Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6Res OBPPunten totaal
1 Bram Elevelt AVGM 5,53 5,53 +0.0 m/s--- 498
2 Niels Groen AVGM 4,41 4,41 +0.0 m/s--- 222

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6Res OBPPunten totaal
1 Daan van Hoof AVGM 5,09 5,09 +0.0 m/s--- 393
2 Donnie van Kerkoerle AVGM 5,02 5,02 +0.0 m/s--- 376
3 Roy van Kraaij AVGM 4,45 4,45 +0.0 m/s--- 233
4 Matthijs Slegt AVGM 4,37 4,37 +0.0 m/s--- 212
5 Yurien Weiland AVGM 4,34 4,34 +0.0 m/s--- 204
6 Paul Berghuis AVGM 4,03 4,03 +0.0 m/s--- 121
7 Koen van den Boomen AVGM 3,91 3,91 +0.0 m/s--- 88
Vincent Hein AVGM - DNS --- 0
Stijn Groen AVGM - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6Res OBPPunten totaal
1 Max van der Donk AVGM 5,10 5,10 +0.0 m/s--- 640
2 Thijs Hulsen AVGM 4,93 4,93 +0.0 m/s--- 607
3 Pim Scheiberlich AVGM 4,22 4,22 +0.0 m/s--- 462
Tonnie de Benis AVGM - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6Res OBPPunten totaal
1 Tom Michielsen AVGM 3,97 3,97 +0.0 m/s--- 412
2 Niklas Dhondt AVGM 3,76 3,76 +0.0 m/s--- 370
3 Daniel Jochems AVGM 3,66 3,66 +0.0 m/s--- 350
4 Luc Geeris AVGM 3,57 3,57 +0.0 m/s--- 332
5 Sven Teunissen AVGM 2,86 2,86 +0.0 m/s--- 190
Tom van Schijndel AVGM - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6P7Res OBPPunten totaal
1 Mats Keulstra AVGM Apupillen1 3,75 3,75 +0.0 m/s--- 67
2 Noah Terhoeve AVGM Apupillen2 3,50 3,50 +0.0 m/s--- 59
2 Evan van den Heuvel AVGM APupillen3 3,50 3,50 +0.0 m/s--- 59
4 Luuk Arends AVGM Apupillen4 3,40 3,40 +0.0 m/s--- 56
5 Mike van Bree AVGM Apupillen2 3,30 3,30 +0.0 m/s--- 53
5 Daan Brorens AVGM Apupillen4 3,30 3,30 +0.0 m/s--- 53
7 Arjen Schoonus AVGM Apupillen1 3,10 3,10 +0.0 m/s--- 47
7 Seph Corten AVGM Apupillen2 3,10 3,10 +0.0 m/s--- 47
9 Gijs den Braven AVGM Apupillen1 3,05 3,05 +0.0 m/s--- 46
10 Gert Crooijmans AVGM APupillen3 3,00 3,00 +0.0 m/s--- 44
11 Lucas van Laarhoven AVGM APupillen3 2,90 2,90 +0.0 m/s--- 41
12 Thijs Boltong AVGM APupillen3 2,85 2,85 +0.0 m/s--- 40
13 Daniel de Goederen AVGM Apupillen4 2,75 2,75 +0.0 m/s--- 37
14 Cas Govers AVGM Apupillen1 2,70 2,70 +0.0 m/s--- 36
15 Mart Latijnhouwers AVGM Apupillen2 2,55 2,55 +0.0 m/s--- 32
16 Thijs van der Staak AVGM Apupillen1 2,10 2,10 +0.0 m/s--- 21
Bram van Rulo AVGM Apupillen4 - DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6P7Res OBPPunten totaal
1 Finn Passchier AVGM BPupillen1 3,30 3,30 +0.0 m/s--- 63
2 Tim Kees AVGM BPupillen1 3,20 3,20 +0.0 m/s--- 59
3 Max Kees AVGM BPupillen2 3,00 3,00 +0.0 m/s--- 53

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6P7Res OBPPunten totaal
1 Nick van Bree AVGM CPupillen2 2,75 2,75 +0.0 m/s--- 49
2 Jens de Koning AVGM CPupillen1 2,70 2,70 +0.0 m/s--- 47
3 Orlando Louwers AVGM CPupillen1 2,45 2,45 +0.0 m/s--- 38
4 Kasper Merkx AVGM CPupillen1 2,25 2,25 +0.0 m/s--- 32

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6P7Res OBPPunten totaal
1 Bram van Stiphout AVGM CPupillen1 2,60 2,60 +0.0 m/s--- 43
2 Rens Timmermans AVGM CPupillen2 2,45 2,45 2,45 +0.0 m/s--- 38

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Senioren Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Masters mannen Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Masters vrouwen Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6Res OBPPunten totaal
1 Maureen de Bresser AVGM 3,79 3,79 +0.0 m/s--- 365
2 Renée Kos AVGM 3,75 3,75 +0.0 m/s--- 354
3 Jessie van Os AVGM 3,54 3,54 +0.0 m/s--- 295
4 Lisa van der Klei AVGM 3,28 3,28 +0.0 m/s--- 219
5 Anne Valk AVGM 3,21 3,21 +0.0 m/s--- 198
Manon Enting AVGM - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6Res OBPPunten totaal
1 Ning Slaats AVGM 4,24 4,24 +0.0 m/s--- 466
2 Saskia Smink AVGM 4,08 4,08 +0.0 m/s--- 434
3 Lotte Maas AVGM 3,36 3,36 +0.0 m/s--- 290
Sanne Kastelijn AVGM - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6Res OBPPunten totaal
1 Sarah van der Stam AVGM 3,93 3,93 +0.0 m/s--- 404
2 Floor van Veen AVGM 3,41 3,41 +0.0 m/s--- 300
2 Femke Smink AVGM 3,41 3,41 +0.0 m/s--- 300
4 Shannon Baijens AVGM 3,14 3,14 +0.0 m/s--- 246
5 Auke Latijnhouwers AVGM 3,03 3,03 +0.0 m/s--- 224
6 Evi Thijssen AVGM 2,84 2,84 +0.0 m/s--- 186
7 Noa Wiltschek AVGM 2,11 2,11 +0.0 m/s--- 40
Jelle Latijnhouwers AVGM - DNS --- 0
Tess Smetsers AVGM - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6P7Res OBPPunten totaal
1 Aimee van de Sande AVGM APupillen3 3,45 3,45 +0.0 m/s--- 63
2 Veerle van Erp AVGM Apupillen4 3,00 3,00 +0.0 m/s--- 49
3 Sterre Robben AVGM Apupillen2 2,85 2,85 +0.0 m/s--- 44
4 Nada el Mezamzi AVGM Apupillen4 2,80 2,80 +0.0 m/s--- 42
5 Jantine Strikwerda AVGM Apupillen1 2,70 2,70 +0.0 m/s--- 39
6 Sigrid Grabijn AVGM APupillen3 2,20 2,20 +0.0 m/s--- 25

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6P7Res OBPPunten totaal
1 Micki Geijsels AVGM CPupillen1 2,95 2,95 +0.0 m/s--- 59
2 Eliza Dielhof AVGM CPupillen2 2,60 2,60 +0.0 m/s--- 45
3 Iris Bouwens AVGM CPupillen1 2,35 2,35 +0.0 m/s--- 36
4 Sanne van de Wiel AVGM CPupillen2 2,30 2,30 +0.0 m/s--- 35
Aurelia Leertouwer AVGM CPupillen2 - DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6P7Res OBPPunten totaal
1 Milou Keulstra AVGM CPupillen2 3,05 3,05 +0.0 m/s--- 62
2 Lotte Aerts AVGM CPupillen1 2,40 2,40 +0.0 m/s--- 38
3 Hilde van Dam AVGM CPupillen2 2,25 2,25 +0.0 m/s--- 33

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren mannen Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6Res OBPPunten totaal
Mitchell Vereijken AVGM - DNS --- 0

Uitslagen Senioren vrouwen Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4P5P6Res OBPPunten totaal
1 Laura Hoogers AVGM 4,52 4,52 +0.0 m/s--- 558
2 Demi Saris AVGM 3,77 3,77 +0.0 m/s--- 360
Inge Faessen AVGM - DNS --- 0
Renske van Os AVGM - DNS --- 0