Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Marijn van den Born PAC 15,81 ---
2 Jasper van Manen SPWS 8,68 ---
3 Gideon Komen WRNG 7,67 ---

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Kiowa Roukema NEAV 13,24 ---
2 Joris Pals AV Feniks 12,22 ---
3 Jan Eleveld AV Feniks 10,44 ---
4 Herman Lassche AV Zeewolde 9,07 9,14
5 Ralph Iliohan AAV SISU 8,57 ---
6 Jeroen De Wolf AV Hylas 7,48 ---

Uitslagen Jongens Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sam van der Aar DEM 7,01 --- 466
2 Mauro Rodrigus NEAV 6,44 --- 433
3 Wesley Boers Fivelstreek 6,38 5,91 429
4 Quinten Geleynse AV Lionitas 5,85 --- 397
5 Julian Nijssen SV Diomedon 5,70 --- 387
6 Jordi Klanker AV Hylas 5,25 --- 358
7 Ronan Molenaar DEM 5,24 --- 357
8 Casper van der Putte NEAV 5,11 --- 349
9 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 5,06 5,41 345
10 Daniel Balder AV Trias 4,98 --- 340
11 Sven Rijnten Startbaan 4,88 3,61 333
12 Thijmen Molenaar AV Hylas 4,84 --- 330
13 Eelco Korstjens Startbaan 4,82 5,36 329
14 Jonathan van Lien AV Zeewolde 4,66 --- 318
15 Daan Sikkema AV Lionitas 4,58 --- 312
16 Arun van Hassel AV Hylas 4,44 --- 302
17 Andy Gielen SV Noordkop 4,18 --- 283
18 Pim Nuijen SV Noordkop 3,44 --- 225
19 Jurre Hoffer SAV 3,42 --- 224
20 Bram Wolse AV Hylas 2,68 --- 159
Lars van der Pluijm Leiden DNS --- 0
Florian Vriezen GACH DNS 6,97 0
Thomas Wolfert AV Hylas DNS 5,33 0
Milan Lammers DEM DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Gijs Smolenaars AV Trias 7,90 --- 516
2 Quincy Koeten WRNG 7,35 --- 485
3 Dylan van Ling DEM 7,28 --- 482
4 Zack Rot AV Lycurgus 7,14 7,07 474
5 Julius Meijer AV Zuidwal 6,95 6,33 463
6 Kris Linsen DEM 6,87 --- 458
7 Tim de Groot AV Hylas 6,84 --- 456
8 Rik Grapendaal AV Hylas 6,79 --- 453
9 Tymo Bouman AV Haarlem 6,78 --- 453
10 Zeno Klous AV Trias 6,77 --- 452
11 Koen Rosendaal DEM 6,69 --- 448
12 Tije van den Brink AV Zuidwal 6,67 --- 446
13 Joris Mens KAV Holland 6,66 --- 446
14 Lennart Boogaard AV Hera 6,52 --- 438
15 Pekka van der Zwan AV Trias 6,40 --- 430
16 Hugo Krans GACH 6,25 --- 421
17 Samuel J Aston AV Hylas 6,22 --- 420
18 Yvo Zwijnenburg Startbaan 6,19 5,10 418
18 Ymme van Komen WRNG 6,19 --- 418
20 Gijs van der Kolk AV Trias 6,11 --- 413
20 Yarno Dijkman NEAV 6,11 --- 413
22 Finn Castricum AV Lycurgus 5,87 6,19 398
23 Koen Slijkerman AV Hylas 5,80 --- 393
24 Diede van Bergen Startbaan 5,62 --- 382
25 Levy Folmer AV Hylas 5,46 --- 372
26 Nick de Vries AV Trias 5,42 --- 369
27 Joey van der Plas AV Lycurgus 4,91 --- 335
28 Siebe Westerhof AV Zeewolde 4,62 --- 315
29 Teun Hermes AV Hylas 4,53 --- 308
30 Stijn Lustenhouwer Startbaan 4,38 4,37 298
30 Thijs ten ...uggencate AV Hera 4,38 4,84 298
32 Bink Faas AV Hera 4,37 4,47 297
33 Florian Overtoom Startbaan 4,36 5,03 296
34 Mac Nolta AV Hylas 4,08 --- 276
35 Thijmen Gijsbers WRNG 3,84 --- 257
36 Hugo Borstlap ARO `88 3,59 --- 237
Kayo Dussenbroek AV Hylas DNS --- 0
Daan Kruijt WRNG DNS --- 0
Joost Diekema WRNG DNS --- 0
Iyen Hommen WRNG DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jessy Struijs SAV 6,02 --- 407
2 Wout van den Brink AV Zuidwal 5,76 --- 391
3 Tion Eloy Hilgeman AV Zuidwal 5,68 --- 386
4 Bo de Buisonje Startbaan 5,27 5,77 359
5 Levi Ravelli KAV Holland 5,26 4,08 359
6 Kian Sanches AV Hera 5,23 --- 357
7 Ties Oosting AV Trias 5,01 --- 342
8 Zeb van Elk AV `40 4,95 4,85 338
9 Tim Brinkhof NEAV 4,80 --- 327
10 Hidde Hoekstra AV Trias 4,71 --- 321
11 Milan van Holsteijn AV `40 4,66 --- 318
12 Fabian Janse Tempo AV 4,55 --- 310
13 Mart Bijker Heerenveen 4,50 --- 306
14 Koen Tijhaar Startbaan 4,36 --- 296
15 Jochem Krans GACH 4,16 --- 281
16 Jiri Heppener HRRR 4,13 --- 279
17 Maarten Gijsbers WRNG 4,10 --- 277
18 Thijmen van der Burg AV Hera 3,96 --- 266
19 Daan Ekkelenkamp WRNG 3,89 --- 261
20 Martijn G...n 't Wout AV Lycurgus 3,86 --- 259
21 Brent Jongenelen SV Diomedon 3,83 --- 256
22 Mats Castricum AV Lycurgus 3,81 5,34 255
23 Niels van Bergen Startbaan 3,74 4,16 249
23 Yuri Van den Berg AV Zuidwal 3,74 --- 249
25 Cas Battem AV Hera 3,71 --- 247
26 Thijmen Dijkman NEAV 3,65 --- 242
27 Florian Hasse Startbaan 3,52 --- 232
28 Luc Hekkens DEM 3,40 --- 222
29 Jochem van den Berg AV Zeewolde 3,37 --- 220
30 Ruben Bakker Startbaan 3,34 3,66 217
31 Lars Dekkers AV Lycurgus 3,32 --- 215
32 Mats Kruijer AV Hylas 3,27 --- 211
33 Rowan de Wit NEAV 3,02 --- 190
34 Ivan Nillesen NEAV 2,98 --- 186
35 Nathan van...er Meulen AV Hera 2,92 --- 181
36 Bas Appelman AV Trias 2,42 --- 134
Levi Simon AV Hera DNS --- 0
Sem Dekker WRNG DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Diede Schotsman AV Zuidwal 5,88 --- 399
2 Sam van Ooijen DEM 5,86 --- 397
3 Sven Mulder AV Hylas 5,77 --- 392
4 Maurits Nibbering NEAV 5,37 --- 366
5 Jay van Wanrooij NEAV 5,29 --- 361
6 Martijn va...r Meijden AV Hylas 5,18 --- 353
7 Jairo Hopman AV Hera 5,04 --- 344
8 Kas Commandeur DEM 5,03 --- 343
9 Marten Hofstra Spartacus 5,00 --- 341
10 Kai Boldewijn AV Lycurgus 4,79 --- 327
11 Kealan Steba GACH 4,51 --- 307
11 Matthijs Janson AV Hylas 4,51 --- 307
13 Thom Mulder SV Noordkop 4,42 --- 301
14 Jaron de Weert SV Noordkop 4,23 --- 287
15 Florian Meijer AV Trias 4,19 --- 284
16 Tijn Hoffer SAV 4,17 --- 282
17 Youri van der Linden GACH 3,96 --- 266
18 Tijs Witte AV Trias 3,96 --- 266
19 Pepijn van...r Meijden AV Hylas 3,79 --- 253
20 Xavi Kraijenbrink Startbaan 3,76 --- 251
21 Hugo Kuil DEM 3,71 --- 247
Myron Buis NEAV DNS --- 0
Mees Huisman AV Hylas DNS --- 0
Merijn Molenaar AV Hylas DNS --- 0
Milan van der Blonk AV Zuidwal DNS --- 0
Yoeri Lammers DEM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Laura Leijen DKEV 8,45 DNS
2 Cheyenne Bouthoorn AV Zuidwal 6,87 ---

Uitslagen Meisjes Junior D1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 10,78 ---
2 Christel Philipsen AV Hera 9,90 8,81
3 Isa Kollé SV Noordkop 9,65 ---
4 Iris Oosterbaan HRRR 9,17 ---
5 Meike Bakker GACH 8,11 ---
6 Danique Schram DEM 7,88 7,14
7 Isabel Eversen Tempo AV 7,76 ---
8 Sophie van Ekeris KAV Holland 7,47 7,41
9 Zoë Terneu SV Noordkop 6,96 ---
10 Romee van Dam Startbaan 6,75 ---
11 Myrte Van der Schoot GACH 6,72 6,74
12 Rikkie Bosman GACH 6,62 5,69
13 Eline Ruige AV Lionitas 6,59 6,38
14 Fenne Gringhuis Rotterdam 6,44 ---
15 Kaylee Gielen SV Noordkop 6,41 ---
16 Zoë Lammertink DEM 6,30 6,33
17 Sanna van de Griend Hollandia 6,09 ---
18 Merel Van Maasdam AV Lycurgus 6,04 ---
19 Fleur Smeets De Spartaan 5,93 ---
20 Danique Leeflang AV Zuidwal 5,74 5,85
21 Marit de Munnik AV Zeewolde 5,57 ---
22 Kyra Laan Hollandia 5,28 ---
23 Denise Frenk AV Zuidwal 5,26 ---
24 Cathy Zijlstra AV Hylas 5,05 ---
25 Samira Van...ookhuizen NEAV 5,02 ---
26 Amber Kaasjager AV Zuidwal 4,92 ---
27 Tess Bouwens AV Trias 4,57 ---
28 Noor Paardekooper Tempo AV 4,55 ---
Romy Leenstra NEAV DNS ---
Maartje Lont WRNG DNS ---
Rianne Kramer WRNG DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jessamy Roubos AV Zaanland 11,35 ---
2 Femke Akkermans Tempo AV 10,22 ---
3 Roxy Ramars De Spartaan 10,16 9,90
4 Britt Nederveen Hollandia 9,67 8,72
5 Nimah Lommerse De Spartaan 9,50 10,45
6 Sabrina Kim Cruden Heerenveen 9,45 9,93
6 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,45 9,32
8 Sindy de Bruijn AKU 9,25 8,39
9 Julia Jongejeugd NEAV 8,78 8,52
10 Fleur Luttikhuizen AV Zaanland 7,91 ---
11 Robin Kuller NEAV 7,83 8,00
12 Wicky Hulselmans GACH 7,73 8,23
13 Eva Schram AV Zuidwal 7,48 7,11
14 Marloes Bos AV Zuidwal 7,47 7,30
15 Morgane den Uyl Startbaan 7,36 7,18
16 Ciara Cof... Dongeren SAV 7,24 7,35
17 Simone Schouws Phanos 7,17 7,07
18 Suzanne van Oers De Spartaan 7,01 7,20
19 Luca Klumpenhouwer SAV 6,86 6,53
20 Elisa Babucci NEAV 6,42 ---
21 Amy Groot AV 1923 6,01 ---
Raisa Diehl AV Lycurgus DNS 5,73

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Leone de Graaf DEM 5,95 --- 403
2 Vera Lutgendorp Almere `81 5,76 5,58 391
2 Daphne Stoop AV Hylas 5,76 --- 391
4 Yara Boer HRRR 5,72 --- 388
5 Marjolein Montsma WRNG 5,69 --- 387
6 Lieke van de Griend Hollandia 5,63 --- 383
7 Isa Schram DEM 5,46 --- 372
8 Laila Yahyaoui Almere `81 5,36 --- 365
9 Simone Roos Startbaan 5,30 3,16 361
10 Lisanne Noman AV Zuidwal 5,19 5,32 354
11 Babbette Ketel AV Lycurgus 5,06 --- 345
11 Jeslyn Doran NEAV 5,06 --- 345
13 Marjolein ...chelfhout GACH 5,02 --- 343
14 Luna Pedemonte Olympus `70 4,93 --- 336
15 Fanny den Uyl Startbaan 4,92 4,01 336
16 Floortje de Jonge Startbaan 4,88 --- 333
17 Mia Hoebe AV Trias 4,80 --- 327
17 Nikki Lagrand DEM 4,80 --- 327
19 Elles Knook SAV 4,73 5,33 323
20 Milou van den Berg Phanos 4,72 4,90 322
21 Kaitlijn ... Dongeren SAV 4,65 --- 317
22 Elise Bolech Startbaan 4,58 4,29 312
23 Zoe van Luijk AV `56 4,56 --- 311
24 Emmelie Pos GACH 4,50 4,15 306
24 Saskia Otten Olympus `70 4,50 --- 306
26 Jinte Braas SAV 4,49 4,43 306
27 Jiska Welp GACH 4,40 --- 299
28 Catelijne Jansen AV Hylas 4,39 --- 298
29 Manon Hoedjes AV Hera 4,33 --- 294
30 Megan Kruijer SV Noordkop 4,19 --- 284
31 Dieuwertje van Dijk DKEV 4,13 --- 279
32 Noelle Veraart AV Lycurgus 4,12 4,13 279
33 Mayke Ruige AV Lionitas 4,07 5,01 275
34 Lotte Pos GACH 4,06 3,88 274
35 Lindsey van der Plas AV Lycurgus 4,04 --- 272
36 Eline Zwagemaker SAV 3,87 --- 260
36 Emma Kraakman AV Hylas 3,87 --- 260
38 India Plomp Hollandia 3,82 --- 256
39 Ricky Ringenaldus Spartacus 3,79 --- 253
40 Dominique Beentjes DEM 3,76 --- 251
41 Fatia Kamal Hamda SV Noordkop 3,65 --- 242
42 Louise Been SV Diomedon 3,62 --- 240
43 Sophie van...er Schoot GACH 3,55 3,88 234
44 Laura Babucci NEAV 3,47 --- 228
45 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 3,42 --- 224
46 Sophie Roos Hollandia 3,41 --- 223
Erzsi Diehl AV Lycurgus DNS 3,38 0
Kim van Soesbergen WRNG DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Isabel van den Berg Phanos 8,15 7,70 529
2 Damanja Reus SAV 7,23 --- 479
3 Bente Tuil Hollandia 6,97 --- 464
4 Lieke Bos SV Diomedon 6,62 --- 443
5 Nika Kloosterman AV Trias 6,37 --- 429
6 Saskia Mens KAV Holland 6,23 --- 420
7 Amber Aertssen SV Diomedon 6,18 --- 417
8 Esmee Weber Almere `81 6,04 --- 408
9 Lotte Ploeger DEM 5,96 --- 403
10 Nikki Ravelli KAV Holland 5,85 --- 397
11 Laura Croux AV Trias 5,84 --- 396
12 Avalon Volkstedt Startbaan 5,60 5,13 381
12 Resa Witte AV Trias 5,60 --- 381
14 Renske Drenten AV Lionitas 5,57 --- 379
15 Iris Kramer AV Trias 5,30 --- 361
16 Daisy Goos AV Hylas 5,20 --- 355
17 Arwen Buffing Startbaan 5,19 4,99 354
18 Berber Schaap AV Zeewolde 5,12 5,41 349
19 Anne Palenstijn DEM 5,03 --- 343
20 Ilse Calis AV Zuidwal 4,93 --- 336
21 Alyshia Kavehercy NEAV 4,87 --- 332
22 Jackie Nederveen Hollandia 4,86 5,16 332
23 Marit Schoemaker ARO `88 4,82 --- 329
24 Marith Scherpenberg Almere `81 4,73 --- 323
25 Charlotte Meurs NEAV 4,70 --- 320
26 Réka Soph...Westbroek AV Hylas 4,60 --- 313
27 Esmée Box AV Hera 4,59 --- 313
28 Lotte Bierman AV Hylas 4,54 --- 309
29 Donna Quartel SV Noordkop 4,52 --- 308
30 Roxy Mijzen NEAV 4,37 --- 297
31 Marits Koning AV Trias 4,26 --- 289
32 Jente Leeuwangh AV Lionitas 4,25 4,20 288
33 Fenne van der Kleij KAV Holland 4,22 --- 286
34 Selina Franken Almere `81 4,17 --- 282
35 Keira Mulder NEAV 4,10 --- 277
36 Elieke Kars AV Zeewolde 3,81 --- 255
Ileana Meijer NEAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sanne Loomans AV Lycurgus 5,58 --- 379
2 Sienna Smit DEM 4,67 --- 318
3 Maud te Pas AV Zuidwal 4,62 --- 315
4 Lotte Huisman AV Hylas 4,27 --- 290
5 Fiene Rosendaal DEM 4,21 --- 285
6 Emilia Neumann Startbaan 4,13 --- 279
7 Chelsea Striet SV Noordkop 4,12 --- 279
8 Amber Adriaansen SV Noordkop 4,10 --- 277
9 Tess Homan AV `40 4,08 --- 276
10 Maxime Zschuschen Startbaan 4,03 --- 272
11 Jill Hoeve Hollandia 3,88 --- 260
12 Britt de Graaf DEM 3,83 --- 256
13 Jasmien van der Kolk AV Trias 3,77 --- 252
14 Denisha Wortel AV Trias 3,76 --- 251
15 Keltum Tomasouw SV Noordkop 3,70 --- 246
16 Britt Karel AV Trias 3,69 --- 245
17 Lotte Happe AV Hera 3,67 --- 244
18 Kiamy Jonker AV Lycurgus 3,53 --- 233
19 Amy Ashe Startbaan 3,49 --- 229
19 Daisy van Rijn AAV `36 3,49 --- 229
21 Tara Darphorn SV Noordkop 3,33 --- 216
21 Tess van Luijk AV `56 3,33 --- 216
23 Hannah den Breejen Startbaan 3,27 --- 211
24 Jonna Eising AV Hera 3,26 --- 210
25 Esmée Gooijers Hollandia 3,25 --- 210
26 Kaitlyn Groot AV 1923 3,18 --- 204
27 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 3,02 --- 190
28 Mylene Hagnauer AV Lycurgus 2,97 --- 185
29 Floor Leeflang AV Zuidwal 2,95 --- 184
30 Sanne Rodenburg AV Trias 2,87 --- 177
31 Kirsten Hartwijk NEAV 2,72 --- 163
32 Rosalie Franken Almere `81 2,70 --- 161
33 Lisa Molenaar DEM 2,34 --- 127
Luna Blaauw DEM DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jayda Koeten WRNG 3,91 --- 263
2 Leila Smits SV Noordkop 3,88 --- 260
3 Charlotte Nijssen SV Diomedon 3,55 --- 234
4 Jill Struijs SAV 3,38 --- 220
5 Emma le Blansch SAV 3,37 --- 220
6 Lisa Mars AV Lycurgus 3,22 --- 207
7 Sophie de Haas SAV 3,10 --- 197
8 Elisa Hartwijk NEAV 2,91 --- 180
9 Anouck Zwagemaker SAV 2,17 --- 109
Lilian Groot AV 1923 DNS --- 0

Uitslagen Senioren mannen Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus 12,93 ---
2 Alex Vaars DKEV 7,74 ---

Uitslagen Senioren vrouwen Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Lisa Wassenaar AV `47 9,61 9,81
2 Marillion ...ijnenburg Avantri 9,22 10,00
3 Tiana Dekker SV Noordkop 8,61 ---