Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tim Tempelman SPLS 9,27 +0.7 m/s--- 599
2 Zack Rot AV Lycurgus 9,45 -0.8 m/s9,54 567
2 Quincy Koeten WRNG 9,45 +0.7 m/s--- 567
4 Yarno Dijkman NEAV 9,82 +0.7 m/s--- 506
5 Sil Westenbrink AV Lycurgus 9,95 +0.7 m/s--- 486
6 Joris Cotterink AV Lycurgus 10,04 -0.8 m/s10,01 472
7 Finn Castricum AV Lycurgus 10,33 -0.8 m/s10,16 429
8 Sven van Weezep SPLS 10,34 +0.7 m/s--- 427
9 Lucas Knetemann Hollandia 10,52 -0.8 m/s10,03 402
10 Kilian Guijt Hollandia 10,81 -0.8 m/s--- 363
11 Wesley Heere SPLS 10,95 -0.8 m/s11,13 345
12 Aodhan Wadey NEAV 11,00 -0.8 m/s--- 338
13 Sil Bakker Hollandia 11,06 -0.8 m/s--- 331
14 Bas Bekebrede NEAV 11,83 +0.7 m/s--- 240
Bo Kraijnbrink Hollandia DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Yohannes Hiensch Phanos 9,14 +1.1 m/s--- 623
2 Mick Baldew Phanos 9,26 +0.2 m/s--- 601
3 Timon Hoeve SPLS 9,28 +1.4 m/s--- 597
4 Eyoël Hiensch Phanos 9,29 +1.1 m/s--- 595
5 Jeen Hammink Phanos 9,32 +0.2 m/s--- 590
6 JELLE MüLLER AV Lycurgus 9,58 +1.4 m/s--- 545
7 Niek Kollé SV Noordkop 9,87 +1.1 m/s--- 498
8 Coen de Haan SPLS 9,93 +1.1 m/s9,76 489
9 Ties Arensman NEAV 10,17 +1.4 m/s--- 452
10 Mika van der Meijden NEAV 10,26 +0.2 m/s--- 439
11 Ravi Raadgers SV Noordkop 10,37 +1.1 m/s--- 423
12 Ezequiel Bolsman Phanos 10,48 +0.2 m/s--- 408
13 Noah Breedijk Hollandia 10,52 +0.2 m/s--- 402
14 Ruben Leek DKEV 10,56 +1.4 m/s--- 397
15 Kyle Weernink SPLS 10,57 +1.1 m/s10,33 395
16 Keyran Witmond SPLS 10,87 +1.4 m/s--- 355
Erik Cana SPLS DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Laura Wilde NEAV 8,98 +0.6 m/s9,16 553
2 Laura van Langen SAV 9,01 +0.6 m/s9,00 547
3 Elizah van Roekel SAV 9,10 +1.0 m/s--- 530
4 Esther de Cock Hollandia 9,22 +0.6 m/s--- 508
5 Suzanne de Wit SV Noordkop 9,33 +1.0 m/s--- 488
6 Dieuwke Domsdorf Hollandia 9,38 +0.2 m/s--- 480
7 Irene Baars SV Noordkop 9,40 +1.0 m/s--- 476
8 Agricola SPLS 9,41 +1.0 m/s9,77 474
9 Cindy ten Have SV Noordkop 9,42 +1.0 m/s--- 473
10 Britt Nederveen Hollandia 9,54 +0.2 m/s--- 452
11 Kara Zwagemaker SAV 9,55 +1.0 m/s--- 450
12 Joelle Wagemaker SAV 9,70 +1.0 m/s--- 426
13 Veronique Bruin WRNG 9,86 +0.2 m/s--- 400
14 Amber Mulder SPLS 9,90 +0.6 m/s12,54 394
15 Ciara Cof... Dongeren SAV 9,96 +0.2 m/s--- 384
16 Dagmar Poot NEAV 10,21 +0.6 m/s10,14 346
17 Luca Klumpenhouwer SAV 10,23 +0.2 m/s--- 343
18 Elia van der Velde SAV 10,41 +0.6 m/s--- 317
19 Amy Groot AV 1923 10,45 +0.2 m/s--- 312
20 Sofie Mahieu SV Noordkop 11,13 +0.6 m/s--- 222
21 Elisa Babucci NEAV 11,40 +0.6 m/s--- 189

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Debora van Langen SAV 9,01 +1.2 m/s9,11 647
2 Luna Meijer NEAV 9,19 +1.7 m/s--- 613
3 Bente Tuil Hollandia 9,57 +1.2 m/s9,50 547
4 Damanja Reus SAV 9,64 +1.7 m/s--- 535
5 Lindsay Helstone NEAV 10,01 +1.7 m/s--- 476
6 Ilse van Veenendaal HLLS 10,09 +1.7 m/s--- 464
7 Jayda Essenburg ACWA 10,21 +1.2 m/s10,20 446
8 Renske de Boer Hollandia 10,39 +1.5 m/s--- 420
9 Isa Baardse Hollandia 10,41 +1.2 m/s--- 417
10 Charlotte Meurs NEAV 10,58 +1.7 m/s--- 394
11 Iris Turksema SPLS 10,67 +1.5 m/s--- 382
12 Meie van der Klei Hollandia 10,91 +1.2 m/s--- 350
13 Erica de Lange SPLS 10,92 +1.7 m/s--- 349
14 Jackie Nederveen Hollandia 10,94 +1.5 m/s--- 346
15 Roxy Mijzen NEAV 11,64 +1.5 m/s--- 262
16 Eva van der Klei Hollandia 11,70 +1.2 m/s--- 255
17 Keira Mulder NEAV 12,12 +1.5 m/s--- 209
18 Rosanne Pijnacker SV Noordkop 12,32 +1.5 m/s--- 189
19 Donna Quartel SV Noordkop 12,63 +1.2 m/s--- 158
20 Annika Vletter NEAV 13,08 +1.5 m/s--- 116

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Miro Vlasman Phanos 9,10 -0.2 m/s--- 630
2 Isa Kollé SV Noordkop 9,16 -0.2 m/s--- 619
3 Lara Smits SV Noordkop 9,64 -0.2 m/s--- 535
4 Sanna van de Griend Hollandia 9,75 -1.3 m/s--- 517
5 Kyra Laan Hollandia 10,12 -1.3 m/s--- 460
6 Sowisavanah Vriend Hollandia 10,21 -0.2 m/s--- 446
7 Kaylee Gielen SV Noordkop 10,55 -0.2 m/s--- 398
8 Lianka Wit Hollandia 10,60 -1.3 m/s--- 391
9 Romy Leenstra NEAV 10,95 -1.3 m/s--- 345
10 Sarah Schouten NEAV 11,23 -1.3 m/s--- 310
11 Samira Rookhuizen NEAV 12,55 -1.3 m/s--- 166
12 Nora van Diepen Hollandia 15,92 -0.2 m/s10,10 0