Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Bas van der Made Scorpio 6,9 --- 74
2 Tom Kula Scorpio 7,1 --- 68
3 Noah Paunussa Scorpio 7,1 --- 68
4 Boris Griep Scorpio 7,2 --- 65
5 Ewart van Son Scorpio 7,2 --- 65
6 Jasper Scheffers Scorpio 7,4 --- 60
7 Nathan Kant Scorpio 7,7 --- 52
7 Nils Vink Scorpio 7,7 --- 52

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Ian Baatjes Scorpio 7,2 --- 79
2 Finn Hoek Scorpio 7,6 --- 66
3 Jens Van Tetering Scorpio 7,6 --- 66
4 Mylo Brethouwer Scorpio 8,0 --- 54
5 Damian de Heus Scorpio 8,4 --- 43
6 Cas Cornelissen Scorpio 8,9 --- 31
7 Marlo Leipzig Scorpio 9,1 --- 26
Abel Naeije Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Riemer van Son Scorpio 8,2 --- 64
2 Tygo van der Schoof Scorpio 8,3 --- 61
3 Jort Griep Scorpio 9,0 --- 38

Uitslagen Jongens Specials Junioren 40 meter

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Danny van Stalle Scorpio 6,5 --- 511
2 Sjoerd van...en Hengel Scorpio 7,2 --- 360
3 Jesse Delissen Scorpio 8,5 --- 143
4 Joël Delissen Scorpio 8,7 --- 115
5 Bobby van der Sluis Scorpio 8,9 --- 89
6 Jaron van ... Watering Scorpio 10,1 --- 0
7 Tim Schellekens Scorpio 10,4 --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Sietske Kuppens Scorpio 7,1 --- 75
2 Faylinn Jansen Scorpio 7,2 --- 72
3 Meike Koeman Scorpio 7,4 --- 66
4 Aina De Jong Scorpio 7,5 --- 63
5 Mila Broekhuijsen Scorpio 7,8 --- 54
6 Dionne Bervoets Scorpio 8,0 --- 49
7 Zoë Dudok Scorpio 8,2 --- 44

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Anne Bos Scorpio 7,1 --- 96
2 Tirza Heutink Scorpio 7,2 --- 92
3 Julia de Vink Scorpio 8,0 --- 63
4 Famke Maas Scorpio 8,0 --- 63
5 Azra Akgol Scorpio 8,5 --- 47

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Fenna Zuur Scorpio 8,6 --- 57
Keisha Jansen Scorpio DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Specials Junioren 40 meter

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Britt Flipsen Scorpio 6,7 --- 465
2 Eline van der Westen Scorpio 9,4 --- 27