Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Joris Mantel AV 1923 3:45,45 3:27,00
2 Biek Komen AV Hylas 3:48,46 ---
3 Manuel Pa...Westerloo Startbaan 3:50,62 3:42,37
4 Manuel Cronie AV Trias 3:51,22 ---
5 Kas Commandeur DEM 3:51,25 3:56,70
6 Riley Groenbast AV Feniks 3:51,74 3:42,25
7 Diede Schotsman AV Zuidwal 3:53,41 ---
8 Kealan Steba GACH 4:01,43 3:44,74
9 Sven Mulder AV Hylas 4:10,84 ---
10 Thijmen de Gier AV Hylas 4:13,86 4:20,00
11 Sam van Ooijen DEM 4:14,01 4:05,81
12 Hugo Kuil DEM 4:14,22 4:09,65
13 Niels Hagen AV Zuidwal 4:16,17 ---
14 Teun Koppenberg AV Zuidwal 4:20,81 ---
15 Jairo Hopman AV Hera 4:28,65 4:17,40
16 Martijn va...r Meijden AV Hylas 4:30,94 ---
17 Simon Grimbergen AV Zuidwal 4:33,38 ---
18 Ferry Heeremans AV Suomi 4:35,95 ---
19 Merijn Oosterwal DEM 4:37,07 4:43,40
20 Thigo de Leeuw AV Zuidwal 4:37,57 ---
21 Pepijn van...r Meijden AV Hylas 4:39,27 ---
22 Obi George AV Hera 4:41,53 ---
23 Luca David Eli Has AV Hylas 4:47,28 ---
24 Quinn Wijnaar AV Trias 4:58,65 ---
Stef Wijbenga Startbaan DNS 4:26,90
Bjørn Schneider AV Lycurgus DNS ---
Hidde Peter Leiden DNS 3:57,79
Youri van der Linden GACH DNS 3:50,19
Stijn Willegers AV Zuidwal DNS ---
Stijn Bakker AV Zuidwal DNS ---
Timo Bos AV Zuidwal DNS ---
Sam Boender Eindhoven DNS 3:45,00

Uitslagen Jongens Pupil A2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Yvo van den IJssel De Liemers 3:27,33 3:22,13
2 William van Triest Clytoneus 3:27,66 3:28,33
3 Jiri Heppener HRRR 3:37,28 3:51,82
4 Robin den Engelse AV 1923 3:38,03 3:34,00
5 Niels van Bergen Startbaan 3:43,31 3:35,77
6 Jelle Germans AV Hylas 3:44,33 ---
7 Ties Oosting AV Trias 3:44,38 ---
8 Sepp Schulte Castricum 3:44,73 ---
9 Mostafa Al-Bayati NEAV 3:45,15 ---
10 Hidde Hoekstra AV Trias 3:46,11 ---
11 Joeri Appelo SAV 3:49,22 ---
12 Rens Kelder Triathlon 3:55,18 3:46,90
13 Benjamin Götte Triathlon 3:56,37 3:46,28
14 Florian Hasse Startbaan 3:56,55 3:49,80
15 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 3:57,15 ---
16 Thijmen van der Burg AV Hera 3:57,46 ---
17 Ruben Lahat AV Trias 3:57,64 ---
18 Niels Bitter GACH 3:59,11 3:50,00
19 Rowan de Wit NEAV 3:59,31 ---
20 Fabio Valle AV 1923 4:00,93 ---
21 Steven Waasdorp Startbaan 4:08,95 3:54,10
22 Pepijn Koot AV Zuidwal 4:09,95 ---
23 Bas Appelman AV Trias 4:14,07 ---
24 Lars Bergmann Triathlon 4:14,79 4:01,13
25 Guus van Reijsen Startbaan 4:17,10 4:02,80
26 Quinten Burgmeijer AV Trias 4:25,10 ---
27 Mathijs Hoogervorst AV Zuidwal 4:26,15 ---
28 Thijmen Koot AV Zuidwal 4:27,72 ---
29 Kian Sanches AV Hera 4:28,30 3:59,78
30 Sennen Has AV Hylas 4:32,87 ---
31 Ivan Nillesen NEAV 4:37,32 ---
32 Mats Kruijer AV Hylas 4:37,71 ---
33 Jessy Struijs SAV 4:38,01 ---
34 Ivan Deugd AV Trias 4:41,27 ---
35 Senna Gerrits Startbaan 4:48,88 4:42,60
36 Thijmen Dijkman NEAV 5:12,57 ---
37 Skip Blok AV Trias 5:17,11 ---
Mikai Snoek AV Suomi DNS 4:05,14
Ruben Bakker Startbaan DNS 4:05,40
Tobias Pierik Startbaan DNS 3:52,33
Titiaan Kruijver Startbaan DNS 5:03,62
Youri Schneider AV Lycurgus DNS ---
Patrick Hees AV 1923 DNS ---
Teun van Westen SAV DNS ---
Noah Schoonhoven AV Atverni DNS ---
Hessel Braxhoofden AV Hylas DNS ---
Mika Zonneveld AV Hylas DNS ---
Marne van der Kooi AV Impala DNS ---

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 3:49,45 ---
2 Luuk Boutkan Olympus `70 3:54,37 3:55,00
3 Zeb Tesselaar AV Hera 3:54,46 3:57,00
4 Sven de Haas SAV 3:58,84 ---
5 Jarit Kershof Startbaan 4:06,00 ---
6 Rafael Bunink AV Hylas 4:11,65 ---
7 Dmitri Sabados AV Hera 4:16,26 ---
8 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 4:16,58 4:33,00
9 Marcel Lokkers Startbaan 4:17,39 ---
10 Delano van Zandvoort AV Lionitas 4:18,08 4:33,00
11 Mike de Jong AV Hera 4:25,41 ---
12 Finn Zoutzeling SV Noordkop 4:29,96 ---
13 Yassine Anwar-Ali AV Trias 4:32,51 ---
14 Thomas van Beek AV Trias 4:35,27 ---
15 Ryan Waasdorp Startbaan 4:38,99 ---
16 Guus Appelman AV Trias 4:40,82 ---
17 Jitte Kooij AV Hylas 4:43,03 ---
18 Herman v d Weij Startbaan 5:04,27 ---
19 Jens Klepper DEM 5:05,90 5:30,00
20 Kas Wijbenga Startbaan 5:07,62 ---
21 Mees Schuurmans Startbaan 5:11,10 ---
22 Tom Brouwer AV Trias 5:19,93 ---
Chris van Meerwijk Startbaan DNS ---
Boris Klaver ARV Ilion DNS 4:00,00
Koen Zonneveld DEM DNS 4:08,88
Niek de Mul AV Atos DNF ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Laila Yahyaoui Almere `81 3:28,07 ---
2 Jinte Braas SAV 3:30,70 3:25,38
3 Abigail Noruwa BAV 3:38,12 3:52,21
4 India Plomp Hollandia 3:39,74 3:44,00
5 Marit Brand AV Hylas 3:41,84 3:42,06
6 Meike Rozemeijer AV Hera 3:46,61 ---
7 Fanny den Uyl Startbaan 3:49,74 3:56,27
8 Brenda de Vos NEAV 3:51,78 ---
9 Kaitlijn v... Dongeren SAV 3:52,76 3:37,00
10 Isa Schram DEM 3:53,47 3:43,56
11 Laura Babucci NEAV 3:55,72 ---
12 Sophie Le Blansch Hollandia 4:00,48 3:53,00
13 Jill Uilhoorn Fivelstreek 4:01,43 ---
14 Tara de Greeuw Hollandia 4:02,91 ---
15 Mayke Ruige AV Lionitas 4:12,65 ---
16 Baukje Lijzenga HRRR 4:14,09 ---
17 Sennah Bax AV Hylas 4:14,50 ---
18 Luna Pedemonte Olympus `70 4:20,16 ---
19 Chiméne Ooms WRNG 4:21,05 ---
20 Mila de Bruin AV Lycurgus 4:37,91 ---
21 Imme van de Kerkhof AV Texel 4:41,17 ---
22 Jeslyn Doran NEAV 4:53,69 ---
23 Rachida Loukili DEM 5:10,70 ---
24 Aïsha Buskens AV Hera 5:14,47 ---
Sophie Roos Hollandia DNS 3:42,00
Nikki de Smit Hollandia DNS ---
Anneke Poszig AV Texel DNS ---
Kim van Soesbergen WRNG DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Selina Franken AV Zeewolde 3:21,67 3:11,38
2 Roanna Geleijn De Spartaan 3:29,28 3:25,29
3 Febe Bakker BAV 3:30,22 3:38,72
4 Debora van Langen SAV 3:34,08 3:24,00
5 Renske Drenten AV Lionitas 3:35,12 3:42,67
6 Maud Visscher Groningen 3:38,52 3:27,21
7 Jasmijn Bakker AV Sparta 3:39,77 3:39,02
8 Anniek van Triest Clytoneus 3:43,71 3:45,03
9 Maaike Wiebers Hollandia 3:45,40 3:35,29
10 Sascha Kroon AV Lycurgus 3:47,65 ---
11 Sarah de Vries AV Impala 3:48,16 3:47,41
12 Danielle Grijpink Tempo AV 3:48,57 3:32,30
13 Anne Taats...alenstijn DEM 3:52,31 ---
14 Roshwita Holstein AV Sparta 3:53,75 3:44,95
15 Naomi Eskes AV Zuidwal 4:02,09 ---
16 Marit Schoemaker ARO `88 4:15,93 ---
17 Tessa Westland AV Zuidwal 4:21,16 ---
18 Sophie Fischer AV Hylas 4:26,13 ---
19 Lotte Bierman AV Hylas 4:26,81 ---
Yara Molenaar AV Hera DNS ---
Asraar Kortokela AV Zuidwal DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Maud de Jong AV 1923 3:37,21 3:30,00
2 Noa de Boer HRRR 3:46,44 3:43,94
3 Marly Swinkels Eindhoven 3:50,67 3:36,00
4 Eliza Huizinga Groningen 3:52,99 ---
5 Fiene Jonk AV Edam 3:53,19 3:56,73
6 Fieke Sportel Groningen 4:02,62 4:00,14
7 Jara Heppener HRRR 4:06,49 4:14,23
8 Isa De Groot AV Hylas 4:07,51 3:55,00
9 Romy Bendanon Triathlon 4:08,79 3:56,00
10 Naomi Zirschky SAV 4:08,95 ---
11 Zoey de Vries AV Impala 4:10,21 3:59,50
12 Rosalie te...uggencate AV Hera 4:10,48 3:56,87
13 Micky Kraakman AV Hylas 4:11,09 ---
14 Inez Keun Groningen 4:11,47 4:02,00
15 Delilah Hilgerink AV Hera 4:12,01 ---
16 Evelien va...Vilsteren Startbaan 4:12,10 4:05,60
17 Maartje Tuil Hollandia 4:16,90 4:14,00
18 Frederiek van Wetten Startbaan 4:16,94 4:13,70
19 Jade Broer Triathlon 4:17,77 ---
20 Maura Kes DEM 4:24,71 2:13,47
21 Lotte Westland AV Zuidwal 4:25,14 ---
22 Melissa Markwat DEM 4:26,16 4:11,93
23 Maria Di Persio AV Hylas 4:26,40 ---
24 Larissa Visser AV Zuidwal 4:34,11 ---
25 Kim Duin AV Hera 4:35,25 ---
26 Tess Kuijer AV Zuidwal 4:36,00 ---
27 Marieke Lakenman SAV 4:37,82 ---
28 Epy Beerse Almere `81 4:38,51 3:57,00
29 Nova Karijoredjo DEM 4:44,61 4:47,81
30 Sterre Ursem DEM 4:58,57 5:36,36
31 Robin van Klaveren AV Texel 5:00,20 ---
32 Evie Lub SAV 5:04,67 ---
33 Anne Kuijer DEM 5:06,58 4:11,22
34 Ediah Apolloni Startbaan 5:34,07 5:37,20
35 Sigrid Schaap AV Zuidwal 5:34,96 ---
Adinda Torabkhani Startbaan DNS 5:02,93
Suzanne V...n 't Holt NEAV DNS ---
Carmen Van Soest GACH DNS 4,11
Tess Haakman SAV DNS ---
Suraya Buskens AV Hera DNS ---
Lotte Konijn AV Zuidwal DNS ---
Mirthe Knibbe AV Zuidwal DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Britt de Graaf DEM 3:38,92 3:43,00
2 Liz Jonk AV Edam 3:48,68 3:40,87
3 Anthe Troost HRRR 3:49,28 3:48,00
4 Lynn Van Vlaanderen AV Edam 3:50,33 ---
5 Maud te Pas AV Zuidwal 3:50,52 3:30,51
6 Jackie Vissers HLLS 3:50,71 3:42,42
7 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 3:51,30 4:02,59
8 Hannah Rebel AV Zuidwal 3:51,59 ---
9 Floortje Lusthof Olympus `70 3:52,13 3:35,00
10 Benita Beerse Almere `81 3:54,72 ---
11 Fiene Rosendaal DEM 3:56,02 3:43,11
12 Jill Hoeve Hollandia 4:02,30 ---
13 Sarah van Exel AV Hylas 4:08,09 4:11,92
14 Anne Jongedijk AV 1923 4:08,87 ---
15 Ella Klumpenhouwer SAV 4:09,15 ---
16 Lisa Molenaar DEM 4:12,16 4:21,27
17 Iris Loonstra HLLS 4:13,84 3:48,30
18 Sienna Smit DEM 4:14,84 4:13,57
19 Berrit Roex Triathlon 4:20,66 ---
20 Rosalie Franken Almere `81 4:21,09 ---
21 Emma Simon AV Hera 4:21,60 ---
22 Lilian van der Ent De Spartaan 4:22,18 3:46,32
23 Melissa van Velzen SAV 4:26,03 ---
24 Amber Adriaansen SV Noordkop 4:30,73 4:16,00
25 Iza Koopman SAV 4:37,19 ---
26 Julia Pieterse De Spartaan 4:37,42 ---
27 Lisette Wagemaker AV Zuidwal 4:39,08 ---
28 Yara Lena Herwegh DEM 4:40,37 5:00,00
29 Irene Snoek Startbaan 4:42,12 4:11,70
30 Jikke Baumann Startbaan 4:42,64 4:56,60
31 Tuulia Berents Startbaan 4:55,89 4:57,30
32 Djuna Gersen Startbaan 4:56,54 4:04,90
33 Vicky Haan NEAV 4:56,64 ---
34 Kira Bremer AV Hera 5:05,17 ---
35 Kirsten Hartwijk NEAV 5:09,03 ---
36 Floor Leeflang AV Zuidwal 5:10,41 ---
37 Charlize EG AV Hylas 5:41,27 ---
Milou Verweij Startbaan DNS 4:46,10
Kaitlyn Groot AV 1923 DNS ---
Doris Thomas AV 1923 DNS ---
Kyra van der Meer Triathlon DNS 4:24,00
Anouk Ronday SAV DNS ---
Eva Heilig SAV DNS ---
Eveline Kappar AV Hera DNS ---
Floor van Minnen WRNG DNS ---
Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Britt Molenaar AV Lycurgus 3:47,34 3:55,00
2 Fenna van Wijk AV Lycurgus 3:50,71 3:55,00
3 Tess de Weger AV Lycurgus 3:53,97 4:00,00
4 Eva Boumans Hollandia 4:06,85 3:43,00
5 Emma Le Blansch Hollandia 4:09,35 3:59,00
6 Leila Smits SV Noordkop 4:13,32 4:30,00
7 Emily de Groot AV Wijchen 4:14,60 ---
8 Lauren Timucin Startbaan 4:14,66 ---
9 Cassidy van Maaren AV Atos 4:16,56 3:55,00
10 Tess van de Kerkhof AV Texel 4:18,51 ---
11 Liv De Vries AV Atos 4:20,01 ---
12 Femke van Velzen SAV 4:20,09 ---
13 Femke Hidding AV Hylas 4:21,96 4:18,00
14 Britt Visser SAV 4:22,13 ---
15 Kris Hoogeland AV Hylas 4:26,06 ---
16 Matilda de Groot AV Wijchen 4:27,85 ---
17 Selina Claassen AV Atos 4:28,23 3:59,00
18 Sophie de Haas SAV 4:32,68 ---
19 Elisa Hartwijk NEAV 4:33,06 ---
20 Caitlin Wismeijer Startbaan 4:34,71 ---
21 Eva Snoek WRNG 4:36,66 ---
22 Marije Poelman DEM 4:40,60 4:49,00
23 Fleur van der Schaaf WRNG 4:47,18 ---
24 Jennecy Prokop Phanos 4:49,97 ---
25 Carice Gerritsen Startbaan 4:52,96 ---
26 Lana Sanches AV Hera 4:59,76 ---
27 Melody Eekelschot Startbaan 5:01,20 ---
28 Jill Struijs SAV 5:01,33 ---
29 Elke Wijbenga Startbaan 5:02,95 ---
30 Fileine Rebel AV Zuidwal 5:03,07 ---
31 Lincy van Reeuwijk DEM 5:05,26 4:55,00
32 Cherie Wijnberge DEM 5:06,85 4:26,00
33 Loek Niekoop AV Trias 5:30,98 ---
34 Nienke de Raadt AV Zuidwal 5:38,77 ---
35 Britt Seeger AV Hera 5:53,04 ---
Julia Crins ARV Ilion DNS ---
Famke Heilig SAV DNS ---
Liz Schoonhoven AV Atverni DNS ---
Nikki van Minnen WRNG DNS ---
Iris Vonk WRNG DNS ---
Jayda Koeten WRNG DNS ---