Uitslagen Jongens Junior A 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 7,50 ---
2 Sytze Bram de Witte HRRR 7,70 ---
3 Mark Roosien AV Hylas 8,05 ---
4 Ralph Iliohan WRNG 8,12 ---
5 Sten van der Moer Castricum 8,30 ---

Uitslagen Jongens Junior D2 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Skip Lemstra AV Trias 8,90 ---
2 Symen Grimbergen De Spartaan 8,93 9,56
3 Ingmar Visser WRNG 8,99 ---
4 Damian Paap AV Lycurgus 9,00 ---
5 Justin Middelbos AV Zuidwal 9,01 ---
6 Vincent Franken De Spartaan 9,22 9,19
7 Menno Willems De Spartaan 9,26 8,93
8 Joey Veen NEAV 9,30 ---
9 Zack Rot AV Lycurgus 9,32 ---
10 Thomas van der Vlerk AV Texel 9,34 ---
11 Jilke Oswald HRRR 9,54 ---
12 Hessel de Vries Castricum 9,59 ---
13 Yarno Dijkman NEAV 9,62 ---
14 Pekka van der Zwan AV Trias 9,69 ---
15 Rik Grapendaal AV Hylas 9,85 ---
16 Roene Zwanenburg AV Hera 9,97 ---
17 Michalis Analytis De Spartaan 10,05 10,59
18 Ymme van Komen Hollandia 10,08 ---
19 Bink Faas AV Hera 10,23 ---
20 Tygo Hulsebos VAV 10,95 10,67
21 Mac Nolta AV Hylas 11,03 ---
Damian Visser WRNG DNS ---
Mike Wennekes De Liemers DNS 9,39

Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Joris Mantel AV 1923 9,48 --- 562
2 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 9,68 9,71 529
3 Manuel Cronie AV Trias 9,79 --- 511
3 Diede Schotsman AV Zuidwal 9,79 --- 511
5 Hidde Peter Leiden 9,84 10,02 503
6 Youri van der Linden GACH 9,85 10,15 501
7 Kealan Steba GACH 9,98 9,58 481
7 Obi George AV Hera 9,98 --- 481
9 Niels Hagen AV Zuidwal 10,29 --- 435
10 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 10,42 --- 416
11 Jairo Hopman AV Hera 10,48 11,15 408
12 Joris Petersen AV Hera 10,53 --- 401
13 Biek Komen AV Hylas 10,57 --- 395
14 Martijn va...r Meijden AV Hylas 10,58 --- 394
15 Sven Mulder AV Hylas 10,61 --- 390
16 Hugo Kuil DEM 10,62 --- 388
17 Sam van Ooijen DEM 10,70 10,10 377
18 Luca David Eli Has AV Hylas 10,93 --- 347
19 Ferry Heeremans AV Suomi 11,01 --- 337
20 Simon Grimbergen AV Zuidwal 11,18 --- 316
21 Stijn Bakker AV Zuidwal 11,30 --- 301
22 John Michael Paulo Leiden 11,39 --- 290
23 Teun Koppenberg AV Zuidwal 11,68 --- 257
24 Quinn Wijnaar AV Trias 11,75 --- 249
24 Pepijn van...r Meijden AV Hylas 11,75 --- 249
26 Bjørn Schneider AV Lycurgus 12,03 --- 219
27 Merijn Oosterwal DEM 12,89 11,90 134
Stef Wijbenga Startbaan DNS --- 0
Stijn Willegers AV Zuidwal DNS --- 0
Timo Bos AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Tijmen de Beer GACH 9,01 8,76 647
2 Fabio Valle AV 1923 9,30 --- 594
3 Mostafa Al-Bayati NEAV 9,39 --- 578
4 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 9,44 --- 569
5 Florian Hasse Startbaan 9,55 9,23 550
6 Kian Sanches AV Hera 9,60 9,46 542
7 Senna Gerrits Startbaan 9,62 9,78 539
8 Jelle Germans AV Hylas 9,64 --- 535
9 Niels Bitter GACH 9,75 9,49 517
10 Hidde Hoekstra AV Trias 9,76 --- 516
11 Youri Schneider AV Lycurgus 9,81 --- 508
12 Daan Wijnand AV Suomi 9,84 --- 503
12 Ties Oosting AV Trias 9,84 --- 503
14 Joeri Appelo SAV 9,91 --- 492
15 Robin den Engelse AV 1923 9,93 9,87 489
16 Yvo van den IJssel De Liemers 9,94 9,58 487
17 William van Triest Clytoneus 10,01 --- 476
18 Quinten Burgmeijer AV Trias 10,02 --- 475
19 Mikai Snoek AV Suomi 10,03 9,69 473
20 Ivan Deugd AV Trias 10,19 --- 449
21 Sennen Has AV Hylas 10,21 --- 446
21 Mathijs Hoogervorst AV Zuidwal 10,21 --- 446
23 Thijmen Dijkman NEAV 10,26 --- 439
24 Niels van Bergen Startbaan 10,27 9,96 438
25 Sepp Schulte Castricum 10,29 --- 435
26 Mik Commandeur DEM 10,36 --- 425
27 Ruben Lahat AV Trias 10,38 --- 422
27 Nathan van...er Meulen AV Hera 10,38 --- 422
29 Benjamin Götte Triathlon 10,44 10,17 413
30 Steven Waasdorp Startbaan 10,45 9,78 412
31 Kyan van der Wiele AV Hera 10,53 --- 401
32 Patrick Hees AV 1923 10,56 --- 397
33 Rowan de Wit NEAV 10,58 --- 394
34 Rens Kelder Triathlon 10,59 10,75 392
34 Thijmen Koot AV Zuidwal 10,59 --- 392
36 Cas Battem AV Hera 10,61 --- 390
37 Bas Appelman AV Trias 10,62 --- 388
38 Guus van Reijsen Startbaan 10,74 10,71 372
39 Pepijn Koot AV Zuidwal 10,79 --- 366
40 Lars Bergmann Triathlon 10,86 --- 356
41 Thijmen van der Burg AV Hera 11,00 --- 338
41 Mika Zonneveld AV Hylas 11,00 --- 338
43 Ruben Bakker Startbaan 11,03 10,84 335
44 Skip Blok AV Trias 11,07 --- 329
45 Mats Kruijer AV Hylas 11,10 --- 326
46 Jessy Struijs SAV 11,11 --- 324
47 Ivan Nillesen NEAV 11,18 --- 316
Tobias Pierik Startbaan DNS 10,08 0
Titiaan Kruijver Startbaan DNS 12,62 0
Teun van Westen SAV DNS --- 0
Hessel Braxhoofden AV Hylas DNS --- 0
Florian Bloemheuvel De Spartaan DNS 9,88 0
Marne van der Kooi AV Impala DNS --- 0

Uitslagen Masters Mannen 60 meter

# Naam Categorie 60mOBP
1 Kik van Swol AV Hylas M45 10,01 ---

Uitslagen Masters Vrouwen 60 meter

# Naam Categorie 60mOBP
1 Melina Congiu Groningen V35 9,01 ---
2 Debora Peter Start `78 V40 9,40 9,24

Uitslagen Meisjes Junior A 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior C 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Ruth Vogels Rotterdam 8,44 8,20
2 Romee van Dam Startbaan 8,66 8,30
3 Thyra Terweij NEAV 8,70 8,36
4 Eline Brouwer DEM 8,83 8,63
5 Kyana Romero AV Trias 8,86 8,81
6 Eline Ruige AV Lionitas 8,95 8,67
7 Wies Rosenberg Tempo AV 8,96 8,60
8 Linde van Dijken VAV 8,97 8,77
9 Rosaly Zomerdijk NEAV 8,99 8,35
10 Merel de Vries AV Lionitas 9,10 ---
11 Lianka Wit Hollandia 9,14 8,98
12 Nikita Nie Groningen 9,15 8,60
13 Lynn van der Meij DEM 9,18 8,91
14 Suzet Doornheim GACH 9,19 9,30
15 Babs Koeman AV Haarlem 9,20 ---
16 Lara Smits SV Noordkop 9,22 8,70
17 Nikki van Tienderen HLLM 9,32 ---
18 Veerle Vermaire AV Hera 9,33 ---
19 Siri Liefrink AV Sparta 9,40 9,43
20 Liyanne Molenaar AV Suomi 9,44 ---
21 Tharissa Palma AAC 9,49 ---
22 Mathilda Way Castricum 9,54 ---
22 Pieta Wartena Spartacus 9,54 ---
24 Zoë Lammertink DEM 9,73 9,20
25 Luna Vlaming AV Hylas 9,84 ---
25 Elise van Swol AV Hylas 9,84 ---
27 Jannah Leeuwangh AV Lionitas 9,90 ---
28 Imke Schaap AV Zuidwal 10,32 ---
29 Mirthe de Raadt AV Zuidwal 10,59 ---
30 Nikita Ooms WRNG 12,03 ---
31 Cathy Zijlstra AV Hylas 21,90 ---
Zoë Terneu SV Noordkop DNS ---
Ciara van Dongeren SAV DNS ---
Nina Kruijer AV Hylas DNS 8,85
Floortje M... Sietsema Spartacus DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Jill Uilhoorn Fivelstreek 9,11 ---
2 Lana Broers AV Hylas 9,12 8,85
3 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 9,16 9,09
4 Jeslyn Doran NEAV 9,31 8,97
5 Abigail Noruwa BAV 9,39 9,43
6 Laila Yahyaoui Almere `81 9,44 ---
7 Alyssa Bulthuis AV Impala 9,52 9,29
8 Jamie Harderwijk AV Hera 9,53 ---
9 Floortje De Jonge Startbaan 9,59 9,25
10 Brenda de Vos NEAV 9,61 ---
11 Lisanne Noman AV Zuidwal 9,72 ---
12 Mayke Ruige AV Lionitas 9,79 9,40
13 India Plomp Hollandia 9,80 ---
14 Marit Brand AV Hylas 9,89 9,75
15 Manon Hoedjes AV Hera 9,96 9,69
16 Dieuwertje van Dijk DKEV 9,97 ---
17 Nikita Vissers HLLS 9,98 9,83
18 Sennah Bax AV Hylas 10,05 ---
19 Daphne Stoop AV Hylas 10,06 ---
20 Rachida Loukili DEM 10,17 ---
21 Fanny den Uyl Startbaan 10,18 10,30
22 Jarit van der Ven De Spartaan 10,28 ---
23 Erzsi Diehl AV Lycurgus 10,31 ---
24 Quenetisha Walden AV Hera 10,32 ---
25 Malin Schouten AV Hera 10,37 ---
26 Kaitlijn v... Dongeren SAV 10,45 9,91
26 Luna Pedemonte Olympus `70 10,45 ---
28 Lidewij Schaap AV Zuidwal 10,54 ---
29 Lente van Dijk AV Lycurgus 10,57 ---
30 Femke Zeeman AV Zuidwal 10,97 ---
31 Mila de Bruin AV Lycurgus 11,07 ---
32 Tara de Greeuw Hollandia 11,15 ---
33 Saskia Otten Olympus `70 11,20 ---
34 Aïsha Buskens AV Hera 11,80 ---
35 Eline Zwagemaker SAV 11,85 ---
Sophie Roos Hollandia DNS ---
Nikki de Smit Hollandia DNS ---
Anneke Poszig AV Texel DNS ---
Imme van de Kerkhof AV Texel DNS ---
Kim van Soesbergen WRNG DNS ---
Baukje Lijzenga HRRR DNS ---
Martje ter Doest AV Impala DNS 9,70

Uitslagen Meisjes Junior D2 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,90 ---
2 Baudien Venema HRRR 9,02 8,64
3 Lois Doornheim GACH 9,12 9,11
3 Debora van Langen SAV 9,12 8,97
5 Yvana Pol DEM 9,13 ---
6 Sarah de Vries AV Impala 9,19 9,00
7 Marit Snoek AV Suomi 9,35 9,37
8 Damanja Reus SAV 9,36 ---
9 Yara Molenaar AV Hera 9,37 ---
10 Febe Bakker BAV 9,43 9,36
11 Jade Linthorst AKU 9,45 9,10
12 Tess Jaarsma HRRR 9,50 9,40
13 Nena Schuijt DEM 9,53 9,30
14 Meike Wagenaar AV Hera 9,64 ---
15 Roanna Geleijn De Spartaan 9,71 9,35
16 Fenna van Gulik Tempo AV 9,74 ---
17 Lotte Endel AV Hera 9,76 ---
18 Laura Hasse Startbaan 9,77 9,34
18 Danielle Grijpink Tempo AV 9,77 ---
20 Dominique Barens AV Suomi 9,90 ---
21 Jasmijn Bakker AV Sparta 10,03 9,60
22 Senne Wijma GACH 10,04 9,75
23 Roshwita Holstein AV Sparta 10,14 9,57
24 Lieke Kooij HRRR 10,17 ---
25 Maaike Wiebers Hollandia 10,19 9,63
26 Lotte Bierman AV Hylas 10,23 ---
27 Tessa Westland AV Zuidwal 10,29 ---
28 Naomi Eskes AV Zuidwal 10,42 ---
29 Norah Scheper AV Zuidwal 10,43 ---
30 Amy de Haan AV Hylas 10,72 ---
31 Sophie Fischer AV Hylas 10,79 ---
32 Carlijn de Raadt AV Zuidwal 12,56 ---
33 Willemijn Hiemstra WRNG 12,99 ---
Marith Scherpenberg Almere `81 DNS 9,72
Daisy Goos AV Hylas DNS ---
Asraar Kortokela AV Zuidwal DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Micky Kraakman AV Hylas 9,66 --- 532
2 Maud de Jong AV 1923 9,88 9,69 497
3 Fieke Sportel Groningen 9,90 10,23 494
4 Maartje Tuil Hollandia 9,95 9,97 486
5 Amy Tijmstra AV Hylas 10,00 --- 478
6 Naomi Zirschky SAV 10,03 --- 473
7 Marieke Lakenman SAV 10,05 --- 470
8 Kim Duin AV Hera 10,08 --- 466
8 Eliza Huizinga Groningen 10,08 --- 466
10 Romy Bendanon Triathlon 10,11 --- 461
11 Evie Lub SAV 10,19 --- 449
12 Jade Broer Triathlon 10,24 --- 442
13 Melissa Markwat DEM 10,37 --- 423
14 Inez Keun Groningen 10,39 --- 420
15 Carmen Van Soest GACH 10,41 --- 417
16 Maura Kes DEM 10,43 10,50 415
17 Epy Beerse Almere `81 10,45 --- 412
18 Tess Kuijer AV Zuidwal 10,48 --- 408
19 Nova Karijoredjo DEM 10,49 --- 406
20 Isa De Groot AV Hylas 10,54 --- 399
21 Rosalie te...uggencate AV Hera 10,60 10,72 391
22 Jara Heppener HRRR 10,68 --- 380
23 Frederiek van Wetten Startbaan 10,77 --- 368
24 Evelien va...Vilsteren Startbaan 10,78 --- 367
25 Anne Kuijer DEM 10,92 10,50 349
26 Fiene Jonk AV Edam 10,97 --- 342
27 Sigrid Schaap AV Zuidwal 11,01 --- 337
28 Delilah Hilgerink AV Hera 11,02 --- 336
29 Maria Di Persio AV Hylas 11,21 --- 312
30 Lotte Westland AV Zuidwal 11,26 --- 306
31 Larissa Visser AV Zuidwal 11,51 --- 276
32 Robin van Klaveren AV Texel 11,77 --- 247
33 Sterre Ursem DEM 11,87 --- 236
34 Judy Sjoers AV Hera 12,24 --- 197
35 Ediah Apolloni Startbaan 12,48 --- 173
36 Suraya Buskens AV Hera 12,77 --- 145
Adinda Torabkhani Startbaan DNS --- 0
Suzanne V...n 't Holt NEAV DNS --- 0
Tess Haakman SAV DNS --- 0
Lotte Konijn AV Zuidwal DNS --- 0
Mirthe Knibbe AV Zuidwal DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam 60mOBPPunten totaal
1 Georgina Blaine Spado 9,46 9,29 566
2 Sanne Loomans AV Lycurgus 9,52 --- 555
3 Sienna Smit DEM 9,71 9,63 524
4 Anthe Troost HRRR 9,75 --- 517
5 Floortje Lusthof Olympus `70 9,77 9,45 514
6 Fiene Rosendaal DEM 9,80 9,55 509
7 Britt de Graaf DEM 9,86 9,77 500
8 Berrit Roex Triathlon 9,95 --- 486
9 Lilian van der Ent De Spartaan 10,07 9,58 467
10 Maud te Pas AV Zuidwal 10,08 --- 466
11 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 10,13 --- 458
12 Iris Loonstra HLLS 10,14 9,81 457
13 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 10,15 --- 455
14 Jill Hoeve Hollandia 10,16 --- 454
15 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 10,24 --- 442
16 Julia Pieterse De Spartaan 10,25 --- 441
17 Yara Lena Herwegh DEM 10,26 --- 439
18 Benita Beerse Almere `81 10,27 --- 438
18 Emma Simon AV Hera 10,27 --- 438
20 Sarah van Exel AV Hylas 10,29 10,11 435
21 Lisa Molenaar DEM 10,43 10,54 415
22 Carmen Lijzenga Triathlon 10,52 --- 402
23 Rosalie Franken Almere `81 10,54 --- 399
24 Liz Jonk AV Edam 10,55 10,02 398
25 Kaitlyn Groot AV 1923 10,57 --- 395
26 Tuulia Berents Startbaan 10,63 10,70 387
27 Anouk Ronday SAV 10,68 --- 380
28 Milou Sieperda HRRR 10,71 --- 376
29 Hannah Rebel AV Zuidwal 10,72 --- 375
30 Anne Jongedijk AV 1923 10,74 --- 372
31 Melissa van Velzen SAV 10,79 --- 366
32 Irene Snoek Startbaan 10,87 10,62 355
33 Ella Klumpenhouwer SAV 10,89 --- 352
34 Amber Adriaansen SV Noordkop 10,96 --- 343
35 Kyra van der Meer Triathlon 11,17 --- 317
35 Eveline Kappar AV Hera 11,17 --- 317
37 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 11,24 --- 308
38 Djuna Gersen Startbaan 11,31 10,43 300
39 Iza Koopman SAV 11,32 --- 299
40 Kira Bremer AV Hera 11,49 --- 279
41 Vicky Haan NEAV 11,95 --- 227
42 Jikke Baumann Startbaan 11,98 12,46 224
43 Kirsten Hartwijk NEAV 12,00 --- 222
44 Charlize EG AV Hylas 12,36 --- 185
45 Floor Leeflang AV Zuidwal 12,52 --- 169
Merel van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
Milou Verweij Startbaan DNS 11,45 0
Indy Broer Triathlon DNS --- 0
Eva Heilig SAV DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Erik Husemeier AV Aalsmeer 7,67 ---
2 Dennis de Groot HLLS 7,71 7,55
3 Alex Vaars DKEV 8,28 ---

Uitslagen Senioren vrouwen 60 meter

# Naam 60mOBP
1 Margy van der Veen Castricum 10,33 ---