Uitslagen Jongens Junior A 200 meter halve finale

# Naam Res Qm
1 Isayah Boers Phanos 21,75Q +0.5 m/s---
2 Sawa Bezelev AV Athlos 21,82Q +1.5 m/s---
3 Daan Lubberdink Ciko `66 22,05Q +1.5 m/s---
4 Jim van Gorkum Spado 22,37Q +0.5 m/s---
5 Pelle Gelderblom Zeeland 22,43q +0.5 m/s---
6 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 22,47Q +0.3 m/s---
7 Dominique Zwiep Rotterdam 22,53Q +0.3 m/s---
8 Jordy Kluft DEM 22,55q +0.5 m/s---
9 Milo Zech...allebroek Leiden 22,67 +0.3 m/s---
10 Niels Beks AV Attila 22,70 +1.5 m/s---
11 Ruben de Vries Rotterdam 22,72 +0.3 m/s---
12 Timo Brandehof HLLM 22,81 +1.5 m/s---
13 Thom Clemens HLLS 23,04 +1.5 m/s---
14 Ezra Amokwandoh AV 1923 23,09 +0.5 m/s---
15 Stijn Tromp De Gemzen 23,23 +0.5 m/s---
16 Bram van Hastenberg U-Track 23,39 +1.5 m/s---
17 Remly Vry Phanos 23,44 +0.5 m/s---
17 Kristian Mos Heerenveen 23,44 +0.3 m/s---
19 Jurgen van der Zwet De Spartaan 23,63 +0.3 m/s---
20 Jasper Rou VAV 23,69 +0.3 m/s---
21 Mark Roosien AV Hylas 23,73 +0.3 m/s---
22 Wim Vonk Altis 23,80 +1.5 m/s---
23 Stijn van Nierop DAK 23,84 +1.5 m/s---
Mitchell Emmers AV Attila DNS ---

Uitslagen Jongens Junior B 200 meter halve finale

# Naam Res Qm
1 Onyema Adigida Phanos 21,88Q +1.3 m/s---
2 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,55Q +0.4 m/s---
3 Isiah Emanuelson PAC 22,64Q +1.3 m/s---
4 Gabriël ...rnelissen GACH 22,71Q +0.4 m/s---
5 Pim van Bakel PH 22,76Q -0.3 m/s---
6 Tijn Vaessen Swift 23,02q +1.3 m/s---
7 Keitharo ...sterwolde Almere `81 23,05q +0.4 m/s---
8 Kosheen Miran Groningen 23,10 +1.3 m/s---
9 Jordan Knops Voorne 23,16Q -0.3 m/s---
10 Stephan van der Jagt AV `47 23,16 +0.4 m/s---
11 Robin Spoor AV Sparta 23,25 +1.3 m/s---
12 Alberto Biswane Olympus `70 23,30 -0.3 m/s---
13 Mischa Lips ARV Ilion 23,31 -0.3 m/s---
14 Deon Plak Almere `81 23,37 +0.4 m/s---
15 Jelen Franjic AV Sprint 23,58 +1.3 m/s---
16 Ole van der Horst Eindhoven 23,61 +0.4 m/s---
17 Twan Duvigneau AL73 23,73 +1.3 m/s---
18 Jasper Cobussen Eindhoven 23,84 -0.3 m/s---
19 Gijs van Beilen AV PEC 1910 24,01 -0.3 m/s---
20 Martijn Geerts AV Sparta 24,02 +0.4 m/s---
21 Bas Meeuwenoord De Spartaan 24,27 -0.3 m/s---
22 Ruben Heijnen Zeeland 24,55 -0.3 m/s---
Dre Pinas DEM DQ ---
Lars Adriaanse Haag DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior B 200 meter halve finale

# Naam Res Qm
1 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,45Q +2.9 m/s---
2 Zoë Sedney ARV Ilion 24,76Q +0.1 m/s---
3 Zoë Meyer AV Sprint 25,40Q +0.6 m/s---
4 Suzanne van Eijck Spado 25,53Q +2.9 m/s---
5 Anouk Rensink AV Unitas 25,63Q +0.6 m/s---
6 Fenna Klapwijk PAC 25,66Q +0.1 m/s---
7 Yara Linnekamp HLLS 25,75q +0.1 m/s---
8 Janna Doumpas Eindhoven 25,84q +2.9 m/s---
9 Robina Negenman KAV Holland 25,98 +0.1 m/s---
10 Lianne Holtermann Ciko `66 26,00 +2.9 m/s---
11 Kimberley Booij De Spartaan 26,18 +0.6 m/s---
12 Nynke van den Heuvel AAC 26,20 +2.9 m/s---
13 Nina Franke AV Oss `78 26,36 +0.6 m/s---
14 Lianne Huisjes Groningen 26,38 +2.9 m/s---
15 Xiorèse Romero AV Trias 26,46 +0.1 m/s---
16 Fréderique Post AV Gouda 26,48 +0.1 m/s---
17 Maureen Louws AV NOP 26,67 +0.6 m/s---
18 Sarah Dekker AV Trias 26,73 +0.6 m/s---
19 Megan de Ruiter Phanos 26,82 +0.6 m/s---
20 Emy Guikema Groningen 26,89 +0.1 m/s---
21 Shanna Mol AV Lycurgus 27,00 +2.9 m/s---
22 Djim Van den Berg PH 27,21 +2.9 m/s---
23 Marlous Hagemann Haag 27,31 +0.6 m/s---
24 Anouk Hellingh AV Lycurgus 28,28 +0.1 m/s---