Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam 60m OBPPunten totaal
1 Matthijs Buijsen Spado 9,78 -0.4 m/s--- 513
2 Lyam Noordijk SCSP 9,91 -0.4 m/s--- 492
3 Ezra Boogaard DNMC 9,92 -0.4 m/s--- 490
4 Tristan van Meer Spado 10,03 +1.1 m/s--- 473
5 Max van den Boom THOR 10,35 +1.1 m/s--- 426
6 Jaron De Kock Spado 10,54 +1.1 m/s--- 399
7 Jelle Kreeft AV Spiridon 11,03 -0.4 m/s--- 335
8 Brent Knobel THOR 12,43 +1.1 m/s--- 178

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam 60m OBPPunten totaal
1 Luca Ton DNMC 9,20 +0.4 m/s--- 612
2 Jeremiah Puroja DNMC 9,26 +0.4 m/s--- 601
3 Bjarne Maas Spado 9,70 +0.4 m/s--- 526
4 Jasper Buschman AV Spiridon 9,99 -0.5 m/s--- 480
5 Thimo Linders SV Diomedon 10,14 +0.4 m/s--- 457
6 Dyero IJzermans Spado 10,17 -0.5 m/s--- 452
7 Dries-Peder Janse SV Diomedon 10,38 -0.5 m/s--- 422
8 Morris van...andbergen Spado 10,44 +0.4 m/s--- 413
9 Finn van Zomeren THOR 10,46 -0.5 m/s--- 410
10 Quinten Jongkind Spado 10,51 -0.5 m/s--- 403
11 Max Pelle Spado 10,79 +0.4 m/s--- 366

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter

# Naam 60m OBPPunten totaal
1 Elise Mutsaers Eindhoven 8,85 +1.2 m/s--- 578
2 Selena Jansen Spado 8,91 -0.2 m/s--- 566
3 Stara Carmelia Spado 9,21 -0.2 m/s--- 510
4 Ancia van den Bos THOR 9,23 -0.2 m/s--- 506
5 Brittany Cools THOR 9,30 -0.2 m/s9,05 494
6 Yasmine de Kraker DNMC 9,32 +1.6 m/s--- 490
7 Noortje Lambregts THOR 9,42 +1.2 m/s--- 473
8 Noa Casparie THOR 9,46 +1.6 m/s--- 466
9 Esmee de Baat Spado 9,49 +1.6 m/s--- 461
10 Floor Verkaart Spado 9,50 -0.2 m/s--- 459
11 Yvanka Wesdorp SV Diomedon 9,57 +1.6 m/s--- 447
12 Lotte van Pul Spado 9,78 +1.6 m/s--- 413
13 Luna Pedemonte Olympus `70 9,88 -0.2 m/s--- 397
14 Vera Hultermans Spado 9,92 +1.2 m/s--- 390
15 Daphne Stok Spado 10,02 +1.2 m/s--- 375
16 Solane Schepers Spado 10,04 +1.2 m/s--- 372
17 Rikke Knobel THOR 10,47 +1.2 m/s--- 309
18 Iris Franken Spado 11,59 +1.6 m/s--- 167

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam 60m OBPPunten totaal
1 Mila van Mook THOR 9,40 +1.1 m/s--- 576
2 Tessa Noom Spado 9,98 +0.1 m/s--- 481
3 Maud Lambregts THOR 10,48 +0.1 m/s--- 408
4 Lente de Graauw Spado 10,51 +1.1 m/s--- 403
4 Lorijn Kessels Spado 10,51 +1.1 m/s--- 403
6 Marit van Damme SCSP 10,77 +1.1 m/s--- 368
7 Valerie Pijnen SCSP 10,83 +0.1 m/s--- 360
8 Nadeska Sneijder Spado 10,97 +1.1 m/s--- 342
9 Jane Wijnen Spado 11,00 +0.1 m/s--- 338
10 Naina Ersilia Spado 11,27 +0.1 m/s--- 305
11 Julie van ...Werfhorst Spado 11,59 +0.1 m/s--- 267

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam 60m OBPPunten totaal
1 Georgina Blaine Spado 9,24 -0.7 m/s--- 604
2 Chloé Zerbib DNMC 9,48 -0.7 m/s--- 562
3 Tinka Fokke Spado 9,52 +0.2 m/s--- 555
4 Jolie Baerveldt AVON 9,68 -0.7 m/s--- 529
5 Fenne Bijlhouwer Spado 9,76 +0.2 m/s--- 516
6 Demi Peeters SCSP 9,99 +0.2 m/s--- 480
7 Benthe den Hamer SCSP 10,19 +0.2 m/s--- 449
8 Luanna Vergeer SV Diomedon 10,55 +0.2 m/s--- 398
9 Meike Bouwmeester Rucphen `90 11,22 -0.7 m/s--- 311