Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Rafael Raap PAC 6,96 7,05 6,99 6,86 X 7,18 7,18 +0.8 m/s7,25
2 Alexander Soethout DEM 7,15 6,67 - - 6,88 X 7,15 +0.8 m/s7,10
3 Loic Wondel Rotterdam 6,80 6,90 7,01 7,05 6,91 7,13 7,13 +1.4 m/s7,02
4 Scott Boon Flevo Delta 6,83 6,84 7,06 X 7,04 X 7,06 -0.8 m/s6,95
5 Hugo van den Berg AV NOP 6,42 6,87 6,75 6,55 6,53 6,35 6,87 -0.7 m/s6,65
6 Gijs Mourits VAV 6,31 X 6,41 6,50 X 6,66 6,66 -1.1 m/s6,55
7 Jelle De Jong AV Lycurgus X 6,37 6,65 X 6,33 X 6,65 +1.5 m/s6,29
8 Sergio van der Meide PAC 6,60 6,03 6,40 6,47 X X 6,60 +1.7 m/s6,74
9 Olav Donker PH 5,74 X 6,35 6,35 +1.1 m/s6,60
10 Lars Woudenberg AV34 6,20 6,28 6,20 6,28 -0.5 m/s6,26
11 Joppe Stokvis Altis 6,06 X 6,26 6,26 +0.7 m/s6,51
12 Quincy Stjeward Phanos X X 6,17 6,17 -0.6 m/s6,49
13 Julian Record AV 1923 5,95 6,01 6,09 6,09 -0.7 m/s6,80
14 Jasper de Hon AAC 5,99 5,97 5,94 5,99 -0.5 m/s6,20
15 Julian Sas Almere `81 X X 5,13 5,13 +1.0 m/s6,40

Uitslagen Jongens Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Sven Jansons Altis 6,51 6,73 6,79 6,85 X 7,08 7,08 +0.5 m/s6,91
2 Jaden Bernabela Haag 6,86 6,57 6,82 6,69 6,75 6,88 6,88 +0.5 m/s6,77
3 Damian Felter PAC 6,22 6,23 6,35 6,30 6,62 6,47 6,62 +0.6 m/s6,41
4 Antonny Ediagbonya Ciko `66 6,37 6,44 X 6,25 X 6,60 6,60 -0.6 m/s6,18
5 Joshua Wegman Leiden 6,22 6,11 5,86 6,14 6,24 6,38 6,38 -0.5 m/s6,27
6 Julian Jansen AV NOP X 6,34 X 6,33 4,71 X 6,34 +0.9 m/s6,30
7 Jorrit Hildebrand SPLS X 6,04 X 5,85 6,26 X 6,26 +0.7 m/s6,16
8 Julian Erkelens AV Passaat 5,86 5,79 6,02 5,80 5,87 6,08 6,08 +0.5 m/s6,17
9 Gijs Hopman AV Lycurgus 5,79 6,01 4,72 - - - 6,01 +0.6 m/s6,08
10 Bjorn Sloot AL73 X 5,99 X 5,99 -0.6 m/s6,01
11 Delano de ...Marreiros KAV Holland 5,80 5,93 5,59 5,93 +1.0 m/s6,10
12 Martijn Geerts AV Sparta 5,65 5,78 5,82 5,82 +1.0 m/s5,98
13 Boris Hoogervorst KAV Holland 5,80 5,70 5,47 5,80 -0.5 m/s5,93
14 Shemar Martina SPLS 5,44 5,60 5,63 5,63 +0.8 m/s6,14
15 David Cairo Phanos 5,56 X 5,39 5,56 -0.5 m/s6,01

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Natalie Puper AV Atverni 5,49 5,09 5,47 5,55 X 5,92 5,92 +0.8 m/s5,73
2 Jinke van der Sluis AV Phoenix 5,62 X 5,45 5,36 5,34 5,74 5,74 +1.1 m/s5,72
3 Lena Kater AV PEC 1910 5,36 5,48 5,37 5,49 5,34 5,47 5,49 +0.7 m/s5,26
4 Beau Winnubst AAC 5,21 5,41 X 5,27 5,39 5,21 5,41 +1.3 m/s5,58
5 Danielle Spek AV34 5,10 5,18 5,05 5,04 X 5,40 5,40 +0.9 m/s5,19
6 Daphne Linnekamp HLLS X 5,32 5,28 3,02 X X 5,32 -0.6 m/s5,43
7 Livia Tromp Haag X 5,10 X X 4,70 4,75 5,10 +1.0 m/s5,00
8 Madelon Werkhoven AV Atos 4,46 4,99 5,07 4,94 5,04 4,95 5,07 -1.2 m/s4,91
9 Shaya van Houdt PAC 4,84 5,03 4,94 5,03 +1.2 m/s5,08
10 Justine Zwier AV 1923 4,86 4,88 4,87 4,88 +1.1 m/s4,92
11 Milou van der Schaaf MPM 4,79 2,69 4,35 4,79 -1.3 m/s4,74
12 Susan Wouda MPM 4,44 4,38 4,46 4,46 +0.8 m/s4,56
13 Anouk Haverkort AV Lycurgus 4,43 4,46 3,99 4,46 +0.9 m/s5,02
Sienna Klous AV Lycurgus X X X NM 5,17
Roos van Zwam Ciko `66 X X X NM 5,44

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Pauline Hondema AV Lycurgus 5,58 5,58 5,63 5,61 X 5,78 5,78 +1.1 m/s5,70
2 Joyce Schumacher Flevo Delta 5,19 5,55 5,40 5,53 5,71 X 5,71 +1.2 m/s5,64
3 Nikki Boon Flevo Delta 5,30 X 5,36 5,60 5,57 X 5,60 +0.7 m/s5,41
4 Anna Roelofs AV Lycurgus 5,29 5,42 5,40 X 5,21 5,54 5,54 +0.8 m/s5,50
5 Amy Hasselton THOR 5,28 5,44 X X 5,48 5,45 5,48 +2.0 m/s5,44
6 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,10 5,47 5,21 5,40 X X 5,47 +0.6 m/s5,46
7 Lianne Holtermann Ciko `66 5,36 5,38 X X 5,38 X 5,38 +0.5 m/s5,50
8 Suzan Plat AV PEC 1910 5,11 5,31 5,18 5,38 5,07 5,14 5,38 +0.7 m/s5,38
9 Kadidja Sangare AAV `36 5,11 5,27 5,25 - - - 5,27 +0.5 m/s5,49
10 Yara Linnekamp HLLS 5,24 X 5,15 - - - 5,24 -0.7 m/s5,36
11 Nynke van den Heuvel AAC X 4,87 5,15 - - - 5,15 +0.5 m/s5,48
12 Djim Van den Berg PH 4,85 4,96 5,12 - - - 5,12 +0.7 m/s5,28
13 Edikan Ekpo Haag 2,76 3,89 4,93 - - - 4,93 -0.5 m/s5,31
14 Sophie Jebose AAC X 4,85 4,81 - - - 4,85 -0.5 m/s5,44
Isabel Raap PAC X X X - - - NM 5,25