Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Djorden Andrea Triathlon 4,12 m/s--- 542
2 Levi Posthuma Altis 4,03 m/s--- 524
3 Ryan Andela GACH 3,95 m/s3,91 508
4 Kenan van der Kooij Altis 3,94 m/s--- 506
5 Julius Meijer AV Zuidwal 3,78 m/s--- 474
5 Tim Tempelman SPLS 3,78 m/s--- 474
7 Marijn van der Harst Altis 3,77 m/s--- 472
8 Mees Overbeek Altis 3,76 m/s--- 470
9 Jaime Bongaerts GACH 3,73 m/s3,80 464
10 Joris IJzinga Altis 3,69 m/s--- 456
11 Thijn Dorrestein GACH 3,60 m/s3,62 438
12 Simon Mol Almere `81 3,55 m/s--- 428
12 Julian van Aalst Clytoneus 3,55 m/s--- 428
12 Reinier van Aalst Clytoneus 3,55 m/s--- 428
15 Daniël va...Brummelen GACH 3,54 m/s3,59 426
16 Bo Schraven Almere `81 3,43 m/s--- 404
17 Luc Clevett AV Zuidwal 3,41 m/s--- 400
17 Sven van Weezep SPLS 3,41 m/s--- 400
19 Marcello v...en Heuvel Almere `81 3,36 m/s--- 390
20 Arvid Jansons Triathlon 3,35 m/s--- 388
21 Tijmen van Diggelen Clytoneus 3,31 m/s--- 380
22 Tije van den Brink AV Zuidwal 3,29 m/s--- 376
23 Igor Duim Triathlon 3,25 m/s--- 368
23 Jorell Hep Triathlon 3,25 m/s--- 368
25 Casper van Tuijl Almere `81 3,22 m/s--- 362
26 David Elzinga GACH 3,19 m/s3,41 356
27 Luciano va...en Heuvel Almere `81 3,14 m/s--- 346
28 Julius Veen Clytoneus 3,09 m/s--- 336
29 Josh Ehlting SPLS 3,05 m/s--- 328
30 Sam van Burgsteden Triathlon 3,02 m/s--- 322
31 Pablo Verhey AV Zuidwal 2,96 m/s--- 310
31 Koen van den Berg SPLS 2,96 m/s--- 310
33 Wesley Heere SPLS 2,89 m/s--- 296
34 Bram Steenbeek AV Zuidwal 2,74 m/s--- 266
Lars van Oosterhout Clytoneus DNS --- 0
Olle De Laat U-Track DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Sam de Wild OSM `75 3,73 m/s--- 464
2 Florian Vriezen GACH 3,69 m/s--- 456
3 Jesse Holder Fit 3,63 m/s--- 444
3 David Fontein HLLS 3,63 m/s--- 444
5 Luca Dooper Tempo AV 3,54 m/s--- 426
6 Edward Dijkstra Fit 3,46 m/s--- 410
7 Job van de Vegt AV Phoenix 3,37 m/s--- 392
8 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 3,32 m/s--- 382
8 Davi Pfaff SPLS 3,32 m/s--- 382
10 Riley Plet Almere `81 3,31 m/s--- 380
10 Jumyro Mijnals Almere `81 3,31 m/s--- 380
10 Rick Scherrenburg Pijnenburg 3,31 m/s--- 380
10 Mathijs Adriaanse SPLS 3,31 m/s--- 380
14 Tobias Scheepers Almere `81 3,30 m/s--- 378
14 Silas Hoeve SPLS 3,30 m/s--- 378
16 Luce Wijma GACH 3,24 m/s--- 366
17 Gijs Bomer HLLS 3,23 m/s--- 364
17 Floris van der Vijgh HLLS 3,23 m/s--- 364
19 Merijn Couperus AV Phoenix 3,18 m/s--- 354
19 Jan Schoorlemmer HLLS 3,18 m/s--- 354
21 Finn van Ek HLLS 3,17 m/s--- 352
22 Tibbe Teeuwen GACH 3,03 m/s--- 324
23 Willem de Groot GACH 2,99 m/s--- 316
24 Pascal Ekelmans Almere `81 2,97 m/s--- 312
25 Tiyahru Jeffry Almere `81 2,93 m/s--- 304
26 Kian Schouten Fit 2,86 m/s--- 290
27 Teije van der Kooij Fit 2,82 m/s--- 282
28 Tijs Hollander GACH 2,80 m/s--- 278
29 Diederik v...der Vliet Pijnenburg 2,78 m/s--- 274
30 Theun Blommers Pijnenburg 2,77 m/s--- 272
30 Yarno de Jong SPLS 2,77 m/s--- 272
32 Quint Keers Fit 2,50 m/s--- 218
33 David de V...te Peters SPLS 2,34 m/s--- 186
Yasper van Hoegee Pijnenburg DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Tijmen de Beer GACH 3,35 m/s--- 388
2 Wout van den Brink AV Zuidwal 3,29 m/s--- 376
3 Nariño Renfurm Almere `81 3,22 m/s--- 362
4 Tion Eloy Hilgeman AV Zuidwal 3,21 m/s--- 360
5 Jelle van ...r Heijden Altis 3,10 m/s--- 338
6 Rens Feringa AV Phoenix 3,07 m/s--- 332
7 Arvin Bronder Altis 3,04 m/s--- 326
8 Luca Gerringa SPLS 3,03 m/s--- 324
9 Fabian Janse Tempo AV 3,02 m/s--- 322
10 Lucas Scheepers Almere `81 3,01 m/s--- 320
11 Tom Zwaan Almere `81 2,91 m/s--- 300
11 Jesse Cools Altis 2,91 m/s--- 300
13 Beer Timmer HLLS 2,88 m/s--- 294
14 Jaouad Boussakout AV Phoenix 2,86 m/s--- 290
15 Niels Bitter GACH 2,83 m/s--- 284
16 Stijn Wink Altis 2,81 m/s--- 280
17 Jesper Rosier AV Zuidwal 2,77 m/s--- 272
18 Felix Bosschaart AV Phoenix 2,73 m/s--- 264
19 Jurre Dijkstra GACH 2,72 m/s--- 262
19 Tim Verhagen HLLS 2,72 m/s--- 262
21 Floris van Tuijl Almere `81 2,70 m/s--- 258
21 Milad Ahm...ian Yazdi HLLS 2,70 m/s--- 258
23 Teun Goezinnen GACH 2,64 m/s--- 246
24 Marijn Walstra GACH 2,63 m/s--- 244
25 Nathan le Comte HLLS 2,62 m/s--- 242
26 Bram Houtveen Altis 2,53 m/s--- 224
27 Ruben Immerzeel AV Phoenix 2,47 m/s--- 212
28 Yuri Vink AV Phoenix 2,46 m/s--- 210
29 Otis Notenboom AV Zuidwal 2,44 m/s--- 206
30 Thijmen Koot AV Zuidwal 2,17 m/s--- 152
Sjoerd Kil Almere `81 DNS --- 0
Bas Pilgram HLLS DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Kasper van Aalst Clytoneus 3,34 m/s--- 386
2 Milan Holder Fit 3,15 m/s--- 348
3 Diede Schotsman AV Zuidwal 2,92 m/s--- 302
4 Niels Karel Altis 2,90 m/s--- 298
5 Martijn Leih Clytoneus 2,88 m/s--- 294
6 Kealan Steba GACH 2,87 m/s--- 292
7 Pieter van der Zee HLLS 2,83 m/s--- 284
8 Beau van Balen AV Zuidwal 2,78 m/s--- 274
9 Florijn va...der Vliet Pijnenburg 2,69 m/s--- 256
9 Chiel Brouwer BAV 2,69 m/s--- 256
11 Floris Kamer HLLS 2,66 m/s--- 250
12 Nodin Sch...nderwoerd Pijnenburg 2,62 m/s--- 242
13 Mathijs Bakker Almere `81 2,48 m/s--- 214
14 Lars Beijk AV Phoenix 2,46 m/s--- 210
15 Mike van de Vooren HLLS 2,22 m/s--- 162
16 Thijs Stoter Triathlon 2,18 m/s--- 154
17 Jop van den Hoorn Triathlon 2,13 m/s--- 144
18 Luuk van Burgsteden Triathlon 2,08 m/s--- 134

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Anissa Toumi Triathlon 3,85 m/s--- 488
2 Maya Clark HLLS 3,80 m/s--- 478
3 Maaike Noyons Almere `81 3,69 m/s--- 456
4 Isa van Si...rtensdijk Triathlon 3,64 m/s--- 446
5 Shantell Egbon Almere `81 3,60 m/s--- 438
6 Iza de Waal Almere `81 3,58 m/s--- 434
7 Lotte Buitenkamp Altis 3,57 m/s--- 432
8 Joyce Bakker Schut Triathlon 3,49 m/s--- 416
9 Isabella Frissen HLLS 3,43 m/s--- 404
10 Koosje van der Molen AV Phoenix 3,42 m/s--- 402
10 Senna Vroemen Triathlon 3,42 m/s--- 402
10 Lianne Wuring GACH 3,42 m/s--- 402
10 Lois Doornheim GACH 3,42 m/s--- 402
14 Maaike van Kesteren GACH 3,33 m/s--- 384
15 Tara Zorgdrager GACH 3,32 m/s--- 382
16 Fleur Dirks Almere `81 3,30 m/s--- 378
17 Ella de Bruijne AV Zuidwal 3,29 m/s--- 376
18 Asraar Kortokela AV Zuidwal 3,25 m/s--- 368
19 Renée van der Mast Altis 3,22 m/s--- 362
19 Floor Bottelier HLLS 3,22 m/s--- 362
19 Ilse van Veenendaal HLLS 3,22 m/s--- 362
22 Lieke Bakker Triathlon 3,21 m/s--- 360
23 Sofie van Kooij Altis 3,19 m/s--- 356
24 Selina Franken Almere `81 3,15 m/s--- 348
25 Carlijn Koster GACH 3,14 m/s--- 346
26 Lola Uffels Altis 3,10 m/s--- 338
27 Rosemijn ...schmeding Altis 3,07 m/s--- 332
28 Ilse Calis AV Zuidwal 3,04 m/s--- 326
28 Anouk Overgoor HLLS 3,04 m/s--- 326
30 Fien Linssen AV Zuidwal 3,01 m/s--- 320
31 Naomi Eskes AV Zuidwal 2,88 m/s--- 294

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Blessin Uiterwijk Almere `81 3,69 m/s--- 456
2 Laila Yahyaoui Almere `81 3,45 m/s--- 408
3 Anouk Leguit Almere `81 3,39 m/s--- 396
4 Indy Kortman Altis 3,36 m/s--- 390
4 Lisanne Noman AV Zuidwal 3,36 m/s--- 390
6 Elena Slagt Altis 3,34 m/s--- 386
7 Esmée Heesters Almere `81 3,29 m/s--- 376
8 Loïs Mateman GACH 3,28 m/s--- 374
9 Annemijn Beijer Altis 3,24 m/s--- 366
10 Terra van Leeuwen GACH 3,23 m/s--- 364
11 Noralie Schuurman Altis 3,17 m/s--- 352
12 Jelke Steenbeek Altis 3,16 m/s--- 350
13 Jikke van der Ploeg Triathlon 3,15 m/s--- 348
14 Iris van Leuveren AV Nijkerk 3,14 m/s--- 346
15 Vera Lutgendorp Almere `81 3,12 m/s--- 342
16 Merle van Logtestijn Pijnenburg 3,09 m/s--- 336
17 Imme Sipma GACH 3,08 m/s--- 334
18 Sophie Franssen AV Zuidwal 3,01 m/s--- 320
19 Tess Janssen GACH 2,94 m/s--- 306
19 Lidewij Schaap AV Zuidwal 2,94 m/s--- 306
21 Marlieke Castelein Triathlon 2,88 m/s--- 294
22 Sophie van...er Schoot GACH 2,71 m/s--- 260
23 Vera Walgers Pijnenburg 2,67 m/s--- 252
24 Ireen Stoter Triathlon 2,63 m/s--- 244
24 Liselot Dekkers Pijnenburg 2,63 m/s--- 244
26 Nina Evers AV Zuidwal 2,54 m/s--- 226
27 Ereza Plochg Triathlon 2,51 m/s--- 220
28 Fien Verweij Pijnenburg 2,32 m/s--- 182
29 Jasmijn va...der Vinne Triathlon 2,29 m/s--- 176

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Maria Pascal SPLS 3,30 m/s--- 378
2 Tanisha Haakmat Almere `81 3,28 m/s--- 374
3 Berrit Roex Triathlon 3,18 m/s--- 354
4 Ivanka Majoor GACH 3,12 m/s--- 342
4 Bente Rutten Altis 3,12 m/s--- 342
6 Florien van Kesteren GACH 3,10 m/s--- 338
7 Inte van Kralingen GACH 2,99 m/s--- 316
8 Olivia Lo...Kooijmans Altis 2,92 m/s--- 302
9 Sophie Eikendal AV Atverni 2,91 m/s--- 300
10 Rosalie Franken Almere `81 2,90 m/s--- 298
11 Nina van de Staak Almere `81 2,86 m/s--- 290
12 Tess Wuring GACH 2,84 m/s--- 286
13 Maud te Pas AV Zuidwal 2,83 m/s--- 284
14 Elisha Egbon Almere `81 2,82 m/s--- 282
15 Claire Voschezang GACH 2,81 m/s--- 280
15 Danne Mossink Altis 2,81 m/s--- 280
17 Naomi Labrijn Almere `81 2,78 m/s--- 274
18 Kyra van der Meer Triathlon 2,77 m/s--- 272
19 Lieke Tersteeg AV Atverni 2,76 m/s--- 270
20 Quinn Uffels Altis 2,69 m/s--- 256
21 Carmen Lijzenga Triathlon 2,65 m/s--- 248
21 Amélie da Graça Altis 2,65 m/s--- 248
23 Iris Loonstra HLLS 2,64 m/s--- 246
24 Suus van Nieuwkerk AV Atverni 2,60 m/s--- 238
25 Tessa Evelein HLLS 2,59 m/s--- 236
26 Ilse Traa AV Atverni 2,52 m/s--- 222
27 Indy Broer Triathlon 2,47 m/s--- 212
28 Jinte Jonker Triathlon 2,45 m/s--- 208
29 Zoé Bazuin AV Atverni 2,44 m/s--- 206
30 Liselotte ter Huurne HLLS 2,18 m/s--- 154
31 Evy van den Hurk HLLS 2,04 m/s--- 126

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Ver OBPPunten totaal
1 Renske van der Maas Fit 3,22 m/s--- 362
2 Carmen van Soest GACH 2,76 m/s--- 270
3 Nikki Vroemen Triathlon 2,63 m/s--- 244
4 Mare Bottelier HLLS 2,62 m/s--- 242
5 Jet Molkenboer-Jet GACH 2,53 m/s--- 224
6 Yara Keers Fit 2,47 m/s--- 212
7 Lotte Westland AV Zuidwal 2,46 m/s--- 210
8 Marit Kleijnen Pijnenburg 2,43 m/s--- 204
8 Eva Rebel AV Zuidwal 2,43 m/s--- 204
10 Marieke Pos HLLS 2,42 m/s--- 202
11 Majken Berends BAV 2,37 m/s--- 192
12 Lisa Kerkhoff Pijnenburg 2,34 m/s--- 186
13 Lotte Konijn AV Zuidwal 2,30 m/s--- 178
13 Sigrid Schaap AV Zuidwal 2,30 m/s--- 178
15 Julia Zwaan Almere `81 2,19 m/s--- 156
16 Daniëlle Kaptein Clytoneus 2,18 m/s--- 154
17 Inaya Yahyaoui Almere `81 2,13 m/s--- 144
18 Sija Sikkema U-Track 2,07 m/s--- 132