Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 11,80 ---
2 Hanke Pijlman Castricum 7,86 9,11
3 Sten van der Moer Castricum 7,02 ---
Sytze Bram de Witte HRRR DNS ---

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 14,45 ---
2 Tomas Gerssen AV Astylos 12,36 ---
3 Wessel Terpstra BAV 10,57 10,29
4 Niels de Boer SAV 9,39 ---
5 Zipp Pauzenga Castricum 9,01 ---
6 Johan Polet AV Impala 8,39 7,76
Eli Coell... Orellana WRNG DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D1 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Sam van der Aar DEM 8,10 ---
2 Aaron Ponne SAV 7,85 ---
3 Tyrone Lak AV Lycurgus 7,65 ---
4 Vaisel Voorn WRNG 7,33 ---
5 Ryan Bootsma De Spartaan 6,53 ---
6 Finn Leukel De Spartaan 6,38 ---
7 Mauro Rodrigus NEAV 6,32 ---
8 Ronan Molenaar DEM 6,28 ---
9 Eelco Korstjens Startbaan 6,00 ---
10 Youri Feijt De Spartaan 5,95 7,30
11 Tim Philipse De Spartaan 5,67 ---
12 Thomas Wolfert AV Hylas 5,54 7,18
12 Quinten Geleynse AV Lionitas 5,54 ---
14 Nick Tijmstra AV Hylas 5,29 ---
15 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 5,22 ---
16 Stan Bakker AV Trias 5,21 ---
17 Rens Denneman Castricum 4,77 ---
18 Juray Sandel AV Hylas 4,70 ---
19 Sven Rijnten Startbaan 4,61 ---
20 Andy Gielen SV Noordkop 4,51 ---
21 Bram Lankreijer BAV 4,39 ---
22 Guus Roskamp BAV 4,07 ---
23 Bram Klepper DEM 4,03 ---
Jeroen Kalverdijk AV Trias DNS ---
Finn van Ek HLLS DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Hidde Peter Leiden 7,76 7,01 508
2 Kealan Steba GACH 7,13 --- 473
3 Diede Schotsman AV Zuidwal 6,62 --- 443
4 Jairo Hopman AV Hera 6,48 6,53 435
5 Martijn va...r Meijden AV Hylas 6,41 --- 431
6 Pepijn van...r Meijden AV Hylas 6,32 --- 426
7 Sam van Ooijen DEM 6,24 6,25 421
8 Manuel Cronie AV Trias 6,22 --- 420
9 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 6,04 5,61 408
10 Joris Petersen AV Hera 5,99 5,75 405
11 Sven Mulder AV Hylas 5,69 --- 387
12 Joris Mantel AV 1923 5,68 --- 386
13 Teun Koppenberg AV Zuidwal 5,52 --- 376
14 Niels Hagen AV Zuidwal 5,51 --- 375
15 Youri van der Linden GACH 5,21 6,59 355
16 Quinn Wijnaar AV Trias 5,19 --- 354
17 Simon Grimbergen AV Zuidwal 5,01 --- 342
18 Hugo Kuil DEM 4,94 --- 337
19 Biek Komen AV Hylas 4,86 --- 332
20 Ferry Heeremans AV Suomi 4,62 --- 315
21 Stijn Bakker AV Zuidwal 4,59 --- 313
22 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 4,48 --- 305
23 Obi George AV Hera 4,28 --- 290
24 Merijn Oosterwal DEM 4,05 --- 273
25 John Michael Paulo Leiden 3,87 4,50 260
26 Bjørn Schneider AV Lycurgus 3,78 --- 253
27 Luca David Eli Has AV Hylas 3,61 --- 239
Stef Wijbenga Startbaan DNS --- 0
Stijn Willegers AV Zuidwal DNS --- 0
Timo Bos AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Ties Oosting AV Trias 8,47 --- 546
2 Jessy Struijs SAV 8,42 --- 543
3 Sepp Schulte Castricum 8,38 --- 541
4 Patrick Hees AV 1923 8,20 --- 532
5 Kian Sanches AV Hera 7,96 7,76 519
6 Hidde Hoekstra AV Trias 7,91 --- 516
7 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 7,46 --- 492
8 Tijmen de Beer GACH 7,32 7,57 484
9 Mostafa Al-Bayati NEAV 7,21 --- 478
10 Steven Waasdorp Startbaan 7,18 6,81 476
11 Niels Bitter GACH 7,15 6,96 474
12 Joeri Appelo SAV 7,01 --- 466
13 Youri Schneider AV Lycurgus 6,45 --- 433
14 Senna Gerrits Startbaan 6,38 6,56 429
14 Kyan van der Wiele AV Hera 6,38 --- 429
16 Robin den Engelse AV 1923 6,12 7,18 413
17 Mathijs Hoogervorst AV Zuidwal 6,00 --- 406
18 Mik Commandeur DEM 5,98 --- 405
19 Fabio Valle AV 1923 5,90 --- 400
20 Quinten Burgmeijer AV Trias 5,84 --- 396
21 Mikai Snoek AV Suomi 5,83 6,20 395
22 Mika Zonneveld AV Hylas 5,75 --- 390
23 Sennen Has AV Hylas 5,74 --- 390
24 Lars Bergmann Triathlon 5,55 --- 378
25 Rens Kelder Triathlon 5,54 4,53 377
26 Rowan de Wit NEAV 5,53 --- 376
26 Nathan van...er Meulen AV Hera 5,53 --- 376
28 Cas Battem AV Hera 5,49 --- 374
29 Jelle Germans AV Hylas 5,47 --- 372
30 Ivan Deugd AV Trias 5,42 --- 369
31 Thijmen van der Burg AV Hera 5,35 --- 365
32 Yvo van den IJssel De Liemers 5,25 5,10 358
33 Florian Hasse Startbaan 5,20 4,93 355
34 Thijmen Dijkman NEAV 5,17 --- 353
35 Daan Wijnand AV Suomi 5,11 --- 349
36 William van Triest Clytoneus 5,05 --- 345
37 Niels van Bergen Startbaan 4,86 5,11 332
38 Ruben Lahat AV Trias 4,84 --- 330
39 Guus van Reijsen Startbaan 4,62 4,39 315
39 Benjamin Götte Triathlon 4,62 --- 315
41 Pepijn Koot AV Zuidwal 4,57 --- 311
42 Ruben Bakker Startbaan 4,36 4,37 296
43 Thijmen Koot AV Zuidwal 4,33 --- 294
44 Skip Blok AV Trias 4,23 --- 287
45 Bas Appelman AV Trias 4,19 --- 284
46 Mats Kruijer AV Hylas 3,91 --- 263
47 Ivan Nillesen NEAV 3,49 --- 229
Tobias Pierik Startbaan DNS 5,33 0
Titiaan Kruijver Startbaan DNS 4,02 0
Teun van Westen SAV DNS --- 0
Hessel Braxhoofden AV Hylas DNS --- 0
Florian Bloemheuvel De Spartaan DNS 7,72 0
Marne van der Kooi AV Impala DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,99 --- 465
2 Zeb Tesselaar AV Hera 5,69 --- 387
3 Boris Klaver ARV Ilion 5,66 8,70 385
4 Sven de Haas SAV 5,53 --- 376
5 Luuk Boutkan Olympus `70 5,30 --- 361
6 Xinian Vermond Leiden 5,04 --- 344
7 Delano van Zandvoort AV Lionitas 4,96 --- 338
8 Dmitri Sabados AV Hera 4,91 --- 335
9 Mike de Jong AV Hera 4,87 --- 332
10 Marcel Lokkers Startbaan 4,77 --- 325
11 Jarit Kershof Startbaan 4,68 5,29 319
12 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 4,54 --- 309
13 Chris van Meerwijk Startbaan 4,25 3,40 288
14 Jens Klepper DEM 3,96 --- 266
15 Jitte Kooij AV Hylas 3,89 --- 261
16 Yassine Anwar-Ali AV Trias 3,56 --- 235
17 Koen Zonneveld DEM 3,50 --- 230
18 Niek de Mul AV Atos 3,47 --- 228
19 Guus Appelman AV Trias 3,44 --- 225
20 Finn Zoutzeling SV Noordkop 3,42 --- 224
21 Tom Bachmohr AV Hylas 3,39 --- 221
22 Rafael Bunink AV Hylas 3,26 --- 210
23 Tom Brouwer AV Trias 3,22 --- 207
24 Herman v d Weij Startbaan 3,05 --- 192
25 Thomas van Beek AV Trias 2,79 --- 169
26 Sjors Eveleens Hollandia 2,77 --- 168
27 Ryan Waasdorp Startbaan 2,61 --- 153
28 Kas Wijbenga Startbaan 2,47 --- 139
29 Mees Schuurmans Startbaan 2,33 --- 126

Uitslagen Jongens Pupil C Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 7,94 --- 518
2 Mees van der Loo AV Hera 6,38 --- 429
3 Dante Cronie AV Trias 6,14 --- 415
4 Daniel Hall AV Zuidwal 6,06 --- 410
5 Guus Hoekstra DEM 5,93 --- 402
6 Thierry van Diggelen AV Feniks 5,44 --- 370
7 Adne De Munnik AV Feniks 5,30 --- 361
8 Koen Kemper ARV Ilion 5,08 --- 347
8 Joris van der Gragt AV Hylas 5,08 --- 347
10 Felix Kuil DEM 4,98 --- 340
11 Maximilian van Buren Startbaan 4,87 --- 332
12 Tijn Molenaar AV Lycurgus 4,81 --- 328
13 Jens de Leeuw AV Zuidwal 4,73 --- 323
13 Duuk Doesburg DEM 4,73 --- 323
15 Koen Petersen AV Hera 4,43 --- 301
16 Tijs van Etten DEM 4,18 --- 283
17 Stijn Bosma Startbaan 4,11 --- 278
18 Hylke Moeskops AV Hylas 4,01 --- 270
19 Tygo van Rijn AV Hera 3,98 --- 268
20 Finn Sanders AV Hera 3,93 --- 264
20 Stef Brasser DEM 3,93 --- 264
22 Jay Wijnaar AV Trias 3,86 --- 259
23 Christian Caddeo DEM 3,64 --- 241
24 Kian Sportel Groningen 3,60 --- 238
25 Waldemar Baumann Startbaan 3,29 1,80 213
26 Tijn van Pruissen AV Hylas 3,00 --- 188
Skye Sarlemijn WRNG DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Tim de Jong AV Hera 5,47 --- 372
2 Yaban Mentes Startbaan 4,74 --- 323
3 Joep Hoekstra DEM 4,61 --- 314
4 Elaijh Groenbast AV Feniks 4,56 --- 311
5 Rylan Stins DEM 3,76 --- 251
6 Ricardo Zirschky SAV 3,48 --- 229
7 Samuel Sumter Startbaan 2,93 --- 182
8 Wessel van der Gragt AV Hylas 1,97 --- 88
Daan de Haas SAV DNS --- 0
Dax Haakman SAV DNS --- 0

Uitslagen Masters Vrouwen Kogelstoten

# Naam Categorie KogelOBP
1 Mirjam Aberkrom AV Edam V50 10,79 ---
Marianne ...ts - Duif AV Edam V50 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Kirsten Kerkhof Spartacus 8,69 ---
2 Noa Knip Spartacus 8,68 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Isa Kolle AV Hera 12,31 ---
2 Lara Smits SV Noordkop 10,30 ---
3 Linde van Dijken VAV 9,86 10,05
4 Julia Jongejeugd NEAV 9,72 9,70
5 Luca Klumpenhouwer SAV 9,54 ---
6 Tharissa Palma AAC 9,42 ---
7 Nikita Nie Groningen 9,27 ---
8 Eva Tops Tempo AV 9,21 ---
9 Xiaryviën... Servinus Tempo AV 8,85 ---
10 Ruth Vogels Rotterdam 8,68 9,58
11 Veerle Vermaire AV Hera 8,03 ---
12 Nikki van Tienderen HLLM 7,73 ---
13 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 7,63 ---
14 Babs Koeman AV Haarlem 7,55 ---
14 Siri Liefrink AV Sparta 7,55 ---
16 Lianka Wit Hollandia 7,52 ---
17 Robin Kuller NEAV 7,47 ---
18 Pipp Pauzenga Castricum 7,04 9,50
19 Femke Jonker AV Hera 6,92 7,00
20 Eline Ruige AV Lionitas 6,77 8,47
21 Puk Terpstra Tempo AV 6,71 ---
22 Elisa Babucci NEAV 6,08 ---
23 Enola Schouten AV Hera 6,04 ---
24 Danique Leeflang AV Zuidwal 5,82 ---
Ciara van Dongeren SAV DNS ---
Eva Schram AV Zuidwal DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Nynke Rijpma HRRR 9,04 ---
2 Esmee Meering AKU 8,23 7,60
3 Manon Hoedjes AV Hera 8,22 8,02
4 Jill Uilhoorn Fivelstreek 7,77 ---
5 Lana Broers AV Hylas 7,64 ---
6 Lisanne Noman AV Zuidwal 7,58 ---
7 Luna Pedemonte Olympus `70 7,32 ---
8 Alyssa Bulthuis AV Impala 7,16 7,11
9 Sophie Le Blansch Hollandia 7,09 ---
10 Kaitlijn v... Dongeren SAV 6,80 6,52
11 Saskia Otten Olympus `70 6,77 ---
12 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 6,65 6,70
13 Mayke Ruige AV Lionitas 6,64 6,55
14 Fenne van der Hulst AV Hera 6,45 ---
15 Malin Schouten AV Hera 6,41 ---
16 Sennah Bax AV Hylas 6,35 ---
17 Lidewij Schaap AV Zuidwal 6,15 ---
18 Eline Zwagemaker SAV 6,12 ---
19 Jinte Braas SAV 5,94 6,20
20 Fanny den Uyl Startbaan 5,75 5,63
21 Quenetisha Walden AV Hera 5,47 ---
22 Baukje Lijzenga HRRR 5,36 ---
23 Femke Zeeman AV Zuidwal 5,25 ---
24 India Plomp Hollandia 5,15 ---
25 Tara de Greeuw Hollandia 4,28 ---
26 Aïsha Buskens AV Hera 4,26 ---
Sophie Roos Hollandia DNS 5,10
Nikki de Smit Hollandia DNS ---
Nikita Vissers HLLS DNS 5,37
Martje ter Doest AV Impala DNS 7,10

Uitslagen Meisjes Junior D2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Damanja Reus SAV 11,55 ---
2 Maud Visscher Groningen 9,76 10,54
3 Debora van Langen SAV 9,20 9,95
4 Bente Tuil Hollandia 8,79 9,20
5 Lois Doornheim GACH 8,36 8,17
6 Yvana Pol DEM 8,07 ---
7 Marit Schoemaker ARO `88 7,98 ---
8 Jade Linthorst AKU 7,96 8,03
9 Noortje Sieperda HRRR 7,78 ---
10 Tess Jaarsma HRRR 7,63 7,44
11 Marit Snoek AV Suomi 7,54 8,64
12 Cato Velstra BAV 7,30 6,79
13 Senne Wijma GACH 7,28 8,31
14 Jasmijn Bakker AV Sparta 7,16 6,70
15 Dominique Barens AV Suomi 7,02 ---
16 Anniek van Triest Clytoneus 6,90 ---
17 Roshwita Holstein AV Sparta 6,81 7,64
18 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 6,75 ---
19 Nena Schuijt DEM 6,70 5,61
20 Meike Wagenaar AV Hera 6,65 ---
21 Naomi Eskes AV Zuidwal 6,64 ---
22 Lotte Endel AV Hera 6,45 ---
23 Renske Drenten AV Lionitas 6,37 7,28
24 Lieke Kooij HRRR 6,14 ---
25 Willemijn Hiemstra WRNG 5,97 ---
26 Tessa Westland AV Zuidwal 5,12 ---
27 Norah Scheper AV Zuidwal 4,80 ---
Marith Scherpenberg Almere `81 DNS 9,50
Daisy Goos AV Hylas DNS ---
Asraar Kortokela AV Zuidwal DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Inez Keun Groningen 6,60 6,42 442
2 Delilah Hilgerink AV Hera 6,34 --- 427
3 Carmen Van Soest GACH 5,95 6,35 403
4 Micky Kraakman AV Hylas 5,93 --- 402
5 Fieke Sportel Groningen 5,74 --- 390
6 Epy Beerse Almere `81 5,70 --- 387
7 Rosalie te...uggencate AV Hera 5,63 5,40 383
8 Melissa Markwat DEM 5,54 5,21 377
9 Nova Karijoredjo DEM 5,49 --- 374
10 Maud de Jong AV 1923 5,47 5,53 372
11 Evie Lub SAV 5,37 --- 366
12 Tess Kuijer AV Zuidwal 5,27 --- 359
13 Eliza Huizinga Groningen 5,22 --- 356
14 Maura Kes DEM 5,04 5,12 344
15 Maria Di Persio AV Hylas 4,95 --- 338
16 Maartje Tuil Hollandia 4,91 4,67 335
17 Romy Bendanon Triathlon 4,82 --- 329
18 Amy Tijmstra AV Hylas 4,58 --- 312
18 Anne Kuijer DEM 4,58 4,89 312
20 Fiene Jonk AV Edam 4,53 --- 308
21 Naomi Zirschky SAV 4,25 --- 288
22 Lotte Westland AV Zuidwal 4,24 --- 287
23 Jara Heppener HRRR 4,23 --- 287
24 Evelien va...Vilsteren Startbaan 4,21 4,03 285
25 Frederiek van Wetten Startbaan 4,13 3,47 279
26 Marieke Lakenman SAV 4,11 --- 278
27 Judy Sjoers AV Hera 4,04 --- 272
28 Robin van Klaveren AV Texel 3,96 --- 266
29 Jade Broer Triathlon 3,88 --- 260
30 Kim Duin AV Hera 3,82 --- 256
31 Suraya Buskens AV Hera 3,79 --- 253
31 Larissa Visser AV Zuidwal 3,79 --- 253
33 Sigrid Schaap AV Zuidwal 3,72 --- 248
34 Isa De Groot AV Hylas 3,71 --- 247
35 Ediah Apolloni Startbaan 3,63 --- 241
36 Sterre Ursem DEM 3,40 --- 222
Adinda Torabkhani Startbaan DNS 3,23 0
Suzanne V...n 't Holt NEAV DNS --- 0
Tess Haakman SAV DNS --- 0
Lotte Konijn AV Zuidwal DNS --- 0
Mirthe Knibbe AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Sanne Loomans AV Lycurgus 7,18 --- 476
1 Anthe Troost HRRR 7,18 --- 476
3 Georgina Blaine Spado 6,97 --- 464
4 Benita Beerse Almere `81 6,85 --- 457
5 Floortje Lusthof Olympus `70 6,76 --- 452
6 Milou Sieperda HRRR 6,60 --- 442
7 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 6,47 --- 435
8 Iris Loonstra HLLS 6,43 6,66 432
9 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 6,32 --- 426
10 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 6,24 --- 421
11 Lilian van der Ent De Spartaan 6,10 --- 412
12 Eva Heilig SAV 6,08 --- 411
13 Melissa van Velzen SAV 6,03 --- 408
14 Kyra van der Meer Triathlon 6,01 --- 407
15 Djuna Gersen Startbaan 6,00 5,48 406
16 Fiene Rosendaal DEM 5,98 --- 405
17 Eveline Kappar AV Hera 5,91 --- 400
18 Britt de Graaf DEM 5,86 --- 397
19 Liz Jonk AV Edam 5,73 --- 389
20 Floor Leeflang AV Zuidwal 5,63 --- 383
21 Irene Snoek Startbaan 5,53 4,69 376
22 Ella Klumpenhouwer SAV 5,42 --- 369
23 Amber Adriaansen SV Noordkop 5,40 --- 368
24 Julia Pieterse De Spartaan 5,38 --- 366
25 Emma Simon AV Hera 5,37 --- 366
26 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 5,35 --- 365
27 Sienna Smit DEM 5,31 --- 362
28 Berrit Roex Triathlon 5,19 --- 354
29 Kaitlyn Groot AV 1923 5,16 --- 352
30 Hannah Rebel AV Zuidwal 5,14 --- 351
31 Maud te Pas AV Zuidwal 5,09 --- 347
32 Jill Hoeve Hollandia 5,06 --- 345
33 Kira Bremer AV Hera 5,02 --- 343
34 Rosalie Franken Almere `81 4,93 --- 336
35 Iza Koopman SAV 4,75 --- 324
36 Anouk Ronday SAV 4,73 --- 323
37 Carmen Lijzenga Triathlon 4,69 --- 320
38 Sarah van Exel AV Hylas 4,64 4,71 316
39 Yara Lena Herwegh DEM 4,38 --- 298
40 Lisa Molenaar DEM 4,30 --- 292
41 Anne Jongedijk AV 1923 4,11 --- 278
42 Vicky Haan NEAV 4,07 --- 275
43 Kirsten Hartwijk NEAV 3,99 --- 269
44 Charlize EG AV Hylas 3,98 --- 268
45 Tuulia Berents Startbaan 3,65 3,55 242
46 Jikke Baumann Startbaan 3,51 2,42 231
Merel van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
Milou Verweij Startbaan DNS 4,50 0
Indy Broer Triathlon DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten 2 kilogram

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 5,58 --- 379
2 Jayda Koeten WRNG 5,46 --- 372
3 Matilda de Groot AV Wijchen 5,34 --- 364
4 Emily de Groot AV Wijchen 5,28 --- 360
5 Famke Heilig SAV 4,80 --- 327
6 Jill Struijs SAV 4,77 --- 325
7 Leila Smits SV Noordkop 4,60 --- 313
8 Lilian Groot AV 1923 4,28 --- 290
9 Lincy van Reeuwijk DEM 4,24 --- 287
10 Tess van de Kerkhof AV Texel 4,21 --- 285
11 Britt Molenaar AV Lycurgus 4,20 --- 284
12 Femke van Velzen SAV 4,09 --- 276
13 Jennecy Prokop Phanos 4,05 --- 273
14 Fenna van Wijk AV Lycurgus 4,04 --- 272
15 Caitlin Wismeijer Startbaan 4,01 4,50 270
16 Cassidy van Maaren AV Atos 3,99 --- 269
17 Melody Eekelschot Startbaan 3,98 --- 268
18 Alyshia Flamand Avantri 3,96 --- 266
19 Lauren Timucin Startbaan 3,95 --- 266
20 Lana Sanches AV Hera 3,92 4,69 263
21 Sophie de Haas SAV 3,89 --- 261
22 Femke Hidding AV Hylas 3,87 4,29 260
23 Britt Seeger AV Hera 3,80 --- 254
24 Liv De Vries AV Atos 3,79 --- 253
24 Eva Snoek WRNG 3,79 --- 253
26 Tess de Weger AV Lycurgus 3,65 --- 242
27 Fileine Rebel AV Zuidwal 3,64 --- 241
27 Marije Poelman DEM 3,64 --- 241
29 Eva Boumans Hollandia 3,55 4,43 234
29 Selina Claassen AV Atos 3,55 --- 234
31 Britt Visser SAV 3,42 --- 224
32 Kris Hoogeland AV Hylas 3,36 --- 219
33 Cherie Wijnberge DEM 3,35 --- 218
34 Nienke de Raadt AV Zuidwal 3,33 --- 216
35 Isabelle Lankreijer BAV 3,31 --- 215
36 Loek Niekoop AV Trias 3,19 --- 204
37 Carice Gerritsen Startbaan 3,12 --- 198
38 Fleur van der Schaaf WRNG 2,82 --- 172
39 Elisa Hartwijk NEAV 2,65 --- 156
40 Anouck Zwagemaker SAV 2,36 --- 129
41 Elke Wijbenga Startbaan 1,57 --- 43
Fiene van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
Julia Crins ARV Ilion DNS --- 0
Liz Schoonhoven AV Atverni DNS --- 0
Nikki van Minnen WRNG DNS --- 0
Iris Vonk WRNG DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Kogelstoten

# Naam KogelOBPPunten totaal
1 Eline van Langen SAV 5,84 --- 396
2 Noa Boutkan Olympus `70 5,51 --- 375
3 Bo van Ooijen DEM 4,41 4,17 300
4 Romy Yasar AV `40 4,31 3,38 293
5 Cassidy Hilgerink AV Hera 4,28 --- 290
6 Veerle Koot AV Zuidwal 4,25 --- 288
6 Lea Rosic DEM 4,25 --- 288
8 Lana van d... Klooster DEM 4,14 --- 280
9 Ilse Boumans Hollandia 4,12 3,85 279
10 Gioia Pierik Startbaan 4,07 --- 275
11 Elisa Koningstein SV Noordkop 4,01 --- 270
12 Lynn Langereis Startbaan 3,81 --- 255
13 Ceylin Sarikaya DEM 3,71 --- 247
14 Sofia Kes DEM 3,70 --- 246
15 Madelief Ursem DEM 3,51 --- 231
16 Saar Niekoop AV Trias 3,50 --- 230
17 Siobhán Fullington DEM 3,49 --- 229
18 Yenthe Zonneveld AV Hylas 3,16 --- 202
19 Tessa Zwaanenburg AV Hera 3,12 --- 198
20 Indy van K... Denneman AV Hera 2,64 --- 156
21 Kim de Greeuw Hollandia 2,44 --- 136
21 Veerle Bierman AV Hylas 2,44 --- 136
23 Kim van Keulen Hollandia 2,25 --- 118
24 Juliet Jonk AV Edam 2,24 --- 117
25 Maya Bijron NEAV 2,19 --- 111
Neva Berkhof Hollandia DNS --- 0
Julia Jongedijk AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Wassiliki ...xandridis HLLS 12,17 12,30
2 Laura Leijen DKEV 10,01 ---
3 Marieke Mul KAV Holland 9,29 10,03
4 Margy van der Veen Castricum 5,54 ---