Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Henry Nicolaas Altis 2:05,52 2:02,34 467
2 Casper Slagt Altis 2:14,07 2:11,79 385
3 Samuel Post Altis 2:18,34 2:19,86 348
4 Daan Beeks Altis 2:24,63 2:16,03 298
5 Pelle de Raad Altis 2:25,35 2:20,12 292
6 Rolan Iking Altis 2:25,80 2:22,48 289
7 Menno Tolen Altis 2:33,32 2:30,95 235
8 Hielke van Gelder Altis 2:35,33 2:24,25 221
9 Twan Hulsman Altis 2:35,76 2:21,88 218
10 David Lou...Kooijmans Altis 2:40,02 2:41,04 191
11 Nils Medema Altis 2:42,70 2:35,48 174
12 Bas van der Schriek Altis 2:46,80 2:46,31 150
13 Ruben Baartmans Altis 2:46,93 2:45,72 149
14 Djurre Kleverwal Altis 3:18,08 --- 0
Maarten Koop Altis DNS 2:52,74 0
Guido Krikke Altis DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil D 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ole van der Grinten Altis 2:23,62 2:30,54 305
2 Querijn van der Zouw Altis 2:26,35 2:28,82 285
3 Casper Holterhues Altis 2:28,76 2:30,37 267
4 Thijs van der Wal Altis 2:39,59 2:42,04 194
5 Guus van de Burgwal Altis 2:41,06 2:36,44 184
6 Olivier Zwaal Altis 2:50,70 2:53,17 128
7 Sebastian Redel Altis 3:00,77 2:50,28 76
8 Nout Kroeze Altis 3:03,55 2:52,51 62
9 Hidde Heijerman Altis 3:12,22 3:23,04 23

Uitslagen Meisjes Junior C1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Puk Pouleijn Altis 1:50,78 1:46,53 537
2 Britt Jager Altis 1:52,08 1:49,75 520
3 Janneke van Hofslot Altis 1:53,61 1:49,62 501
4 Lois Kok Altis 1:54,10 --- 495
5 Amara Nnadi Altis 1:54,44 1:53,33 490
6 Stella Versteegen Altis 1:55,09 --- 482
7 Aniek Kothman Altis 1:55,90 --- 473
8 Ellis de Vries Altis 1:57,86 1:50,50 450
9 Marleen van Beers Altis 1:58,69 1:59,47 440
10 Roos van der Kieft Altis 2:00,43 --- 421
11 Nicoline van Vught Altis 2:04,03 --- 382
12 Pien Kempe Altis 2:05,99 --- 362
13 Ilse Hoebe Altis 2:06,64 2:03,36 355
14 Maud Hoebe Altis 2:08,25 2:04,69 339
15 Marit van Gageldonk Altis 2:21,78 --- 220
16 Lieke Maassen Altis 2:28,39 --- 170
Carmen Huikeshoven Altis DNS 1:45,72 0
Debora Delhez Altis DNS --- 0
Liese Thijssen Altis DNS --- 0
Sanne Berning Altis DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Amy Walraven Altis 1:51,8h --- 523
2 Marloes Kerstholt Altis 1:54,44 --- 490
3 Franca de Leeuw Altis 2:03,2h --- 391
4 Aylin Rink Altis 2:03,6h --- 386
5 Noor Schepers Altis 2:05,4h --- 368
6 Ilse Kooijman Altis 2:06,5h 2:02,60 357
7 Manon de Bruin Altis 2:09,6h --- 326
8 Meike Hoekzema Altis 2:13,1h 2:07,23 294
9 Rianne de Leeuw Altis 2:17,7h 2:11,74 254
10 Kirsten Medema Altis 2:28,1h --- 172
Lieke Borremans Altis DNS --- 0
Lisa Stolk Altis DNS --- 0
Sarah Doornenbal Altis DNS --- 0
Frédériq... Hoogland Altis DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Loes Kempe Altis 1:53,71 --- 499
2 Sofie van Kooij Altis 1:59,8h --- 428
3 Jasmijn Post Altis 2:04,23 --- 380
3 Keziah Orie Altis 2:04,23 --- 380
5 Lotte Stam Altis 2:04,9h --- 373
6 Emma Swaanen Altis 2:06,91 --- 353
7 Katya Stappers Altis 2:08,45 --- 337
8 Renée van de Mast Altis 2:08,6h --- 336
9 Amber Staal Altis 2:12,12 --- 303
10 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 2:14,0h --- 286
11 Sasha Klein Altis 2:15,5h --- 272
12 Maartje Rinsema Altis 2:17,1h --- 259
13 Lotte Buitenkamp Altis 2:17,4h --- 256
14 Floor Zijlstra Altis 2:18,20 --- 249
15 Anika van der Wolf Altis 2:24,04 --- 202
16 Lola Uffels Altis 2:28,2h --- 171
Donna Schomaker Altis DNS --- 0
Senna Vroemen Altis DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marinka Schuurman Altis 1:57,2h 1:51,60 457
2 Jetske Meijer Altis 1:58,2h 1:54,90 446
3 Eva Kroon Altis 2:00,6h 1:57,81 419
4 Elka Wybenga Altis 2:09,2h 2:03,84 330
5 Marlot Groeneweg Altis 2:09,8h 1:57,19 324
6 Ella Lommen Altis 2:10,1h 2:00,00 322
7 Marit Simonse Altis 2:11,9h 1:55,19 305
8 Naomie Höhn Altis 2:15,3h 2:07,32 274
9 Isabel Kerstholt Altis 2:17,32 2:14,32 257
10 Naomi Post Altis 2:17,67 2:14,67 254
11 Sterre van der Zouw Altis 2:17,7h 2:11,67 254
12 Amber Brouwer Altis 2:17,76 2:14,76 253
13 Dagmar Schepers Altis 2:26,88 2:23,88 181
14 Eva Schrooten Altis 2:50,0h --- 32
14 Fleur van ... Klooster Altis 2:50,0h --- 32
14 Robin van der Have Altis 2:50,0h --- 32
14 Ynske van de Poll Altis 2:50,0h --- 32
Elin Kruizenga Altis DNS 1:56,15 0
Lieke Koene Altis DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Suze van Leur Altis 2:26,10 2:25,98 287
2 Bodine Roza Altis 2:27,24 2:34,93 278
3 Lotus Veltman Altis 2:33,60 2:40,19 233
4 Ella Cools Altis 2:36,12 2:39,96 216
5 Isa Devick Altis 2:37,09 2:33,10 210
6 Roos Kempe Altis 2:37,69 2:36,06 206
7 Floor van Drumpt Altis 2:40,23 2:40,38 190
8 Kate van Heusden Altis 2:41,61 2:46,98 181
9 Thirza Elkerbout Altis 2:43,88 2:34,46 167
10 Gwen Dassen Altis 3:07,92 2:47,41 42
Nisrine Hamdaoui Altis DNS 2:59,19 0
Suray Malik Altis DNS 3:00,89 0

Uitslagen Meisjes Pupil D 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Elske Dunnink Altis 2:34,05 2:24,23 230
2 Darlene Krijtenburg Altis 2:39,13 2:38,25 197
3 Eva Buitenkamp Altis 2:40,82 2:33,81 186
4 Hanne van der Meer Altis 2:44,67 2:47,29 163
5 Emely Bronder Altis 2:48,50 --- 140
6 Jasmijn va...r Heijden Altis 2:50,01 2:41,22 132
7 Keeva Don Altis 2:52,81 --- 117
8 Carlijn va...der Baars Altis 3:03,75 3:03,91 61
9 Amen Overduin Altis 3:05,27 2:53,06 54
10 Eleanore Joosse Altis 3:10,22 --- 32
11 Alouise Spies Altis 3:11,87 --- 25
12 Lisa Verblauw Altis 3:23,87 --- 0
13 Rana van der Kant Altis 3:39,92 --- 0
Sara Bakkali Altis DNS 2:46,77 0