Uitslagen Jongens Junior A Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Emil van de Par AV Spiridon 1,65 --- 540

Uitslagen Jongens Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Noah Wijnings AV Spiridon 1,55 1,60 444
2 Kevin Marijnissen AV Spiridon 1,30 --- 188

Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tom Bierings AV Spiridon 1,45 --- 582
2 Derk Zijlmans AV Spiridon 1,40 --- 541
3 Taro Swart AV Spiridon 1,35 --- 499
4 Yannick V...iddelkoop AV Spiridon 1,25 --- 426

Uitslagen Jongens Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ryan Heeren AV Spiridon 1,20 --- 489
2 Frank Bekkers AV Spiridon 1,05 --- 379
3 Boy Hoppenbrouwers AV Spiridon 1,00 --- 342
4 Jelte Bink AV Spiridon 0,95 --- 306
5 Wessel Speck AV Spiridon 0,90 --- 269
5 Milo van Riel AV Spiridon 0,90 --- 269

Uitslagen Jongens Pupil C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tim van der Wijst AV Spiridon 1,05 --- 379
2 Troj van Dongen AV Spiridon 0,95 --- 306
2 Quint van der Meijs AV Spiridon 0,95 --- 306
4 Sjors van Steenhoven AV Spiridon 0,90 --- 269
4 Loek Graafmans AV Spiridon 0,90 --- 269
4 Yoran Anssems AV Spiridon 0,90 --- 269
7 Jelle Kreeft AV Spiridon 0,75 --- 159

Uitslagen Mannen Senioren/Masters Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
Paul Swart M45 - AV Spiridon DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Liza Jonkergouw AV Spiridon 1,20 --- 348

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Annabelle Emmen AV Spiridon 1,45 --- 582
2 Lotte van de Par AV Spiridon 1,15 --- 352

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
2 Safira den Oudsten AV Spiridon 1,15 --- 352
2 Julia van Vugt AV Spiridon 1,05 --- 279
2 Aniek van Dongen AV Spiridon 1,05 --- 279

Uitslagen Meisjes Pupil A Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sanne Tuytelaars AV Spiridon 1,25 --- 526
2 Silkie Graafmans AV Spiridon 1,20 --- 489
3 Danique Schalk AV Spiridon 1,05 1,10 379
4 Anouk Andeweg AV Spiridon 0,95 --- 306
4 Sam Reurekas AV Spiridon 0,95 --- 306
4 Pien Reurekas AV Spiridon 0,95 --- 306
7 Merel van der Kallen AV Spiridon 0,85 --- 232

Uitslagen Meisjes Pupil B Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Noortje Matthijssen AV Spiridon 1,05 --- 379
1 Noëlle Schalk AV Spiridon 1,05 1,20 379
3 Eline Wirken AV Spiridon 0,85 --- 232
3 Arwen Ambachtsheer AV Spiridon 0,85 0,85 232
5 Maud van Gils AV Spiridon 0,75 --- 159

Uitslagen Meisjes Pupil C Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Merel van Hooijdonk AV Spiridon 0,90 --- 269
1 Anna Timmers AV Spiridon 0,90 --- 269
1 Ghislaine Schalk AV Spiridon 0,90 0,90 269
4 Lieke Musterd AV Spiridon 0,85 --- 232
5 Sophy Naafs AV Spiridon 0,75 --- 159
5 Esmee Wirken AV Spiridon 0,75 --- 159
5 Sam Seebregs AV Spiridon 0,75 --- 159
8 Jeske van Gils AV Spiridon 0,65 --- 86

Uitslagen Vrouwen Senioren/Masters Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Debby Tonissen V35 - AV Spiridon 1,10 --- 278
1 Dionne Kat Vsen - AV Spiridon 1,10 --- 206
3 Jolanda Kreeft V45 - AV Spiridon 0,95 --- 206
Tirtsa Swart V40 - AV Spiridon DNS --- 0