Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten 6 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Timo in t Hout PAC 16,19 16,04
2 Floris Aarts AV 1923 14,08 12,35
3 Rein van Houwelingen Typhoon 14,02 13,39
4 Jelle De Jong AV Lycurgus 13,99 13,25
5 Glenn Pols Atledo 13,75 13,20
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion 13,19 13,69
7 Noah Verboom HLLM 12,63 12,57
8 Jeroen Poelert AV Athlos 12,42 11,84
9 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 12,25 12,37
10 Nicholas Mitchell AL73 12,21 11,96
11 Jorg Kroon PH 11,95 11,96
12 Ruben Smink AC TION 11,82 12,83
13 Gerwin De Haan Heerenveen 11,63 12,71
14 Wolf Nederpel De Spartaan 11,58 11,92
15 Daan Pauw PH 11,11 11,77
16 Oscar Heijdra Tempo AV 10,69 11,35

Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten 5 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Mattijs Mols AV Attila 18,58 16,72
2 Shaquille ...manuelson PAC 17,27 17,98
3 Ruud Louter Zeeland 16,29 15,82
4 Léon Mak De Gemzen 14,53 14,93
5 Noah Lauwers RK HAV 14,34 14,44
6 Thijs Meershoek AV Sparta 13,69 14,56
7 Pim Groen PAC 13,53 14,04
8 Toine van den Bos Delta Sport 13,37 13,69
9 Thies Coenen Swift 13,23 12,98
10 Youko van der Blom Leiden 13,23 12,61
11 Merijn Nolet PH 13,11 12,86
12 Joris Pals AV Feniks 12,82 13,87
13 Marten Voorberg AV Lycurgus 12,60 12,52
14 Robin van Opstal SPOB 12,53 12,18
15 Enrique van Zutven PH 12,34 12,19
16 Taro Swart AV Spiridon 11,90 12,23
17 Dylan Langeveld DEM 11,71 12,02
18 Jaap Miessen AV Wijchen 9,62 11,97

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten 4 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Jessica Schilder AV Hera 15,63 15,56
2 Benthe Konig Ciko `66 15,09 15,23
3 Enid Duut PAC 13,78 13,39
4 Anneloes Wonink Groningen 13,14 12,81
5 Marjolein Bolten HLLM 11,67 11,67
6 Emma van Arendonk Spado 11,56 11,44
7 Britta de Haan ARV Ilion 11,35 11,31
8 Mariska Hoogkamer De Spartaan 10,54 11,97
9 Laura Leijen DKEV 10,21 10,14
10 Sophie van Veen AV Gouda 10,11 10,79
11 Zyra van Oers AV Unitas 10,06 10,28
12 Marieke Mul KAV Holland 10,03 9,61
13 Liza Jonkergouw AV Spiridon 9,36 10,00
14 Larissa Jonker Startbaan 7,98 8,43

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten 3 kilogram

# Naam KogelOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 18,97 19,58
2 Alida van Daalen PAC 15,28 15,63
3 Jenny Tchedjo U-Track 14,36 14,27
4 Bridget Janssen PAC 14,18 12,94
5 Maxime Beverwijk PH 13,45 12,91
6 Janneke Pluimes Scorpio 13,12 13,54
7 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 12,46 13,48
8 Judith Ama... Essemiah AV Feniks 11,85 12,13
9 Misha Hollaar AV Fortuna 11,50 11,54
10 Nikki Boon Flevo Delta 11,42 13,78
11 Danique De Brabander Olympus `70 11,25 11,61
12 Willeke Stuijt AV Edam 11,24 11,92
13 Shanella Bleecke Almere `81 11,23 12,32
14 Tessa Smits AV Sprint 10,89 12,15
15 Yara Kramer AV Salland 10,82 11,23
16 Babet Roeling ARV Ilion 10,79 11,02
17 Charlotte Emanuel AV Feniks 10,72 11,61
18 Danara Dew... Stoppels Groningen 10,62 11,49