Uitslagen Jongens Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Bart Blokdijk AV 1923 6,55 +4.7 m/s--- 658
2 Fawzi Nait Aicha NEAV 6,65 +4.7 m/s--- 633
3 Thomas Wolfert AV Hylas 6,77 +1.6 m/s--- 604
4 Marnix Molenaar AV 1923 7,01 +2.5 m/s--- 549
4 Arun van Hassel AV Hylas 7,01 +2.3 m/s--- 549
6 Gillis Krol AV 1923 7,05 +1.4 m/s--- 540
7 Youri Bakker AV Hylas 7,22 +1.6 m/s--- 504
8 Mick van Schaffelaar AV 1923 7,24 +2.3 m/s--- 500
9 Elf Meerman AV Atos 7,29 +4.7 m/s--- 490
10 Jordi Klanker AV Hylas 7,38 +1.6 m/s--- 472
11 Mauro Rodrigus NEAV 7,49 +2.3 m/s--- 450
12 Casper van der Putte NEAV 7,64 +2.5 m/s--- 422
13 Jesse Oud NEAV 7,73 +1.6 m/s--- 405
14 Ivo Sjenitzer AV 1923 7,79 +2.5 m/s--- 394
15 Tristan Koopmans NEAV 7,80 +2.3 m/s--- 392
16 Mike Kooijman NEAV 7,87 +1.4 m/s--- 380
16 Manolo Scheers AV 1923 7,87 +1.4 m/s--- 380
18 Douwe Overtoom AV Atos 7,90 +1.4 m/s--- 375
19 Pablo da Graça AV Atos 8,14 +1.6 m/s--- 334
20 Jasper van Heusden AV Atos 8,26 +2.3 m/s--- 315
21 Mehar Pal AV 1923 8,70 +1.4 m/s--- 249
Bouwe Boers AV 1923 DNS --- 0
Bram Verdegaal AV 1923 DNS --- 0
Jelte Carlier AV 1923 DNS --- 0
Temsgen Kifle AV 1923 DNS --- 0
Ali Bourhayel AV Atos DNS --- 0
Demian Heeger AV Atos DNS --- 0
Johnny Riedeman AV Atos DNS --- 0
Levi van der Zeep AV Atos DNS --- 0
Sjoerd van Daal AV Atos DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 7,01 +1.9 m/s--- 549
2 Mostafa Al-Bayati NEAV 7,04 +1.1 m/s--- 542
3 Fabio Valle AV 1923 7,17 +1.0 m/s--- 515
4 Thijmen Dijkman NEAV 7,20 +1.9 m/s--- 508
5 Chris de Jong NEAV 7,32 +2.4 m/s--- 484
6 Sennen Has AV Hylas 7,37 +2.3 m/s--- 474
7 Robin den Engelse AV 1923 7,56 +1.9 m/s--- 437
8 Kaio Hermes AV 1923 7,72 +1.0 m/s--- 407
8 Timo Lammerts AV 1923 7,72 +2.3 m/s--- 407
10 Olivier K... Koerkamp AV Hylas 7,77 +1.9 m/s--- 398
11 Felix Tjeertes NEAV 7,80 +1.1 m/s--- 392
12 Ezra ter Stroot AV 1923 7,82 +1.0 m/s--- 389
13 Tim Brinkhof NEAV 7,86 +1.9 m/s--- 382
14 Patrick Hees AV 1923 7,88 +1.9 m/s--- 378
15 Rowan de Wit NEAV 7,92 +2.4 m/s--- 371
16 Tom Veldt NEAV 7,96 +1.0 m/s--- 365
17 Midas van Zanten AV 1923 8,04 +1.1 m/s--- 351
18 Pelle van Houten AV Atos 8,16 +2.4 m/s--- 331
19 Jelle Rol NEAV 8,29 +2.4 m/s--- 310
20 Tijmen van Dorp AV Hylas 8,36 +2.4 m/s--- 299
21 Iver van Strijen AV 1923 8,56 +1.0 m/s--- 269
22 Makay Vilters AV Atos 8,70 +2.3 m/s--- 249
23 Idris Prins AV Atos 8,93 +2.3 m/s--- 217
24 Hunter de Brie AV Atos 9,08 +1.1 m/s--- 197
25 Ivan Nillesen NEAV 9,36 +2.3 m/s--- 161
Sjeng Ketelaar AV 1923 DNS --- 0
Ryan Swart AV Atos DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Reinier van Oostveen AV 1923 7,47 +2.5 m/s--- 454
2 Jay van Wanrooij NEAV 7,55 +2.5 m/s--- 438
3 Liam van Hassel AV Hylas 7,81 +1.3 m/s--- 391
4 Sven Mulder AV Hylas 7,98 +2.5 m/s--- 361
5 Mees Huisman AV Hylas 8,18 +2.5 m/s--- 328
6 Maris van Wees AV Atos 8,29 +2.7 m/s--- 310
7 Yarran Rippl AV 1923 8,35 +1.3 m/s--- 301
8 Matthijs Janson AV Hylas 8,37 +2.5 m/s--- 298
9 Ayman Kwyasse AV 1923 8,38 +1.3 m/s--- 296
10 Salim Salmani AV 1923 8,41 +1.3 m/s--- 292
11 Abel ter Stroot AV 1923 8,63 +2.7 m/s--- 259
12 Maurits Nibbering NEAV 8,64 +2.7 m/s--- 257
13 Luka Cibic AV Atos 8,67 +2.5 m/s--- 253
14 Abel van Gildemacher AV Atos 8,68 +1.3 m/s--- 252
15 Mauro Ternede AV 1923 8,69 +2.7 m/s--- 250
16 Gijs Koper AV 1923 8,96 +2.7 m/s--- 213
Max Berkhout AV Atos DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jeslyn Doran NEAV 6,90 +2.1 m/s--- 574
2 Willemijn Smeer NEAV 7,09 +2.7 m/s--- 532
3 Eva Bijl AV 1923 7,15 +0.6 m/s--- 519
4 Nicole Splinter NEAV 7,19 +3.5 m/s--- 510
5 Marit Brand AV Hylas 7,20 +3.5 m/s--- 508
6 Stella Kuijs AV Atos 7,43 +2.7 m/s--- 462
7 Isis Wilhelm AV 1923 7,45 +2.7 m/s--- 458
8 Cathalijne Jansen AV Hylas 7,46 +3.5 m/s--- 456
9 Pomme van Wees AV 1923 7,55 +3.5 m/s--- 438
10 Brenda de Vos NEAV 7,61 +2.1 m/s--- 427
11 Pam de Kruif AV 1923 7,69 +0.6 m/s--- 412
11 Libby Gardener AV Hylas 7,69 +0.6 m/s--- 412
13 Belle van der Putten AV 1923 7,82 +2.7 m/s--- 389
14 Julia Janssen AV Atos 7,96 +2.7 m/s--- 365
15 Danique van den Berg AV Hylas 8,21 +2.1 m/s--- 323
16 Laura Babucci NEAV 8,32 +2.1 m/s--- 306
17 Fela Proper AV 1923 9,00 +2.1 m/s--- 207
Lale Berk AV 1923 DNS --- 0
Vere de Bruijn AV 1923 DNS --- 0
Jouiria El-Garrat AV Atos DNS --- 0
Daphne Stoop AV Hylas DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nehissa Hendriks AV 1923 7,27 +1.2 m/s--- 494
2 Sarah van Exel AV Hylas 7,52 +1.2 m/s--- 444
3 Kaitlyn Groot AV 1923 7,69 +1.2 m/s--- 412
4 Alyssa Koobs AV Atos 7,76 +1.2 m/s--- 400
5 Imre Schipper AV Atos 7,87 +0.7 m/s--- 380
6 Antonia Oosters AV 1923 7,98 +2.7 m/s--- 361
6 Amber Mol AV Atos 7,98 +0.7 m/s--- 361
8 Jade Foppes AV 1923 8,04 +2.7 m/s--- 351
9 Claudia Rimedia AV Atos 8,12 +0.7 m/s--- 338
10 Lynne Bijwaard AV Hylas 8,18 +2.7 m/s--- 328
11 Lotte Huisman AV Hylas 8,23 +2.7 m/s--- 320
12 Tess Boers AV 1923 8,63 +1.2 m/s--- 259
13 Charlize Helena Eg AV Hylas 9,24 +2.7 m/s--- 176
14 Vicky de Haan NEAV 9,35 +0.7 m/s--- 162

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 40 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Maud de Jong AV 1923 7,46 +1.3 m/s--- 456
2 Ivy Olieberg AV 1923 8,01 +1.3 m/s--- 356
3 Jinthe Dijkman NEAV 8,75 +1.3 m/s--- 242
4 Naomi Emmelkamp AV Atos 9,34 +1.3 m/s--- 163
5 Elisa Hartwijk NEAV 9,57 +1.3 m/s--- 136
Lilian Groot AV 1923 DNS --- 0