Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Berend van de Beek BAV 6,83 +0.6 m/s--- 590
2 Martijn Leih Clytoneus 6,90 +0.6 m/s--- 574
3 Casper van Elst AV Phoenix 6,91 +0.6 m/s--- 571
4 Olaf Malda AV Phoenix 6,99 +0.7 m/s--- 553
5 Armin Daudeij Clytoneus 7,00 +0.7 m/s--- 551
6 Aram de Coninck Almere `81 7,26 +0.6 m/s--- 496
7 Jordi Robbe U-Track 7,30 +0.6 m/s--- 488
8 Mathijs Bakker Almere `81 7,32 +0.7 m/s--- 484
9 Chiel Brouwer BAV 7,37 +0.7 m/s--- 474
10 Lars Beijk AV Phoenix 7,40 +0.7 m/s--- 468
11 Marijn De Vries Clytoneus 7,41 +0.6 m/s--- 466
12 Boris Dix U-Track 7,50 +0.7 m/s--- 448
13 Evan van Eck AV Phoenix 7,53 +0.6 m/s--- 442
14 Noam Michiels Clytoneus 7,61 +0.7 m/s--- 427
15 Vinesh Kanhai U-Track 7,64 +0.6 m/s--- 422
16 Dinand van Zijl AV Phoenix 7,67 +0.7 m/s--- 416
17 Twan Goudena Clytoneus 7,76 +0.7 m/s--- 400
18 Ilias Suijker AV Phoenix 7,84 +0.7 m/s--- 385
19 Lucas Komduur U-Track 7,93 +0.7 m/s--- 370
20 Hessel Vriend U-Track 7,96 +0.6 m/s--- 365
21 Minne Rebergen U-Track 8,00 +0.7 m/s--- 358
22 Roberto Osenga Almere `81 8,01 +0.7 m/s--- 356
22 Aron Taanman BAV 8,01 +0.7 m/s--- 356
24 Jonne Velstra BAV 8,02 +0.7 m/s--- 354
25 Levi Doeswijk Almere `81 8,11 +0.7 m/s--- 339
26 Gersom Rink U-Track 8,23 +0.7 m/s--- 320
27 Tim van Kan Almere `81 8,24 +0.7 m/s--- 318
28 Xander Hanewald Almere `81 8,27 +0.7 m/s--- 314
29 Liam van Geffen BAV 8,28 +0.7 m/s--- 312
30 Tycho van der Kooij U-Track 8,32 +0.6 m/s--- 306
31 Quin Haveman U-Track 8,42 +0.6 m/s--- 290
32 Gilles Bleijlevens U-Track 8,58 +0.7 m/s--- 266
33 Ilian van Schaik AV Phoenix 8,79 +0.7 m/s--- 236
Matthijs Muller U-Track DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jesse Nieuwenhuisen Almere `81 7,30 -0.6 m/s--- 488
2 Sam van Heezik Almere `81 7,34 +0.3 m/s--- 480
3 Gijs Merckx Almere `81 7,42 +1.4 m/s--- 464
4 Brent Schifflers Clytoneus 7,49 +0.6 m/s--- 450
5 Pepijn Wagenaar Almere `81 7,56 +0.7 m/s--- 437
6 Quintus Hinskens AV Phoenix 7,63 +0.3 m/s--- 423
6 Janowa Weide U-Track 7,63 +0.6 m/s--- 423
8 Alexander Ibrahim Almere `81 7,71 +0.6 m/s--- 409
9 Kyano Lankreijer BAV 7,78 -0.6 m/s--- 396
10 Noud Verbauwen Almere `81 7,80 +0.3 m/s--- 392
10 Maarten Pierik U-Track 7,80 +1.4 m/s--- 392
12 Hugo van Rens BAV 7,89 -0.6 m/s--- 377
12 Kjell Berends BAV 7,89 +0.3 m/s--- 377
14 Malik van den Berg U-Track 7,96 +0.6 m/s--- 365
15 Koen Plantinga U-Track 8,08 +0.6 m/s--- 344
16 Teun Westein AV Phoenix 8,21 +1.4 m/s--- 323
17 Vin de Bruin BAV 8,23 +0.7 m/s--- 320
18 Björn Mostert Clytoneus 8,34 +1.4 m/s--- 303
19 Lukas van Keijsteren AV Phoenix 8,40 +1.4 m/s--- 293
20 Casper Dieleman U-Track 8,44 -0.6 m/s--- 287
21 Alex Dijkhuizen BAV 8,52 +0.6 m/s--- 275
22 Simon Pot AV Phoenix 8,54 +0.7 m/s--- 272
23 Mads Foolen AV Phoenix 8,56 +1.4 m/s--- 269
24 Ivar Vink AV Phoenix 8,68 +0.3 m/s--- 252
25 Benne van ...r Weijden U-Track 9,26 +0.7 m/s--- 173
26 Bastiaan Lohman U-Track 9,30 +0.7 m/s--- 168
27 Claudio Schiavon Almere `81 9,81 -0.6 m/s--- 108
28 Ruben van Rossum BAV 9,95 +0.7 m/s--- 92
Hugo Evers AV Phoenix DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil D 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jari Goudena Clytoneus 8,35 +0.9 m/s--- 301
2 Thijs van Amerongen BAV 8,52 +1.0 m/s--- 275
3 Rubin Michiels Clytoneus 8,60 +1.0 m/s--- 263
4 Vince van Geffen BAV 8,81 +0.9 m/s--- 233
5 Ayso Malda AV Phoenix 8,98 +0.9 m/s--- 210
6 Orion van Collem U-Track 9,16 +1.0 m/s--- 186
Ronin Limon Almere `81 DNS --- 0
Samuel Sengal BAV DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Olivia Beck Almere `81 7,14 +1.4 m/s--- 521
2 Boshra Elsadawi Almere `81 7,15 +0.2 m/s--- 519
3 Epy Beerse Almere `81 7,18 -0.4 m/s--- 512
4 Widayanti Feryanto Almere `81 7,19 +0.5 m/s--- 510
5 Marlou Pronk BAV 7,26 +1.4 m/s--- 496
6 Rachel Cross Almere `81 7,38 +0.5 m/s--- 472
7 Noa Valerius Almere `81 7,52 +0.4 m/s--- 444
7 Daniëlle Kaptein Clytoneus 7,52 -0.4 m/s--- 444
9 Milou van den Berg AV Phoenix 7,58 +0.5 m/s--- 433
10 Olivia Visser BAV 7,64 +0.2 m/s--- 422
11 Majken Berends BAV 7,65 +1.4 m/s--- 420
12 Mila Zwartjes Almere `81 7,67 -0.4 m/s--- 416
13 Nena Verdonk AV Phoenix 7,82 -0.4 m/s--- 389
13 Esmaralda Nachbar Almere `81 7,82 +1.4 m/s--- 389
15 Rosa Calmero Almere `81 7,84 +0.5 m/s--- 385
16 Julia Zwaan Almere `81 7,98 -0.4 m/s--- 361
16 Allyssa Coersen Almere `81 7,98 +0.4 m/s--- 361
18 Femi van Buuren AV Phoenix 7,99 +0.5 m/s--- 359
19 Florimond Heerema Almere `81 8,02 +1.4 m/s--- 354
20 Sascha de Ligt Almere `81 8,05 +0.4 m/s--- 349
21 Jiska Stockschen Almere `81 8,07 +0.4 m/s--- 346
22 Inaya Yahyaoui Almere `81 8,10 -0.4 m/s--- 341
23 Shaliyaah van Emmen Almere `81 8,18 +0.2 m/s--- 328
23 Elitsa Hersmus U-Track 8,18 +0.5 m/s--- 328
25 Lulia Zekarias AV Phoenix 8,19 +0.4 m/s--- 326
26 Jorieke van Duinen BAV 8,32 +0.4 m/s--- 306
27 Sanne van Vuuren U-Track 8,77 +0.2 m/s--- 239
28 Mia Vergeer AV Phoenix 8,86 +0.2 m/s--- 226
29 Marthe Snijder AV Phoenix 9,14 +0.2 m/s--- 189

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Omara Wondel Clytoneus 7,04 -0.1 m/s--- 542
2 Noena van den Berg Almere `81 7,40 +0.3 m/s--- 468
3 Dot Pouw BAV 7,48 +1.4 m/s--- 452
4 Wies Schmitz Almere `81 7,49 -0.1 m/s--- 450
5 Alexandra Koenis Almere `81 7,54 +1.2 m/s--- 440
6 Loulou Mooi AV Phoenix 7,74 +0.3 m/s--- 403
6 Eva van Lammeren Almere `81 7,74 -0.1 m/s--- 403
8 Dana Weisscher AV Phoenix 7,80 +0.3 m/s--- 392
9 Jette de Jonge BAV 7,82 +0.3 m/s--- 389
10 Kathelijne...er Huurne U-Track 7,95 +1.2 m/s--- 366
11 Laura van Maanen BAV 7,96 -0.1 m/s--- 365
12 Ruth Koelewijn Almere `81 8,06 +0.3 m/s--- 348
13 Roos Trip BAV 8,10 -0.1 m/s--- 341
14 Soraya Belfdail Almere `81 8,24 +1.4 m/s--- 318
15 Lucia van der Linden Almere `81 8,25 +1.4 m/s--- 317
16 Leire Werndly U-Track 8,28 +1.2 m/s--- 312
17 Laura Moria Almere `81 8,38 +0.3 m/s--- 296
18 Ivana Marzec U-Track 8,45 +1.2 m/s--- 286
19 Rosie Sherrington Almere `81 8,46 +1.4 m/s--- 284
20 Shoshone Niemel Almere `81 8,55 +1.4 m/s--- 271
21 Isabelle Lankreijer BAV 9,52 -0.1 m/s--- 142
Nynke Veerman U-Track DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil D 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Guusje Hoogerbrugge Clytoneus 7,79 +1.0 m/s--- 394
2 Zoëy Fonken BAV 8,04 +1.0 m/s--- 351
3 Emma Dikstaal Almere `81 8,32 +0.9 m/s--- 306
4 Norah-joy Cambach Almere `81 8,60 +0.9 m/s--- 263
5 Thiara Serné BAV 8,63 +1.0 m/s--- 259
6 Alice Reimert Almere `81 8,93 +1.0 m/s--- 217
7 Isabel Lowe BAV 9,43 +1.0 m/s--- 152
8 Eline van Duinen BAV 9,54 +1.0 m/s--- 139
9 Zee de Kiefte AV Phoenix 9,57 +1.0 m/s--- 136
10 Divya Kanhai U-Track 9,84 +1.0 m/s--- 105