Uitslagen Jongens Junior A Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 1,75 ---
2 Sytze Bram de Witte HRRR 1,70 ---

Uitslagen Jongens Junior D1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Vaisel Voorn WRNG 1,45 ---
2 Ryan Bootsma De Spartaan 1,40 ---
3 Tim Philipse De Spartaan 1,30 ---
4 Eelco Korstjens Startbaan 1,25 ---
4 Luce Wijma GACH 1,25 1,35
4 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 1,25 ---
4 Sam van der Aar DEM 1,25 ---
4 Finn van Ek HLLS 1,25 ---
9 Andy Gielen SV Noordkop 1,20 ---
9 Tom Jansen SV Noordkop 1,20 ---
9 Aaron Ponne SAV 1,20 ---
9 Finn Leukel De Spartaan 1,20 ---
9 Floris van der Vijgh HLLS 1,20 1,25
9 Quinten Geleynse AV Lionitas 1,20 1,10
15 Sven van Gelderen AV Lycurgus 1,15 1,25
15 Nick Tijmstra AV Hylas 1,15 ---
15 Juray Sandel AV Hylas 1,15 ---
18 Sven Rijnten Startbaan 1,10 ---
19 Tyrone Lak AV Lycurgus 1,05 ---
19 Stan Bakker AV Trias 1,05 ---
19 Bram Lankreijer BAV 1,05 ---
22 Bram Klepper DEM 0,95 ---
Jeroen Kalverdijk AV Trias DNS ---
Ronan Molenaar DEM DNS ---
Julian Keun Groningen DNS 1,30

Uitslagen Jongens Pupil A1 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Sam van Ooijen DEM 1,25 1,30 526
2 Joris Petersen AV Hera 1,20 1,25 489
3 Pepijn van...r Meijden AV Hylas 1,15 --- 452
3 Diede Schotsman AV Zuidwal 1,15 --- 452
5 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 1,10 1,15 416
5 Joris Mantel AV 1923 1,10 --- 416
5 Hidde Peter Leiden 1,10 1,20 416
5 Kealan Steba GACH 1,10 --- 416
5 Youri van der Linden GACH 1,10 1,22 416
5 Obi George AV Hera 1,10 --- 416
11 Sven Mulder AV Hylas 1,05 --- 379
12 Ferry Heeremans AV Suomi 1,00 --- 342
12 Manuel Cronie AV Trias 1,00 --- 342
12 Teun Koppenberg AV Zuidwal 1,00 --- 342
12 Simon Grimbergen AV Zuidwal 1,00 --- 342
16 Martijn va...r Meijden AV Hylas 0,95 --- 306
17 Bjørn Schneider AV Lycurgus 0,90 --- 269
17 Jairo Hopman AV Hera 0,90 1,00 269
17 Biek Komen AV Hylas 0,90 --- 269
17 Luca David Eli Has AV Hylas 0,90 --- 269
17 Hugo Kuil DEM 0,90 --- 269
22 Stijn Bakker AV Zuidwal 0,85 --- 232
23 Quinn Wijnaar AV Trias 0,80 --- 196
23 John Michael Paulo Leiden 0,80 0,92 196
23 Niels Hagen AV Zuidwal 0,80 --- 196
26 Merijn Oosterwal DEM 0,75 --- 159
27 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 0,70 --- 122
Stef Wijbenga Startbaan DNS --- 0
Stijn Willegers AV Zuidwal DNS --- 0
Timo Bos AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Ties Oosting AV Trias 1,35 --- 599
2 Sepp Schulte Castricum 1,30 --- 562
3 Daan Wijnand AV Suomi 1,25 --- 526
3 Hidde Hoekstra AV Trias 1,25 --- 526
3 Mostafa Al-Bayati NEAV 1,25 --- 526
3 Tijmen de Beer GACH 1,25 1,15 526
3 Joeri Appelo SAV 1,25 --- 526
3 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 1,25 --- 526
3 Mik Commandeur DEM 1,25 --- 526
10 Patrick Hees AV 1923 1,20 --- 489
10 Kyan van der Wiele AV Hera 1,20 --- 489
10 William van Triest Clytoneus 1,20 --- 489
13 Mikai Snoek AV Suomi 1,15 1,25 452
13 Florian Hasse Startbaan 1,15 1,25 452
13 Tobias Pierik Startbaan 1,15 1,15 452
13 Youri Schneider AV Lycurgus 1,15 --- 452
13 Fabio Valle AV 1923 1,15 --- 452
13 Kian Sanches AV Hera 1,15 1,25 452
13 Sennen Has AV Hylas 1,15 --- 452
20 Ruben Bakker Startbaan 1,10 1,15 416
20 Steven Waasdorp Startbaan 1,10 1,20 416
20 Quinten Burgmeijer AV Trias 1,10 --- 416
20 Skip Blok AV Trias 1,10 --- 416
20 Thijmen Dijkman NEAV 1,10 --- 416
20 Robin den Engelse AV 1923 1,10 1,15 416
20 Niels Bitter GACH 1,10 1,15 416
20 Jessy Struijs SAV 1,10 --- 416
20 Thijmen van der Burg AV Hera 1,10 --- 416
20 Jelle Germans AV Hylas 1,10 --- 416
20 Thijmen Koot AV Zuidwal 1,10 --- 416
31 Bas Appelman AV Trias 1,05 --- 379
31 Ivan Deugd AV Trias 1,05 --- 379
31 Ruben Lahat AV Trias 1,05 --- 379
31 Rowan de Wit NEAV 1,05 --- 379
31 Benjamin Götte Triathlon 1,05 1,01 379
31 Mika Zonneveld AV Hylas 1,05 --- 379
31 Mathijs Hoogervorst AV Zuidwal 1,05 --- 379
38 Senna Gerrits Startbaan 1,00 1,10 342
38 Lars Bergmann Triathlon 1,00 --- 342
38 Cas Battem AV Hera 1,00 --- 342
38 Mats Kruijer AV Hylas 1,00 --- 342
38 Pepijn Koot AV Zuidwal 1,00 --- 342
38 Yvo van den IJssel De Liemers 1,00 1,05 342
44 Guus van Reijsen Startbaan 0,95 1,00 306
44 Ivan Nillesen NEAV 0,95 --- 306
46 Rens Kelder Triathlon 0,90 0,95 269
47 Nathan van...er Meulen AV Hera 0,85 --- 232
Niels van Bergen Startbaan DNS 1,00 0
Titiaan Kruijver Startbaan DNS 0,95 0
Teun van Westen SAV DNS --- 0
Hessel Braxhoofden AV Hylas DNS --- 0
Florian Bloemheuvel De Spartaan DNS 1,10 0
Marne van der Kooi AV Impala DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Boris Klaver ARV Ilion 1,15 1,20 452
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 1,15 --- 452
3 Zeb Tesselaar AV Hera 1,10 --- 416
4 Xinian Vermond Leiden 1,05 0,85 379
5 Mike de Jong AV Hera 1,00 --- 342
5 Luuk Boutkan Olympus `70 1,00 --- 342
5 Koen Zonneveld DEM 1,00 --- 342
8 Jarit Kershof Startbaan 0,95 0,90 306
8 Sjors Eveleens Hollandia 0,95 --- 306
8 Dmitri Sabados AV Hera 0,95 --- 306
8 Jitte Kooij AV Hylas 0,95 --- 306
8 Delano van Zandvoort AV Lionitas 0,95 --- 306
13 Finn Zoutzeling SV Noordkop 0,90 --- 269
13 Sven de Haas SAV 0,90 --- 269
13 Niek de Mul AV Atos 0,90 --- 269
16 Yassine Anwar-Ali AV Trias 0,85 --- 232
16 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 0,85 --- 232
18 Mees Schuurmans Startbaan 0,80 0,75 196
18 Herman v d Weij Startbaan 0,80 --- 196
18 Marcel Lokkers Startbaan 0,80 --- 196
18 Thomas van Beek AV Trias 0,80 --- 196
18 Guus Appelman AV Trias 0,80 --- 196
18 Rafael Bunink AV Hylas 0,80 --- 196
18 Tom Bachmohr AV Hylas 0,80 --- 196
25 Chris van Meerwijk Startbaan 0,75 0,65 159
26 Tom Brouwer AV Trias 0,70 --- 122
27 Jens Klepper DEM 0,65 --- 86
28 Ryan Waasdorp Startbaan 0,60 --- 49
28 Kas Wijbenga Startbaan 0,60 --- 49

Uitslagen Jongens Pupil C Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Guus Hoekstra DEM 1,00 --- 342
2 Dante Cronie AV Trias 0,95 --- 306
2 Adne De Munnik AV Feniks 0,95 --- 306
4 Maximilian van Buren Startbaan 0,90 --- 269
4 Mees van der Loo AV Hera 0,90 --- 269
4 Daniel Hall AV Zuidwal 0,90 --- 269
4 Tijs van Etten DEM 0,90 --- 269
4 Felix Kuil DEM 0,90 0,75 269
4 Luuk Loonstra HLLS 0,90 --- 269
10 Koen Petersen AV Hera 0,85 --- 232
10 Thierry van Diggelen AV Feniks 0,85 --- 232
10 Stef Brasser DEM 0,85 --- 232
13 Koen Kemper ARV Ilion 0,80 --- 196
13 Finn Sanders AV Hera 0,80 --- 196
13 Joris van der Gragt AV Hylas 0,80 --- 196
16 Stijn Bosma Startbaan 0,75 0,70 159
16 Jay Wijnaar AV Trias 0,75 --- 159
16 Tygo van Rijn AV Hera 0,75 --- 159
19 Tijn Molenaar AV Lycurgus 0,70 --- 122
19 Hylke Moeskops AV Hylas 0,70 --- 122
19 Christian Caddeo DEM 0,70 --- 122
22 Tijn van Pruissen AV Hylas 0,65 --- 86
22 Jens de Leeuw AV Zuidwal 0,65 --- 86
22 Duuk Doesburg DEM 0,65 --- 86
25 Waldemar Baumann Startbaan 0,60 0,65 49
25 Kian Sportel Groningen 0,60 --- 49
Skye Sarlemijn WRNG DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Rylan Stins DEM 0,85 --- 232
2 Ricardo Zirschky SAV 0,80 --- 196
2 Tim de Jong AV Hera 0,80 --- 196
4 Joep Hoekstra DEM 0,75 --- 159
5 Samuel Sumter Startbaan 0,70 --- 122
5 Elaijh Groenbast AV Feniks 0,70 --- 122
7 Wessel van der Gragt AV Hylas 0,65 --- 86
8 Yaban Mentes Startbaan 0,60 --- 49
Daan de Haas SAV DNS --- 0
Dax Haakman SAV DNS --- 0

Uitslagen Masters Mannen Hoogspringen

# Naam Categorie HoogOBP
1 Dirk Jan Giskes AV NOVA M60 1,30 1,45
2 Onno Waalewijn Phanos M70 1,20 ---
Richard van Delft GACH M40 DNS ---

Uitslagen Masters Vrouwen Hoogspringen

# Naam Categorie HoogOBP
1 Melina Congiu Groningen V35 1,30 ---

Uitslagen Meisjes Junior A Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lotte van Diepen SAV 1,50 ---
2 Rianne Kerkhof Spartacus 1,40 ---
3 Noa Knip Spartacus 1,20 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 1,45 ---
1 Julia Jongejeugd NEAV 1,45 1,50
3 Mathilda Way Castricum 1,40 ---
3 Femke Jonker AV Hera 1,40 1,44
3 Noah Verduin TAS `82 1,40 ---
6 Babs Koeman AV Haarlem 1,35 ---
6 Veerle Vermaire AV Hera 1,35 ---
6 Puk Terpstra Tempo AV 1,35 ---
6 Femke Akkermans Tempo AV 1,35 1,50
6 Phebe Goedhart De Spartaan 1,35 ---
6 Linde van Dijken VAV 1,35 1,35
12 Liyanne Molenaar AV Suomi 1,30 ---
12 Jette Moerman AV Hera 1,30 ---
12 Cathy Zijlstra AV Hylas 1,30 ---
15 Nikki van Tienderen HLLM 1,25 ---
15 Elise van Swol AV Hylas 1,25 ---
15 Eva Tops Tempo AV 1,25 ---
18 Imke Schaap AV Zuidwal 1,20 ---
19 Nikita Ooms WRNG 1,15 ---
19 Danique Leeflang AV Zuidwal 1,15 ---
21 Enola Schouten AV Hera 1,10 ---
Tharissa Palma AAC NM ---
Pieta Wartena Spartacus NM ---
Zoë Terneu SV Noordkop DNS ---
Ciara van Dongeren SAV DNS ---
Eva Schram AV Zuidwal DNS ---
Lynn van der Meij DEM DNS 1,40
Eline Brouwer DEM DNS 1,40
Jannah Leeuwangh AV Lionitas DNS ---
Floortje M... Sietsema Spartacus DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Alyssa Bulthuis AV Impala 1,30 1,30
2 Yara de Boer AV Lionitas 1,25 1,45
3 Floortje De Jonge Startbaan 1,20 1,10
3 Malin Schouten AV Hera 1,20 ---
3 Dieuwertje van Dijk DKEV 1,20 ---
3 Daphne Stoop AV Hylas 1,20 ---
3 Luna Pedemonte Olympus `70 1,20 ---
8 Sophie Le Blansch Hollandia 1,15 ---
8 India Plomp Hollandia 1,15 ---
8 Jinte Braas SAV 1,15 1,25
8 Quenetisha Walden AV Hera 1,15 ---
8 Lisanne Noman AV Zuidwal 1,15 ---
8 Lidewij Schaap AV Zuidwal 1,15 ---
8 Nikita Vissers HLLS 1,15 1,05
15 Esmee Meering AKU 1,10 1,25
15 Mila de Bruin AV Lycurgus 1,10 ---
15 Baukje Lijzenga HRRR 1,10 ---
18 Fenne van der Hulst AV Hera 1,05 ---
18 Saskia Otten Olympus `70 1,05 ---
20 Erzsi Diehl AV Lycurgus 1,00 ---
20 Sophie Roos Hollandia 1,00 1,15
20 Meike Rozemeijer AV Hera 1,00 ---
20 Manon Hoedjes AV Hera 1,00 1,20
20 Femke Zeeman AV Zuidwal 1,00 ---
20 Rachida Loukili DEM 1,00 ---
20 Martje ter Doest AV Impala 1,00 1,40
27 Tara de Greeuw Hollandia 0,95 ---
27 Kaitlijn v... Dongeren SAV 0,95 1,15
Nikki de Smit Hollandia DNS ---
Eline Zwagemaker SAV DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Naomi Zirschky SAV 1,25 --- 526
2 Fieke Sportel Groningen 1,20 --- 489
3 Tess Kuijer AV Zuidwal 1,20 --- 489
3 Melissa Markwat DEM 1,20 1,15 489
5 Carmen Van Soest GACH 1,15 1,05 452
6 Fiene Jonk AV Edam 1,10 --- 416
6 Maartje Tuil Hollandia 1,10 1,15 416
6 Amy Tijmstra AV Hylas 1,10 --- 416
9 Delilah Hilgerink AV Hera 1,10 --- 416
10 Romy Bendanon Triathlon 1,10 --- 416
11 Evelien va...Vilsteren Startbaan 1,05 1,00 379
11 Marieke Lakenman SAV 1,05 --- 379
11 Isa De Groot AV Hylas 1,05 --- 379
11 Micky Kraakman AV Hylas 1,05 --- 379
11 Jara Heppener HRRR 1,05 --- 379
16 Nova Karijoredjo DEM 1,05 --- 379
17 Rosalie te...uggencate AV Hera 1,05 1,10 379
17 Kim Duin AV Hera 1,05 --- 379
19 Maud de Jong AV 1923 1,05 1,15 379
20 Frederiek van Wetten Startbaan 1,00 1,00 342
20 Lotte Westland AV Zuidwal 1,00 --- 342
22 Epy Beerse Almere `81 1,00 --- 342
22 Jade Broer Triathlon 1,00 --- 342
24 Anne Kuijer DEM 0,95 1,05 306
24 Eliza Huizinga Groningen 0,95 --- 306
26 Sterre Ursem DEM 0,95 --- 306
27 Maura Kes DEM 0,95 1,00 306
28 Evie Lub SAV 0,90 --- 269
28 Maria Di Persio AV Hylas 0,90 --- 269
28 Robin van Klaveren AV Texel 0,90 --- 269
28 Sigrid Schaap AV Zuidwal 0,90 --- 269
32 Judy Sjoers AV Hera 0,90 --- 269
32 Larissa Visser AV Zuidwal 0,90 --- 269
34 Suraya Buskens AV Hera 0,85 --- 232
34 Inez Keun Groningen 0,85 1,05 232
36 Ediah Apolloni Startbaan 0,75 --- 159
Adinda Torabkhani Startbaan DNS 0,85 0
Suzanne V...n 't Holt NEAV DNS --- 0
Tess Haakman SAV DNS --- 0
Lotte Konijn AV Zuidwal DNS --- 0
Mirthe Knibbe AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Sanne Loomans AV Lycurgus 1,25 --- 526
1 Fiene Rosendaal DEM 1,25 --- 526
3 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 1,20 --- 489
3 Floortje Lusthof Olympus `70 1,20 --- 489
3 Iris Loonstra HLLS 1,20 1,15 489
3 Georgina Blaine Spado 1,20 --- 489
3 Anthe Troost HRRR 1,20 --- 489
8 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 1,15 --- 452
8 Britt de Graaf DEM 1,15 --- 452
8 Milou Sieperda HRRR 1,15 --- 452
11 Liz Jonk AV Edam 1,10 --- 416
11 Jill Hoeve Hollandia 1,10 --- 416
11 Benita Beerse Almere `81 1,10 3,43 416
11 Anne Jongedijk AV 1923 1,10 --- 416
11 Carmen Lijzenga Triathlon 1,10 --- 416
11 Julia Pieterse De Spartaan 1,10 --- 416
11 Lilian van der Ent De Spartaan 1,10 --- 416
11 Sienna Smit DEM 1,10 --- 416
19 Kyra van der Meer Triathlon 1,10 --- 416
20 Tuulia Berents Startbaan 1,05 0,95 379
20 Amber Adriaansen SV Noordkop 1,05 --- 379
20 Kirsten Hartwijk NEAV 1,05 --- 379
20 Rosalie Franken Almere `81 1,05 --- 379
20 Melissa van Velzen SAV 1,05 --- 379
20 Hannah Rebel AV Zuidwal 1,05 --- 379
20 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 1,05 --- 379
20 Lisa Molenaar DEM 1,05 --- 379
28 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 1,05 --- 379
29 Kaitlyn Groot AV 1923 1,00 --- 342
29 Berrit Roex Triathlon 1,00 --- 342
29 Anouk Ronday SAV 1,00 --- 342
29 Ella Klumpenhouwer SAV 1,00 --- 342
29 Emma Simon AV Hera 1,00 --- 342
29 Sarah van Exel AV Hylas 1,00 1,00 342
35 Djuna Gersen Startbaan 0,95 0,95 306
35 Vicky Haan NEAV 0,95 --- 306
35 Kira Bremer AV Hera 0,95 --- 306
35 Eveline Kappar AV Hera 0,95 --- 306
35 Maud te Pas AV Zuidwal 0,95 --- 306
40 Jikke Baumann Startbaan 0,90 0,85 269
40 Iza Koopman SAV 0,90 --- 269
40 Charlize EG AV Hylas 0,90 --- 269
43 Irene Snoek Startbaan 0,85 0,95 232
44 Eva Heilig SAV 0,80 --- 196
44 Floor Leeflang AV Zuidwal 0,80 --- 196
46 Yara Lena Herwegh DEM 0,75 --- 159
Merel van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
Milou Verweij Startbaan DNS 0,90 0
Indy Broer Triathlon DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Emily de Groot AV Wijchen 1,25 1,10 526
2 Eva Boumans Hollandia 1,05 1,05 379
2 Cassidy van Maaren AV Atos 1,05 --- 379
2 Matilda de Groot AV Wijchen 1,05 0,95 379
5 Jennecy Prokop Phanos 1,00 --- 342
5 Tess de Weger AV Lycurgus 1,00 --- 342
5 Emma Le Blansch Hollandia 1,00 --- 342
5 Famke Heilig SAV 1,00 --- 342
5 Jayda Koeten WRNG 1,00 --- 342
5 Lincy van Reeuwijk DEM 1,00 --- 342
11 Britt Molenaar AV Lycurgus 0,95 --- 306
11 Leila Smits SV Noordkop 0,95 --- 306
11 Tess van de Kerkhof AV Texel 0,95 --- 306
11 Marije Poelman DEM 0,95 --- 306
15 Lauren Timucin Startbaan 0,90 0,85 269
15 Lilian Groot AV 1923 0,90 --- 269
15 Alyshia Flamand Avantri 0,90 --- 269
15 Jill Struijs SAV 0,90 --- 269
15 Cherie Wijnberge DEM 0,90 --- 269
20 Melody Eekelschot Startbaan 0,85 --- 232
20 Sophie de Haas SAV 0,85 --- 232
20 Femke van Velzen SAV 0,85 --- 232
20 Britt Visser SAV 0,85 --- 232
20 Britt Seeger AV Hera 0,85 --- 232
20 Liv De Vries AV Atos 0,85 --- 232
20 Femke Hidding AV Hylas 0,85 0,90 232
20 Nienke de Raadt AV Zuidwal 0,85 --- 232
28 Caitlin Wismeijer Startbaan 0,80 0,70 196
28 Elisa Hartwijk NEAV 0,80 --- 196
28 Selina Claassen AV Atos 0,80 --- 196
28 Kris Hoogeland AV Hylas 0,80 --- 196
32 Carice Gerritsen Startbaan 0,75 --- 159
32 Isabelle Lankreijer BAV 0,75 --- 159
34 Elke Wijbenga Startbaan 0,70 --- 122
34 Fenna van Wijk AV Lycurgus 0,70 --- 122
34 Fleur van der Schaaf WRNG 0,70 --- 122
34 Eva Snoek WRNG 0,70 --- 122
38 Loek Niekoop AV Trias 0,65 --- 86
38 Fileine Rebel AV Zuidwal 0,65 --- 86
40 Lana Sanches AV Hera 0,60 0,75 49
41 Anouck Zwagemaker SAV 0,55 --- 12
Fiene van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
Julia Crins ARV Ilion DNS 1,10 0
Liz Schoonhoven AV Atverni DNS --- 0
Nikki van Minnen WRNG DNS --- 0
Iris Vonk WRNG DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Hoogspringen

# Naam HoogOBPPunten totaal
1 Cassidy Hilgerink AV Hera 0,95 0,90 306
1 Lana van d... Klooster DEM 0,95 --- 306
1 Lea Rosic DEM 0,95 --- 306
4 Romy Yasar AV `40 0,90 0,80 269
4 Eline van Langen SAV 0,90 --- 269
4 Noa Boutkan Olympus `70 0,90 --- 269
4 Sofia Kes DEM 0,90 0,85 269
8 Siobhán Fullington DEM 0,85 --- 232
9 Juliet Jonk AV Edam 0,80 --- 196
9 Gioia Pierik Startbaan 0,80 0,70 196
9 Yenthe Zonneveld AV Hylas 0,80 --- 196
9 Veerle Koot AV Zuidwal 0,80 --- 196
9 Bo van Ooijen DEM 0,80 0,80 196
9 Ceylin Sarikaya DEM 0,80 --- 196
15 Elisa Koningstein SV Noordkop 0,75 --- 159
15 Ilse Boumans Hollandia 0,75 0,80 159
15 Maya Bijron NEAV 0,75 --- 159
15 Tessa Zwaanenburg AV Hera 0,75 --- 159
15 Madelief Ursem DEM 0,75 --- 159
20 Saar Niekoop AV Trias 0,70 --- 122
20 Kim van Keulen Hollandia 0,70 --- 122
20 Kim de Greeuw Hollandia 0,70 --- 122
20 Indy van K... Denneman AV Hera 0,70 --- 122
24 Lynn Langereis Startbaan 0,55 --- 12
24 Veerle Bierman AV Hylas 0,55 --- 12
Neva Berkhof Hollandia DNS --- 0
Julia Jongedijk AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Senioren vrouwen Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten