Uitslagen Jongens Pupil A Meters maken

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Jeffrey de Kok HLLM Team 3 1650,00 --- 85
2 Jelmer de Gauw AV Zaanland Team 1 1625,00 --- 82
3 Ivar Molenaar AV Suomi Team 2 1475,00 --- 62
4 Sepp Mooren HLLM Team 3 1450,00 --- 59
4 Ciske Keukens HLLM Team 3 1450,00 --- 59
6 Gijs de Vreugd AV Suomi Team 2 1400,00 --- 54
6 Mike van der Veen AV Suomi Team 1 1400,00 --- 54
8 Tom van Susteren HLLM Team 3 1375,00 --- 51
9 Marijn van den Berg AV Zaanland Team 1 1350,00 --- 48
10 David Bouwens AV Suomi Team 2 1325,00 --- 45
10 Leco van Zoelen AV Suomi Team 2 1325,00 --- 45
12 Thyne Schop AV Suomi Team 1 1275,00 --- 40
13 Mees Timmer AV Suomi Team 2 1250,00 --- 38
13 Mikai Snoek AV Suomi Team 1 1250,00 --- 38
13 Rick Haan AV Suomi Team 1 1250,00 --- 38
13 Teun Kloosterman AV Suomi Team 1 1250,00 --- 38
17 Cas van Dort HLLM Team 3 1225,00 --- 35
Rohan Jahangier AV Suomi Team 1 DNS --- 0
Tyrone Lak AV Lycurgus Team 2 DNS --- 0
Levi Ravelli KAV Holland Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Meters maken

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Ferry Heeremans AV Suomi Team 4 875,00 --- 46
2 Koen Federer KAV Holland Team 4 825,00 --- 39

Uitslagen Jongens Pupil Mini Meters maken

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Pupil B Meters maken

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Lisa Ouwehand AV Suomi Team 4 900,00 --- 56
2 Babette Bouwens AV Suomi Team 5 875,00 --- 51
3 Maud van Susteren HLLM Team 5 850,00 --- 47
4 Maartje Brakenhoff AV Zaanland Team 5 825,00 --- 43

Uitslagen Meisjes Pupil C Meters maken

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Malou de Gauw AV Zaanland Team 5 975,00 --- 89
2 Esmee Otto AV Zaanland Team 5 825,00 --- 54
2 Anouk Verhaal AV Zaanland Team 5 825,00 --- 54
4 Fiene van het Kaar AV Suomi Team 4 800,00 --- 49
4 Frieda van Schaik KAV Holland Team 4 800,00 --- 49

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Meters maken

# Naam Team DuurOBPPunten totaal
1 Cassidy Hilgerink AV Hera Team 5 950,00 --- 107
2 Anouk de Vries AV Zaanland Team 5 775,00 --- 57