Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Jannis Fischer Haag 4,94 4,94 +0.0 m/s--- 609
2 Thomas Arensman NEAV 4,24 4,42 4,69 4,69 +0.0 m/s--- 558
3 Levi van Diest AV Lycurgus 4,38 4,24 4,20 4,38 +0.0 m/s--- 494
4 Youp Brouwer SPLS 4,20 3,94 4,19 4,20 +0.0 m/s4,42 458
5 Luuk Bruins Hollandia 2,97 2,88 2,66 2,97 +0.0 m/s--- 212

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Collin Geugjes NEAV 4,70 +0.0 m/s--- 560
2 Enzo Meerstra Hollandia 4,67 +0.0 m/s4,80 554
3 Jeroen van het Hof AV Edam 4,51 +0.0 m/s7,41 521
4 Geordy Witmond SPLS 4,40 +0.0 m/s4,54 498
5 Joël Hoeve SPLS 4,15 +0.0 m/s--- 448
6 Jules Kerstens SAV 4,04 +0.0 m/s--- 426
7 Wouter Konijn AV Lycurgus 3,91 +0.0 m/s--- 400
8 Merlijn Bosman SAV 3,87 +0.0 m/s--- 392
9 Yannick Jong SAV 3,84 +0.0 m/s--- 386
10 Quinten van Delft Hollandia 3,80 +0.0 m/s--- 378
11 Angelo Visser NEAV 3,70 +0.0 m/s--- 358
12 Tijmen Jansen DKEV 3,49 +0.0 m/s4,37 316
13 Jesper Pijnacker SV Noordkop 3,33 +0.0 m/s--- 284
13 Sjoerd de Haan SPLS 3,33 +0.0 m/s--- 284
15 Jeffrey Hutten SV Noordkop 3,29 +0.0 m/s--- 276
16 Shaffay Oedai Hollandia 3,22 +0.0 m/s--- 262
17 Ryan Steenvoorden SV Noordkop 3,12 +0.0 m/s--- 242
18 Stijn Scucces NEAV 3,07 +0.0 m/s--- 232
19 Laurens Aarts NEAV 3,00 +0.0 m/s--- 218
20 Bas Tot SV Noordkop 2,91 +0.0 m/s--- 200
21 Jim Goes Hollandia 2,89 +0.0 m/s--- 196
22 Pepijn Breedijk Hollandia 2,76 +0.0 m/s--- 170
23 Sam Bosman NEAV 2,66 +0.0 m/s3,39 150
24 Timothy Mulder NEAV 2,65 +0.0 m/s--- 148
Marnix Kolkman AV Edam DNS 4,81 0

Uitslagen Jongens Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jochem van Warmerdam SAV 3,45 +0.0 m/s--- 408
2 Willem van...eenendaal HLLS 3,42 +0.0 m/s--- 402
3 Emil de Graaf Phanos 3,38 +0.0 m/s--- 394
4 Senna Giling Hollandia 3,37 +0.0 m/s3,25 392
5 Davi Pfaff SPLS 3,35 +0.0 m/s--- 388
6 Mathijs Adriaanse SPLS 3,34 +0.0 m/s--- 386
7 Tyrone Lak AV Lycurgus 3,25 +0.0 m/s--- 368
8 Aaron Ponne SAV 3,24 +0.0 m/s--- 366
9 Ids Kok Phanos 3,17 +0.0 m/s--- 352
10 Silas Hoeve SPLS 3,11 +0.0 m/s--- 340
11 Mauro Rodrigus NEAV 3,10 +0.0 m/s--- 338
11 Milan Leek DKEV 3,10 +0.0 m/s--- 338
13 Casper van der Putte NEAV 3,08 +0.0 m/s--- 334
14 Andy Gielen SV Noordkop 3,03 +0.0 m/s--- 324
15 Mike Kooijman NEAV 2,81 +0.0 m/s--- 280
16 David de V...te-Peters SPLS 2,60 +0.0 m/s--- 238
17 Anton Groot Hollandia 2,52 +0.0 m/s2,84 222
18 Esmaël Ahmad Hollandia 2,43 +0.0 m/s--- 204
Jurre Hoffer SAV DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mostafa Al-Bayati NEAV 3,22 +0.0 m/s--- 362
2 Thijmen Dijkman NEAV 3,07 +0.0 m/s--- 332
3 Tim Brinkhof NEAV 2,86 +0.0 m/s--- 290
4 Jessy Struijs SAV 2,85 +0.0 m/s--- 288
5 Tijn Touwen SV Noordkop 2,80 +0.0 m/s--- 278
6 Robin Siegers NEAV 2,71 +0.0 m/s--- 260
7 Tycho De Vries SPLS 2,67 +0.0 m/s--- 252
8 Tom Veldt NEAV 2,48 +0.0 m/s--- 214
9 Ivan Nillesen NEAV 2,25 +0.0 m/s--- 168

Uitslagen Jongens Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tijn Hoffer SAV 3,07 +0.0 m/s--- 332
2 Jay van Wanrooij NEAV 2,88 +0.0 m/s--- 294
3 Taygel Bolsman Phanos 2,67 +0.0 m/s--- 252
4 Sven de Haas SAV 2,35 +0.0 m/s--- 188
5 Maurits Nibbering NEAV 2,12 +0.0 m/s--- 142
6 Tim Gortzak NEAV 2,10 +0.0 m/s--- 138
Beau van Balen AV Zuidwal DNS 2,82 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Liset Kolkman AV Edam 4,86 +0.0 m/s4,83 593
2 Kayleigh Bok Hollandia 4,53 +0.0 m/s4,66 525
3 Sanne van Drunen SPLS 4,40 +0.0 m/s4,39 498
4 Femke Sikkink SAV 4,20 +0.0 m/s--- 458
5 Tess Wagenaar NEAV 4,16 +0.0 m/s--- 450
6 Lotte van Diepen SAV 4,14 +0.0 m/s--- 446
7 Mirte Jansen DKEV 4,07 +0.0 m/s3,72 432
8 Daphne Buikman AV Edam 3,96 +0.0 m/s4,13 410
9 Shauna Co... Dongeren SAV 3,95 +0.0 m/s--- 408
10 Willeke Stuijt AV Edam 3,89 +0.0 m/s--- 396
11 Lois Nederveen Hollandia 3,81 +0.0 m/s--- 380
12 Mila Kuller NEAV 3,70 +0.0 m/s--- 358
13 Alisia Bruin WRNG 3,65 +0.0 m/s--- 348
14 Birthe Poot NEAV 2,92 +0.0 m/s--- 202
15 Fleur Schouten Hollandia 2,91 +0.0 m/s3,12 200

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Laura van Langen SAV 4,09 +0.0 m/s3,97 436
2 Esther de Cock Hollandia 4,00 +0.0 m/s--- 418
3 Agricola SPLS 3,92 +0.0 m/s3,47 402
4 Irene Baars SV Noordkop 3,84 +0.0 m/s--- 386
5 Cindy ten Have SV Noordkop 3,83 +0.0 m/s--- 384
5 Kara Zwagemaker SAV 3,83 +0.0 m/s--- 384
7 Laura Wilde NEAV 3,82 +0.0 m/s3,95 382
8 Suzanne de Wit SV Noordkop 3,74 +0.0 m/s--- 366
9 Dieuwke Domsdorf Hollandia 3,69 +0.0 m/s--- 356
9 Elizah van Roekel SAV 3,69 +0.0 m/s--- 356
11 Joelle Wagemaker SAV 3,57 +0.0 m/s--- 332
12 Britt Nederveen Hollandia 3,52 +0.0 m/s--- 322
13 Luca Klumpenhouwer SAV 3,36 +0.0 m/s--- 290
14 Dagmar Poot NEAV 3,28 +0.0 m/s3,58 274
14 Ciara Cof... Dongeren SAV 3,28 +0.0 m/s--- 274
16 Amber Mulder SPLS 3,04 +0.0 m/s3,40 226
17 Amy Groot AV 1923 3,01 +0.0 m/s--- 220
18 Sofie Mahieu SV Noordkop 2,91 +0.0 m/s--- 200
18 Veronique Bruin WRNG 2,91 +0.0 m/s--- 200
20 Elia van der Velde SAV 2,75 +0.0 m/s--- 168
21 Elisa Babucci NEAV 2,62 +0.0 m/s--- 142

Uitslagen Meisjes Pupil B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jinte Braas SAV 3,33 +0.0 m/s--- 384
2 Elles Knook SAV 3,20 +0.0 m/s--- 358
3 Sophie le Blansch SAV 3,14 +0.0 m/s--- 346
4 Lieke van de Griend Hollandia 3,11 +0.0 m/s--- 340
5 Willemijn Smeer NEAV 3,09 +0.0 m/s--- 336
6 India Plomp Hollandia 3,08 +0.0 m/s--- 334
7 Sophie Roos Hollandia 3,07 +0.0 m/s--- 332
8 Nikki de Smit Hollandia 2,98 +0.0 m/s--- 314
8 Jeslyn Doran NEAV 2,98 +0.0 m/s--- 314
10 Disha Oedai Hollandia 2,93 +0.0 m/s--- 304
10 Kaitlijn ... Dongeren SAV 2,93 +0.0 m/s--- 304
12 Brenda de Vos NEAV 2,91 +0.0 m/s--- 300
13 Laura Babucci NEAV 2,78 +0.0 m/s--- 274
14 Nienke Mast NEAV 2,74 +0.0 m/s--- 266
15 Lizzie Hoogland Hollandia 2,67 +0.0 m/s--- 252
16 Eline Zwagemaker SAV 2,65 +0.0 m/s--- 248
17 Nicole Splinter NEAV 2,53 +0.0 m/s--- 224
18 Tara de Greeuw Hollandia 2,42 +0.0 m/s--- 202
19 Gwendolyn van Drunen SPLS 2,10 +0.0 m/s--- 138

Uitslagen Meisjes Pupil C Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Inoa Vader Hollandia 2,98 +0.0 m/s--- 314
2 Jill Hoeve Hollandia 2,80 +0.0 m/s--- 278
3 Carice van Delft Hollandia 2,74 +0.0 m/s--- 266
4 Melissa van Velzen SAV 2,73 +0.0 m/s--- 264
5 Esmée Gooijers Hollandia 2,66 +0.0 m/s--- 250
6 Liz Van Leijen Hollandia 2,45 +0.0 m/s--- 208
7 Kaitlyn Groot AV 1923 2,43 +0.0 m/s--- 204
8 Vicky de Haan NEAV 2,42 +0.0 m/s--- 202
9 Keltum Tomasouw SV Noordkop 2,22 +0.0 m/s--- 162
9 Ella Klumpenhouwer SAV 2,22 +0.0 m/s--- 162
11 Nadia Breed SV Noordkop 1,97 +0.0 m/s--- 112
12 Lynn van der Heijde NEAV 1,69 +0.0 m/s--- 56

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Pink Groot SV Noordkop 2,50 +0.0 m/s--- 218
2 Maartje Tuil Hollandia 2,46 +0.0 m/s2,77 210
3 Emma le Blansch SAV 2,42 +0.0 m/s--- 202
4 Eliane Meurs NEAV 2,39 +0.0 m/s--- 196
5 Rhyona v Velsen SV Noordkop 2,37 +0.0 m/s--- 192
6 Sophie de Haas SAV 2,32 +0.0 m/s2,67 182
7 Lotte Adriaanse SPLS 2,31 +0.0 m/s--- 180
8 Jayda Koeten WRNG 2,28 +0.0 m/s--- 174
9 Guusje de Graaf Phanos 2,20 +0.0 m/s--- 158
10 Jinthe Dijkman NEAV 2,06 +0.0 m/s--- 130
11 Lilian Groot AV 1923 1,98 +0.0 m/s--- 114
12 Jill Struijs SAV 1,95 +0.0 m/s2,05 108
13 Elisa Hartwijk NEAV 1,83 +0.0 m/s--- 84
14 Anouck Zwagemaker SAV 1,76 +0.0 m/s1,91 70
14 Femke van Velzen SAV 1,76 +0.0 m/s--- 70