Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam 1000mOBPPunten totaal
1 Orlando Louwers AVGM 3:31,51 --- 470
2 Viggo Tijbosch PH 3:32,94 3:14,95 461
3 Daan Schuit SCSP 3:33,09 --- 461
4 Ryan Heeren AV Spiridon 3:33,45 --- 458
5 Benjamin Pijnen SCSP 3:40,99 --- 414
6 Quinten Stijns Spado 3:41,45 --- 411
7 Mink Tebbens THOR 3:43,57 --- 400
8 Jeffrey Rijkhals DNMC 3:43,75 3:26,95 399
9 Tim Withagen Spado 3:45,01 --- 392
10 Gijs Van Deventer THOR 3:48,70 --- 372
11 Cas van Wesel THOR 3:51,39 --- 358
12 Robbie Smulders PH 3:52,12 --- 354
13 Kasper Koopman DNMC 3:54,68 --- 341
14 Felix Linders Spado 4:04,48 --- 294
15 Jorrit Kessels Spado 4:05,54 --- 289
16 Niels Verschuren SCSP 4:05,93 --- 287
17 Joris Oosterveld Spado 4:08,54 --- 275
18 Sem Euser DNMC 4:09,70 --- 270
19 Pim van der Maale THOR 4:14,14 --- 251
20 Jude Khalil THOR 4:14,27 3:57,00 250
21 Roland van Dijk THOR 4:22,62 --- 215
22 Sjors van Zomeren THOR 4:26,04 --- 202
23 Julian Nijssen SV Diomedon 4:26,91 --- 198
24 Sjors van der Wal Spado 4:28,46 --- 192
25 Marc van den Boom THOR 4:34,88 --- 168
26 Luc van de Werfhorst Spado 4:37,82 --- 158
27 Alex Franssen THOR 4:44,75 --- 133
Jason Brouwers THOR DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Ezra Boogaard DNMC 3:34,27 ---
2 Robin Stevens SV Diomedon 3:50,84 ---
3 Matthijs Buijsen Spado 3:55,53 ---
4 Tristan van Meer Spado 4:06,36 ---
5 Jelle Kreeft AV Spiridon 4:15,46 ---
6 Lyam Noordijk SCSP 4:20,22 ---
7 Max van den Boom THOR 4:29,65 ---
8 Brent Knobel THOR 4:32,37 ---
9 Jaron De Kock Spado 4:50,01 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Nadeska Sneijder Spado 4:06,03 ---
2 Mila van Mook THOR 4:09,04 ---
3 Valerie Pijnen SCSP 4:16,35 ---
4 Lorijn Kessels Spado 4:16,39 ---
5 Naina Ersilia Spado 4:17,28 ---
6 Tessa Noom Spado 4:24,75 ---
7 Marit van Damme SCSP 4:35,09 ---
8 Jane Wijnen Spado 5:19,05 ---
9 Julie van ...Werfhorst Spado 5:19,34 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Jolie Baerveldt AVON 3:43,26 ---
2 Luanna Vergeer SV Diomedon 3:58,21 ---
3 Fenne Bijlhouwer Spado 4:00,38 ---
4 Tinka Fokke Spado 4:05,70 ---
5 Benthe den Hamer SCSP 4:11,31 ---
6 Georgina Blaine Spado 4:15,92 ---
7 Demi Peeters SCSP 4:27,71 ---