Uitslagen Jongens Pupil A Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Tristen Strooper Team 10 48,50 --- 146 146
2 Sieb Stiemer Team 09 45,00 40,00 134 134
3 Mathijs van Os Team 10 41,60 --- 122 122
4 Lucas Koeling Team 03 39,50 30,50 114 114
5 Casper Couwenberg Team 05 39,00 40,50 112 112
6 Ryan Heeren Team 12 38,50 37,50 111 111
7 Guus van Oirschot Team 03 38,00 --- 109 109
7 Robbie Smulders Team 05 38,00 41,50 109 109
9 Jesse Boomaars Team 02 37,50 --- 107 107
10 Luuk Pelkmans Team 02 37,00 --- 105 105
11 Samuel Dobbelstein Team 05 36,50 34,50 103 103
12 Luuk Verhoeven Team 03 35,50 35,50 100 100
13 Juriaan Visser Team 06 35,00 --- 98 98
14 Dirk Lorkeers Team 02 34,50 --- 96 96
15 Kilan Goddijn Team 02 34,00 --- 95 95
16 Julius Nolet Team 05 32,50 --- 89 89
17 Tim Withagen Team 07 32,00 --- 88 88
17 Finn van Zomeren Team 01 32,00 --- 88 88
19 Fergus Tabor Team 03 31,00 29,00 84 84
19 Senna Bogers Team 12 31,00 --- 84 84
21 Orlando Louwers Team 08 30,50 --- 82 82
21 Xavier van Zutven Team 05 30,50 --- 82 82
23 Ruben Segers Team 10 30,00 29,00 81 81
24 Nick van Bree Team 08 29,50 --- 79 79
24 Chris de Kort Team 09 29,50 34,50 79 79
26 Bjarne Maas Team 07 28,50 --- 75 75
27 Ivar van Doorn Team 09 28,00 24,50 74 74
27 Dylano Baas Team 09 28,00 29,00 74 74
27 Matthijs Segers Team 10 28,00 29,00 74 74
30 Jibbe Leenders Team 05 28,00 31,50 74 0
31 Luuk Groenewegen Team 09 27,50 33,00 72 0
32 Beer Vergeer Team 06 27,50 --- 72 72
33 Floris Milder Team 05 27,00 --- 70 0
34 Quinten Jongkind Team 07 26,00 22,00 67 67
35 Tijn van den Berg Team 10 25,00 22,50 63 63
35 Zeb van den Hurk Team 03 25,00 26,50 63 63
37 Lars Bloemers Team 02 24,50 --- 62 0
38 Tijl Hes Team 09 23,50 24,00 58 0
39 Merlijn Pellis Team 02 22,50 --- 55 0
40 Koen Milder Team 05 21,00 --- 49 0
41 Timo Van Ravestein Team 06 20,50 --- 48 48
42 Sebastiaan Prins Team 06 20,50 --- 48 0
43 Teun Bleumer Team 09 19,00 21,00 43 0
43 Dyero IJzermans Team 07 19,00 --- 43 0
45 Stijn Roersma Team 03 18,50 --- 41 0
46 Dani Goorden Team 01 18,50 --- 41 41
47 Ruben Uij...ewilligen Team 01 17,50 --- 38 38
48 Pim van der Maale Team 01 16,00 --- 33 33
49 Mika van Borrendam Team 07 15,50 --- 31 0
50 Milan van Rooij Team 10 13,00 --- 23 0
51 Matthijs Quartel Team 01 12,00 --- 19 0
51 Casper den Haan Team 01 12,00 --- 19 0
53 Casper Blonk Team 12 11,50 --- 18 0
Juul van Dongen Team 05 DNS 27,50 0 0

Uitslagen Jongens Pupil B Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Rick Brom Team 23 31,00 28,00 119 119
2 Max van den Boom Team 15 28,50 --- 107 107
3 Teije Fleskens Team 15 26,50 28,50 99 99
3 Matthijs Buijsen Team 16 26,50 --- 99 99
5 Luuk Roubroeks Team 19 25,00 --- 92 92
6 Pelle Boinck Team 16 24,50 23,00 90 90
7 Tristan Van Meer Team 16 23,50 --- 85 0
8 Isaiah Taal Team 22 23,00 --- 83 83
9 Melle van der Zanden Team 16 22,50 21,50 81 0
10 Jorrit Verhagen Team 22 21,50 --- 77 77
10 Jurre van Hout Team 21 21,50 22,50 77 77
12 Xander Hellenbrand Team 15 21,00 --- 75 75
13 Tijmen Rotte Team 14 20,50 --- 72 72
13 Bas van der Made Team 20 20,50 --- 72 72
15 Tijn Janssens Team 14 20,00 --- 70 70
15 Baher Bakr Team 20 20,00 --- 70 70
17 Ezra Born Team 20 19,00 --- 66 66
18 Cas Keetels Team 13 18,00 --- 62 62
19 Luuk Verbeek Team 14 18,00 --- 62 0
19 Wessel Eijsermans Team 20 18,00 --- 62 0
19 Gijs Linssen Team 22 18,00 --- 62 0
22 Noah Paunussa Team 20 17,00 --- 57 0
23 Tom Hendriks Team 19 16,00 --- 53 53
23 Stijn Uytdehaag Team 15 16,00 --- 53 53
25 Sieb van Manen Team 15 16,00 --- 53 0
26 Wouter van Zunderd Team 16 14,50 --- 47 0
27 Tijn de Kort Team 23 14,00 16,50 44 0
27 Lars de Beer Team 15 14,00 --- 44 0
29 Rens Jansen Team 16 13,50 15,00 42 0
30 Savan Loilargosain Team 21 12,50 --- 38 0
31 Raoul Gulden Team 13 11,50 --- 34 0
32 Mark Franken Team 13 10,50 --- 30 0
33 Tom Kula Team 20 9,50 --- 26 0
33 Thijs Kwaijtaal Team 15 9,50 --- 26 0

Uitslagen Jongens Pupil C Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Ian Baatjes Team 20 26,00 --- 116 116
2 Scott Romijn Team 17 25,50 25,50 113 113
2 Guus Beumer Team 17 25,50 25,50 113 113
4 Luuk van d...ieuwenhof Team 23 23,50 23,00 103 103
5 Senne van de Rest Team 14 22,50 23,00 97 97
6 Lars van Stiphout Team 22 22,00 --- 95 95
6 Jasper Klok Team 23 22,00 --- 95 95
8 Joeri van Helderen Team 18 21,00 --- 90 90
9 Stijn Pero Team 22 20,50 --- 87 87
10 Timo Visser Team 22 20,00 --- 84 84
11 Vincent van der Star Team 13 19,50 --- 82 82
12 Leonard Oti Team 21 18,00 15,00 74 74
13 Rens Maric...genhuizen Team 21 17,50 17,50 71 71
14 Jonas den Heijer Team 17 17,50 --- 71 0
14 Thom Pelkmans Team 17 17,50 --- 71 0
14 David Kok Team 17 17,50 13,50 71 0
17 Maurice van Beurden Team 19 17,00 --- 69 69
17 Justin Peters Team 21 17,00 14,50 69 69
19 Duuk Schapendonk Team 17 17,00 14,50 69 0
20 Robin Bijl Team 17 16,50 19,00 66 0
21 Gijs Versteden Team 21 16,00 --- 64 0
22 Bryan van der Hoek Team 13 15,50 --- 61 61
23 Beau Janssens Team 18 14,50 --- 56 56
23 Jeroen Luijsterburg Team 18 14,50 --- 56 56
25 Floris Smit Team 17 13,50 11,00 51 0
25 Nigel Kerpel Team 24 13,50 --- 51 0
27 Jens Smit Team 24 13,50 --- 51 51
28 Hau Wang Team 20 13,00 --- 48 0
29 Finn Hak Team 22 12,50 --- 46 0
29 Tim van Meer Team 23 12,50 --- 46 0
31 Seth van de Voort Team 19 12,00 --- 43 0
32 Auke Korving Team 13 11,50 --- 41 0
32 Jahmani Franssen Team 19 11,50 --- 41 0
32 Jens van Tetering Team 20 11,50 --- 41 0
35 Haico Noorlander Team 19 11,00 --- 38 0
36 Mick Tap Team 13 10,00 --- 33 0
36 Simon Coomans Team 21 10,00 --- 33 0
36 Daniël Meerman Team 24 10,00 --- 33 0
39 Tim de Kok Team 19 9,50 10,50 31 0
40 Luc Bijvoet Team 24 9,00 --- 28 0
40 Thijs Hellenbrand Team 18 9,00 --- 28 0
42 Tygo van der Schoof Team 20 8,50 --- 26 0
43 Max van Tartwijk Team 18 7,50 --- 21 0
Vince Hartman Team 19 DNS --- 0 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Vortexwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Pupil A Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Eden Brouwers Team 11 33,50 34,00 107 107
2 Lotte Aerts Team 08 31,50 29,00 99 99
3 Tara Tilborgh Team 12 30,00 --- 93 93
4 Linde van Bragt Team 11 29,50 27,00 91 91
5 Georgina Blaine Team 07 28,00 --- 85 85
6 Janne van den Berg Team 11 27,50 27,00 83 83
7 Renske van der Steen Team 11 27,00 23,50 81 81
8 Noa van Velzen Team 11 26,50 25,00 79 79
9 Milou Keulstra Team 08 26,00 --- 77 77
10 Iris Vugts Team 09 25,00 22,50 73 73
11 Angel-Lynn van Vugt Team 02 24,50 23,50 71 71
12 Micki Geijsels Team 08 24,00 --- 69 69
13 Tinka Fokke Team 07 23,50 --- 67 67
14 Nina de Jong Team 09 23,00 22,00 65 0
15 Eliza Dielhof Team 08 22,50 --- 63 0
15 Sarah Buijs Team 02 22,50 --- 63 0
15 Stara Carmelia Team 07 22,50 --- 63 0
18 Mila Strooper Team 10 22,20 --- 62 0
19 Iris van Sluisveld Team 08 22,00 --- 61 0
20 Amber van Gurp Team 10 21,50 --- 59 0
21 Noëlle Schalk Team 12 21,00 --- 57 57
22 Ylva den Heijer Team 02 21,00 --- 57 0
22 Renske Gottenbos Team 03 21,00 --- 57 0
24 Lynn Heeren Team 03 20,50 22,00 55 0
24 Sophie van... Boogaart Team 03 20,50 --- 55 0
24 Nienke Overmeijer Team 11 20,50 20,50 55 0
27 Yvanka Wesdorp Team 12 20,50 --- 55 55
27 Loïs Konings Team 04 20,50 --- 55 55
27 Yanou van ...ijenbroek Team 04 20,50 --- 55 55
30 Hilde van Zantvoort Team 09 20,00 19,50 53 0
30 Anna van der Eijk Team 09 20,00 16,00 53 0
32 Djayla Hoek Team 02 19,50 17,50 51 0
33 Daniek van Loon Team 06 19,50 --- 51 51
33 Nina van Oorschot Team 04 19,50 --- 51 51
35 Mare ter Wal Team 06 19,00 --- 49 49
36 Fenne Bijlhouwer Team 07 19,00 --- 49 0
37 Noa Casparie Team 04 19,00 --- 49 49
38 Gaby van Sluisveld Team 08 18,50 --- 47 0
39 Sanne van de Wiel Team 08 18,00 --- 45 0
40 Floor Schilder Team 04 17,50 --- 43 43
41 Elien Smits Team 06 17,00 22,00 41 0
41 Isis Maas Team 06 17,00 --- 41 0
41 Anne van Zimmeren Team 04 17,00 --- 41 0
44 Tika Spijkers Team 11 16,50 --- 39 0
44 Amarah Garcia Team 04 16,50 --- 39 0
46 Seline de Neef Team 12 16,00 --- 38 0
46 Jasmijn van Geloof Team 11 16,00 --- 38 0
48 Feline Verboven Team 11 15,50 --- 36 0
49 Manon Apeldoorn Team 06 15,00 --- 34 0
49 Jady Bakx Team 04 15,00 --- 34 0
51 Lana Wang Team 06 14,50 --- 32 0
52 Roza Willemen Team 02 14,00 --- 30 0
52 Roos Jansen Team 04 14,00 --- 30 0
54 Mila Prinsen Team 01 11,00 --- 19 19
55 Fleur van Gaans Team 04 11,00 --- 19 0
56 Ghislaine Schalk Team 12 10,00 --- 15 0
57 Naomi Kocken Team 01 9,50 --- 13 0
57 Senna van Oorschot Team 04 9,50 --- 13 0
57 Babet van Dommele Team 04 9,50 --- 13 0
60 Yfke van Manen Team 04 8,00 --- 8 0
Floor Verhoeven Team 10 DNS --- 0 0
Fenna Winkel Team 02 DNS --- 0 0
Sophie van der Sande Team 06 DNS --- 0 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Iris de Jong Team 16 25,00 21,50 101 101
2 Merel van Geloof Team 16 23,00 --- 92 92
3 Tessa Noom Team 16 22,50 --- 89 89
4 Lieve Stoffelsen Team 14 20,00 --- 77 77
5 Sofie Werners Team 22 19,50 --- 75 0
6 Faylinn Jansen Team 20 18,50 --- 70 70
6 Anouk Langstraat Team 24 18,50 --- 70 70
8 Britt van Nieuwburg Team 21 18,00 --- 68 68
9 Veroline Sanders Team 22 17,00 --- 63 0
10 Mila van Mook Team 15 17,00 --- 63 63
11 Fenna Mallens Team 14 16,50 --- 61 0
11 Fieke van Gemert Team 16 16,50 14,50 61 0
13 Puck van Gils Team 14 16,00 --- 58 0
13 Nienke van...en Boomen Team 23 16,00 15,50 58 0
15 Elza Staring Team 21 15,50 14,00 56 0
15 Anne Heijnen Team 14 15,50 --- 56 0
17 Eva den Boer Team 18 15,00 --- 54 54
18 Julia Graat Team 23 15,00 14,00 54 0
18 Sanne van Dongen Team 23 15,00 15,50 54 0
18 Quinty Dammers Team 16 15,00 16,50 54 0
21 Anouk van der Linden Team 21 14,50 15,00 51 0
21 Maud Lambregts Team 15 14,50 --- 51 0
23 Linde Berendsen Team 16 13,50 --- 47 0
24 Yara Prinsen Team 13 13,00 --- 44 44
25 Renée Schutte Team 16 13,00 14,50 44 0
25 Mandy Uij...ewilligen Team 15 13,00 --- 44 0
25 Imke van Zimmeren Team 15 13,00 --- 44 0
28 Indy Brinkman Team 13 12,50 --- 42 0
28 Pukk Korsten Team 21 12,50 --- 42 0
30 Jade van de Rest Team 14 12,00 14,00 40 0
31 Lotte de Grave Team 16 11,00 --- 35 0
31 Dylana Goorden Team 15 11,00 --- 35 0
33 Lykke van de Vegte Team 24 10,50 --- 33 0
33 Myrthe Belt Team 14 10,50 --- 33 0
35 Mila Broekhuijsen Team 20 10,00 --- 30 0
36 Isa Verkoeijen Team 14 9,00 --- 26 0
37 Kendra Noorlander Team 19 8,50 --- 24 0
38 Lotte Damen Team 14 7,00 --- 17 0
39 Meike Koeman Team 20 6,00 --- 12 0
Esther Van Os Team 21 DNS --- 0 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Vortexwerpen

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Nora Suijkerbuijk Team 18 21,00 --- 105 105
2 Maud van Rijsewijk Team 17 18,00 16,00 86 86
3 Myrthe Willems Team 17 16,50 15,00 77 77
4 Katja Houtepen Team 14 16,00 --- 74 74
4 Annabel Gnodde Team 23 16,00 16,00 74 74
4 Eva Voets Team 17 16,00 18,50 74 74
4 Joan Zwakenberg Team 24 16,00 --- 74 74
8 Sara Beumer Team 17 15,50 15,50 71 0
9 Lynn Sterken Team 19 15,00 --- 68 68
10 Maud Boinck Team 17 15,00 9,50 68 0
11 Fem Peeters Team 23 13,50 10,50 59 59
12 Noor Bengayou Team 23 13,50 15,00 59 0
13 Elize Bogers Team 24 13,00 --- 56 56
13 Daisy van Tilborgh Team 24 13,00 --- 56 56
15 Siri Groenewegen Team 21 13,00 12,00 56 0
15 Saskia Grosfeld Team 23 13,00 11,00 56 0
15 Juno Bolder Team 22 13,00 --- 56 0
15 Liv Soyo Team 17 13,00 13,50 56 0
19 Liz Broks Team 13 12,50 --- 53 53
20 Anouk Rutjes Team 18 12,50 --- 53 0
21 Fieke van Sijll Team 19 11,50 --- 48 48
22 Romy Schneider Team 24 11,00 --- 45 0
23 Ileyke Kiliç Team 13 10,50 --- 42 0
23 Joyce van Sluisveld Team 22 10,50 --- 42 0
23 Ise van Agtmaal Team 24 10,50 --- 42 0
26 Elle van Ravestein Team 19 9,50 8,00 36 0
26 Elisa Freij Team 24 9,50 --- 36 0
28 Tess Aerts Team 22 9,00 10,50 33 0
28 Tess van Heijningen Team 18 9,00 --- 33 0
30 Rowena Stok Team 24 8,50 --- 30 0
31 Maud de Beer Team 18 8,00 --- 27 0
32 Tara Castenmiller Team 23 7,50 --- 24 0
33 Dewi Gulden Team 13 7,00 --- 22 0
33 Floor Engels Team 13 7,00 --- 22 0
33 Eline Terhell Team 18 7,00 --- 22 0
36 Isabel Kocken Team 13 6,00 --- 16 0
36 Elin van Treijen Team 23 6,00 --- 16 0
38 Sofie Nagelkerke Team 18 5,50 --- 13 0
Isabelle v...der Sande Team 20 DNS --- 0 0
Mayte Mar...z Wiericx Team 18 DNS --- 0 0
Test Test Team 18 --- ---

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Vortexwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten