Uitslagen Jongens Junior A Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Timo in t Hout PAC 46,53 X X 43,73 46,50 X 46,53 47,93
2 Nick Godschalk AV Unitas 42,86 45,53 X 41,27 X X 45,53 46,16
3 Martijn Hoogewerf KAV Holland X 42,94 X 43,37 40,19 42,41 43,37 43,52
4 Rein van Houwelingen Typhoon 35,06 39,26 40,62 X 42,20 42,98 42,98 40,28
5 Jeroen Poelert AV Athlos 37,73 X 41,53 42,18 40,70 41,82 42,18 39,33
6 Glenn Kunst Haag 40,36 36,53 38,57 38,46 40,12 41,03 41,03 40,52
7 Glenn Pols Atledo 36,50 35,67 39,54 X 37,48 X 39,54 38,92
8 Wouter Nieuwhof Ciko `66 38,99 X X X X X 38,99 43,37
9 Gerwin De Haan Heerenveen 37,24 37,47 37,77 37,77 40,22
10 Noah Verboom HLLM 37,75 X X 37,75 37,40
11 Wolf Nederpel De Spartaan 36,57 35,35 35,33 36,57 39,85
12 Daan Pauw PH 36,18 35,25 35,78 36,18 35,04
13 Jorg Kroon PH X 35,79 34,05 35,79 37,43
14 Arjen de Kock Spado X 24,48 35,21 35,21 36,51
Rik Goessens AV Unitas X X X NM 40,85

Uitslagen Jongens Junior B Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mattijs Mols AV Attila X 46,22 X 53,07 X 45,35 53,07 54,29
2 Joris Pals AV Feniks 41,99 44,82 X X 47,05 45,85 47,05 42,95
3 Owen Smidt AAC `61 X 41,81 43,76 42,32 43,79 42,02 43,79 42,25
4 Daan Schade Flevo Delta 39,12 42,61 X X X 42,92 42,92 41,62
5 Robin van Opstal SPOB 38,43 39,16 38,21 36,32 42,70 37,84 42,70 39,69
6 Remie Geurts AV Unitas X 39,68 42,40 41,60 40,28 42,10 42,40 40,67
7 Wessel Wiersema Leiden 37,92 38,24 39,97 36,26 X 38,52 39,97 40,90
8 Bodhy Wijnings AV Spiridon 34,14 38,38 X X 31,21 X 38,38 40,59
9 Teun de Koning AV Lycurgus X 36,35 37,94 37,94 41,66
10 Fabiël Wijnhoven ATOP 33,76 X 36,23 36,23 40,78
11 Ruud Louter Zeeland X 35,18 X 35,18 39,39
12 Léon Mak De Gemzen 31,83 X X 31,83 44,95
Thijs Meershoek AV Sparta X X X NM 40,81
Pim Groen PAC X X X NM 42,94
Shaquille ...manuelson PAC X X X NM 59,63

Uitslagen Meisjes Junior A Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Enid Duut PAC 42,60 47,12 50,25 46,00 48,78 47,23 50,25 49,11
2 Benthe Konig Ciko `66 X X 47,15 48,61 42,88 40,76 48,61 44,31
3 Iris de Ruiter AV 1923 34,07 39,04 40,14 40,26 39,49 41,34 41,34 45,01
4 Adrian Vrijenhoek Rotterdam 36,44 36,02 37,07 35,67 38,45 40,43 40,43 41,39
5 Julia Wolbink AAC 35,84 37,10 X 39,12 X 35,94 39,12 40,33
6 Sanne van den Brink HLLS 34,25 38,89 38,38 38,75 X 36,22 38,89 36,53
7 Maxime Brandts AV Caesar 36,74 36,75 X 35,87 36,35 37,76 37,76 37,05
8 Emma van Arendonk Spado 34,28 34,54 X 32,45 33,20 35,72 35,72 35,82
9 Fleur Visser AV Unitas 33,64 29,10 31,17 33,64 39,03
10 Anneloes Wonink Groningen 33,32 31,84 32,98 33,32 38,52
11 Suzanne Giezeman Haag 31,11 X 30,42 31,11 33,97
12 Zyra van Oers AV Unitas 28,92 30,76 X 30,76 31,43
13 Laura Leijen DKEV 26,81 X 25,40 26,81 32,13
Robin Post WRNG X X X NM 32,06
Sophie van Veen AV Gouda X X X NM 34,10

Uitslagen Meisjes Junior B Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Dara Obot Haag 47,66 X 41,66 48,79 48,22 50,28 50,28 49,19
2 Jorinde van Klinken Groningen 40,14 X X 48,60 X X 48,60 53,77
3 Alida van Daalen PAC X 40,09 37,77 47,26 45,71 X 47,26 47,52
4 Veerle van...er Meulen ATOP 29,75 33,36 45,23 43,86 X 40,18 45,23 45,60
5 Janneke Pluimes Scorpio 41,03 X 41,12 X 41,68 40,17 41,68 44,41
6 Jenny Tchedjo U-Track X 38,92 32,35 X X 39,73 39,73 37,42
7 Lotte Smink HLLS 37,81 38,24 X X 38,52 X 38,52 38,71
8 Maud van Hoorn AV De Keien 34,55 31,36 X X X 29,72 34,55 34,72
9 Willeke Stuijt AV Edam 30,75 31,75 33,16 33,16 34,56
10 Babet Roeling ARV Ilion 31,47 24,85 X 31,47 32,53
11 Danara Dew... Stoppels Groningen 30,42 29,82 31,01 31,01 33,18
12 Lichelle Scholing MPM 26,67 X 30,01 30,01 34,08
13 Danique De Brabander Olympus `70 28,29 X 28,54 28,54 30,79
14 Yara Kramer AV Salland X 22,28 X 22,28 29,32