Uitslagen Jongens Pupil A1 Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Aiden Bareman Voorne - 4,03 3,85 3,94 4,05 3,94 4,05 4,17
2 Quinten Mertens AV `56 3,90 3,92 3,64 3,57 3,81 3,98 3,98 ---
3 Jeffrey Rijkhals DNMC 3,70 3,90 3,51 3,69 3,61 - 3,90 ---
4 Remco de Baar AV `56 3,56 3,84 3,55 3,65 3,66 3,46 3,84 ---
5 Maxim van Goethem RK HAV 3,52 3,63 3,71 - - - 3,71 ---
6 Daan Schuit SCSP 3,44 3,58 3,64 - - - 3,64 ---
7 Nino van den Berg AV `56 3,41 - 3,24 - - - 3,41 ---
8 Marlon Behrens DNMC 3,12 3,02 2,96 - - - 3,12 ---
9 Romain Kerybin DNMC 2,52 - 2,54 - - - 2,54 ---

Uitslagen Jongens Pupil A2 Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Tim de Bruijn RK HAV - - 3,97 3,85 4,00 - 4,00 ---
2 Jesse van ...ikkenberg AV `56 3,75 3,86 3,50 3,81 3,85 3,99 3,99 ---
3 Jovi Koens AV `56 3,33 - 3,64 3,59 3,24 3,88 3,88 ---
4 Björn van de Voort DNMC 3,54 3,52 3,54 3,68 3,63 3,62 3,68 ---
5 Bryan Noordijk SCSP 3,01 3,14 3,25 - - - 3,25 ---
6 Willem Eversdijk AV `56 2,85 3,10 - - - - 3,10 ---
7 Tobias de Zeeuw SCSP - 3,07 3,04 - - - 3,07 ---
8 Sven Oele AV `56 2,97 2,82 2,94 - - - 2,97 ---

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Koen Steenblok AV `56 3,59 3,56 3,38 3,34 3,50 3,59 ---
2 Robin Bouwhuizen RK HAV 3,26 3,04 3,23 - 3,32 3,50 3,50 ---
3 Benjamin Pijnen SCSP 3,26 3,03 3,01 3,25 3,29 3,33 3,33 ---
4 Kasper Koopman DNMC 2,95 3,21 3,05 3,12 2,93 3,21 ---
5 Fabian de Maat SCSP 3,18 3,07 2,90 3,18 ---
6 Sem Euser DNMC 2,49 2,70 2,98 2,98 ---
7 Jari Groen AV `56 2,94 2,88 2,65 2,94 ---
8 Luca Vael DNMC 2,74 2,45 2,66 2,74 ---
9 Stijn Koole DNMC 2,52 2,37 2,66 2,66 ---
10 Rody Dees AV `56 2,00 2,13 2,25 2,25 ---

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Yannic Rijk JPC - DNMC 3,10 3,11 3,29 3,22 2,84 3,38 3,38 ---
2 Luca Ton JPC - DNMC 3,13 3,06 3,02 3,28 3,19 3,32 3,32 ---
3 Jeremiah Puroja JPC - DNMC 3,21 2,90 3,25 3,28 2,83 2,75 3,28 ---
4 Ivar Engels JPC - DNMC 2,91 2,87 3,01 2,96 3,09 3,16 3,16 ---
5 Viktor Wieles JPC - SCSP 2,90 3,00 2,77 3,00 ---
6 Ben Kouijzer JPC - RK HAV 2,65 2,86 2,96 2,96 ---
7 Diablo de Grave JPC - RK HAV 2,84 2,76 2,84 2,84 ---
8 Lucas Zandstra JPC - SCSP - - 2,75 2,75 ---
9 Lyam Noordijk JPMini - SCSP 2,50 2,20 2,58 2,58 ---
10 Jochem Lous JPC - DNMC 2,44 2,09 2,27 2,44 ---
11 Ruben Keijmel JPC - SCSP 2,13 2,24 2,39 2,39 ---
12 Niels Oele JPC - AV `56 2,12 2,33 2,30 2,33 ---
13 Lars Koole JPMini - DNMC 2,12 1,76 1,67 2,12 ---
13 Erik Veringa JPMini - DNMC 2,10 1,83 2,12 2,12 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Amy de Graaf AV `56 3,48 3,55 3,59 3,55 3,56 3,65 3,65 ---
2 Puk Mulders DNMC 2,85 2,81 3,15 3,27 3,21 3,27 ---
3 Emma de Geus AV `56 2,89 3,02 2,88 3,04 2,92 3,04 ---
4 Femke van Sluijs AV `56 2,86 2,80 2,81 2,93 2,97 3,01 3,01 ---
5 Quinty van Dalen DNMC 2,63 2,69 2,69 ---
6 Jildau le Roy DNMC 2,55 2,50 2,52 2,55 3,17
7 Lizzy Hekkers AV `56 2,36 - 2,26 2,36 ---
8 Hilde Koole DNMC 2,15 2,13 2,20 2,20 ---

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Katja van Eetvelt RK HAV - 4,03 3,87 4,05 3,85 3,21 4,05 4,02
2 Shirley Longdon DNMC 3,92 4,02 3,90 3,80 3,75 4,03 4,03 ---
3 Noa van Tuijl DNMC 3,75 3,79 3,89 3,92 3,58 3,77 3,92 ---
4 Nynke Joossens DNMC 3,89 3,74 3,83 3,63 3,11 3,81 3,89 ---
5 Dana ter Haar DNMC 3,78 3,54 3,55 3,78 ---
6 Fenna Gelderblom Delta Sport 3,62 3,63 3,53 3,63 ---
7 Suzanne Verschuren SCSP 3,62 - 3,49 3,62 ---
8 Shanti Marinissen DNMC 3,24 3,00 3,22 3,24 ---
9 Anouk Leenheer Delta Sport 3,19 - 3,08 3,19 ---
10 Pascalle de Kraker DNMC 3,18 2,99 3,02 3,18 ---
11 Daphne de Widt Delta Sport 2,87 2,49 2,45 2,87 ---

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Loïs van den Berge DNMC 3,28 3,55 3,52 3,31 3,29 3,40 3,55 ---
2 Yara Karelse AV `56 - 3,22 3,25 3,24 - - 3,25 ---
3 Yasmine de Kraker DNMC 3,21 3,10 3,14 2,93 3,08 2,90 3,21 ---
4 Inke van d...ikkenberg AV `56 3,05 3,20 3,13 - 2,91 2,92 3,20 ---
5 Isabel van Otzel Delta Sport 2,93 2,97 3,06 - - - 3,06 ---
6 Zoe van Luijk AV `56 2,80 2,76 2,70 - - - 2,80 ---
7 Britt van der Maas Delta Sport 2,48 2,35 - - - - 2,48 ---
8 Kyra van de Voorde DNMC 2,33 2,16 2,25 - - - 2,33 ---
9 Marit Simonse AV `56 2,00 2,22 1,95 - - - 2,22 ---
10 Mila Kramer AV `56 - 2,18 2,09 - - - 2,18 ---

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Brigitte de Geus MPC - AV `56 3,05 - - 2,85 3,05 3,30 3,30 ---
2 Chloë Zerbib MPC - DNMC 3,04 2,99 3,08 3,23 - 3,08 3,23 ---
3 Charlotte Visser MPC - DNMC 2,70 2,53 - - - 2,92 2,92 ---
4 Benthe den Hamer MPC - SCSP 2,67 - 2,61 2,75 2,86 2,91 2,91 ---
5 Amie Schilperoordt MPC - Delta Sport 2,54 2,66 2,64 2,66 ---
6 Lobke Bouman MPC - RK HAV 2,23 2,44 2,59 2,59 2,67
7 Demi Peeters MPC - SCSP 2,52 2,42 2,35 2,52 ---
8 Rosa Schilperoordt MPMini - Delta Sport 2,42 2,40 2,38 2,42 ---
9 Noëmie Rijk MPMini - DNMC 2,15 2,20 2,36 2,36 ---
10 Tess van Luijk MPC - AV `56 2,35 - 2,29 2,35 ---
11 Marit van Damme MPMini - SCSP 2,29 2,22 2,29 ---
12 Lieke Goudswaard MPC - Delta Sport 2,15 2,03 2,22 2,22 ---
12 Lindsey Thilleman MPC - RK HAV 2,20 2,10 2,22 2,22 ---
14 Valerie Pijnen MPMini - SCSP 1,77 1,90 2,15 2,15 ---
15 Floor Franken MPMini - RK HAV 1,83 1,90 2,00 2,00 ---
16 Neline Verlinde MPC - SCSP 1,80 1,61 1,91 1,91 ---
17 Liselotte Zandstra MPMini - SCSP - 1,63 1,61 1,63 ---