Uitslagen Jongens Atletiek op Maat Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jorrit Heijkant Atledo 3,90 --- 5
2 Colin Bressers Atledo 3,48 --- 4
3 Timo Overman Atledo 2,70 --- 3
4 Hans Andries Atledo 1,18 --- 2
5 Daan Duppen Atledo 1,09 --- 1

Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Bon ter Horst Atledo 5,34 5,13 5,00 5,34 --- 449
2 Scott Pols Atledo 4,95 5,21 X 5,21 --- 423
3 Glenn Pols Atledo 4,82 4,88 5,10 5,10 --- 402

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Luciën Kuijpers Atledo 3,57 3,40 3,69 3,69 --- 158
Maurik Moerenhout Atledo - - - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Sijmen Doorakkers Atledo 4,68 4,65 4,51 4,68 5,01 556
2 Rick Embregts Atledo X 4,27 X 4,27 --- 472
3 Guus de Jong Atledo 4,08 X X 4,08 --- 434

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Ryan Marcus Atledo 3,61 3,65 3,61 3,65 --- 348
2 Luuk Embregts Atledo 3,58 3,38 3,55 3,58 --- 334
3 Kasper Baalmans Atledo 3,35 3,27 3,55 3,55 --- 328
4 Bengt Kramer Atledo 3,42 3,48 3,54 3,54 --- 326
5 Tim Kuijpers Atledo 2,98 3,24 3,24 --- 266
6 Pepijn Wijnen Atledo 3,02 3,05 3,09 3,09 --- 236

Uitslagen Jongens Pupil A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mika van Lieshout Atledo 3,57 --- 432
2 Ties Mutsaers Atledo 3,35 --- 388
3 Mats Alferink Atledo 3,19 --- 356
4 Quinten Bressers Atledo 3,07 --- 332
5 Vince van de Ven Atledo 3,03 --- 324
6 Joris Baalmans Atledo 2,84 --- 286

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jurre Verschure Atledo 2,44 --- 206

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Joeri van Helderen Atledo 2,66 --- 250
2 Fenn Oerlemans Atledo 2,62 --- 242

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Beau Janssens Atledo 2,60 --- 238
2 Siebe Van der Lee Atledo 2,56 --- 230
3 Goof Schoormans Atledo 2,12 --- 142
4 Giel van d...Mosselaar Atledo 1,94 --- 106
5 Jasper Broeders Atledo 1,93 --- 104
6 Matthijs Van Roessel Atledo 1,91 --- 100
7 Ramon Derks Atledo 1,75 --- 68
8 Rembrandt Noordanus Atledo 1,63 --- 44

Uitslagen Jongens Specials Junioren Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jorrit Heijkant Atledo 3,90 --- 5
2 Colin Bressers Atledo 3,48 --- 4
3 Timo Overman Atledo 2,70 --- 3
4 Hans Andries Atledo 1,18 --- 2
5 Daan Duppen Atledo 1,09 --- 1

Uitslagen Masters Vrouwen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Karin van Ham V35 - Atledo 3,80 --- 306
2 Margriet ter Horst V50 - Atledo 3,14 --- 292

Uitslagen Meisjes Atletiek op Maat Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Maaike Noorlag Atledo 2,50 --- 4
2 Bianca in 't Groen Atledo 1,96 --- 3
3 Marleen Okkerman Atledo 1,72 --- 2
4 Rachelle Ramakers Atledo 1,55 --- 1

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Dominique Beverwijk Atledo 3,40 --- 180
2 Anne Leemans Atledo 3,10 --- 124

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Joyce Verhoef Atledo 3,59 --- 218

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Enola Redering Atledo 3,72 --- 362
1 Mijke Somers Atledo 3,72 --- 362
3 Dora van der Pluijm Atledo 3,60 --- 338
4 Isabel Moerdijk Atledo 3,47 --- 312
5 Susan Lodewijks Atledo 3,36 --- 290
6 Laura Mulder Atledo 2,99 --- 216

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Roos de Jong Atledo 3,60 --- 338
2 Anne de Jong Atledo 3,55 --- 328
3 Eva Commandeur Atledo 3,11 --- 240
4 Danica Willemen Atledo 2,89 --- 196
5 Fabienne Balk Atledo 2,76 --- 170

Uitslagen Meisjes Pupil A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jill Paulus Atledo 3,16 --- 350
2 Jolijn Coolen Atledo 3,04 --- 326
3 Tessa van Helderen Atledo 3,02 --- 322
4 Renée Kramer Atledo 2,68 --- 254

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nieke Westerveen Atledo 3,15 --- 348

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Anouk Rutjes Atledo 2,73 --- 264

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Zoë Otten Atledo 2,11 --- 140

Uitslagen Meisjes Specials Junioren Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Maaike Noorlag Atledo 2,50 --- 4
2 Bianca in 't Groen Atledo 1,96 --- 3
3 Marleen Okkerman Atledo 1,72 --- 2
4 Rachelle Ramakers Atledo 1,55 --- 1

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Bram Denissen Atledo 5,95 5,92 5,79 5,95 --- 576
2 Benno Snepvangers Atledo 5,45 5,77 5,63 5,77 --- 537
3 Tim Schellekens Atledo 5,62 5,52 5,23 5,62 --- 506
4 Mark Schellekens Atledo 5,18 4,11 5,18 5,18 --- 417

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Meike Haarbosch Atledo 3,17 --- 137