Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Emil de Graaf Phanos 6,83 +1.5 m/s--- 590
2 Aaron Ponne SAV 6,96 +0.8 m/s--- 560
3 Jochem van Warmerdam SAV 6,97 +1.5 m/s--- 558
4 Senna Giling Hollandia 7,06 +1.5 m/s7,13 538
5 Mathijs Adriaanse SPLS 7,11 +0.8 m/s--- 527
6 Willem van...eenendaal HLLS 7,27 +0.8 m/s--- 494
7 Silas Hoeve SPLS 7,32 +0.8 m/s--- 484
8 Jurre Hoffer SAV 7,34 +0.8 m/s--- 480
9 Ids Kok Phanos 7,35 +1.0 m/s--- 478
10 Tyrone Lak AV Lycurgus 7,36 +1.5 m/s--- 476
11 Anton Groot Hollandia 7,46 +1.5 m/s7,50 456
12 Mauro Rodrigus NEAV 7,59 +1.0 m/s--- 431
12 Milan Leek DKEV 7,59 +1.5 m/s--- 431
14 David de V...te-Peters SPLS 7,66 +1.0 m/s--- 418
15 Davi Pfaff SPLS 7,68 +1.0 m/s--- 414
16 Andy Gielen SV Noordkop 7,70 +1.5 m/s--- 411
17 Casper van der Putte NEAV 7,77 +1.0 m/s--- 398
18 Mike Kooijman NEAV 7,94 +1.0 m/s--- 368
19 Esmaël Ahmad Hollandia 8,64 +0.8 m/s--- 257

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Mostafa Al-Bayati NEAV 6,94 +0.4 m/s--- 565
2 Thijmen Dijkman NEAV 7,31 +0.8 m/s--- 486
3 Robin Siegers NEAV 7,35 +0.8 m/s--- 478
4 Tycho De Vries SPLS 7,69 +0.4 m/s--- 412
5 Tim Brinkhof NEAV 7,81 +0.4 m/s--- 391
6 Jessy Struijs SAV 7,94 +0.4 m/s--- 368
7 Tijn Touwen SV Noordkop 7,98 +0.8 m/s--- 361
8 Tom Veldt NEAV 8,58 +0.8 m/s--- 266
9 Ivan Nillesen NEAV 8,84 +0.8 m/s--- 229

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tijn Hoffer SAV 7,41 +0.4 m/s--- 466
2 Jay van Wanrooij NEAV 7,61 +0.4 m/s--- 427
3 Taygel Bolsman Phanos 8,15 +0.4 m/s--- 333
4 Maurits Nibbering NEAV 8,80 +0.4 m/s--- 235
5 Sven de Haas SAV 8,89 +0.4 m/s--- 222
6 Tim Gortzak NEAV 9,57 +0.4 m/s--- 136
Beau van Balen AV Zuidwal DNS 7,85 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jeslyn Doran NEAV 6,83 +1.5 m/s--- 590
2 Jinte Braas SAV 7,14 +1.0 m/s--- 521
3 Brenda de Vos NEAV 7,15 +0.3 m/s--- 519
4 Willemijn Smeer NEAV 7,25 +1.5 m/s--- 498
5 Nikki de Smit Hollandia 7,26 +0.3 m/s--- 496
6 Sophie Roos Hollandia 7,30 +1.0 m/s--- 488
7 Sophie le Blansch SAV 7,31 +1.0 m/s--- 486
8 Elles Knook SAV 7,34 +1.0 m/s--- 480
9 Nicole Splinter NEAV 7,38 +0.3 m/s--- 472
10 India Plomp Hollandia 7,41 +0.3 m/s--- 466
11 Disha Oedai Hollandia 7,58 +0.3 m/s--- 433
12 Kaitlijn ... Dongeren SAV 7,69 +1.5 m/s--- 412
13 Lieke van de Griend Hollandia 7,85 +1.0 m/s--- 384
14 Lizzie Hoogland Hollandia 7,97 +0.3 m/s--- 363
15 Nienke Mast NEAV 8,05 +1.5 m/s--- 349
16 Eline Zwagemaker SAV 8,13 +1.0 m/s--- 336
17 Gwendolyn van Drunen SPLS 8,46 +1.5 m/s--- 284
18 Tara de Greeuw Hollandia 8,47 +0.3 m/s--- 283
19 Laura Babucci NEAV 8,81 +1.5 m/s--- 233

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Carice van Delft Hollandia 7,21 +1.6 m/s--- 506
2 Jill Hoeve Hollandia 7,38 +2.2 m/s--- 472
3 Liz Van Leijen Hollandia 7,64 +2.2 m/s--- 422
4 Inoa Vader Hollandia 7,74 +2.2 m/s--- 403
5 Esmée Gooijers Hollandia 8,01 +1.6 m/s--- 356
6 Kaitlyn Groot AV 1923 8,02 +1.6 m/s--- 354
7 Melissa van Velzen SAV 8,16 +1.6 m/s--- 331
8 Nadia Breed SV Noordkop 8,49 +2.2 m/s--- 280
9 Ella Klumpenhouwer SAV 8,58 +1.6 m/s--- 266
10 Vicky de Haan NEAV 8,83 +1.6 m/s--- 230
11 Keltum Tomasouw SV Noordkop 8,86 +2.2 m/s--- 226
12 Lynn van der Heijde NEAV 8,91 +2.2 m/s--- 219

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Maartje Tuil Hollandia 7,76 +1.4 m/s7,50 400
2 Emma le Blansch SAV 7,87 +1.0 m/s--- 380
3 Jayda Koeten WRNG 8,04 +1.0 m/s--- 351
4 Sophie de Haas SAV 8,09 +1.4 m/s8,03 343
5 Pink Groot SV Noordkop 8,14 +1.4 m/s--- 334
6 Rhyona v Velsen SV Noordkop 8,25 +1.4 m/s--- 317
7 Eliane Meurs NEAV 8,27 +1.4 m/s--- 314
8 Lotte Adriaanse SPLS 8,28 +1.0 m/s--- 312
9 Guusje de Graaf Phanos 8,48 +1.0 m/s--- 281
10 Lilian Groot AV 1923 8,53 +1.0 m/s--- 274
11 Jinthe Dijkman NEAV 8,59 +1.0 m/s--- 265
12 Femke van Velzen SAV 9,10 +1.4 m/s--- 194
13 Elisa Hartwijk NEAV 9,30 +1.0 m/s--- 168
14 Jill Struijs SAV 9,45 +1.4 m/s9,20 150
15 Anouck Zwagemaker SAV 9,77 +1.4 m/s9,69 112