Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Gijs Merckx Almere `81 2:14,06 --- 385
2 Jesse Nieuwenhuisen Almere `81 2:15,00 --- 377
3 Sam van Heezik Almere `81 2:22,62 --- 313
4 Brent Schifflers Clytoneus 2:25,65 --- 290
5 Vin de Bruin BAV 2:26,17 --- 286
6 Teun Westein AV Phoenix 2:26,43 --- 284
6 Janowa Weide U-Track 2:26,43 --- 284
8 Kyano Lankreijer BAV 2:26,76 --- 282
9 Hugo van Rens BAV 2:27,66 --- 275
10 Malik van den Berg U-Track 2:30,63 --- 253
11 Kjell Berends BAV 2:33,06 --- 237
12 Noud Verbauwen Almere `81 2:33,41 --- 234
13 Alex Dijkhuizen BAV 2:33,46 --- 234
14 Quintus Hinskens AV Phoenix 2:35,31 --- 221
15 Lukas van Keijsteren AV Phoenix 2:38,77 --- 199
16 Björn Mostert Clytoneus 2:41,05 --- 185
17 Maarten Pierik U-Track 2:41,44 --- 182
18 Ivar Vink AV Phoenix 2:41,79 --- 180
19 Mads Foolen AV Phoenix 2:43,41 --- 170
20 Casper Dieleman U-Track 2:52,37 --- 119
21 Simon Pot AV Phoenix 2:54,01 --- 110
22 Claudio Schiavon Almere `81 2:55,29 --- 104
23 Ruben van Rossum BAV 2:59,36 --- 83
24 Bastiaan Lohman U-Track 3:02,01 --- 70
25 Benne van ...r Weijden U-Track 3:04,35 --- 59
Hugo Evers AV Phoenix DNS --- 0
Alexander Ibrahim Almere `81 DNS --- 0
Pepijn Wagenaar Almere `81 DNS --- 0
Koen Plantinga U-Track DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil D 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ronin Limon Almere `81 2:36,22 --- 215
2 Jari Goudena Clytoneus 2:40,05 --- 191
3 Thijs van Amerongen BAV 2:45,35 --- 159
4 Vince van Geffen BAV 2:55,41 --- 103
5 Orion van Collem U-Track 2:57,68 --- 91
6 Rubin Michiels Clytoneus 3:04,71 --- 57
7 Ayso Malda AV Phoenix 3:14,05 --- 15
Samuel Sengal BAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Dot Pouw BAV 2:17,01 --- 359
2 Alexandra Koenis Almere `81 2:18,35 --- 348
3 Omara Wondel Clytoneus 2:25,84 --- 288
4 Noena van den Berg Almere `81 2:28,78 --- 267
5 Jette de Jonge BAV 2:29,40 --- 262
6 Ivana Marzec U-Track 2:30,65 --- 253
7 Loulou Mooi AV Phoenix 2:30,69 --- 253
8 Eva van Lammeren Almere `81 2:32,13 --- 243
9 Dana Weisscher AV Phoenix 2:34,78 --- 225
10 Wies Schmitz Almere `81 2:39,37 --- 195
11 Ruth Koelewijn Almere `81 2:40,33 --- 189
12 Roos Trip BAV 2:42,38 --- 176
13 Kathelijne...er Huurne U-Track 2:43,61 --- 169
14 Laura van Maanen BAV 2:45,19 --- 160
15 Shoshone Niemel Almere `81 2:45,64 --- 157
16 Soraya Belfdail Almere `81 2:46,16 --- 154
17 Isabelle Lankreijer BAV 2:52,84 --- 117
18 Lucia van der Linden Almere `81 2:55,18 --- 104
19 Rosie Sherrington Almere `81 2:55,53 --- 102
20 Laura Moria Almere `81 3:00,73 --- 76
Leire Werndly U-Track DNF --- 0
Nynke Veerman U-Track DNF --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil D 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Zoëy Fonken BAV 2:30,96 --- 251
2 Guusje Hoogerbrugge Clytoneus 2:38,76 --- 199
3 Emma Dikstaal Almere `81 2:43,28 --- 171
4 Alice Reimert Almere `81 2:47,06 --- 149
5 Norah-joy Cambach Almere `81 2:52,81 --- 117
6 Thiara Serné BAV 2:59,97 --- 80
7 Eline van Duinen BAV 3:04,81 --- 56
8 Isabel Lowe BAV 3:10,80 --- 29
9 Zee de Kiefte AV Phoenix 3:18,16 --- 0
Divya Kanhai U-Track DNS --- 0