Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,72 6,50 616
2 Zeb Tesselaar AV Hera 6,95 6,90 562
3 Boris Klaver ARV Ilion 7,00 6,78 551
4 Luuk Boutkan Olympus `70 7,03 6,80 545
5 Xinian Vermond Leiden 7,21 7,03 506
6 Rafael Bunink AV Hylas 7,24 --- 500
7 Koen Zonneveld DEM 7,33 7,14 482
8 Delano van Zandvoort AV Lionitas 7,41 7,30 466
9 Dmitri Sabados AV Hera 7,50 --- 448
10 Jarit Kershof Startbaan 7,55 7,60 438
11 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 7,57 7,30 435
12 Mike de Jong AV Hera 7,61 --- 427
13 Tom Bachmohr AV Hylas 7,62 --- 425
14 Sjors Eveleens Hollandia 7,78 --- 396
15 Thomas van Beek AV Trias 7,82 --- 389
16 Sven de Haas SAV 7,86 --- 382
17 Jitte Kooij AV Hylas 7,93 --- 370
18 Marcel Lokkers Startbaan 8,08 --- 344
19 Chris van Meerwijk Startbaan 8,12 8,18 338
20 Herman v d Weij Startbaan 8,16 8,96 331
21 Finn Zoutzeling SV Noordkop 8,21 --- 323
22 Guus Appelman AV Trias 8,26 --- 315
23 Niek de Mul AV Atos 8,31 --- 307
24 Yassine Anwar-Ali AV Trias 8,32 --- 306
25 Tom Brouwer AV Trias 8,38 --- 296
26 Ryan Waasdorp Startbaan 8,43 8,25 289
27 Mees Schuurmans Startbaan 8,62 8,89 260
28 Jens Klepper DEM 8,86 --- 226
29 Kas Wijbenga Startbaan 9,39 9,96 157

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 7,17 7,31 515
2 Daniel Hall AV Zuidwal 7,31 --- 486
3 Jens de Leeuw AV Zuidwal 7,35 --- 478
4 Dante Cronie AV Trias 7,43 7,49 462
5 Adne De Munnik AV Feniks 7,56 --- 437
6 Mees van der Loo AV Hera 7,59 --- 431
7 Felix Kuil DEM 7,65 7,98 420
8 Stef Brasser DEM 7,66 7,40 418
9 Guus Hoekstra DEM 7,69 7,58 412
10 Duuk Doesburg DEM 7,71 7,78 409
11 Thierry van Diggelen AV Feniks 7,73 --- 405
12 Tygo van Rijn AV Hera 7,79 --- 394
12 Kian Sportel Groningen 7,79 --- 394
14 Koen Petersen AV Hera 7,83 7,92 387
15 Tijs van Etten DEM 7,88 7,93 378
16 Maximilian van Buren Startbaan 7,89 7,83 377
17 Joris van der Gragt AV Hylas 8,20 --- 325
18 Jay Wijnaar AV Trias 8,26 --- 315
19 Hylke Moeskops AV Hylas 8,27 --- 314
20 Tijn Molenaar AV Lycurgus 8,34 --- 303
21 Koen Kemper ARV Ilion 8,39 --- 295
22 Tijn van Pruissen AV Hylas 8,40 --- 293
23 Finn Sanders AV Hera 8,42 --- 290
24 Stijn Bosma Startbaan 8,55 9,11 271
25 Waldemar Baumann Startbaan 8,78 9,42 237
26 Christian Caddeo DEM 8,81 9,11 233
Skye Sarlemijn WRNG DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Rylan Stins DEM 8,04 8,01 351
2 Samuel Sumter Startbaan 8,12 8,52 338
3 Tim de Jong AV Hera 8,26 --- 315
4 Yaban Mentes Startbaan 8,40 8,87 293
4 Ricardo Zirschky SAV 8,40 --- 293
6 Elaijh Groenbast AV Feniks 8,55 --- 271
6 Joep Hoekstra DEM 8,55 8,38 271
8 Wessel van der Gragt AV Hylas 8,90 --- 221
Daan de Haas SAV DNS --- 0
Dax Haakman SAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Jayda Koeten WRNG 6,99 --- 553
2 Lauren Timucin Startbaan 7,09 6,92 532
3 Emily de Groot AV Wijchen 7,10 6,90 529
4 Emma Le Blansch Hollandia 7,12 6,90 525
5 Leila Smits SV Noordkop 7,18 --- 512
6 Kris Hoogeland AV Hylas 7,21 --- 506
7 Fenna van Wijk AV Lycurgus 7,34 --- 480
8 Tess de Weger AV Lycurgus 7,37 --- 474
9 Eva Boumans Hollandia 7,40 7,44 468
10 Famke Heilig SAV 7,42 --- 464
11 Tess van de Kerkhof AV Texel 7,43 7,30 462
12 Lincy van Reeuwijk DEM 7,45 --- 458
13 Cassidy van Maaren AV Atos 7,47 --- 454
14 Britt Molenaar AV Lycurgus 7,48 --- 452
15 Matilda de Groot AV Wijchen 7,49 7,10 450
16 Liv De Vries AV Atos 7,50 --- 448
16 Femke Hidding AV Hylas 7,50 7,30 448
18 Sophie de Haas SAV 7,56 7,29 437
19 Alyshia Flamand Avantri 7,65 --- 420
20 Britt Visser SAV 7,66 --- 418
21 Marije Poelman DEM 7,72 --- 407
22 Selina Claassen AV Atos 7,78 --- 396
23 Caitlin Wismeijer Startbaan 7,79 7,56 394
24 Femke van Velzen SAV 7,81 --- 391
25 Lilian Groot AV 1923 7,85 --- 384
26 Melody Eekelschot Startbaan 7,88 7,67 378
27 Jennecy Prokop Phanos 7,92 --- 371
27 Eva Snoek WRNG 7,92 --- 371
29 Elisa Hartwijk NEAV 8,07 --- 346
30 Lana Sanches AV Hera 8,32 8,24 306
31 Fleur van der Schaaf WRNG 8,34 --- 303
32 Cherie Wijnberge DEM 8,41 --- 292
33 Jill Struijs SAV 8,51 --- 277
34 Loek Niekoop AV Trias 8,52 --- 275
35 Carice Gerritsen Startbaan 8,64 8,90 257
36 Fileine Rebel AV Zuidwal 8,68 --- 252
37 Britt Seeger AV Hera 8,71 --- 247
38 Anouck Zwagemaker SAV 8,74 --- 243
39 Nienke de Raadt AV Zuidwal 8,91 --- 219
40 Isabelle Lankreijer BAV 9,07 9,41 198
41 Elke Wijbenga Startbaan 9,30 9,57 168
Fiene van het Kaar AV Suomi DNS --- 0
Julia Crins ARV Ilion DNS 6,63 0
Liz Schoonhoven AV Atverni DNS --- 0
Nikki van Minnen WRNG DNS --- 0
Iris Vonk WRNG DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam 40mOBPPunten totaal
1 Eline van Langen SAV 7,10 --- 529
2 Romy Yasar AV `40 7,48 7,43 452
3 Ceylin Sarikaya DEM 7,49 7,63 450
4 Noa Boutkan Olympus `70 7,58 7,33 433
4 Lea Rosic DEM 7,58 7,76 433
6 Gioia Pierik Startbaan 7,85 7,90 384
6 Maya Bijron NEAV 7,85 --- 384
8 Ilse Boumans Hollandia 7,89 7,23 377
8 Lana van d... Klooster DEM 7,89 8,10 377
10 Elisa Koningstein SV Noordkop 7,98 --- 361
10 Cassidy Hilgerink AV Hera 7,98 7,66 361
12 Siobhán Fullington DEM 8,05 --- 349
13 Veerle Koot AV Zuidwal 8,09 --- 343
14 Juliet Jonk AV Edam 8,17 8,23 330
15 Lynn Langereis Startbaan 8,27 --- 314
16 Sofia Kes DEM 8,31 8,72 307
17 Tessa Zwaanenburg AV Hera 8,41 --- 292
18 Yenthe Zonneveld AV Hylas 8,43 8,29 289
19 Kim de Greeuw Hollandia 8,48 --- 281
20 Saar Niekoop AV Trias 8,54 --- 272
21 Kim van Keulen Hollandia 8,76 --- 240
22 Bo van Ooijen DEM 8,96 8,34 213
23 Veerle Bierman AV Hylas 9,04 --- 202
24 Indy van K... Denneman AV Hera 9,25 --- 175
25 Madelief Ursem DEM 9,39 --- 157
Neva Berkhof Hollandia DNS --- 0
Julia Jongedijk AV 1923 DNS --- 0