,32 3:35,86
6 Sara Meijer AV PEC 1910 3:31,24 3:35,89
7 Sophie van...er Schoot GACH 3:32,76 3:31,02
8 Tess van Zuilen Phanos 3:33,98 3:41,56
9 Lotte Pos GACH 3:34,51 3:35,46
10 Mare Versluis De Liemers 3:34,91 3:37,66
11 Sophie Roos Hollandia 3:35,56 3:41,28
12 Emmelie Pos GACH 3:35,65 3:43,82
13 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 3:35,92 3:27,06
14 Eline Smit PH 3:35,99 3:43,00
15 Lieske Drost AV34 3:36,90 3:34,83
16 Floor Bomer HLLS 3:40,90 3:39,80
17 Abigail Noruwa BAV 3:43,24 3:38,12
18 Lisanne Noman AV Zuidwal 3:43,33 3:45,51
19 Floor Verkaart Spado 3:44,35 3:40,43
20 India Plomp Hollandia 3:44,37 3:39,47
21 Kim Remijn Flevo Delta 3:45,28 3:45,40
22 Bernice Frank AV Lionitas 3:45,63 4:12,00
23 Aisha Meijer HLLS 3:46,56 3:41,27
24 Cecilia Lima CAV Energie 3:47,90 3:47,08
25 Sanne Geurtsen HLLS 3:49,59 3:47,70
26 Laura Babucci NEAV 3:49,64 3:55,72
27 Paula Kliphuis GACH 3:49,97 3:35,15
28 Iris van der Horst BAV 3:52,76 3:59,55
29 Meike Rozemeijer AV Hera 3:53,87 3:40,00
30 Elles Branderhorst VAV 3:55,33 3:53,89
31 Anne Smits DAK 3:55,58 4:02,00
32 Edda van der Velden Rotterdam 3:55,80 3:33,58
33 Fanny den Uyl Startbaan 3:59,06 3:49,74
34 Marit Simonse AV `56 3:59,88 3:59,80
35 Aafke Wijkmans AV Astylos 4:01,12 3:54,43
Hannah Nijkamp GACH DNS 3:52,46

Uitslagen Meisjes Junior D2 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Tischa Braum AV Cifla 3:12,28 3:03,00
2 Selina Franken AV Zeewolde 3:12,90 3:11,38
3 Eva Kok LGDR 3:14,53 3:09,32
4 Yana van Aarle Eindhoven 3:17,29 3:12,95
5 Loes Kempe Altis 3:19,49 3:17,72
6 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 3:22,29 3:17,50
7 Luena Spijkerboer De Gemzen 3:23,87 3:24,89
8 Nila Knoester AV Sparta 3:24,57 3:34,13
9 Lianne Wuring GACH 3:26,35 3:20,04
10 Debora van Langen SAV 3:27,51 3:17,84
11 Rosa ten Berg Haag 3:28,13 3:33,26
12 Tinke Grotenhuis PH 3:28,92 3:42,58
13 Anouk Boomaerts DJA 3:30,49 3:28,55
14 Suze Gipmans VRT 3:31,93 3:33,39
15 Filsan Versteeg Pallas `67 3:35,13 3:34,96
16 Danielle Grijpink Tempo AV 3:35,42 3:32,30
17 Josefine Ulfman Pallas `67 3:37,68 3:33,00
18 Shalomy Karreman Rotterdam 3:39,04 3:39,54
19 Febe Bakker BAV 3:40,25 3:30,22
20 Valerie Chu AV Weert 3:41,46 3:40,64
21 Carmen Guellai AV Atos 3:42,24 3:30,91
22 Amy de Graaf AV `56 3:45,93 3:25,40
23 Rosa Buijs PAC 3:46,25 3:35,51
24 Renske Drenten AV Lionitas 3:46,49 3:35,12
25 Maureen Mols ATOP 3:48,11 3:51,81
26 Iris Turksema SPLS 3:48,19 3:41,04
27 Lisa Dekker AV Argo 3:54,34 3:16,00
28 Merel Talens Ciko `66 3:55,37 4:00,98
29 Lois Gemert Haag 3:55,52 4:05,74
30 Esmée Beukers Pallas `67 3:57,50 4:05,52
31 Manon van Wezel DAK 4:08,96 4:18,23