Uitslagen Jongens Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Sem Linde... van Rups AV Atos 9,40 +2.4 m/s--- 576
2 Teun Kalis AV 1923 9,64 +2.9 m/s--- 535
3 Timon Kalogeris AV Atos 9,84 +0.7 m/s--- 503
3 Tim de Groot AV Hylas 9,84 +3.0 m/s--- 503
5 Yarno Dijkman NEAV 9,86 +3.0 m/s--- 500
6 Kayo Dussenbroek AV Hylas 9,87 +1.1 m/s--- 498
7 Jasper Boelhouwer AV 1923 9,88 +2.4 m/s--- 497
8 Monne Sutorius AV 1923 9,92 +1.1 m/s--- 490
9 Jamal Geoffrey AV Atos 10,01 +1.1 m/s--- 476
10 Enzo Hagen NEAV 10,15 +3.1 m/s--- 455
10 Berend van...er Putten AV 1923 10,15 +0.7 m/s--- 455
12 Koen Slijkerman AV Hylas 10,32 +2.4 m/s--- 430
13 Samuel Aston AV Hylas 10,40 +2.4 m/s--- 419
14 Marijn Dijkstra AV Hylas 10,41 +0.7 m/s--- 417
15 Djenné van Druenen AV Atos 10,45 +2.6 m/s--- 412
16 Rik Grapendaal AV Hylas 10,47 +3.1 m/s--- 409
17 Teun van Winkel AV Atos 10,56 +3.0 m/s--- 397
18 Aodhan Wadey NEAV 10,57 +1.1 m/s--- 395
19 Luit van Wees AV 1923 10,70 +2.9 m/s--- 377
20 Kjell Bijl NEAV 10,74 +2.6 m/s--- 372
21 Matthew G...ia Garcia AV Atos 10,79 +2.9 m/s--- 366
21 Teun Hermes AV Hylas 10,79 +1.1 m/s--- 366
23 Yuri Oude Brunink AV 1923 10,85 +0.7 m/s--- 358
24 David Vermeer AV 1923 10,93 +0.7 m/s--- 347
24 Invajo Peperkamp AV Hylas 10,93 +2.9 m/s--- 347
26 Ischa Sachs AV 1923 11,04 +1.1 m/s--- 333
27 Yoeri de Boer NEAV 11,05 +3.1 m/s--- 332
28 Ivar Gras AV Atos 11,14 +3.0 m/s--- 321
28 Yueal Tekele AV Atos 11,14 +2.4 m/s--- 321
28 Jelte de By AV Hylas 11,14 +2.6 m/s--- 321
31 Bas Bekebrede NEAV 11,16 +3.0 m/s--- 318
32 Joëll Spier AV 1923 11,19 +2.6 m/s--- 315
33 Riemer Kerkstra AV 1923 11,26 +2.6 m/s--- 306
34 Pepijn Gordon AV 1923 11,28 +3.1 m/s--- 304
35 Taeke Roukema AV 1923 11,53 +3.1 m/s--- 274
36 Ebe Polman AV 1923 11,93 +2.6 m/s--- 229
37 Daan Olden AV Atos 12,43 +3.0 m/s--- 178
Joey Marce...Hobrecker AV 1923 DNS --- 0
Milan Barink AV 1923 DNS --- 0
Gijs Gieske AV Atos DNS --- 0
Lars Pieterse AV Atos DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jelte van Es AV Hylas 9,09 +2.3 m/s--- 632
2 Mante Ignacio AV 1923 9,17 +1.0 m/s--- 617
3 Joël Mondria AV Atos 9,22 +0.9 m/s--- 608
4 Boris Aerts AV 1923 9,44 +2.3 m/s--- 569
5 Anders Haringma AV 1923 9,46 +1.0 m/s--- 566
6 Alessio Rimedia AV Atos 9,48 +2.8 m/s--- 562
7 Lucas van ...haffelaar AV 1923 9,50 +1.8 m/s--- 559
8 Thomas Fructus AV 1923 9,51 +1.0 m/s--- 557
9 Finn Meijer AV Hylas 9,58 +0.9 m/s--- 545
10 Gilles van Arkel AV 1923 9,69 +1.0 m/s--- 527
11 Mink de Jager AV Atos 9,71 +2.8 m/s--- 524
12 Ike Schepers AV 1923 9,74 +0.9 m/s--- 519
13 Primo Burgstra AV 1923 9,82 +2.8 m/s--- 506
14 Abbe Engers AV 1923 9,84 +2.8 m/s--- 503
15 Bo van der Heijden AV Hylas 9,92 +1.8 m/s--- 490
16 Julian Heerma AV Atos 9,95 +2.8 m/s--- 486
16 Koen Post...a de Boer AV Hylas 9,95 +1.0 m/s--- 486
18 Jurriën Klaver AV Hylas 10,04 +2.3 m/s--- 472
19 Mika Baro AV Hylas 10,09 +1.8 m/s--- 464
20 Jan Westendorp AV 1923 10,21 +0.9 m/s--- 446
21 Ties Arensman NEAV 10,25 +0.9 m/s--- 441
22 Mika van der Meijden NEAV 10,30 +1.8 m/s--- 433
22 Maas de Vries AV Atos 10,30 +1.8 m/s--- 433
24 Wolf van Strijen AV 1923 10,45 +0.9 m/s--- 412
24 Steef Broesder AV Hylas 10,45 +2.8 m/s--- 412
26 Colin Bank AV 1923 10,51 +2.3 m/s--- 403
27 Adonay Tekele AV Atos 12,04 +2.3 m/s--- 218
Nahom Efrem AV 1923 DNS --- 0
Hidde Koning AV Atos DNS --- 0
Morris Nanning AV Atos DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A1 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Luna Meijer NEAV 9,32 +2.8 m/s--- 590
2 April Tempel AV 1923 9,80 +2.1 m/s--- 509
3 Noor van Weerdenburg AV 1923 9,81 +1.8 m/s--- 508
4 Lindsay Helstone NEAV 9,82 +2.1 m/s--- 506
5 Merle Broex AV 1923 9,88 +2.1 m/s--- 497
6 Mijntje Marees NEAV 10,00 +2.1 m/s--- 478
7 Annabel Stottelaar AV Atos 10,09 +2.9 m/s--- 464
8 Lianne Dinkelaar AV 1923 10,16 +2.1 m/s--- 454
9 Ileana Meijer NEAV 10,37 +2.9 m/s--- 423
10 Veerle van der Wal AV 1923 10,48 +2.8 m/s--- 408
11 Charlotte Meurs NEAV 10,63 +2.1 m/s--- 387
12 Carmen Guellai AV Atos 10,71 +2.9 m/s--- 376
13 Réka Soph...Westbroek AV Hylas 10,87 +2.1 m/s--- 355
14 Maud Raven AV 1923 11,02 +2.1 m/s--- 336
15 Keona van Gelderen NEAV 11,06 +2.8 m/s--- 331
16 Nienke Smid AV 1923 11,08 +2.9 m/s--- 328
17 Maaike Binnewijzend AV Hylas 11,14 +2.8 m/s--- 321
18 Lotte Bierman AV Hylas 11,27 +1.8 m/s--- 305
19 Robyn Houbiers AV Atos 11,38 +1.8 m/s--- 292
20 Roxy Mijzen NEAV 11,42 +1.8 m/s--- 287
21 Annika Vletter NEAV 11,50 +2.9 m/s--- 278
22 Daisy Goos AV Hylas 11,59 +2.8 m/s--- 267
23 Keira Mulder NEAV 12,11 +2.1 m/s--- 210
24 Cato Roest AV 1923 12,43 +2.1 m/s--- 178
Charlotte Nicole AV 1923 DNS --- 0
Simone Aronson AV Atos DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A2 60 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jona Kuijt AV 1923 9,46 +4.1 m/s--- 566
1 Djurelva Williams AV Atos 9,46 +4.1 m/s--- 566
3 Amélie de Wit AV 1923 9,60 +2.8 m/s--- 542
4 Mali Onyeike AV 1923 9,62 +3.3 m/s--- 539
5 Maudy Stoop AV Hylas 9,68 +3.5 m/s--- 529
6 Sharona de Winter AV Hylas 9,85 +3.5 m/s--- 501
7 Arwen de Wit NEAV 9,90 +2.8 m/s--- 494
8 Cathy Zijlstra AV Hylas 10,04 +3.3 m/s--- 472
9 Zegna Meijers AV 1923 10,08 +3.3 m/s--- 466
10 Bente van Lindert AV 1923 10,12 +2.7 m/s--- 460
11 Julia van Lil AV 1923 10,43 +3.3 m/s--- 415
12 Aida Jonson AV 1923 10,45 +2.7 m/s--- 412
13 Romy Leenstra NEAV 10,59 +2.7 m/s--- 392
13 Mirre Overtoom AV Atos 10,59 +3.3 m/s--- 392
15 Nadine van Straaten AV Hylas 10,64 +3.5 m/s--- 386
16 Iris Grit AV 1923 10,90 +2.8 m/s--- 351
17 Emma van Heusden AV Atos 11,14 +3.5 m/s--- 321
18 Lotte Faas NEAV 11,26 +3.5 m/s--- 306
19 Sarah Schouten NEAV 11,29 +2.8 m/s--- 302
20 Samira Rookhuizen NEAV 12,57 +4.1 m/s--- 164
Veerle Barink AV 1923 DNS --- 0
Eline Mevius AV Atos DNS --- 0
Mansiha Khemai AV Atos DNS --- 0
Imane El Mesaoudi AV Atos DNS --- 0
Dominique Oudhoff AV Hylas DNS --- 0