Uitslagen Jongens Junior A 60 meter

# Naam ResOBP
1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,20Q 7,29
2 Kevin Deur AV Sparta 7,33Q 7,20
3 Levi Casilio HRCL 7,36q 7,29
4 Quinten de Brabander Olympus `70 7,60q 7,66
5 Alberto Biswane Olympus `70 7,63q 7,45
6 Jair Melfor AV Fortuna 7,76Q ---

Uitslagen Jongens Junior D 60 meter

# Naam ResOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 8,28q 8,12
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,38Q 8,52
3 Jarno van Daalen PAC 8,43q 8,21
4 Layi Oniwinde AV Sparta 8,70Q 8,81
5 Faith Abu AV Sparta 8,79q 8,76
6 Aiden Bareman Voorne 8,85 ---
7 Ryan Andela GACH 8,86q 8,68
8 Senne Gisius GACH 9,03q 8,71
9 Lennart Boogaard AV Hera 9,14q ---
10 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 9,29q 9,27
11 Maurits va...cheijndel Olympus `70 9,34q 9,09
12 Florian Vriezen GACH 9,40q 9,16
13 Luce Wijma GACH 9,44q 9,29
14 Yannick Rolvink Olympus `70 9,66q 9,35
15 Milan Kal Olympus `70 9,68Q 9,65
16 Joshua Adriaanse Olympus `70 9,84q 9,60
17 Joost Viveen Olympus `70 9,85q 9,33
18 Timo Eilers AV Sparta 9,88q 9,57
19 Misha van ...heppingen Australië 9,94q ---
20 Casper van Dijk Olympus `70 10,01q ---
21 Alexander Auer AV Sparta 10,09Q 10,17
22 Koen Viveen Olympus `70 10,21q 9,70
23 Zen Valstar Olympus `70 10,54q 10,15
24 Nathan Nijdam AV Sparta 10,90q 10,69
25 Joshua van Rijssel AV Sparta 10,99q 10,38
26 Daan Bladt Olympus `70 11,53q 11,59
27 Silvano Pajic Olympus `70 11,67q 12,43
Lars van Beek AV Sparta DNS 9,33
Marcel Gomez AV Sparta DNS ---
Frank van den Enden Olympus `70 DNS 9,43

Uitslagen Masters vrouwen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Linda van Berkel AV `40 9,19q 9,85
2 Maria Bareman Voorne 9,60 ---
3 Mirjam Olsthoorn AV `40 10,25q 16,09

Uitslagen Meisjes Junior A 60 meter

# Naam ResOBP
1 Laura Karamowa Phanos 8,30Q 8,54
2 Gabriëlle Opmeer PAC 8,59Q ---

Uitslagen Meisjes Junior C 60 meter

# Naam ResOBP
1 Miro Vlasman Phanos 8,17q 7,91
2 Romee van Dam Startbaan 8,54Q ---
3 Faya Donders Leiden 8,66Q ---
4 Isis Tinneveld Olympus `70 8,69q 8,46
5 Jade Vrij Phanos 8,82q 8,45
6 Laura Varona Perez Leiden 8,86Q ---
7 Nikki van Tienderen HLLM 8,91Q ---
8 Suzet Doornheim GACH 9,02Q 9,19
9 Isa Kolle AV Hera 9,03q 8,50
10 Siri Liefrink AV Sparta 9,10Q 9,16
11 Ellemijn Blok Olympus `70 9,16q 9,00
12 Felicity Bareman Voorne 9,24 ---
13 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,32q 8,95
14 Donna Aalbregt Olympus `70 9,37q 9,09
15 Sanne van der Pijl Olympus `70 9,57Q 9,52
16 Tamara Zimmerman Olympus `70 9,60Q 10,16
17 Soetkin Lammers AV Sparta 9,70q 9,33
18 Safaa el Bouzidi AV Sparta 9,72Q 9,89
19 Lieve Dillo Olympus `70 9,83q 9,68
20 Hania Snellink AV Sparta 10,24q 9,87
21 Tessa Molenaar Olympus `70 10,27q 9,80
22 Stephanie Auer AV Sparta 10,38q 10,07
Frederiek Dekker Olympus `70 DNS 8,86

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter

# Naam ResOBP
1 Isabel van den Berg Phanos 8,31q 8,11
2 Isis Ferrier Haag 8,50q 8,25
3 Shantell Kwofie GACH 8,60q 8,29
4 Alyshia Kavehercy NEAV 8,69q 8,48
4 Franziska Burchett AV Sparta 8,69q 8,66
6 Lois Doornheim GACH 9,04Q 8,94
7 Charity Saddal AV Sparta 9,07q 8,79
8 Milou van den Berg Phanos 9,20Q 9,24
9 Rosalie van Wouwen Haag 9,23q 8,85
10 Jasmijn Bakker AV Sparta 9,59Q 9,60
10 Esther van Grol AV Sparta 9,59Q 9,43
12 Charissa Boeters AV Sparta 9,64Q 9,48
13 Donja Zwinkels Olympus `70 9,77q 9,49
14 Roshwita Holstein AV Sparta 9,95q 9,57
15 Sara Hamoumi AV `40 9,98q ---
16 Lotte Pos GACH 10,03Q 10,00
17 Emmelie Pos GACH 10,08q 9,88
18 Mieko Hartman Olympus `70 10,12q 9,83
19 Luna Pedemonte Olympus `70 10,23q 9,83
20 Hannah Nijkamp GACH 10,34Q 10,32
20 Maaike Boers Olympus `70 10,34q 9,73
22 Pien Mittertreiner Olympus `70 10,47Q 10,50
23 Lisa Gerritse Olympus `70 10,58q 10,19
24 Ayla Vording AV Sparta 10,64q 10,67
25 Eline Beeloo Olympus `70 10,65q 10,46
26 Zenzi Kerkdijk Olympus `70 10,99Q ---
27 Lynn Dankier Olympus `70 11,33q 11,52
Isabel Stegeman AV Sparta DNS 11,29
Dané Goosen AV Sparta DNS 10,09
Jade Wormer Haag DNS 9,07

Uitslagen Senioren vrouwen 60 meter

# Naam ResOBP
1 Dorenda Zwaard AV `40 8,37q ---
2 Hilde Pracht VS97 8,64q 8,48