Uitslagen Jongens Junior A 300 meter horden

# Naam ResOBP
Daniël Donse HLLM DNS ---

Uitslagen Jongens Junior B 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Timo Brandehof HLLM 50,17 ---
2 Noah Verboom HLLM 50,19 ---
3 Stefan van Langen HLLM 50,39 ---

Uitslagen Jongens Junior C 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Nick van Santen HLLM 52,75 ---
2 Nathan Verboom HLLM 52,84 ---
3 Jan Mesman HLLM 58,53 ---
Remco van der Flier HLLM DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Ezra Verboom HLLM 55,14 ---
2 Wesley van...as de Bie HLLM 59,48 ---
3 Jayden Greene HLLM 1:10,44 ---
4 Yoeri Verburg HLLM 1:13,44 ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Rutger Boxman HLLM 1:04,91 ---
2 Quint van der Riet HLLM 1:05,10 ---
3 Menno Veerkamp HLLM 1:05,38 ---
4 Timo van Ruiten HLLM 1:07,50 ---
5 Manu Huijsman HLLM 1:11,93 ---
6 Raf Höngens HLLM 1:28,89 ---

Uitslagen Jongens Pupil A2 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jesse Terpstra HLLM 55,21 ---
2 Siem Bosch HLLM 58,58 ---
3 Cas den Braber HLLM 1:01,53 ---
4 Dylan Kappel HLLM 1:06,08 ---
5 Dylan Feteridge HLLM 1:16,13 ---

Uitslagen Jongens Pupil C 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jorai Verboom HLLM 1:01,56 ---
2 Tijn Jaegers HLLM 1:01,91 ---
3 Kris Röling HLLM 1:07,00 ---
4 Cruz Greg...io Mendes HLLM 1:26,88 ---

Uitslagen Masters mannen 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Masters vrouwen 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior A 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Merel Strijland HLLM 54,76 ---
2 Ivanka Groenenberg HLLM 57,93 ---

Uitslagen Meisjes Junior C 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mechteld Overwater HLLM 1:07,87 ---

Uitslagen Meisjes Junior D 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Anouk van Uxem HLLM 1:05,43 ---
2 Naomi Visser HLLM 1:10,78 ---
3 Mila Brandehof HLLM 1:18,40 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Loïs Lessing HLLM 1:03,76 ---
2 Faja Lalleman HLLM 1:06,58 ---
3 Femke van Stiphout HLLM 1:07,72 ---
Aniek van Schie HLLM DNS ---
Marta Podebska HLLM DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Ilse Hogeveen HLLM 58,32 ---
2 Iris Bolhuis HLLM 1:00,16 ---
3 Julia Boeijen HLLM 1:08,08 ---
Milou Kaestner HLLM DNS ---

Uitslagen Meisjes Pupil B 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Roos Jaegers HLLM 1:03,82 ---
2 Francesca Schenker HLLM 1:06,13 ---

Uitslagen Meisjes Pupil C 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Myrthe Jansen HLLM 1:08,34 ---
2 Fleur de Bruijn HLLM 1:15,49 ---

Uitslagen Senioren mannen 300 meter horden

# Naam ResOBP
Lars Rademaker HLLM DNS ---

Uitslagen Senioren vrouwen 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten