Uitslagen Jongens Junior A Kogelslingeren 6 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ruben Smink AC TION X 51,30 55,31 X 51,66 49,88 55,31 56,40
2 Stephan H...in t Veld Spado 53,20 50,83 53,43 53,32 54,71 52,62 54,71 53,85
3 Bryan van Ingen HLLM 50,56 52,24 53,85 X X X 53,85 53,07
4 Rik Goessens AV Unitas 38,00 43,10 X 39,61 40,46 44,99 44,99 41,80
5 Quinten van der Veer PAC X 37,56 X 36,07 35,65 X 37,56 41,67
6 Daan Pauw PH 33,66 31,00 35,67 X 35,01 36,75 36,75 34,77
7 Remon van Duijnen AV `47 35,50 X X X 34,27 35,49 35,50 36,34
8 Justin Hoefmans AV Sprint 32,86 X 33,98 X 33,06 34,04 34,04 36,50

Uitslagen Jongens Junior B Kogelslingeren 5 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joris Pals AV Feniks 57,13 60,92 61,44 61,00 X 56,90 61,44 58,07
2 Daan Schade Flevo Delta 47,80 X 55,01 X 51,86 X 55,01 54,18
3 Tim de Greef Altis 41,77 39,42 41,01 44,34 45,14 45,25 45,25 40,78
4 Bart van de Loo Eindhoven 36,28 33,46 X X 34,91 39,65 39,65 38,71
5 Marten Voorberg AV Lycurgus 27,76 31,36 34,34 34,56 34,16 X 34,56 27,35
6 Mats Beentjes DEM X 29,10 31,51 32,48 X X 32,48 34,61
7 Taro Swart AV Spiridon 29,12 30,61 X 28,89 X 31,44 31,44 32,51
8 Teun de Koning AV Lycurgus X X 25,51 X X X 25,51 49,17
Dylan Langeveld DEM X X X NM 36,14

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tia Ackermans Scorpio 38,96 38,79 43,16 42,81 39,70 X 43,16 39,33
2 Adrian Vrijenhoek Rotterdam X X 39,96 41,63 40,30 X 41,63 39,83
3 Judy Van der Drift PAC X 26,93 X 39,14 X 32,59 39,14 33,81
4 Marieke Van der Laan GACH X X 34,79 35,35 37,70 32,75 37,70 38,76
5 Lotte van Gerven AV Lycurgus 30,13 34,96 34,03 X 30,82 X 34,96 33,84
6 Liza Jonkergouw AV Spiridon X 27,42 26,63 33,79 33,09 X 33,79 33,25
7 Robin Post WRNG 31,13 33,00 33,41 X X X 33,41 29,75
8 Marieke Mul KAV Holland 21,34 22,01 X 20,03 19,15 X 22,01 25,06
Dion Kies DEM X X X NM 27,28

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelslingeren 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 50,74 X 59,03 X 60,05 59,16 60,05 55,97
2 Judith Ama... Essemiah AV Feniks 51,35 52,76 51,52 49,18 54,73 49,46 54,73 50,95
3 Ella Meuwissen Swift X 48,55 47,16 48,67 47,90 45,88 48,67 48,50
4 Lotte Smink HLLS 46,04 46,29 47,39 43,13 X 44,01 47,39 43,78
5 Shanella Bleecke Almere `81 41,67 X 41,23 43,34 39,91 X 43,34 41,41
6 Danique De Brabander Olympus `70 30,99 X 42,26 X 41,88 X 42,26 41,74
7 Bowien Snepvangers DJA 42,24 38,97 38,34 X 31,76 42,21 42,24 38,11
8 Inge Schmit AV Unitas 38,46 40,67 X 40,63 37,22 38,50 40,67 34,70
9 Lichelle Scholing MPM 37,60 39,93 39,80 39,93 42,15
10 Sara Rey Swift X 38,31 34,72 38,31 41,40
11 Maaike Westerdijk Flevo Delta X 29,86 32,83 32,83 36,45
12 Fabiënne ... Hombergh Swift 32,46 32,43 X 32,46 30,44
13 Marleen Klaver MPM 30,92 31,44 30,17 31,44 29,45
14 Safira den Oudsten AV Spiridon 28,24 X 28,95 28,95 35,52
15 Esther Bolle AV `56 21,29 23,02 21,57 23,02 27,11