Uitslagen Jongens Junior A 200 meter

# Naam Res OBP
1 Isayah Boers Phanos 21,81Q -0.7 m/s21,27
2 Mustafa Ha... Mahamuud Haag 21,90Q +1.1 m/s21,56
2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,90Q +0.6 m/s21,76
4 Sawa Bezelev AV Athlos 22,10Q +2.4 m/s21,88
5 Pelle Gelderblom Zeeland 22,66Q +2.4 m/s22,69
6 Jordy Kluft DEM 22,68Q +1.1 m/s22,76
7 Dominique Zwiep Rotterdam 22,78Q -0.9 m/s22,24
8 Ruben de Vries Rotterdam 22,86Q -0.7 m/s22,87
9 Milo Zech...allebroek Leiden 22,98Q -0.7 m/s22,76
10 Thom Clemens HLLS 23,02Q -0.9 m/s23,91
11 Jim van Gorkum Spado 23,05Q -0.9 m/s21,94
12 Stijn Tromp De Gemzen 23,13Q +1.1 m/s22,92
13 Timo Brandehof HLLM 23,19Q +0.6 m/s23,00
14 Bram van Hastenberg U-Track 23,26Q +1.1 m/s23,73
15 Jurgen van der Zwet De Spartaan 23,44Q +2.4 m/s23,30
16 Kristian Mos Heerenveen 23,46Q +2.4 m/s23,08
17 Niels Beks AV Attila 23,48Q +0.6 m/s22,70
18 Ezra Amokwandoh AV 1923 23,53Q -0.9 m/s23,13
19 Remly Vry Phanos 23,55Q -0.7 m/s23,67
19 Stijn van Nierop DAK 23,55q +2.4 m/s24,10
21 Jasper Rou VAV 23,66Q +0.6 m/s23,86
22 Wim Vonk Altis 23,67q +2.4 m/s23,90
23 Mark Roosien AV Hylas 23,72q +0.6 m/s23,63
23 Mitchell Emmers AV Attila 23,72q -0.9 m/s23,21
25 Niels Verheugd AV Sprint 23,82 +1.1 m/s23,66
26 David Thommassen AV Sprint 23,87 +1.1 m/s24,15
27 Tijmen Melgers AV Sparta 23,89 -0.7 m/s23,70
28 Joost Koldijk HLLM 23,92 +2.4 m/s24,82
29 Joppe Ketting Ciko `66 24,20 +0.6 m/s24,55
30 Koert Remijn DEM 24,27 +1.1 m/s24,37
31 Antoine va...er Sanden DAK 24,37 -0.9 m/s24,06
32 Arthur van Essen Altis 24,44 -0.7 m/s24,21
33 Taco van der Werff AV34 24,57 +0.6 m/s24,15
34 Klaas de Boer AV `56 24,73 -0.9 m/s24,89
35 Douwe Koldijk HLLM 24,74 -0.9 m/s24,83
36 Rick Veltman AV Gouda 25,01 -0.7 m/s24,35
37 Arnout Mak De Gemzen 25,05 +2.4 m/s25,04

Uitslagen Jongens Junior B 200 meter

# Naam Res OBP
1 Onyema Adigida Phanos 21,63Q +0.5 m/s21,55
2 Pim van Bakel PH 22,45Q +2.2 m/s22,76
3 Isiah Emanuelson PAC 22,47Q +2.2 m/s22,58
4 Gabriël ...rnelissen GACH 22,72Q +1.5 m/s22,60
5 Keitharo ...sterwolde Almere `81 22,83Q +0.1 m/s22,69
6 Jordan Knops Voorne 23,06Q +1.4 m/s22,52
7 Robin Spoor AV Sparta 23,07Q +2.2 m/s23,12
7 Tijn Vaessen Swift 23,07Q +0.1 m/s22,74
9 Alberto Biswane Olympus `70 23,10Q +1.5 m/s23,28
10 Mischa Lips ARV Ilion 23,12Q +0.5 m/s23,10
10 Maarten Emmaneel AV NOVA 23,12Q +0.5 m/s23,06
10 Stephan van der Jagt AV `47 23,12Q +1.4 m/s23,83
13 Kosheen Miran Groningen 23,25Q +1.5 m/s22,74
14 Jasper Cobussen Eindhoven 23,32Q +0.1 m/s23,64
15 Dre Pinas DEM 23,44Q +2.2 m/s24,60
16 Deon Plak Almere `81 23,48Q +1.4 m/s22,85
17 Ole van der Horst Eindhoven 23,51q +2.2 m/s23,82
18 Gijs van Beilen AV PEC 1910 23,57Q +1.4 m/s23,11
19 Jelen Franjic AV Sprint 23,58Q +0.1 m/s24,32
20 Twan Duvigneau AL73 23,59Q +1.5 m/s23,81
21 Martijn Geerts AV Sparta 23,66q +0.1 m/s24,31
22 Ruben Heijnen Zeeland 23,97Q +0.5 m/s24,19
23 Bas Meeuwenoord De Spartaan 24,04q +2.2 m/s24,22
24 Lars Adriaanse Haag 24,11q +0.1 m/s23,45
25 Yasha kenyon Chapman Startbaan 24,24 +1.5 m/s24,51
26 Tijn Pronk KAV Holland 24,26 +1.4 m/s24,20
27 Boris Hoogervorst KAV Holland 24,27 +0.5 m/s24,89
27 Julian Erkelens AV Passaat 24,27 +1.5 m/s24,28
29 Kjell Venderbosch AV Argo 24,49 +1.4 m/s24,63
30 Marvens Bruinsma Heerenveen 24,73 +1.4 m/s24,93
31 Thimo Henraat AV Feniks 24,89 +0.5 m/s24,90
32 Cas Van den Bergh U-Track 26,04 +2.2 m/s25,32
Joep de Wit Almere `81 DNS 24,07

Uitslagen Meisjes Junior A 200 meter

# Naam Res OBP
1 Bowien Jansen HLLM 24,21Q +0.4 m/s24,12
2 Lieke Klaver SAV 25,12Q +0.0 m/s23,84
3 Eveline Saalberg GVAC 25,34Q +0.4 m/s25,27
4 Andrea Bouma De Spartaan 25,73Q +0.4 m/s23,93
5 Nikki Kraaijeveld AAC 25,79Q +0.0 m/s25,55
6 Gwen Reuver AAC 25,90Q +0.4 m/s25,28
7 Merel Wevers AV34 25,98q +0.0 m/s26,20
8 Eva Mollema VTLS 26,13q +0.4 m/s26,29
9 Kyara Tjin-A-Lim Leiden 26,15 +0.0 m/s26,51
10 Maggi Kamara AV Athlos 26,24 +0.4 m/s26,31
11 Zoë de De Jong AV Trias 26,34 +0.0 m/s26,57
12 Kirsten Kuntz AV Passaat 26,89 +0.4 m/s26,49
13 Robin Hassing AV Fortuna 27,26 +0.4 m/s26,63
14 Justine Zwier AV 1923 27,36 +0.4 m/s27,34
15 Casey de Graaff SPOB 27,44 +0.0 m/s28,81
15 Diede Gerdsen AV Wijchen 27,44 +0.4 m/s26,41
17 Sienna Klous AV Lycurgus 27,86 +0.4 m/s27,67
18 Madelon Werkhoven AV Atos 28,24 +0.4 m/s29,49
19 Anouk Haverkort AV Lycurgus 28,60 +0.4 m/s28,46
20 Milou van der Schaaf MPM 28,70 +0.4 m/s29,29
21 Dorine Huisman AV Atverni 29,01 +0.4 m/s29,38
22 Susan Wouda MPM 29,29 +0.0 m/s29,08
23 Desirée van Beest AV Atverni 29,34 +0.4 m/s29,33
24 Sophie De Ruijter Castricum 30,46 +0.0 m/s30,94

Uitslagen Meisjes Junior B 200 meter

# Naam Res OBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 24,52Q +2.3 m/s24,21
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,62Q +0.2 m/s25,00
3 Anouk Rensink AV Unitas 25,49Q +1.9 m/s25,48
4 Zoë Meyer AV Sprint 25,68Q +0.7 m/s25,98
5 Yara Linnekamp HLLS 25,75Q +1.9 m/s25,75
6 Fenna Klapwijk PAC 25,79Q +0.7 m/s25,35
7 Janna Doumpas Eindhoven 26,05Q +2.3 m/s25,99
8 Suzanne van Eijck Spado 26,08Q +1.8 m/s25,51
9 Kimberley Booij De Spartaan 26,09Q +0.2 m/s25,98
10 Lianne Holtermann Ciko `66 26,12Q +1.9 m/s26,33
11 Robina Negenman KAV Holland 26,16Q +0.7 m/s26,28
12 Nina Franke AV Oss `78 26,17Q +1.8 m/s26,98
13 Fréderique Post AV Gouda 26,22Q +1.8 m/s25,70
14 Nynke van den Heuvel AAC 26,23Q +2.3 m/s26,18
15 Maureen Louws AV NOP 26,30Q +1.8 m/s26,38
16 Lianne Huisjes Groningen 26,51Q +0.7 m/s26,84
17 Xiorèse Romero AV Trias 26,54Q +1.9 m/s26,54
18 Sarah Dekker AV Trias 26,64q +0.7 m/s26,60
19 Marlous Hagemann Haag 26,72q +1.9 m/s27,42
20 Megan de Ruiter Phanos 26,75Q +0.2 m/s26,26
21 Shanna Mol AV Lycurgus 26,76q +1.8 m/s26,48
22 Anouk Hellingh AV Lycurgus 26,90q +1.8 m/s27,07
22 Emy Guikema Groningen 26,90Q +0.2 m/s26,71
24 Maeve Zuijlen AV Unitas 26,94 +1.9 m/s26,87
25 Maaike Heida Clytoneus 26,96 +0.2 m/s27,38
26 Djim Van den Berg PH 26,98Q +2.3 m/s26,79
27 Joy de Bruijne AV Atverni 26,99 +2.3 m/s27,32
28 Hannah Cranen Swift 27,07 +0.2 m/s26,79
29 Ellis Huistra Phanos 27,24 +0.7 m/s27,12
30 Femke van den Bos Tempo AV 27,29 +0.2 m/s27,16
31 Nikki Taag KAV Holland 27,33 +0.7 m/s28,24
32 Christel Heuseveldt Climax 27,34 +2.3 m/s27,32
33 Esmée de Jong AV Trias 27,42 +1.9 m/s28,07
34 Megan Broekhuis DVTR 27,61 +1.9 m/s27,09
35 Maartje Va...en Kommer Castricum 27,72 +2.3 m/s28,69
36 Juliëtte Pluimert De Spartaan 27,88 +2.3 m/s26,75
37 Tosca Oudshoorn Haaksbergen 27,89 +1.8 m/s27,49
38 Vica van Middelkoop AV Passaat 28,26 +1.8 m/s27,95
39 Roos Vernooij PH 28,33 +0.2 m/s28,34
Cicely Sille AV Lionitas DNF 27,39