Uitslagen Jongens Junior A Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Scott Boon Flevo Delta 14,39 14,26 14,19 14,50 X 14,36 14,50 +0.6 m/s13,90
2 Roy van Zijl DAV Kronos 13,79 13,66 X 13,56 13,80 X 13,80 +0.6 m/s13,54
3 Jamil Hassan Haag X 13,44 13,43 X 13,79 X 13,79 +1.0 m/s14,46
4 Sander Koops SPWS X 13,76 12,36 X 13,26 13,58 13,76 -0.7 m/s13,65
5 Hent van Schoten AV Oss `78 13,50 13,50 13,21 13,42 13,76 13,11 13,76 -0.7 m/s13,71
6 Gijs Mourits VAV 13,26 13,21 13,26 13,07 13,28 13,28 -0.9 m/s13,39
7 Yarán Wienneke GACH 13,02 13,20 X X X X 13,20 -1.5 m/s13,35
8 Guido Persoon Olympus `70 12,76 12,53 12,44 X 12,18 12,13 12,76 +0.8 m/s12,87
9 Bob Abotar Haag 12,54 12,61 12,62 12,62 -1.0 m/s12,87
10 Jordi van der Wal PAC 12,03 12,41 12,56 12,56 -0.6 m/s13,02
11 Hugo van den Berg AV NOP 11,33 12,39 12,26 12,39 +1.1 m/s12,66

Uitslagen Jongens Junior B Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Daan Hoomoedt PAC 13,12 13,38 12,11 13,18 13,45 13,74 13,74 -1.0 m/s13,78
2 Fabian Biondina Spado 12,91 X 13,31 13,27 13,56 13,69 13,69 -0.5 m/s12,75
3 Joshua Wegman Leiden 12,80 13,30 13,50 13,12 X 13,53 13,53 -1.0 m/s13,64
4 Martijn Geerts AV Sparta 12,97 - 11,97 12,15 12,66 12,96 12,97 -0.6 m/s12,93
5 Koen Prud...van Reine Leiden 12,27 12,71 11,08 12,71 12,10 X 12,71 -0.6 m/s12,72
6 Mattias Nab AAV `36 12,47 12,60 11,87 12,04 11,95 12,03 12,60 +0.9 m/s12,63
7 Ferrie Hamer Haag X 12,30 12,33 12,33 -0.5 m/s12,47

Uitslagen Meisjes Junior A Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Judeska Sheppard Rotterdam 11,52 11,55 X 11,39 10,56 11,35 11,55 -1.2 m/s11,69
2 Danielle Spek AV34 11,45 11,27 X 11,51 10,83 11,30 11,51 -1.1 m/s11,33
3 Natalie Puper AV Atverni 10,80 10,95 11,39 10,67 10,84 11,09 11,39 -1.1 m/s10,93
4 Lucinde Wiersema Leiden X 11,21 11,08 10,84 11,12 11,09 11,21 +1.1 m/s11,18
5 Shaya van Houdt PAC X 10,46 X X 10,34 X 10,46 +0.9 m/s10,52

Uitslagen Meisjes Junior B Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Louiza Kruiswijk AV Atverni 11,21 11,11 11,26 11,44 11,08 11,64 11,64 +1.0 m/s11,01
2 Edikan Ekpo Haag 10,71 - 11,09 11,46 11,48 11,10 11,48 +0.8 m/s11,60
3 Nikki Boon Flevo Delta 10,93 10,69 11,17 11,16 11,24 11,42 11,42 +1.0 m/s11,36
4 Sophie Jebose AAC X 10,98 11,02 11,32 X 10,86 11,32 +0.9 m/s11,35
5 Margo Schippers AV Rijssen 10,99 11,04 10,68 X 10,86 10,68 11,04 +1.1 m/s10,88
6 Anne Hoeke AV Attila 10,89 X X 10,66 X 10,61 10,89 +1.5 m/s10,88
7 Sanne van Drunen Almere `81 10,44 10,69 10,64 10,46 10,50 10,19 10,69 +0.7 m/s10,90
8 Kim van Bokhoven PH 10,03 10,21 10,04 10,08 9,90 10,14 10,21 +0.6 m/s10,26
9 Inez Bouwen AV Lycurgus 9,83 9,94 10,09 10,09 -0.6 m/s10,59
10 Nienke Voorheijen THOR 10,04 9,94 9,88 10,04 +0.8 m/s10,22
11 Janaisa Baah PAC 9,75 9,85 9,85 +0.6 m/s10,01