Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Stijn Heitkamp AV `40 2:12,56 --- 399
2 Amin Hamoumi AV `40 2:20,23 --- 332
3 Viggo van Holsteijn AV `40 2:25,49 --- 291
4 Robin van Holsteijn AV `40 2:32,30 --- 242
5 Leon van Dijk AV `40 2:36,42 --- 214
6 Luc Den Boer AV `40 2:42,68 --- 175
7 Pepijn Leisink AV `40 2:48,40 --- 141
Lars Duijnisveld AV `40 DNS --- 0
Julian Kappel AV `40 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Vince Cse AV `40 2:23,09 --- 310
2 Chris Jansen AV `40 2:25,72 --- 289
3 Thijs Gommans AV `40 2:30,94 --- 251
4 Rune Stoel AV `40 2:40,61 --- 187
5 Kai Heitkamp AV `40 2:46,35 --- 153
6 Arian Van Geest AV `40 2:47,79 --- 145
7 Jurre van Wilsem AV `40 2:57,94 --- 90
Finn Duijnisveld AV `40 DNS --- 0
Fabries Adema AV `40 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Junioren 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Raoul Oti Bonsu AV `40 2:12,40 --- 300
2 Stephan van Geest AV `40 2:14,95 --- 277
3 Dylan van den Bosch AV `40 2:52,70 --- 17
4 Bonno Aussen AV `40 3:03,96 --- 0
5 Sarvesh Badri AV `40 3:06,63 --- 0
6 Niek van Velzen AV `40 3:54,71 --- 0
7 Tobias Westerveld AV `40 4:42,80 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C 600 meter (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Saana Taal AV `40 1:53,14 ---
2 Chimene Van velden AV `40 1:59,27 ---
3 Nadya Hoedemakers AV `40 2:08,16 2:08,00
4 Lise Schoenmakers AV `40 2:09,80 ---
5 Nynke Ypenburg AV `40 2:13,42 ---
Eline van der Kwaak AV `40 DNS ---


Uitslagen Meisjes Junior C 600 meter (los onderdeel)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior D 600 meter (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Hebe Chadwick AV `40 1:49,73 ---
2 Terra Primatesta AV `40 2:02,45 ---
3 Amber de Roo AV `40 2:04,48 ---
4 Madelon Van der Kuur AV `40 2:05,47 ---
5 Daphne van der Loo AV `40 2:09,02 ---
6 Yvette van Strien AV `40 2:10,65 ---
7 Lotte Favre AV `40 2:18,13 ---
8 Noah de Kok AV `40 2:36,42 ---


Uitslagen Meisjes Junior D 600 meter (los onderdeel)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fleur Favre AV `40 2:17,89 --- 352
2 Julia Stemvers AV `40 2:21,61 --- 321
3 Nora D Wassenaar AV `40 2:43,54 --- 169
4 Livvy Lammers AV `40 2:48,00 --- 143

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Romy Yasar AV `40 2:35,50 2:31,42 220
2 Tara Vakili AV `40 2:44,17 --- 166
3 Jasmijn Meewisse AV `40 2:46,89 --- 150