Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Loek Boekestijn AV `40 3:31,69 ---
2 Stephan va...den Bosch AV `40 3:38,73 ---
3 Timo Vesters AV `40 3:47,73 ---
4 Ricardo de Jong AV `40 3:56,91 ---
Yanniek van Cooten AV `40 DNS ---
Sieb Van Drunen AV `40 DNS ---
Nino Van Halderen AV `40 DNS ---
Jarn van der Salm AV `40 DNS ---


Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter (los onderdeel)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Milan van Holsteijn AV `40 3:38,96 --- 526
2 Zeb van Elk AV `40 3:45,83 --- 487
3 Martijn van der Loo AV `40 3:57,62 4:06,00 426
4 Luca de Kok AV `40 4:20,83 --- 323
Daane Dolle AV `40 DNS --- 0
Sybrand Adema AV `40 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Thijs de Block AV `40 3:36,33 --- 541
2 Silvester Hendriks AV `40 3:55,64 --- 436
3 Luuk Doodeman AV `40 3:58,91 --- 420
4 Thomas Bonnet AV `40 4:05,60 --- 388
5 Crispijn v...der Kevie AV `40 4:25,28 --- 305
6 Timo Koot AV `40 4:31,02 --- 283

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Guus Doodeman AV `40 3:48,93 --- 471
2 Andre Dias Scarano AV `40 3:54,93 --- 440
3 Jakob Schneiders AV `40 3:57,36 --- 428
4 Lars de Block AV `40 4:00,45 --- 413
5 Sietse Kruizinga AV `40 4:10,51 --- 366
6 Menno van der Waal AV `40 4:12,66 --- 357
7 Merijn Stuijt AV `40 4:18,06 --- 334
8 Sven Fischer AV `40 4:23,77 --- 311
9 Vos van der Sande AV `40 4:24,18 --- 309
10 Floris Meewisse AV `40 5:07,84 --- 161

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tess Homan AV `40 3:46,02 --- 486
2 Indy Lammers AV `40 4:19,32 --- 329
3 Pauline Koger AV `40 4:21,13 --- 321
4 Anne Favre AV `40 4:28,29 --- 293

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Stella Benca AV `40 3:54,79 --- 440
2 Chiara Van Sambeek AV `40 4:03,83 --- 397
3 Sara Hamoumi AV `40 4:08,75 --- 374
4 Robine Dunnebier AV `40 4:15,90 --- 343
5 Suzanne va...Nouweland AV `40 4:40,34 --- 249
6 Ilana Stadman AV `40 5:17,17 --- 134

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Selena de Jong AV `40 4:01,29 --- 409
2 Julie Klop AV `40 4:05,95 --- 387
3 Aila Derks AV `40 4:20,02 --- 326
4 Emma Kerckhoffs AV `40 4:20,18 --- 325
5 Mette Quist AV `40 4:20,62 --- 324
6 Anouk Spee AV `40 4:36,32 --- 263
7 Roos van Drunen AV `40 4:45,10 --- 232